CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
5. srp 2008

Piku!!!! Týýýýýýýýýýýýýýýjóóóóóóó!!!!! to je supr zrávička!!!!!! Myslela jsme na tebe a věděla jsem, že to nevydržíš 😀 No to je bomba!!!! Moc moc gratulací!!!!! 🙂

Já byla včera v Podolí.... folík jsem měla prý už trochu naprasklý... takže večír jsme si musela dát píchnout Pregnyl a museli jsme na to vlítnout a zítra jdu na IUI...
🙂

ivkaj
5. srp 2008

Pikus, tak velká gratulace. Občas jsem nakouknu no a od září už asi budu patřit mezi vás 😅

pikusa
5. srp 2008

Holky,díky moc 🙂
Vakoema,tobě přeju nejkrásnější den v životě a at máte jen štěstí a lásku 🙂 Holky,já jsem pořád jako by to šlo mimo mě 😀 tak uvidím,hlavně at v pátek ty // potvrdí ještě krev 😉
Jinak zase jdu do postele,to ucho mi ale dává teda,fuj,nikomu bych to nepřála....

kalka
5. srp 2008

Piku... trpím s tebou.. mně minulý týden rvali osmičku a dnes mi to museli seškrábat na kost.. zahnisalo mi to.. a věř, že mě bolí i ucho a mandle a je mi jak když mám hnisavou angínu... takž asi vím jak se cítíš ☹ ALe hlavně, aby v pátek bylo vše potvrzeno a sečteno!!!!!!!!!!!!! 😀

pikusa
5. srp 2008

Kalka,no taky síla ☹ mandle mě taky bolí a snad už i 2.ucho,nebo já nevím ☹
Hned bych zobala prášky na bolest,ale nemůžu................
No vydržím to,i když dnes mi i slzička ukápla.

zulik
5. srp 2008

Piku,myslím, že Paralenem by se nic nezkazilo.Já byla hned na začátku těhu nemocná, tenkrát jsem to ještě nevěděla, bylo to snad 5 den po oplodnění /dle výpočtů/, děsná zimnice, horečky-no angína jako prase. Brala jsem i antibiotika a mimčo vše vydrželo.S tím uchem si zajdi,to není legrace, teď jsou prý záněty zvukovodů,kolegyně měla taky problém.

lucijda
6. srp 2008

Ahojda holkky, Piku paralenem opravdu nic nezkazíš, ale rozumím že chceš vydržet až do pátku až budeš mít 100% jistotu.Kalka tak ať se zadaří 🙂 Jinak já jsem včera byla u Bahničky a cysta zmizela, tak se puregon a ještě neco chladí v lednici. Mám začít píchat 150 jednotek hned na začítek, jem na to zvědaváá na všechny ůéky reaguju docela hodně. Jinak se ani nezmínili o OHSS, takže pořádně ani nevím jak tomu předcházet vím jen že hodně pít a dál nic snad tohle bude stačit 😉

pikusa
6. srp 2008

Ahoj holky 🙂
Zuliku,no já ten zánět mám,dr.říkala.......ale už je to lepší.

Lucijdo,tak to je super,jdeš do stimulky,tak ti držím palčky at to dopadne jak má 🙂 🙂 Na OHSS jsou dobré i Iontové nápoje.

kalka
7. srp 2008

Dobré ránko 🙂 Tak u mě včera proběhlo IUI.. byla jsem u Bahničky.. Darebák tam nebyl 😒 ale neva 🙂 Jsem ráda, že tenhle měsíc mohlo IUI proběhnout.. tak jsem zvědavá co se za čtrnáct dnů dozvím.. moc nadějí si nedávám, ale i tak věřím v zázrak.. 🙂 Kdby nic, tak hned další cyklus půjdeme do dalšího IUI.. a pak ještě do jednoho.. a když nic.. tak už na IVF...

Piku je fajn, že ti to trochu polevilo... u mě to taky trochu polevilo, ale pořád to bolí 😠 ☹ ..
No a co testík.. už si žádnej jinej nezkoušela??????????????? neříkej m 🙂 i, že máš takovou výdrž? 😉 🙂

pikusa
7. srp 2008

Ahojky holky 🙂
Kalka,budu držet palce 😉 😉 😉
To víš,že jsem zkoušela testík a sílí sílí..........dnes v noci mě dost bolelo břicho,ted už je to zase dobrý.
Musela jsem testíkovat,miláček chtěl vidět,jak leze ta druhá 🙂

kalka
7. srp 2008

je mi to jasný! 😀 taky bych nevydržela.. takže když sílí, tak to je jasná páka! jsi těhulín!!!!! 😀

georgik
7. srp 2008

Ahojky holky....
tak já jsem byla včera na první konzultaci v Podolí.... no popravdě jsem z toho trošku rozpačitá, ale to bude tím, že jsem si od toho asi slibovala víc než jsem měla..... tak to bude poučení pro příště..... V ordinaci jsem byla všeho všudy asi 10 minut... klasika: rodinná anamnéza apod.. no a vymysleli si, že chtějí nový spermiogram (asi jim nestačí závěr MUDr. Madara ze dvou odběrů), znovu HP..... trošku nechápu proč, když to není tak starý (ale dva měsíce jsou asi dost)... takže mám přijít 2-5 den cyklu na krev a manžel se musí znovu objednat na spermiogram..... po výsledcích nás objednají a proberou další postup..... tož tak v Podolí.... V pondělí jsem byla na štítné žláze (na doporučení Imunobiologie) tak mi spadl šutr ze srdce..... mám sice zánět, nicméně hormonální funkce štítné žlázy tím není nijak narušena, takže můžu těhotnět jak chci, dostala jsem nějaké tabletky a budou mě hlídat......
kalka: v kolik jsi tam včera byla???

lucijda
7. srp 2008

Ahoj holky, Kalka jestli IUI delala Bahnička, tak se určitě nemáš čeho bát. Je výborná a za 14 dní budou //jak vyšitý. Piku paráda, že čárky sílí tak to je na 100% jistý a zítra se jen dozvíš jakou máš hladinu hcg 🙂 Georgik takhle proběhla první návštěva asi každýho z nás šup se šup tam jsi venku ani nevíš jak. Jinak holky občas se hrozně podivuju nad chlapskou logikou já byla šťastná že konečně můžu začít stimulovat a manža přišel s tím že začátkem září se pojedeme potápět do Rakouska, když jsem řekla že možná budu po transferu, tak byl oheň na střeše jako že jakej je v tom problém atd... takže jinými slovy jsem za totální krávu a sobkyni - no je to normální, nebo už blbnu já?

georgik
7. srp 2008

luci: me to jen prekvapilo... nevim proc, ale slibovala jsem si od toho vic..... treba ze uz dalsi spg a HP nebude potreba......dalsi tydny nas nezabijou, cekame na // dva roky, tak par tydnu navic....😀 to je proti tomu par hodin 🙂

georgik
7. srp 2008

luci: s tim potapenim a trensferem..... je to normalni... muj manza obcas reaguje stejne..taky mam z jeho vyrazu pocit ze jsem sobec..... ☹
piku: ooooobr gratulace.....🙂

downhamka
7. srp 2008

Tak cauky holky, uz jsem tady dlooooho nebyla, vzdycky jentak nakukuju a sleduju a pak hned musim tak mi nezbyde cas se podelit s myma novinkama, je tu nekdo takhle v pozdni hodinu? 🙂

downhamka
7. srp 2008

A mimochodem, blahopreju k uspechum.... 😉

kalka
8. srp 2008

Dobré ráno 🙂

georgik .. můžu tě uklidnit, takhle to bylo u každý z nás.. i já jsem pomalu po první konzultaci očekávala, že hned odejdu těhotná 😀
Jo.. a ve středu jsem tam byla dvakrát.. poprvé něco po devátý.. s manžou.. šel na odběr spermoní.. a pak jsem tam byla před jedenáctou na samotnou IUI...
Hele .. třeba blbost.. ale možná jsme se setkaly... neměla jsi zelený tričko????.. Já měla červený kalhoty 😉 🙂

lucijda .. jojo.. Bahnička je dobrá 🙂 kéžby bych našla za 14 dní ty dvě //... čekám na ně už tři roky ☹

georgik
8. srp 2008

kalka: mela 🙂 a cerny kalhoty 🙂 byla jsem tam mezi od cca 9:20 do 10:30 😀

georgik
8. srp 2008

kalka: s tema // by to bylo super.... 🙂 ja jsem necekala, ze hned budu tehotna 🙂 , ale spis jsem nepocitala s tim, ze budem muset znova na spg..... kdyz uz ho manza absolvoval dvakrat a se stejnym vysledkem.......

kalka
8. srp 2008

georgik .. no jo.. tak to si byla ty... když jsme tam šli s manžou podruhé, už na tu IUI, tak si šla proti nám.. už venku před porodnicí a mluvila si po telefonu.. asi s manžou a vysvětlovala mu co se dělo a že pak půjdete na další konzultaci a tam vám řeknou výsledky a no a tak dále 😀 😀 😀 .. a můj manža se ti smál.. říkal, že jsme obě stejný.. že na tobě bylo vidět, že si očekávala od toho víc a že jsme obě měli stejnej výraz.. prostě si byla celá já po první konzultaci 😀 😀 😀 jo a po tý devátý jak si tam přišla s manžou, tak on ti hned utíkal.. tak si na něj musela volat, aby se vrátil.. myslím, že se jmenuje Tomáš? 😀 😀 😀 Jsem jak detektivní kancelář.. co 😀 😀 😀
jo a s tím spg si nedělej hlavu.. normální postup.. 😉

georgik
8. srp 2008

kalka: jo tak to je přesný 😀 ty jsi hotovej Sherlock Holmes...
on musel do práce, tak jsem se ptala, jestli tam musí jít se mnou ... nakonec tak jim tam jen nechal krev (to jsem na nej volala) na pohlavně přenosné nemoci a mazal......

pikusa
8. srp 2008

Ahojky holky,tak odběr krve za mnou,no je to síla jet 2 hodiny na krev a pak hned zpátky.
Výsledky budou kolem poledne.................................

kalka
8. srp 2008

georgik 😀

pikusa jsem napnutá za tebe... i když všichni víme co se dozvíš 😉 poledne je za chvíli .. už se těším i za tebe 😉 😀

downhamka
8. srp 2008

dobre ranko, tak koukam, ze dneska se ceka jen na pani pikus, jak dopadnou krev. testy, i kdyz testik domaci uz neco napovidal. Ja jsem taky po ivf, pi Bahnikova vsechno zvladla na jednicku, jen aby se uchytili! Poslusne jsem zavrena uz od uterka, tak snad v tu nedeli vyrazim ven! 🙂

georgik
8. srp 2008

kalka: si budu muset priste davat pozor, kdo je nablizku 😀 😀 😀
piku: 😵

downhamka
8. srp 2008

Pikusa, jak uz jsem cetla tak te taky pobolivalo v podbrisku jako pri menses, to sem tu myslim nekde cetla. U mne je to podobny vsechno jako pri prvnim ivf. Tak se uvidi, beru to tentokrat s rezervou 😔

kalka
8. srp 2008

georgik si dávej.. mám oči všude 😀

downhamka .. no tak to držím palce! 🙂 Pokud teď IUI nevyjde.. tak zkusíme ještě jedno a když ani tehdy nic.. tak jdeme do IVF...

georgik
8. srp 2008

kalka: oci ani tak ne.... spis usi 😀 😀 😀 (nemyslim to spatne 🙂 ) ty tam asi pristi tyden nejdes ze?? ze bych na to davani si pozor byla aspon trosku pripravena dopredu 😀

downhamka
8. srp 2008

Kalka, vim ze uz jsi jednou malem ivf mela jestli se nepletu. Ale treba to tentokrat vyjde! 🙂 Ono mozna ze to ivf je trochu jistejsi. V utery jsem se pri transferu docela nasmala. Banhice mi rekla, zrovna kdyz uz mela kater s embrijkama v ruce, ze kdyz cte me jmeno vybavi se ji sunka a ma hrozny hlad. Tak jsme se vsechny ctyri baby na sale tak rozchechtali, ze museli embryjka chvilku pockat! 😀 😀 😀