CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pinkywinkie
15. bře 2013

@danci70 no to to ja taky nevim, vzdyt tam ale jdes jen na konzultaci ne? a pak uvidis, zda se rozhodnes tam zustat ne?

danci70
15. bře 2013

@pinkywinkie no nevím jestli to právě jde.když bych tam nešla teď v březnu,tak mi uteče měsíc.na začátku dubna potřebuju udělat náběry,a v dalším cyklu bych stimulovala.když počkám až jak dopadnu teď v podolí,celé se to o měsíc posune 😒

pinkywinkie
15. bře 2013

@danci70 ja si mysli, ze zalezi na cyklu ne? Aby jsi nezacala cyklus v podoli a nedokoncovala ho v CUBE. Zeptej se radeji nekoho na to...

maraida
15. bře 2013

@danci70 to je skvělá zpráva 🙂 A kdy tam máš jít? Jdi tam určitě,za to nic nedáš.Promluv si s nimi o sobě,co by ti navrhovali oni...Když ti to dopadne v Podolí tak tam už pak nepůjdeš,když ne,tak myslím,že je CUBE dobrá volba.A v CUBE prý mají IVF pro samoplátce v nějakém balíčku za 35 000. Bez léků teda,ale i tak myslím,že je to fajn cena,levnější než v Podolí...

nelfilka
15. bře 2013

@danci70
Gratuluji k embryjku, ať se krásně dělí a nemusíš do CUBE 🙂 Na konzultaci můžeš, také to tak mám. Holky chodily i jeden měsíc na nativ do Motola, další měsíc minimálku asi v Gennetu...a pořád dokola. Tak se neboj. Ta cena za ivf je luxusní pro tu, která má z ivf víc jak 2 vajíčka a i mrazáčka.

danci70
15. bře 2013

@maraida no já právě,pokud tedy dojde k transferu, nebudu ještě vědět,jestli se povedlo nebo ne a už budu sedět na konzultaci v Cube.když mě jde opravdu o každý měsíc....

jinak jsem našla na Cube kritiku od jedné dívčiny na emiminu,nějaká " beruška " je tam setřela a soudí se s nima.zrovna na to jsem potřebovala narazit...

http://www.emimino.cz/diskuse/zkusenosti-s-ivf-...

danci70
15. bře 2013

@nelfilka
@maraida
děkuju holky,nemyslím na nic jiného než na to naše embryjko 🙂

maraida
15. bře 2013

@danci70 to nevadí,že půjdeš na konzultaci do Cube.Ale neztratíš čas.
Jj,já tu diskuzi na emiminu čtu a ta holka byla jediná,která byla nespokojená.Jinak všechny chválily...

malinka_02
15. bře 2013

@pinkywinkie tak priste se urcite chyti!

malinka_02
15. bře 2013

@danci70 na konzultaci muzes jit kam chces, to vubec neres a jdi. A v kazdem centru bude nekdo nespokojeny..

pikusa
15. bře 2013

Ahoj holky...
dočítám vás průběžne po telefonu.....ale jsem líná přes něj psát 😀
@danci70 šla bych tam,kde mají termín a pak se rozhodla...
my se musíme totiž naučit to,že ne my jsme tady pro ně.....ale oni pro nás....

pikusa
15. bře 2013

jo a holky....myslím,že by sme tady z toho měly opravdu udělat diskusi uzavřenou.....nevíme,kdo sem kouká že a kdo to čte

maraida
15. bře 2013

@pikusa já uzavřenou jen vítám

darazv
15. bře 2013

Holky kebyze mam tu moc vsetky sme maminy ci uz dvoj troj nasobné ale boli by sme 😉 danci držím palceky 😉 inac piku ma pravdu pretože neraz tu riesime co je mimo s touto temou 😉 prajem vam prijemni vikend

maraida
16. bře 2013

@danci70 tak co embryjko?Je v pořádku viď? Držím palce...

danci70
16. bře 2013

@maraida děkuju,ano,zatím ano,dnes čtyřbuněčné embryo 🙂 další vývoj zase zítra mezi 10-11 hod 🙂 nejdříve mi jedna embryoložka řekla,že transfer by měl být co nejdříve,že není na co čekat a dnes mi jiná embryoložka řekla,že je lepší počkat do pondělka,jestli se bude stále dobře vyvíjet.no já to vidím tak,že nechtěli na neděli lékaře honit na ET.ale třeba se pletu.tak snad to do pondělka vydrží embryjko i já 😀

maraida
16. bře 2013

@danci70 tak to je skvělá zpráva!!!Mám ohromnou radost 😵

malinka_02
16. bře 2013

@danci70 skvely!! Drzim palce dal!!

darazv
16. bře 2013

@danci70 ahojky super sprava 😉 ja si skor myslim ze chcu aby bolo viac bunkove preto chcu počkat a v pondelok šup do transferu 😉

nelfilka
16. bře 2013

@danci70
Pokud je jedno embryjko, tak nejlepší je to u maminky 😉 Asi se jim nechtělo zvát doktory do práce v neděli...Mně také řekli, že by nám nechali embryjko do pondělka zadarmo.
Držím dál palečky, ař Dr. Darebný má "úspěch" 🙂)

malinka_02
16. bře 2013

U me to bylo naopak, platili sme PK ale protoze to vychazelo na sobotu davali mi embryko uz v patek ..

darazv
16. bře 2013

@danci70 teraz ma napadlo ked budes mat transfer v pondelok tak dva tyzdne na to bude velkonoční pondelok to budu ale krasne stastne velikonoce 😉

danci70
16. bře 2013

@nelfilka myslíš,že jim mám tedy zítra ráno říct,že ho chci hned,v neděli?

danci70
16. bře 2013

@darazv jo to by bylo hezké,kdyby to vyšlo.mohla bys to mít ve snu 🙂 🙂 a hned po Velikonocích mám narozeniny 2.4. 😀 to by byl dáreček 🙂

no a 21.3. jdu do Cube

darazv
16. bře 2013

@danci70 čo ty vieš?možno v mojom sne fakt budeš 🙂 velmi ti to prajem z celeho srdca !!a dufam a verím ze CUBE nebudes potrebovat!!!

danci70
16. bře 2013

@malinka_02 no to si to pěkně ulehčují...

danci70
16. bře 2013

@darazv děkuju,jsi moc hodná 🙂
i já tobě moc přeju,aby už jsi konečně našla // a nejlépe z přirozeného snažení.
když mě v únoru nevyšel druhý pokus,dodávala mi naději embryoložka,taková to hubeňoučká,ať dáme třetí pokus,že březen je statisticky nejplodnější 🙂

danci70
16. bře 2013

holky,jak a kde probíhá transfer? na sále? tedy doufám že touto otázkou to nezakřiknu a transfer proběhne...

darazv
16. bře 2013

@danci70 ty si nemala transfer ešte v podolí?

danci70
16. bře 2013

@darazv nene,já jsem získala teprve svoje první vajíčko 🙂 předtím 2x prázdné folikuly 😒