CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
4. říj 2012

@malinka_02 tak držím palce

adriene
4. říj 2012

@malinka_02 Darebny je super, ja s nim mam jen nej zkusennosti. Drzim palecky 😉

malinka_02
4. říj 2012

@sofie1974 to budu 10 dc. Poprve jsem byla 10dc a rekli mi ze mam prijit za 2dny a to uz bylo pozde a folik praskly.Minule sem sla 10dc a rekli teda 11dc a to mi pichali ovitrelle takze myslim,ze u me je fo 11den ale je to sobota..tak doufam ze kdyz bude hezka sliznice ze tam muzu prijit v sobotu i jen na ambulanci ne?

malinka_02
4. říj 2012

@pikusa dekuju 😉
@adriene no me ted delal ket a nevysel tak nema tak stastnou ruku 😀

darazv
4. říj 2012

@malinka_02 cez vikend UZ nerobia len vinimočne transfery 😒

malinka_02
4. říj 2012

@darazv takze kdyz budu mit v patek folik 14 jako vzdycky tak mi proste pres vikend odejde a dalsi mesic v haji??? ☹ ☹ 😢

darazv
4. říj 2012

@malinka_02 mojka neviem,,,viem len to že mne 2 krat vyslo na 10DC piatok a potom som prisla v pondelok,,,možno ti daju už ovitrelle aby si si ho pichla cez vikend držím palčeky neboj bude to oki 😉

malinka_02
4. říj 2012

@darazv ty uz si byla na hodne transferech,jak se to resi v takovych pripadech?fakt me jako poslou domu a prijdte za mesic?? A nemuzou mi proste dat ovitrelle a ze bych si ho pichla sama??

malinka_02
4. říj 2012

@darazv a ty si mela predtim maly folik 10dc? A pak si to v pondeli stihla?

darazv
4. říj 2012

@malinka_02 raz mi povedali nech si pichnem ovitrelle v nedelu a transfer bol vo štvrtok,a druhy krat som musela prist este v pondelok lebo sliznica nebola bohvieaka 😒

malinka_02
4. říj 2012

@darazv aha tak to jo..pokud neni sliznice tak je to jasny,tak to je dobry aspon te to nenechali prosvihnout a dali ti ovitrelle tak budu doufat ze i me..dekuju moc.

sofie1974
5. říj 2012

@malinka_02
Já myslím, že ambulance v sobotu nefunguje, spíše to vidím na to, že ti dají Ovitrelle na weekend a píchneš si ho sama

malinka_02
5. říj 2012

@sofie1974 no kez by to tak slo ale co kdyz ne? A tobe to nikdy nevyslo na vikend?

maja1111111
5. říj 2012

@pikusa hele prosimte a jak dlouho máš brat ten prednison před ket..??přemýšlím,zda ještě nerisknu jeden pokus když jsem ještě zaměstnaná..jinak když budu pak bez práce,tak jsem asi pěkně v háji 😢

pikusa
5. říj 2012

@maja1111111 no začala jsem 18 den cyklu......jenže nevím,kdy to dostanu,mám cykly kolem 40ti dnů......takže počítám že to vyjde do KETU cca měsíc

malinka_02
5. říj 2012

@maja1111111 ja sem si ho nechala rovnou od minuleho ketu takze homv kuse budu brat pres mesic..ale holky uz sem strasne nakynula ☹ A ty mas jeste mrazacky? Ja chci jit taky do toho protoze nedokazu sedet doma a cekat..na co jako ze jo,chci miminko a ne cekat.. Ale vychazi mi 11den na sobotu a tak doufam ze mi treba daji ovitrelle domu ☹

maja1111111
5. říj 2012

@malinka_02 já si ho vždy píchala sama

malinka_02
5. říj 2012

@maja1111111 jo tak snad to pujde..a ty mas kolik jeste mrazacku? Omlouvam se ale uz si to nepamatuji..a kdZ ted pujdete jeste jednou tak kdy? Me to vychazi cca 16-18.10.

maja1111111
6. říj 2012

@malinka_02 mám ještě tři ,ale to jedno si myslím,že asi nevydrží..zamrazila ho podruhé..pokud pujdu tak později v listopadu nebo v prosinci,uvidím co vysledky imuna a co mi poví Řezáčová 🙂

pikusa
6. říj 2012

@malinka_02 fakt z něj kyneš????kolik ho bereš???já půku denně

maja1111111
6. říj 2012

@pikusa
@malinka_02 tak toho kynutí se fakt bojím,jestli mi to taky dá..já už jsem přibrala od minule a nejde to dolu..alergologii ještě nemají,mám volat v utery...tak snad se už dočkám

malinka_02
6. říj 2012

@maja1111111 já mám už jen 2 ale myslím si, že je rozmražují podl kvality, takže tyhle už asi budou nejhorší 😢 zkusím je po jednom, ted sem dala 2 a o to horší to pro mě bylo zklamání.. a ted bych dala 2 a už by mi nic nezbylo.. Případně poslední pokus v listopadu.. pak vánoce pauza a pak další IVF..
A ty už si na imunologii byla? Já se objednala, ale až na konec listopadu 😝 A tobě vycházel ovitrele na víkend před KET tak ti ho dali? Já u IVF sem si ho taky píchala sama ale takhle nevím.. a to ti dala Řezáčová?
@pikusa beru jenom půlku denně a po IVF sem přibrala jen kg které šlo hned dolů a teď sem vlastně 18 dní od KETu (neuspěšného) 4 dny před ním sem ho začla brát a mám 3 kg nahoře a jde to nahoru..

malinka_02
6. říj 2012

@maja1111111 na co alergologii?

darazv
6. říj 2012

Holky ja ked som brala prednison mesiac a tol len polovičku pribrala som 4kg 😠 pri ivf som pribrala dokopy 12kg a dodnes som dala dole len 5kg 😠 tak predstava ist do 2ivf ma desí ☹ obdivujem jak niektoré zeny pocas ivf nepriberu ani kg,,,dufam ze pri praci na novom domceku kila pojdu sami dole inac ma asi .....

maja1111111
6. říj 2012

@malinka_02 já ted čekám na vysledky imunologie..už to mělo byt hotové,dost jim to trvá 😒 ...(myslela jsem imunologii 🙂 ..)..jojo koukám nato opravdu mi ta injekce vždy vyšla na víkend.. 🙂

malinka_02
6. říj 2012

@maja1111111 a ty si mela kety?Pri ivf je davaji ale nevim jak pri ket?? A n imunologii si byla v podoli a furt nic jo?

maja1111111
7. říj 2012

@malinka_02 1ivf a 1ket..jo v podolí říkal za 4 tydny a už je to více,tak jsem zvědavá co řeknou v uterý

petulet
7. říj 2012

ahojky,jsem tu nová a zítra mám jít na ket do podolí. bude to můj první ket. I IVF jsem měla před 3 lety a čekala jsem hned napoprvé dvojčátka z dvou embryí Bohužel nastal předčasný porod a jedno nepřežilo. Letos v květnu jsem absolvovala 2 IVF a nechala jsem si dát jedno embryo,ale bez úspěchů. Nám nějaký sněhuláky v mrazáku a právě mi zítra čeká KEt a nevím,jestli si dát 1 nebo 2. Když si nechám dát 2 bojím se aby nebyly z toho 2. Ty problémy co jsem měla by za to znovu nestály. Ale zas si když si dám 1 nevím,jaká je šance. Máte někdo zkušenosti z Ketu,kdo si nechal dát 1 a uchytlo se mu? Děkuji moc za příspěvky.

malinka_02
7. říj 2012

@maja1111111 takze si jdes uz pro vysledky v utery? Nebo porad nevis? To sem zvedava co ti reknou..a tam te poslali z caru nebo si chtela sama jit?

malinka_02
7. říj 2012

@petulet ahoj,ja si nechala dat 2 a taky se nechytlo ani jedno..akorat me mnohem vic mrzelo ze sem prisla o 2 takze ted mam jeste 2 ale budu je davat po jednom..