CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
19. srp 2008

Pikusko vééééééééééééliká gratulace 😀 😀 😀 Já měla dnes v práci naprostý očistec, neutíkalo to a myslela jsem že se večera nedočkám. V práci mám domluveno od zítra volno, ještě musíme podepsat všechny ty papíry, šup do sprchy a do postýlky 🙂

kalka
20. srp 2008

Dobré ráno kočky 🙂 Tak jsme včera koupili nový těhu testy.. Mamatesty.. citlivost 25 a test zůstal sněhově bílý.. Manžel poukazuje na to, že na tom včerejším vidí stín protože ten měl citlivost 20.. tak nevím...
Jinak dnes 31 DC a zatím ani nešpiním, ale taky nic zvláštního necítím.. no.. doma mám ještě tři testy.. tak zkusím třeba zítra ráno další a pak další.. no a pokud mrcha nedorazí tak příští pondělí jdu do Podolí na krev..
Pikus koukej odpočívat 🙂
m.e.l .. neschopentu ti dají určitě hned v den kdy půjdeš na ET a budeš jí mít minimálně do gravi testů.. a pokud se potvrdí těhu, tak budeš v neschopence pokračovat.. alespoň takhle jsme to pochopila, když jsem byla v Podolí, tak tam přišli fvě holčiny na ET a sestřičky jim tam tohle říkaly 🙂

georgik
20. srp 2008

kalka: chjoooo ...... ale kamaradka mela negativni tehu testy porad.... zjistili ze je tehotna az v 10tt z krve.... jinak porad negativni testiky.... Tak to fakt treba neni ztraceny..... 😉

pikusa
20. srp 2008

Holky,včera večer jsem trochu krvácela a dnes trošinku špiním,tak jsem volala do Prahy a prý to je asi po tom UTZ ,tak mám ležet a být v klidu a utrogestan polykat,takže počkám a když to bude pokračovat tak pojedu k mé dr.to mám blíž.
Takže ted tady asi moc nebudu holky.

kalka
20. srp 2008

pikusa

lež a nohy nohoru! a k tý doktorce by si raději měla zajít tak i tak...

georgik

uvidíme.. zítra to zkusím znova..

buresinka
20. srp 2008

Ahojky kočky, 🙂

tak především gratuluji Pikuse a hlavně se opatruj, aby se krvácení zastavilo.
Kalko je mi to líto, uvidíš zítra.

Jinak já jsem byla dnes na kontrole. Byla jsem dnes u dr. Bahníkové a ona je fakt super. Udělala mi UTZ, ale to moje tělo je fakt nějak rozházené, protože jsem dnes 20. den cyklu, ale přitom vypadá, že mám na pravém vaječníku folikul 15 a na levém dokonce 18 a 14. Jenže vzhledem k 20. dni není jasné, jestli jsou to folikuly nebo cysty. Tak musím počkat až odmenstruuji. No a pak jsme se dohodly následovně, mám přijít na kontrolu 5. den cyklu a udělá se UTZ, pokud bude vše v pořádku, tak se udělá jedno IUI úplně přirozeně. A hned se objednám na konec cyklu a dostanu rozpis na léky a pokud bych nebyla těhotná hned bych začala stimulovat. Dnes poslala žádost na pojišťovnu a jsem zařazená do stimulace. Tak doufám, že už se konečně MS umoudří a začne se něco dít.

lucijda
20. srp 2008

Ahoj holky,Piku šetři se a nech se doma rozmazlovat ju? Ať se mimidrží 🙂 Jinak,OPU je za mnou teda nic příjemnýho anestezii mi píchali na 3x, ruku mám jako jednu velikou modřinu. Celkem bylo 22 folíků, z toho 16 vajuch a jedno hnedka vyřadili že bylo nedozrálé. Mám vysoké riziko OHSS, a odsávali mi z břucha tekutinu. Jestli bude ET se uvidí podle toho jak mi bude a jestli bude, tak budou zavádět jen jedno embryjko.Buresinko Bahníková je opravdu dobrá je příjemné vědět, že nenechává jen plynout čas a že se něco děje. Kalka nebuď smutná, ještě není vše ztraceno 🙂

m.e.l
20. srp 2008

Holky ahojky, takže hlásím - v pátek OPU. . . . Dle papírů to vypadá, že na ten den jsem jediná.. . . . Vypadá to na osm folíků, na levým který se flákal jsou tři, které by snad mohli dozrát. Takže by mohlo být 8 vajuch. Doktorka říkala, že je to tak ideální. Takže je asi pravda, že je lépe méně a kvalitních než hodně a k ničemu. . . . Takže v 16:45 poslední injekce "orangutana", 75 jednotek puregonu a ve 21,30 Ovitrellu.

zulik
20. srp 2008

čau holky, Piku drž!!! 🙂 je to určitě po tom utz, po opu taky trochu do růžova zašpiním a když mi dělali v těhotenství cerkláž-zašití,ztak jsem po tom krvácela ale nikdo mně na to předtím neupozornil, tak jsem z toho byla mimo.Určitě je to tam vše maximálně prokrvené a tak se to může stát, mysli pozitivně,moc držím pěsti. my dnes slavili doma narozky holky, byli jsme si zahrát bowling,takže rozptýlení všedního dne 😉 v úterý jdu do CARu a uvidím, jaké jsou výsledky z imunologie.pak se uvidí. holky,držte se!!!aŤ máme všechny doma do roka kočárky 😀

kalka
21. srp 2008

Dobré ráno 🙂 Táááákže.. dnes proběhlo další testování s mamatestem.. a je negativní.. dnes 32 DC a mrcha nikde.. dokonce mě přestaly bolet i prsa.. prostě je mi naprosto fajn..tak jsem asi cvok.. Manžel už dneska ráno prohlásil, že mamatesty jsou prostě blbý 😀 😀 😀 takže dneska musím koupit nějaký cytlivější.. zkusím zase ten RapidClear... ten mi v pondělí podle manžela ukázal stín .. tak uvidíme..fakt je tan.. že až včera jsem ho na tom Rapiďákovi viděla taky... ožná jsme si vsugerovala, že těhu jsem a teď se podle toho moje tělo chová.. nebo já už fakt nevím.. no.. ještě není všem dnům konec.. možná se prostě mrcha jen jen děsně courá.. a nebo to zpoždění jejího nástupu mohl způsobit Utrouš??? nevím.. 😒
Takže zase zítra ráno se těším na test 😉

ivkaj
21. srp 2008

Kalka a není lepší zajít k Dr. na krev?

Poradíte mi jak dlouho před odběrem na spermio nesmí být styk? Tuším že mi Dr. říkala 3-5 dní, tak nevím . . .

zulik
21. srp 2008

Ivkaj, abstinence před spermiogramen má být 4 dny. Kalko, to oddálení asi způsobil utrogestan, když jsem byla po KETu a výsledek byl negativní, až po vysazení utroše přišla ms tak do 3 dnů.ale jak jsem už mockrát říkala, každá jsme jiná 😉

kalka
21. srp 2008

zulik

ale jo.. mlže to tak opravdu být... ale říkali mi, že Utrouš mám brát do těhu testů v Podolí... no.. každopádně, když se mrcha nedostaví, tak v Pondělí ráno naběhnu do Podolí na krev a řeknou mi jestli ho mám ještě brát nebo ne...

Každopádně jsme si koupila na zítra ráno test - Clearblue- za 150 Kč, prej nej test doporučovaný doktorama.. tak to jsme zvědavá co mi ukáže génius 😀 😉

zulik
21. srp 2008

hm, já to totiž beru tak nějak hned napoprvé. buď je to hneď pozitivní nebo negativní,je fakt, že jsem nikdy neviděla test se stínem,tak to ještě zkus. z krve je to ale nejlepší. při prvním těhu jsem tam měla velké + a tenkrát mi lékař říkal: to nic nemusí znamenat, jenz krve je to na 100 %,takže jsem hned dostala sprchu 😅

pikusa
21. srp 2008

Ahoj holky,
tak už to vypadá dobře,krvácela jsem jen ten večer po UTZ a ted jen malinko občas zašpiním,což mi říkala i dr.že se může stát.tak už jsem zase v klidu,ale snažím se nic moc nedělat a spíš odpočívat.
Kalka,tak to jsem taky zvědavá,co ti ukáže testík 🙂 no samo,že přeji // 😉
Lucijdo,tak to ti ted není asi moc dobře vid,já měla folíků 30 😲 takže asi vím,jak ti je,ale mě teda tekutinu neodsávali,ale ještě ted mi na UTZ říkala,že vaječníky jsou nastymulovaný.A taky mi kvuli OHSS zavaděli jen jedno.Ale zase se to při OHSS prý dobře chytá 😉

pikusa
21. srp 2008

Jo a ještě fotka našeho prcka 🙂 ta malá černá skvrna 🙂
http://nd.blog.cz/p/pikusa.blog.cz/nahledy/7109...

lucijda
21. srp 2008

Piku nádherná fotečka 🙂 Hlavně že už nešpiníš a mimoušek se může mít čile k světu. Já se hrozn bojim jen jednoho, když jsou dvě tak je přeci jen pravděpodobnost větší. No nic jstli se to má povést tak se to povede. Včera mě manža naprosto fascinoval otázkou jestli mám rozmyšleno kde budu rodit 😲 Řekla jsem mu něco na způsob jestli se nezbláznil. Evidentně nebyl s odpovědí spokojen.

lucijda
21. srp 2008

Piku panejo 30 to je pořádná úrodička,ale zase musím říct, že se tam o mě starali báječně přád ke mě chodili sestřičky jak je přád kontrolovali a Řezáčová se tam byla několikrát mrknout. Prostě byli úžasný 😉

m.e.l
21. srp 2008

Nazdárek holky, zítra tu vychvalovanou péči vyzkouším. . .. Doufám, že budou dobré zprávy. Manža ke všemu má přístup, jako že je to hotovka a vše bude o.k. a na konci //. Já tomu radši věřit moc nechci, jinak bych se na konci zbláznila.

pikusa
21. srp 2008

Lucijdo,já si říkala,že nemáme co ztratit,bud ted jedno,nebo ET odložit a pak si jet pro 2.Tak jsme jeli jen pro to jedno a zatím je tam 🙂 miláček mi dnes i dojel pro těhu test a musela jsem ho před ním počurat.

kalka
22. srp 2008

pikusa 😀 😀 😀 ach ty chlapi 😀

Holčiny test proveden...a je kráááásně negativní 😠 se picnu... takže mrcha je opožděná určitě z toho Utrouše... včera večír jsme na něj úplně zapomně, tak už jsme siho nevzala ani dneska ráno a už si ho tenhle cyklus ani nevezmu... pokud mrcha nedorazí, tak v Pondělí naklušu do Podolí na krev a pokud dorazí, tak se objednám do 5 DC a rozjedeme další IUI 🙂

m.e.l je skvělý, že má k tomu tvůj manža takový přístup 😉 Držím ti pěstičky 🙂

lucijda no to už musíš mít rozmyšlený..přeci 😉 pak je tohroznej fofr.. devět měsíců je pryč ani nevíš jak 🙂

Tak hezký den babule 😉

lucijda
22. srp 2008

Dobré ránko, Kalka hlavně že k tomu máš takovýhle pohodový přístup. To je to nejlepší co můžeš udělat. Mel budu na tebe myslet, ale je to opravdu v poho. Jinak já jsem dnes ráno slabounce špinila, teda byl trošínku růžovej papír, ale říkám si že je to asi po opu po těch vpichách. prý jich udělali hodně, tak se uklidňuju tímhle.

buresinka
22. srp 2008

Dobré ránko všem,

Lucijdo, gratuluji k výsledkům OPU. Jinak teď hodně pij a moc držím palce, ať je transfer, protože opravdu při mírném OHSS je větší šance na uchycení. A jak se embryjka vyvíjejí?

Pikusko, opravdu krásný obrázek. 🙂

Kal, je mi to líto, ale je fajn, že to nevzdáváš.

Mel a Tobě na dnešek držím palce, ať máš krásná vajucha. 🙂

lucijda
23. srp 2008

Dobré ránko, Kalka jak jsi na tom co mrcha hlásí se o slovo nebo stávkuje?Mel jak embryjka?Jinak já byla včera na pohotovosti, protozž mi náš 10kg jezevčík skočil na břuch a fakt to potom stálo za to. Chtěli si mě tam nechaat, ale nic takovýho jsem doma v pelíšku a je m fajn 🙂

m.e.l
23. srp 2008

lucy: Ty jsi ale ranní ptáče!!! Měli jsme 8 folíků, v tom 7 vajíček, z toho jedno nezralé a jedno na půl. To snad stihlo do jedný hodiny dozrát. To říkala embryoložka že je budou oplodńovat. Zaplatili jsme si ICSI, protože manža měl sice dost spermoušů, ale pro tentokrát se jim nechtělo moc hejbat. Mám volat dneska po deváté hodině jak si vedou. Chudáčci tam přes noc byli sami. . . . Manža říká, že jsem magor, když o tom tak mluvím, ale mě to opravdu připadá, jako bych byla "macecha". 😀 Jinak rozhodli jsme se pro vložení 2 embrýsek. I když mi byli řečeny od embryoložky veškerá rizika, ale já to beru furt tak, že nikde není psáno, že se uchytí obě, že? A dvojčata by mi vůbec nevadila.

m.e.l
23. srp 2008

Jinak Lucy - co jsi proboha dělala, že na tebe radostí skočil váš jezevčík?

lucijda
23. srp 2008

Já v podstatě nic, on se holt chtěl mazlit a tak si o to důrazně řekl. Mel jak sjou na tom embryjka u nás probíhá docela dost výrazná selekce.

m.e.l
23. srp 2008

Luci, za prvé nevím co je to selekce. . . . Jinak o embrýskách moc nevím, jen že máme pět oplodněných vajíček, zítra se snad dozvím více.. . . .

lucijda
23. srp 2008

Selekce, jako že je vyřazujou ze hry, že se nevyíji podle představ.

m.e.l
23. srp 2008

A sakra, no snad zbydou nějací, kteří se budou vyvíjet podle představ, kdy by jsi měla pro mě jít?