CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
29. srp 2008

Holky,já vám to tak všem moc přeju,ani nevíte jak.Však si to zasloužíte 🙂

m.e.l
29. srp 2008

Pikus, no zasloužíme si to, ale ví to ten nahoře??? A nebo aspoň naše těla, aby prostě řekla - a teď jí to osladíme a šup jsou tam dvě. . . Nebo aspoň jedno.

pikusa
29. srp 2008

MEL,no taky jsem si roky říkala,proč zrovna mě to nejde 😒
Ale klapne to uvidíš 😉

zulik
29. srp 2008

já jsem skromná, stačí mi opravdu jen jedno 😀 při mé postavě si dvě nedokážu ani trochu představit a ani s naší rodinnou pokladničkou 😀

m.e.l
29. srp 2008

zulik, no taky si to s mojí postavou neumím představit, ale stejnak. Dvě bych taky brala.

zulik
29. srp 2008

jak se cítíš mel? tohle je tvoje 1.IVF? a co mrazáčky, máš nějaké?samo, že ti přeji, abys žádné nepotřebovala.

m.e.l
29. srp 2008

Zulik, je to moje první IVF a mrazáčky nemáme. A cítím se - netěhotně.

zulik
29. srp 2008

🙂 z toho si nic nedělej, každá to má jinak.některé popisují příznaky od prvního dne těhu, jiné nic necítí a přesto těhu jsou.je to v našem případě hlavně o psychice, taky si můžeme kdeco vsugerovat.prostě to nech osudu.když to má být,bude to.udělala jsi pro to s partnerem maximum,co šlo.já při prvním těhu věděla, že je něco jinak už tak 4 den, co jsem asi otěhotněla.

pikusa
29. srp 2008

Tak to já nevím,žeje něco jnak skoro ještě ted 🙂 mám pořád nastimulavaný vaječníky a OHSS 1.stupně,tak mám teda i břicho nafouklý...............

zulik
29. srp 2008

podle břicha ne, já měla hned strašně citlivý a nateklý prsa a spala jsem od 5 večera 😀

pikusa
29. srp 2008

No dnes jsem si musela koupit podprsenku 🙂 a spala bych teda taky pořád 😀

zulik
29. srp 2008

to mi připomnělo příhodu s kojící podprdou, co mi ji manžel koupil a přinesl do porodnice, byla mi dobrá tak na hlavu a to byla ještě volná,jak byla obrovská 😀 ještě to tenkrát bylo jen plátěný,tak to vypadalo skutečně jako stan 😀

pikusa
29. srp 2008

Zuliku 😀 😀 😀

zulik
29. srp 2008

jdu šmudlat večeři, přírodní řízeček 😉

pikusa
29. srp 2008

Jo jo tak utíkej 🙂 mňam at chutná,jdu teda sebrat prádélko.

downhamka
1. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem byla na prvnim utz, 6tt, uz tukalo srdicko a mam i predbez. porod 28/4 09 🙂 🙂 🙂 Mam tady ted manzilka, ale zitra odjizdi, tak pak bych si zalozila album a dala tam par fotecek a taky tu jednu, kterou jsem dostala dneska. Holky skoro tehulkam hodne stesti a tehulkam vlastne taky a pohodovou naladicku!!! 😀

kalka
2. zář 2008

Holkýýýýý.... jdu práskat! m.e.l. je těhuleeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IVF vyšlo!!!!! 😀 😀 😀 jóóóó! paráda 😀

m.e.l
2. zář 2008

Na každý diskuzi, kde se vyskytuji, tak koukám, že mám jednu práskačku! Ještě nekřič kalko, nikde není nic potvrzeného. . . . 😀

kalka
2. zář 2008

No jo no.. jedna horší jak druhá! 😀 moc věřím tomu, že ta tvoje čárečka bude jen a jen sílit!!!!!!!!!!!! 🙂

m.e.l
2. zář 2008

kalko, snad jo. . . Na závěry je ještě brzo. . .

kalka
2. zář 2008

já vím.. držím pěsti 😉

zulik
2. zář 2008

no mel 😉 já to taky viděla 🙂 potichounku tleskám,ať ta čárka sílí.

m.e.l
2. zář 2008

Zuli - díky moc. Snad to bude O.K.

ivkaj
2. zář 2008

Kočky, takto vypadá, že tu za pár týdnů zůstanu sama😉

Nevíte, jestli když jdeme ráno na spermio, kdy by mohly být výsledky?

zulik
2. zář 2008

mel, četla jsem v jiné diskuzi, že jsi testla bez manži a on se naštval,myslím, že bude mít ještě příležitost,ne?určitě to není poslední testík a počúráš mu určitě lepší 😀 😀 😀 chlapi mají divné záseky, to,co si mnohdy myslíš, že je nenaštve, je zrovna naopak.je fakt, že můj 1.těhu test dělal taky manžel,já byla tak nervózní, že bych si ani tenkrát nepřečetla návod 😉

m.e.l
2. zář 2008

ivka, no spermio se snad dozvíš ten den. . . I když nevím, když jsme šli na první návštěvu CARu a měli jsme spermio, tak jsme se to dozvěděli až při další návštěvě.
zulik, jo naštval. Bylo o opravdu ode mě neumyslné, nevysvětlila jsem si manžův nedělní monolog jako dohodu, že budeme testovat spolu. Neboj do krve testnu tak 4x. . . . Plánuji čtvrtek, sobotu, pondělí a středu. V tu středu jdu na krev.

zulik
2. zář 2008

ivko, sama tu nebudeš, jsem tu já 😀 nevím ještě přesně, kdy co se mnou bude dál,asi tak konec října.vím jen, že dnes se jdu zapsat do školy a pokusím se po letech zase studovat 😉

ivkaj
2. zář 2008

Mel, když mi jdeme nejdřív na imunologii+spermio a až na konci září na první konzultaci. A po pravdě čekat tak dlouho na výsledky spermia, to by mě asi kleplo.

Zulik, tak to se tu třeba budeme potkávat;o)

m.e.l
2. zář 2008

ivko, když jsme byli na imunologii, tak na její výsledky jsme čekali téměř 6 týdnů . . . .

l26
2. zář 2008

kdo jste podstoupil IUI,ležely jste tam nějakou dobu po zákroku?