CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
28. zář 2012

@pikusa ty taky nemáš imunologii? Já si o ní chci taky říct ale jdu na krv tak mě asi nevemou rovnou.. tak jedině pak až pujdu před UTZ na další KET. Chtěla bych ji mít hotovou do dalšího IVF..

malinka_02
28. zář 2012

@pikusa
@maja1111111 to už koukáte po jiných CARech ☹ holky a co vám připadá špatně? Nemyslím to špatně jen sonduju, mě to taky štve ale zase mi nepříde že y to měli jinde extra lepší.. jen mě třeba štve že furt nativ pak mám přřed ketem sliznici jen 7mm..

pikusa
29. zář 2012

@malinka_02 nemám....jedu v úterý na konzultaci a zeptám se na ní....
nebudete tam někdo v úterý?????

@malinka_02 neee nekoukám,že bych odešla.......ale koukám pro info

malinka_02
29. zář 2012

@pikusa já jdu v pondělí a chtěla sem se zeptat právě na t imunologii a ty léky na rust sliznice, ale bojím se, že mi řeknou, že až po výsedkách a zas tam nemužu jezdit denně ☹

pikusa
30. zář 2012

@malinka_02 no uvidíš a dej vědět...
na imuno se čeká.......pak na výsledky....to zase nebude denně neboj

malinka_02
30. zář 2012

@pikusa to já vím právě, ale když tam pojedu zítra na krev a oni i řeknou že mě nevemou na konzultaci ale že mám přijít druhý den tak už tam pojedu dva dny po sobě a to není jenoduchý furt odjíždět z práce.. pak zase za pár dní na utzky..

pikusa
30. zář 2012

@malinka_02 no myslím že ani konzultace nebude hned...spíš bych to zkusila zítra ukecat aby tě viděla dr.a domluvila ses s ní hned

malinka_02
30. zář 2012

@pikusa no tak sem to myslela že když tam ráno budu jestli by me nevzala na 5 minut jen bych se zepl jestli mužu na tu imunologii a jestli mi to napíše a jestli mi muže dat ten estrimax na sliznici, myslím že maximálně 5 minut, ale myslím, že mě mě právě nevezme doukud nebudou mít ty výsledky z krve.. A co ty, máš vubec ještě mrazáčky? Zkusíte dalš ket?

pikusa
30. zář 2012

@malinka_02 no ono jestli chceš imunologii,tak ted ten estrimax nebudeš potřebovat ne????
budete čekat na výsledky...¨
Máme jich ještě 5 + 2 znovuzamražený

malinka_02
1. říj 2012

Jinak u me krev samozrejme negativni. K dr sem nesla byla na transferech. A ptla sem se sester na imunologii a estrofen. Tak na imunologii mi rekli ze se tam objednat muzu ale ze vetsinou stejne daji jen prednison a ten uz mam (ale beru jen pul tablety) a nebo styk s kondomem na par mesicu aby si telo odvyklo. A ze je to dulezity u ivf u ketu ze je to jedno.. Tak nevim ja myslela ze prave muze moje telo odmitat embryjko..?? 
A rikala sem ze sem premyslela ze bych asi chtela estrofen kdyz sem mela sliznici 7 mm a sestra ze 7-8 je dobry a ze to sou dalsi hormony ale ze jestli chci objedna me k dr a at se zeptam..tak ja nevim zda to zas zkouset bez nebo o to rict..ale uz ted mam o 10 kg vic..

malinka_02
1. říj 2012

@pikusa tak to mate super! Prave ne, sli by sme ne ket a mezitim resili tu imunologii..

darazv
1. říj 2012

@malinka_02 ahoj to ma mrzi ☹ sliznica 7mm je dobrá nechapem naco riesis estrimax 😉 ty nemas imunologii?na tvojom mieste dam pauzu idem na imunologii a potom do KETU 😉 mne darebny vzdy hovoril netreba cakat pojdete do dalsieho transferu telo je nastartovane a bla bla a prd z toho 😠

maja1111111
1. říj 2012

@darazv no to jistě,jen znás mají prachy

darazv
1. říj 2012

@maja1111111 tak tak 😠 mojka ako sa mi mas inač?čo noveho u teba?

maja1111111
1. říj 2012

@darazv aaale jedna velká deprese..od prosince nezaměstnaná,nevím co dál a v lednu chci jít na další pokus

malinka_02
1. říj 2012

@maja1111111 a ty mas mrazacky nebo ne?
@darazv me rikali ze imunologie je pry dobra jen na ivf a ket ze neovlivnim uz tak pujdu na ket a mezizim ji udame..jasi prostenedokazu predstavit ze ted dam pauzu par mesicu..nebo pul roku..mimco chci, mam mrazacky tak proc cekat? Nedokazu vypnout a nemyslet na to, takhle se aspon neco deje ale sedet a cekat pul roku si nedovedu predstavit..
No prave vim ze vsechny holky mivaji sliznici mnohem vetsi tak se mi zda 7 mm malo..a chtela sem to zkusit..

pikusa
1. říj 2012

@malinka_02 aha....takže mi asi zítra řekne to samé vid
Já se jí chci ještě poptat na štítnou žlázu a popř na PDG embrya....
Imuno chci......kdyby nevyšel kET klidně jdu do další stimulace at to ještě zkusíme s čerstvým embryem.
A když ani to neklapne,tak zvonec a konec

maja1111111
1. říj 2012

@malinka_02 mám ještě 3..co je to za nesmysls,to jsem tedy v životě neslyšela...!a jaký je vtom rozdíl...??

darazv
1. říj 2012

@maja1111111 to fakt to ma mrzí ☹ a co si vlastne mala za prácu predtym?

maja1111111
1. říj 2012

@darazv já dělám vedoucí v obchodě,tak že bych si sem dala inzerát 😀 ,..no neudělám nic ,když se to sere ,tak pořádně... 😠

darazv
1. říj 2012

@malinka_02 no ako tak vidim každy dr iny nazor,,,mne povedal ze mozem vytvarat protilatky voci embryí a ked mi nezistili nic na imunologii tak som chcela laparoskopii a hysteroskopii a to mi povedal ze moze sa stat ze mám niečo vo vnutri zrasty atd a preto tie neuspechy ,,,samozrejme ani tam mi nič nenasli a ja davam pauzu teraz mam zamestnanu hlavu kúpov domu a tam bude kopec prace a po novom roku mozno sup do 2ivf,,,

darazv
1. říj 2012

@maja1111111 ty si trumpetka 😀 neboj bude lepšie potom sa urcite najde dáke dobre miestečko 😉

maja1111111
1. říj 2012

@darazv a kolik Ti je vlastně?

maja1111111
1. říj 2012

@darazv no právě s místama je to dost špatné,hodně firem krachuje

darazv
1. říj 2012

@maja1111111 mam to popiske teraz 9.9 som mala 30 🙂

maja1111111
1. říj 2012

@darazv aha to máš ještě dobré....,mě tlačí čas a hodně ☹

darazv
1. říj 2012

@maja1111111 hej ale priatel má čo chvila 37 😖

maja1111111
1. říj 2012

@darazv ale u chlapa je to přeci uplně jedno

darazv
1. říj 2012

@maja1111111 tak u nas asi je pretože priatel nechce mat 40tke dieta a potom aby mu hovoril dedo 😀 z ktorej casti prahy si?

maja1111111
1. říj 2012

@darazv 5 lužiny a ty?