CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maja1111111
23. srp 2012

@sofie1974 vyžadej si někoho jineho,vždy jsou tam 2 doktoři..

maja1111111
23. srp 2012

@mabumi 12.září

sofie1974
24. srp 2012

díky za zprávu. Holky, nemáte za s sebou někdo Nativ v Podolí? Jdu na něj v září a nevím, co mám od něj čekat. Něco jsem načetla, líbí se mi, že je to šetrné k tělu, ale zdají se mi nízká % úspěšnosti....

pikusa
25. srp 2012

@sofie1974 já ne....ale budu držet palce 😵

mabumi
30. srp 2012

@darazv ahoj tak ako, co nove? ako dopadla laparka?

darazv
30. srp 2012

@mabumi ahoj prepac uplne som zabudla sem napisat tak kopírujem 😀 -Ahojky holky tak už som doma vo štvrtok som nastupila o desiatej na obed mi dali polievku bleeee a v piatok rano o 7.30hod zakrok a o deviatej som už bola na izbe mala som aj mierne krvacanie z pupíka ale uz je to oki najest mi dali až dnes rano jogurt takže som dva dni držala hladovku čo sa týka vysledku mam len dve malé jazvy v pupiku a vedla ešte jednu a som uplne zdravá absolutne mi nič nenašli žiadny myom ziadny polyp žiadne zrasty proste nič mám vraj ukažkovu zdravu delohu aj vaječniky takže som sa aj potešila ale zaroven zaskočilo ma to takže u mna je všetko oki len moja polovička je problem takže ideme dopapat lieky čo berie má ich ešte na 40dní a ak dovtedy neotehotniem šup do 2ivf aso do gennetu mam mierne bolesti brušné ale doktor povedal nech sa za 2-3 dni vrhnem sexovat vo velkom pretože ma aj prefukali tak nadej tam stále je dnes som 12DC a ovulku mam cca 18-21 dc tak hadam sa poštastí dakujem že ste na mna mysleli ste zlaté a ja som rada že to už mam za sebou a som doma pri svojej laske

darazv
30. srp 2012

@mabumi bola som ešte u svojej dr na gynde v pondelok dat vysledky na 15dc a ma kukla lebo som este mierne špinila tak povedala ze je to oki ze je to dozva z laparky no ale kukla ma aj cez UZ sice folikul bol ale sliznica len 4mm 😒 ale povedala kedze mam dlhe cykly a ovulku mavam aj 21DC ze moze sa stat zazrak ,,tak od dnes do nedele sexujem vo velkom 🙂 inac mi jazva na pupku zacala hnisat 😒 tak som to prečistila alpou tak hadam to prejde 😀

mabumi
30. srp 2012

@darazv tak to je super sprava. to by som chcela pocut z ust lekarov aspon raz v zivote taku spravu 😖
u mna je to uplne naopak, vsetko zle, vsetko "zabetonovane", zrastene...
10.9. idem na prijem a 11. mi budu robit hysteroskopiu. tak dufam, ze aspon deloha bude OK 😔
drzim palce nech je snazenie uspesne, to by bolo super keby sa nakoniec zadarilo prirodzene 😵

darazv
30. srp 2012

@mabumi to mi je luto ☹ ale aspon vidiš ze niekedy nepomoze ani zdravej zene otehotniet ☹ ☹ kde ides na hysteroskopiu?tak budem na teba velmi mysliet 😉

mabumi
30. srp 2012

@darazv idem do Banskej Bystrice. je to odbornik, mala som na neho odporucania.
veru, niekedy ani zdravi ludia nemôzu otehotniet, je to sila. ale tebe sa to urcite raz podari, mozno v tomto pripade je to uz ozaj tou psychikou 😖 . a to je tazke ovplyvnit, ale skôr ci neskôr sa to podari, to som si ista 😉 😉 😉 .
no u mna je ta sanca dost blba. a prirodzene ziadna ☹
ale tak musime este cosi vydrzat, zabojovat a potom sa uvidi 😖

darazv
30. srp 2012

@mabumi ja som zo Zvolena a B.B možem len a len doporučit 😀 tiež verím tomu ze sa raz dockame len sa niekedy pytam kedy? 😀

mabumi
30. srp 2012

@darazv no to je pravda, ze kedy 😕 ? ale ja sa uz v poslednom case pytam aj CI vôbec? 😅 😨 ked nikto mi to nechce slubit 😝 . alebo len vyslovit ten nazor, ze podla neho ano. vsetci dr. su taki opatrni vo vyrokoch, povedia skôr nie ako ano, ale nadej zomiera posledna. len aby som ja z toho neumrela 🙄

darazv
30. srp 2012

@mabumi alééééé netreba tak uvažovat 😠 treba tomu verit 😉 jedneho dna to určite príde či už to bude o mesiac alebo o rok ale budeme tehotne a budeme mat zdravé mimi v naručí 😉

maja1111111
31. srp 2012

@darazv také moc gratuluji ke krásným vysledkum... 🙂 máš velké štěstí 🙂

maja1111111
31. srp 2012

@mabumi moc Ti držím palce,Ti to tam alespon dají do pořádku,pokud máš třeba srusty po endometrioze a pak bude větší šance...no já jdu zatím na imuno(a ty máš už vysledky ,ztěch testu?)

mabumi
31. srp 2012

@darazv dufam, ze mas pravdu 😖
@maja1111111 dakujem 😉 este nemam vysledky, maju byt cca o 14 dni, a to bude v pondelok. som zvedava velmi. na vsetko 🙄 . a v podoli sa ako dlho caka na vysledky z tej imunologie potom?

maja1111111
31. srp 2012

@mabumi 3tydny

darazv
31. srp 2012

@maja1111111 dakujem 😉

maja1111111
8. zář 2012

@mabumi prosímtě když si byla na té imunologii ,oni berou té krve hodně??mě říkala,že tam pak musím ležet..a snídala jsi předtím??

adriene
10. zář 2012

Ahoj holky, procetla jsem tu par prispevku zpet a rozhodla se, ze Vam sem take napisu par radku🙂 Hodne z Vas s tim hodne bojuje, at uz v Podoli ci kdekoliv jinde, tak se i ja podelim o svou zkusennost. V Podoli se nam venoval Dr. Darebny, navrhl mi kratky protokol, ICSI, vystimulovala jsem jen 7 foliku, jedno hned vyradily, do druheho dne prezily jen 3... uz jsem to videla vse cerne, bala jsem se kazde rano zavolat, jak na tom vubec jsou... Ale nakonec prezily, 2 byly nadherny, to treti dostalo znamku 2. Byla to ma 1. IVF, nechala jsem si proto zavest 1 embryo a sly na zamrazeni. 2 jsem nechtela... mela jsem strach, ze bych mohla mit dvojcata. Jak odber, tak transfer mi delal dr. darebny... nemuzu s ho vynachvalit. Prvnich asi 5 dnu me desne bolelo bricho, coz je asi normalni, ale dost to stresuje. Za 14 dni jsem si volala pro avysledky. Musim rict, ze jsem si neudelala jediny teh. test... proste jsem se bala pravdy. Muj vysledek byl pozitivni, HCG 750... a pocit stesti. Za dalsi dva tydny prvni UZ, tentokrat Dr. Rezacova...ktera koukla a dlouho nic nerikala... Jen sledovala monitor. Pak z ni vypadlo, ze mi musi neco rict, at pozorne posloucham. Zacala tim, ze to vidi po 3. ve sve kariere, ze je to velmi raritni a pravdepodobnost, ze se tak stane, je miziva, nicmene stalo se... dali mi jen jedno embryo, ale to se rozdelilo a cekam tak jednovacna identicka dvojcata. Musim rict, ze ten prvni moment byl sok, protoze clovek ceka hodne veci, ale tohle opravdu ne. Dvojcata jsem si neprala, ale rika se... odrikaneho chleba nejvetsi krajic. Tak ted uz je to prekvapeni mensi a smireni vetsi. Cekam dite/ deti, o to prece od zacatku slo1. Ale bude to dlouhy a nejisty boj, protoze jednovajky jsou nejrizikovejsim tehotenstvim ze vsech, tak uvidime. A Vam preji hodne sil na ceste za uspechem a predevsim stesticko🙂

maja1111111
10. zář 2012

@adriene no to je krásné 🙂 ,pokud si zdravá ,tak bych byla jen a jen ráda...je to pěkný zápřah ,ale mám 2 známé co mají dvojčata a říkají ,že je to lepší....,než mít 2 děti zasebou..kdyby se to stalo mě ,byl by to jen pruser ☹ ,protože jsem po operaci dělohy a dvě mimča by prý má děloha nezvládla...proto si musím dávat jen jedno embyrjko a myslím ,že je u mě šance tímpádem moc malá 😢 ....a jaký problém byl u Vás ,pokud se mužu optat??

adriene
10. zář 2012

@maja1111111 Joj, tak to me mrzi... dat jedno je opravdu mensi sance... nicmene neves hlavu, ja dala take jedno a je to tam hned dvakrat! U nas byl problem spermiogram manzela, mel nizsi pocet spermii, sice morfologicky peknych, ale malo a vpred se jim take moc nechtelo. Samozrejme neni vylouceno, ze nekdy budeme mit dite prirozenou cestou... jen jsem treba nechtela cekat deset let a pak zkouset IVF... kdyz to kolem sebe obcas pozoruji, je dnes velke umeni splodit miminko prirozene. Az neuveritelne.

pikusa
10. zář 2012

@adriene teda tak to ti moc držím palečkyy......a vy to zvládnete uvidíš 😵

maja1111111
10. zář 2012

@adriene to opravdu ano...tak moc držím palečky a je hlavně vše v pořádku 🙂 😎

malinka_02
10. zář 2012

Ahoj holky,tak ja jdu ve stredu na utz..potom co mi minuly mesic rekla na druhem utz ze folik uz je pryc a ket nebude mam strach..Taky u vas s ketem vzdy cekaji? Byla bych radsi kdyby to nejak ridili nez to prosvihnout..ani na sliznici mi nic nedali..
@adriene to je krasny pribeh, hold priroda chtela abys mela dvojky..
@mabumi drzim moc palecky!
@darazv tak o je skvely..drzim palce at se zadari..

sofie1974
11. zář 2012

Ahoj Malinka_2, já jsem vždy před KETem brala estrimax, ale u mě byl problém s ovulací, tak asi proto.

maja1111111
11. zář 2012

@mabumi ahojky kdepak jsi? 🙂 už máš vysledky te imunologie??já tam byla dnes a budu je mit až za 4 tydny 😒 ,ale doktor říkal ,že je u mě velká pravděpodobnost,že tam bude problem a že je dobře ,že jsem si to vydupala 🙂

darazv
11. zář 2012

@malinka_02 ahoj ja som vzdy v týzdny sla na UZ aj trikrát 😉 neboj bude to oki.

darazv
11. zář 2012

@maja1111111 ahoj tak aby ten mesiac ubehol a vedela si na čom si 😉 mne povedali to iste a aj tak mi nic nenasli ze som zdravá jak repa viem uz teraz tak nechapem čo sa deje 😠

racerunner
11. zář 2012

@adriene to je hodně zajímavý příběh a moc ti přeju, aby už všechno klapalo bez dalších překvápek 😀