CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
17. črc 2008

No tak to já tady asi nebudu ☹ abych viděla jak to dopadlo,ale navečer teda nakouknu 😉
A DRŽÍM VÁM PALCE AT TAM JSOU //

kalka
17. črc 2008

To nevadí.. já se stejně dostanu na net až zítra ráno z práce 😉 Takže o nic nepřijdeš 🙂
pikusa .. mám strach.. ☹

pikusa
17. črc 2008

Kalka,já vím,že máš strach,uplně tě chápu,ale stejně s tím ted už nic neuděláš.Je to prostě bud a nebo.Nejlépe se připravit na tu horší variantu a tak nějak se s tím smířit,když to bude obráceně,je to jedině dobře.
Já si ted říkám,že se nesmím na nic upnout,že prostě to je jako 1.pokus a ty se větinou nevyvedou a s tím do toho jdu.

kalka
17. črc 2008

Koukala jsem na tvé album.. ty už máš děti.. ?.. nebo to špatně chápu.. 😒

pikusa
17. črc 2008

Kalka,ne nemám,to jsou deti mého přítele 🙂

murecka76
17. črc 2008

Kalko, držím pěsti ať jsou //. Určitě z ranní moče, můžu doporučit z vlastních zkušeností.
Pikusko, držím taky pěsti ať to doladíš do zdárného konce a může dojít k OPU.

Já dnes volala do Podolí a jedeme 11.9. k panu doktoru Darebnému, už se moc těším.

kalka
18. črc 2008

Dobré ráno... tak nic.. test negativní .. ani stíneček.. měřila jsem ještě ráno teplotu... 37,1.. ale testík jak Lanza bílá ☹ takže očekávám že v neděli nebo v pondělí dorazí mrcha.. Ještě mám maličkou naději, že jsem si test udělala brzy... ale moc tomu nevěřím ☹

lussi
18. črc 2008

Dobré ránko,
já snad nosím smůlu nebo co, vždycky když se tu ukážu, tak nečtu zrovna nejskvělejší zprávy 😒
kalk ☹

kalka
18. črc 2008

lussi

máš zákaz vstupu! 😠 .. 😀 😀 😀 Hlavně klííííd.. určitě smůlu nenosíš 😉

lussi
18. črc 2008

kalk 😀 Ale talisman taky nebudu 😀

kalka
18. črc 2008

lussi 😀

Tak už špiním.. mrcha se hlásí o slovo.. takže jsme nelenila a zavolala do Podolí.. takže mám tam být v pondělí v jednu hodinu.. jsem zvědavá na čem se tentokrát dohodneme.. ale asi bych zkusila IUI bez stimulace.. kdybych zase zareagovala na Clostil tak jako minuleý cyklus, tak by zase IUI stopli 😒 .. tak uvidáme co mě Darebák doporučí 😀

lussi
18. črc 2008

kalk, no tak alespoň se ta sviňucha nepřihlásila se zpžděním, to je vždycky ještě za trest navrch. Psát ti, že mi je to líto ti nebudu, protože ti to stejně nepomůže 😒 My se s Darebákem 😀 včera domlouvali, že až se budeme cítit na další KET tak to taky zkusíme bez stimulace (zobu Gynex tak možná budu ovulovat přirozeně), no uvidíme jak to bude.
Tak držím pěsti do dalšího boje 😵

pikusa
18. črc 2008

Ahoj holky,tak kontrola dobrý,ještě musím píchat,ale jen do zítra,zítra večer Ovitrelle na vyvolání ovulky a v pondělí ráno v 7.30 nástup na odběr.
Folíků je asi kolem 20ti...........
Kalka,no nedá se nic dělat,ale darebák 🙂 🙂 určo na něco přijde 😉

kalka
18. črc 2008

pikusa hlavně se nupíchej 😀 😀 😀
20 jajec???.. týjovka.. to je ale úrodička! 🙂 To tě musí bolet břuch 😒

Holky já se tak těším na víkend.. sice má pršet, ale to neva.. hodím nohy na strop a ani se nehnu... 😉

pikusa
18. črc 2008

Kalka,ne nebolí,ale připadá mi,že jsem jako balon 🙂
ale žádná volná tekutina prý v břiše není,tak je to dobrý 🙂 🙂
Spíš už mě bolí ty injekce,ale ještě to musím vydržet 😉

lussi
18. črc 2008

HURÁ HURÁ HURÁ 😀 Psala jsem ti do IP, ale ještě jednou..držím palce skoromatko! 😀

pikusa
18. črc 2008

Lussinko,tak ještě tady-----díky moc 🙂 🙂 🙂

buresinka
18. črc 2008

Ahoj holky,

Kalko, je mi to moc líto. Vím co prožíváš, tak ani nebudu nic psát.

Pikusko, z Tebe mám radost, to je skvělé, že to dopadlo dobře. A 20 vajuch je optimální počet. Tak ty nižší dávky mají asi něco do sebe.

Já tedy bohužel moc s dobrými zprávami nejdu. Byla jsem dnes na UTZ a mám na pravém vaječníku cystu. Dost mě to sebralo, protože já jí mám poprvé v životě. No tak se IUI nekoná. No a na další kontrolu mám přijít 2.-.5 den cyklu.
Byla jsem dnes u Řezáčové a já jí fakt nějak nemůžu přijít na chuť. Protože prostě mi jen oznámila, máte cystu a přijďte a vůbec není ochotná o ničem diskutovat. Opravdu raději chodím k Darebném a k Bahníkové. U té jsem byla v úterý a vzala mi hned krev na hormonální profil, tak jsem zvědavá, jestli tedy ještě půjdu na IUI nebo rovnou na IVF. Za týden jedu na dovolenou, tak si aspoň odpočinu. 🙂

lussi
18. črc 2008

bures cysty jsou svinstvo, většinou se objeví v tu nejnevhodnější dobu, já na ně taky nikdy netrpěla a objevila se mi až před IVF 😠 Tak ať brzo praskne.
Řezáčovic není moc mluvná, to je pravda, já už jsem taky rozhodnutá, že budu chodit už jen k Darebnému, minule to bylo fajn 🙂
A přeji krásnou dovču! Kampak jedete? 🙂

pikusa
18. črc 2008

Buresinko,je to síla,že se ty cysty objeví zrovna když nejsou potřeba ☹ já taky,v lednu jsem měla začít poprvé stimulku a šup,byly tam.Pak zase a zase.........................
No tak hezky dovolenkuj 🙂
Taky jsem dnes byla u Řezáčové,byla v pohodě,vše mi popisovala a vysvětlovala,ale je pravda,že darebný je na toto nejlepší 🙂

pikusa
21. črc 2008

Ahoj holky,tak vás jdu informovat :lol:
Takže nakonec bylo folíků 30 a z toho je 23 vajíček
Tak jsme domluvili s embrioložkou,že budeme deně volat,jak to vypadá,ale protože jich bylo tolik,může se stát,že mi nebude dobře a že transfér nebude.A pokud mi bude dobře,budeme dávat ale jen jedno embrijko,že při takovém počtu vajíček by byly 2 riziko.Je mi teda nedobře,břicho mě bolí dost,tak jsem pořád v posteli,jen sem šla napsat.
Tak ted záleží,jak mi bude,snad dobře,musela jsem si vzít prášek na bolesti,jinak chodím zkroucená,jako žížala.
A stálo nás to hned 10 000..................

zulik
21. črc 2008

Pikuso, tak to je super úrodička! jo, po OPU je mi vždy taky ble, vloni jsem chodila do pravého úhle, jak mně to bolelo.Nezapomeň hodně pít,ať Tě to nechytne, snaž se co nejvíc.My byli dnes na imunologii,tak jsem se dole mihla jen se za měsíc objednat,až budou výsledky.Bohužel jsem zjistila to, co jsem si myslela, že před 4 lety dělali imunologii jen manželovi a mně nic,protože už dítě mám.tak je možné, že mám nějaký problém nakonec po letech já a vyhazovali jsme dosud peníze.kdybych se na to náhodou nezeptala, klidně by se asi rozjelo další IVF 😒

kalka
22. črc 2008

Zdravím všechny Podolandy🙂 Tak já jdu taky s hlášením. Včera jsme se s Darebákem dohodli, že tento cyklus zkusíme IUI bez stimulky. Jen ve vhodnou chvíli mi prdne Pregnyl. Tak doufám, že nám to tentokrát nic nepřekazí.
pikusa... teda to je ale úrodička! 🙂 Držím tu pěsti, aby šlo všechno jak má a ať břuch přestane bolet! 🙂
Prosím tě co všechno máte v těch 10 tisc. ?????

pikusa
22. črc 2008

Ahoj holky,tak jsem volala laborku.
Z 23 vajíček jich 22 oplodnily a 19 jich vydrželo a oplodnilo se.Hned nám jich 12 zamrazili a 7 se ještě kultivuje.Zítra zase volat.
Mě teda není o moc lépe,když ležím,tak dobrý,jinak ne,tak uvidíme,jak bude.
Kalka,těch 10 000 je jen ICSI na všechna vajíčka.

buresinka
24. črc 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se vůbec neozvala, ale měla jsem hektický týden. Začalo to tím, že jsem si v neděli pochroumala pravou ruku, naštěstí je to jen naražené, ale i tak je to dost bolestivé. Už je to tedy mnohem lepší, ale stále některé úkony dělat nemohu, největší problém je psát. No a to v sobotu jedeme na dovolenou na Šumavu. No a pak jsem to měla hektické v práci, protože jsem si chtěla vzít dovolenou již od dneška, což se povedlo, ale honila jsem se jako blázen. No a do práce jdu až 11.8., tak více jak 14 dní dovolené, což je super.

Pikus, moc gratuluji k úrodičce, je to super. Jsem zvědavá jak dál pokračuješ a jestli už nemáš transfer za sebou, tak dej vědět.
Kalko, to jste se domluvili super, já to chci také až se vrátím z dovolené se domluvit, aby to bylo bez stimulace, beztak si myslím, že tu cystu mám po hormonech. No tak uvidím, ale řešit to budu až se vrátím z dovolené.

A Vás holky ostatní zdravím.

pikusa
24. črc 2008

Ahojky,tak 7 embroušků se nám pořád kultivuje a prý jsou krásný,ještě budu volat zítra ránko a vypadá to,že si pro jedno pojedeme,břicho už tak nebolí,tak bych to mohla zvládnout.

buresinka
25. črc 2008

Pikusko, tak to je krásné. Držím moc palce. 🙂 Tak se hlavně opatruj, budu držet palce a doufám, že za 14 dní až se vrátím z dovolené, tak budu moc gratulovat. A pak Tě budu následovat. 🙂
A vy holky taky, doufám, že přijdete s nějakými krásnými zprávami.
Každopádně se mějte hezky a já se za 14 dní objevím. Jedu si konečně užívat dovolenou.

zulik
25. črc 2008

Ahoj,
Buresinko, hezkou dovču! Škoda, že já už ji mám za sebou, ale stálo to za to, v Egyptě bylo hezky a hlavně teplo 😀 Pikuso, tak šup šup na transfer, ať je tady další maminka a nějaké pozitivní zprávy. Já bych neotálela a nechala si zavést rovnou dva, ono to neustále rozmrazování a zamrazování má taky svá negativa.já měla na poslední pokus ještě 4 a když je rozmrazili, tak se zjistilo, že 2 zdegenerovaly, prý se to stává.takže se vždy bohužel musí počítat se vším.

pikusa
25. črc 2008

Ahoj holky,tak jsem tady :lol:
takže ráno v 9 jsem volala a domluvili jsme se,že transfér bude.Tak jsme vyrazili,říkali jsme dr.at náraději tak 2 hodinky.No a asi v 11.45 jsem šla na to.Ale já nemůžu mít nic jednoduchý.Děložní čípek je celý nějaký nakloněný,takže nemohli najít otvor,musela mě dr.šmiknout :? sice to moc nebolelo,ale štíplo.Pak nemohla najít cestu do dělohy,nakonec ta moje děloha je celá zakolněná,tak to trvalo docela dlouho.Ale vše jsem sledovala na UTZ a dokonce jsem dostala fotku,kde ted asi embrouš je :D samozdřejmě,že není vidět,jen taková tečka a to je ta tekutina,co v ní byl :lol:
Jinak jsem byla dnes jediná,tak jak jsem pak asi hodinu ležela,tak mi sestra přivedla Pepu,at mi tam není smutno.

zulik
25. črc 2008

Držím pěsti, ať to klapne! Já tam taky jednou měla manžela po OPU,když jsem tam byla sama 🙂