CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maraida
10. lis 2012

@malinka_02 já úplně v pohodě,nic mi není. Včera mě sem tam píchlo v podbřišku.

malinka_02
10. lis 2012

@maraida no to mě jrště dnes taky, jinak taky v pohodě, ale právě nevím jestli to j e v pohodě 😉

maraida
10. lis 2012

@malinka_02 takhle se to nedá brát. Někomu nic není a je těhu,někoho furt někde bolí a je taky těhu 😀 já to nijak neřeším,20.11.si udělám test jestli do té doby nedorazí MS.

petulet
10. lis 2012

všem čekatelkám držím moc palečky 🙂

maraida
10. lis 2012

@petulet díky.

pikusa
10. lis 2012

@malinka_02 haaa a je to tady---právě kvuli tomu jsem to nechtěl psát...otázky jak je a jak se cítím už ne prosím 😀 😀 😀 😀
Jak se asi můžu cítíi den-dva od KETU....normálně,.......
uklidila jsem,vyprala a sebrala prádlo,šla s prckem ven a prostě normálně 😀

malinka_02
10. lis 2012

@pikusa promin,chapu 😀 Proto to nerikam kamaradkam a rodine ale tady mi to nevadi teda 😀 Ale chapu 😉

malinka_02
10. lis 2012

@petulet Dekujeme 😉

pikusa
11. lis 2012

@malinka_02 joo v poho......ale zeptej se za týden....ted je brzy 😀

malinka_02
11. lis 2012

@pikusa no ja prave jeste nikdy tehotna nebyla tak ani nevim zda to clovk pozna nebo ne .. Ja de treba citim stejne jako 2x co to nevyslo. Vcera ani dnes uz bricho ani neboli ani v nem nedloube..tak mam pis spatny pocit..

pikusa
11. lis 2012

@malinka_02 jenže ono každé těhotensví je jiný.....takže h´jednou není nic,jednou tě dloube a jednou bol prsa....
vím,že u Matese jsem pořád měla pocit,že to dostanu
pak ne a taky byly //
pak jsem si myslela na tuty že jo...prsa bolely a celkově mi bylo divně a nevyšlo to....

malinka_02
11. lis 2012

@pikusa asi mas pravdu..kdyz u me je to pokazde stejny..prvni dny dloube v podbrisku a pak jako kdyz utne,prsa nic a zase se citim stejne..no stejne s tim nic nezmuzu..

pikusa
11. lis 2012

@malinka_02 právě že to stejně nejde ovlivnit.....je to bud a nebo......

malinka_02
11. lis 2012

@pikusa to je nejhorsi, ze se clovek muze snazit jakkoliv a je mu to k nicemu..

pikusa
11. lis 2012

@malinka_02 ale není----kdyby to bylo k ničem u,nejsou centra AR 😀

malinka_02
11. lis 2012

@pikusa ja vim.. Ale vis jak to myslim.. Jako ze muzu lezet a byt v klidu a stejne to nevyjde..

pikusa
11. lis 2012

@malinka_02 jojo a proto se snažím fungovat normálně...i když manžel dneska vařil a já se válela 😀
musíme doufat a myslet pozitivně 😵

malinka_02
11. lis 2012

@pikusa no me nejvic trapi jak v praci..vzdycky kdyz jdu na trandfer resim jesrli dovolena jenze mi uz skoro nezbyla tak ted sem si brala neschopenku ale nedovedu si predstavit jak si ji vezmu za mesic zase a na druhou stranu je mi lito s transferama cekat jen kvuli blby praci..

pikusa
11. lis 2012

@malinka_02 tak já neschopenku nemám.....do práce jdu normálně.....

malinka_02
11. lis 2012

@pikusa no tak já nějak musím řešit i en transferu takže když už si tu nesechopenku musím vzít tak sem jí brala na 3 dny..

pikusa
11. lis 2012

@malinka_02 n a ten den si v práci beru propustku k lékaři......

malinka_02
11. lis 2012

@pikusa a ta je placená nebo neplacená? Já to vubec neznám.. jak sem z Prahy tak k dr. jdu maximálně na 2 hodky a to mě pustí, na celý den ne..

pikusa
12. lis 2012

@malinka_02 jasně že placená.....v místě bydliště máš nárok na půl dne a když jedeš mimo bydliště tak na celý den......aspoň myslím teda...

malinka_02
12. lis 2012

@pikusa a to musis privezt nejaky potvrzeni? Jenze prave pul.dne by me nestacilo..☹

pikusa
12. lis 2012

@malinka_02 no my máme propustky přímo v práci...
j to vlastně natištěné na papíře.....jen jméno,datum a sestřička dá razítko a podpis
Tak se na to poptej u vás.....kde pracuješ????
jak daleko to máš do podolí???
myslím,že 3 hodiny by ti proplácet měli v místě bydliště

malinka_02
12. lis 2012

@pikusa no k doktorovi me pusti i bez papiru, ale ne na cely den..to bych si tezko obhajovala a do prace nemuzu s papirem z Podoli to bych o praci prisla..o tehotne tu nikdo nestoji a spojili by si to s tim mym vecnym jezdenim k dr a neschopnostma..

maja1111111
13. lis 2012

ahojky chtěla jsem se zeptat,nevíte někdo zda je nějaké omezení,....po jaké době se muže jít na další IVF??????..známá mi říkala,že se muže na další až po nějaké době... 😖

darazv
13. lis 2012

@maja1111111 po troch mesiacov

pikusa
14. lis 2012

@malinka_02 aha...nevím,asi je to všude jinde....
To bych mohla říct,jdu k dr.ale přitom nakupovat ne??? 😀

malinka_02
14. lis 2012

@pikusa no ja mam praci na pytel ale na todle dobre ze kdyz jdu k dr tak se to neresi i treba pul dne - zubar ale na cely den to je blby .. To bych mohla 😀 ale jezdim do Podoli tak casto ze sem rada ze mi to prochazi zatim ..