CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
2. zář 2008

I26, jak už jsem psala na "inseminace" tak já v Podolí ležela 20 minut. . .

ivkaj
2. zář 2008

Mel, tak to jsem zvědavá. Když jsem se objednávala na první konzultaci a říkala, že jim kdy jdeme na imuno, tak prý zvládnou výsledky i do 3týdnů. Na imunu mi řekli po telefonu to stejné. Tak jsem zěvdavá jak to bude v reálu 😕
Ale aspoň to spermio bych teda ráda věděla dřív 😅

lucijda
2. zář 2008

Mel veliká gratulace 😀 😀 Teď už budou čárečky jen silnější a ty jsi těhule mamule 😀

m.e.l
2. zář 2008

ivka, no třeba když je to rovnou v Podolí, tak to nebude trvat tak dlouho. Nám než to poslali mé doktorce, tak to fakt bylo dlouhéééééé čekání.
lucijda: Díky moc, ale zatím jenom potichounku jo? 😅

lucijda
2. zář 2008

Jasná páka 😀 Ale zítra tam bude pěkně růžolící čárečka 😀

m.e.l
2. zář 2008

Zítra ne, budu testit až ve čtvrtek. . .

murecka76
2. zář 2008

Mel, moc gratuluji k čárce, určitě bude už jen sílit. Kočky nebojte se, že tady budete osamocené, já taky teprve půjdu do boje, počítám koncem září, takže nás tady bude zase více. Na konzultaci jedeme 11.9. už budu po druhé MS od revize, tak potichu doufám, že tu třetí už budu moc stimulovat. Uvidíme co nám pan doktor poví. 😉 Mel, užívej si ten krásný pocit. 🙂

lucijda
2. zář 2008

Týjo Mel ty máš ale výdrž, to já bych to zkoušela každý den 😅

macous
2. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem byla dneska ráno v Podolí na testech z krve, cca za 10 min. si budu volat na výsledky, bojim, bojim 😅
Mel moc ti gratuluji 😀 jupí, další úspěch 😀

m.e.l
2. zář 2008

Murecka díky, no určitě se ke mě přidáte. Šíří se tady silně těhu bacily. . . . 😀

lucijda
2. zář 2008

Macous určo to tam bude a dej vědě výsledky ju!!!

macous
2. zář 2008

Dneska tam byla taková ta hodná sestřička - hnědé vlasy, drobnější, culík, asi byla na něco naštvaná, protože byla parádně protivka, docela jsem koukala 😉

lucijda
2. zář 2008

Vím přesně jaká, mě přijde nelepší ta blondýnka s krýtkými vlasy a pak ta brunetka tahle je taková spíš odměřená.

macous
2. zář 2008

sakra prace, já se tam snad nedovolá, to je jak naschvál, stejně jsem připravená na negouše, test jsem měla 10tý den negativní 😠

m.e.l
2. zář 2008

macous, no já se většinou dovolám napoprvé. . . .

lucijda
2. zář 2008

No jo no, když jim volá nějaká natrvrdlá pacientka jako tam volám občas já tak to mají holt na dýl. A neboj se ničeho ju?!!!

m.e.l
2. zář 2008

lucijda, no on tam taky může být pěkný frmol - transfery, inseminace, do toho jestli je tam jenom jeden lékař.. . . Do toho doba oběda. . . .

lucijda
2. zář 2008

Mel kdy ty tam pojedeš na krev?

macous
2. zář 2008

Tak to mám negativní ☹ ☹ 😔

m.e.l
2. zář 2008

lucijda, jdu na krev 10.týho . . . Dlouhá doba. . . . 😠

lucijda
2. zář 2008

Macou nesmutni, bude líp máš nějaký mrazáčky?

m.e.l
2. zář 2008

macous, příště to vyjde. Posílám kupu těhu bacilů.. ..

macous
2. zář 2008

holky díky, mám ještě 2 mrazáčky, tak uvidíme 🙂 moc nadějí tomu nedávám, na tenhle poslední KET mi jich museli rozmrazit 6....... takže mě čeká asi v říjnu stimulka
díky za ty bacily, to by bylo super, kdyby to bylo nakažlivé, od rána do večera bych byla v patách nějaký těhulce 😀 😀 😀

pikusa
2. zář 2008

Ahojky 🙂
Macous,škoda,vyjde to příště určitě 😉 😉 😉
MEL,tobě potichu gratuluji 😉 na 7.den po ET je čárečka krásná 🙂 🙂

m.e.l
2. zář 2008

pikuso, děkuji potichoučku. . . . 😀

laada
2. zář 2008

ahooooj pikus jak je doma? opatrujete se s drobínkem ? 🙂 (je to kluk, to víš né?)

pikusa
2. zář 2008

Mel 😉 😉
Ladunko,doma je fajn 🙂 a opatrujeme se oba,neboj 😉 ----kluk?No super,to se budeme hádat o jméno 😀

laada
2. zář 2008

Jinak sem ani nepozdravila holky, sem vám tak vlítnu ...ahoj všem a přeju ať se všechny dočkáte zdravých mimísků v náruči 😵

laada
2. zář 2008

Hezky relaxuj, poslouchej hudbu, odpočívej a moc si to užívej 😵

downhamka
2. zář 2008

Cauky kocky
mel taky potichoucku gratulujuuu, 😀 😀 😀 ja jsem taky mela pozitivni test tak brzo, tak at je ta carka ve ctvrtek tmavsi. Jinak jdu zalozit album, abych se uz tady na koniku uvelebila. hezky vecer