CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
12. zář 2008

Mel a kdy že se to dozvíme????????????

m.e.l
12. zář 2008

22.9. se to zvědavky zvědavé dozvíte! 😀

lucijda
12. zář 2008

😀 😀 😉

pikusa
12. zář 2008

už aby to bylo 😀 😀 😀
Holky,ted trošku odbočím a zeprám se vás na názor.Víte,že máme moc moc mrazáčků---17.No a dr.v CARU když jsem tam byla naposledy se mě ptala,jestli bychom neuvažovali o dárcovství embrií.Já jsem se o tom bavila s miláčkem a ten říkal,že by klidně daroval,když to někomu pomůže,jedině dobře.No já taky,ale zase,už je to embrio.....je to už v něm vše naše...........no máme spousta času,ale jen se ptám

m.e.l
12. zář 2008

Já bych je darovala, za prvé není jisté, že z nějakýho embrýska bude miminko, nemusí se u příjemkyň uchytit a za druhé by mi bylo líto, že je jen tak zlikvidují. A měla bych trochu dobrý pocit, že třeba někomu pomůžu v tý jeho touze. Pokud nechceš třeba za 2 roky další mimísko. I tak by sis část mohla nechat a část darovat. Ovšem to je můj pohled. Záleží na Tobě a partnerovi.

lucijda
12. zář 2008

Piku, tohle je hrozně těžká otázka, já bych taky nevěděla jak na ni odpovědět. Moje myšlenky by se ubíraly stejným směrem, jako že už jsou to naše embryjka a naše krev, ale zase vím, že to může někomu pomoci. Nakonec bych do toho asi šla 😎 Ale s děsně těžkým srdcem.

pikusa
12. zář 2008

Luci,no uvidíme,přítel,ten souhlasil hned,jak jsem mu to řekla,že prý kdyby jsme byli v takové situaci,že by jsme taky byli rádi za dárce.
No ale říkala jsem,že než se to naše narodí,že to neudělám asi.Ale myslím,že to tak dopadne,že budeme nějaká darovat.

buresinka
12. zář 2008

Ahojky berušky, 🙂

Down, moc gratuluji. To opravdu musel být šok. 🙂 Ale krásný šok.
Murecku, tak to je fajn, že už tam byl Darebný. No já doufám, že v úterý už tem bude BAhníková a já odejdu spokojená.

Pikusko, já mám možnost Ti to napsat z druhé strany. Ono je to těžké rozhodnutí asi na obou stranách, jednak darovat, ale i darované buňky přijmout. Hodně špatně jsem se smiřovala s tím, že musíme mít darované spermie, ale dnes jsem za to vděčná, protože mi to dává možnost prožít to co Vám ostatním a to těhotenství. No doufám, že už se ho brzy dočkám. A je to pro mě opravdu, ale opravdu moc. Je to opravdu veliký dar a jsem tomu neznámému dárci vděčna. Pokud by tohoto nebylo moc možností nemáme.

pikusa
12. zář 2008

Buresinko,moc ti za toto děkuji,napsala jsi to moc hezkx,tak,že bych hned ted zvedla telefon a řekla dr.že teda jdeme do dárcovství..............
no asi i ty páry,které mají něco "darovaného"procházejí těmi fázemi se rozhodování,jestli ano či ne a řeší pro a proti.

m.e.l
12. zář 2008

No buresinka má zase zkušenost z té opačné strany. A napsala to opravdu hezky.

buresinka
12. zář 2008

Holky, díky. 🙂 Z tohoto pohledu jsou tyto stránky fakt úžasné. Díky nim jsem se právě s touto skutečností smířila. 🙂

Pikus, ale asi s tím darováním počkej až budete mít mimčo. Však ony tam ty zmrzlinky vydrží. 🙂

buresinka
12. zář 2008

Já tedy bohužel možnost darovat nemám. Když jsem stimulovala, tak jsem měla opravdu hodně vajíček a dr. se mi ptala, jestli nechci darovat. Bohužel nemohu, moje nemoc to vylučuje, ale kdybych mohla, tak bych to udělala. 🙂

m.e.l
12. zář 2008

buresinko, asi je to opravdu těžké se s tím smířit. Můžu upřímně říct, že nevím jak bych se s něčím takovým smiřovala. Když člověk čte ty příběhy, asi manžu donutím chodit na dárcovství, když má tak dobrý spermio - pokud zrovna spermouši nestávkují! 😀

buresinka
12. zář 2008

Mel, je to opravdu těžké. ☹ Ale když člověk nemá na výběr, tak se to řeší a rozhoduje úplně jinak. Mě to opravdu dalo velikou zkušenost v tom, že už neříkám, kdybych byla na místě toho a toho, tak bych se rozhodla nějak. A dnes prostě vím, že to nemusí být pro toho daného jedince jednoduché rozhodování. Já můžu vždy vylítnout z kůže, když mi někdo radí, abych podala žádost o adopci, co je prý na tom, že je tolik lidí, kteří adoptovali. Poslední byl nedávno můj bratr, který čeká druhé dítě a nikdy toto rozhodnutí nemusel a nebude muset dělat.

pikusa
12. zář 2008

No každopádně počkáme až po porodu,popř jak se dohodneme na dalším mimi.........ale máme sněhuláků hodně,tak bude pro všechny 🙂
Buresinko,no přesně,kdo nic takového nikdy neřešil,tak má pak chytrý řeči.
To je jako když se dlouho dlouho lidi snaží a přijde někdo,kdo to nikdy nezažil a řekne,no nesmíš na to mylset 😠 😠 😠 věta na vraždu.................

m.e.l
12. zář 2008

buresinko, o žádostech o adopci už jsme tady mluvily. Mě taky každý jestli jsme přemýšleli o adopci, ale dokud jsme prostě s manželem nevyčerpali veškeré možnosti, tak proč adopce? I kdybych neměla vajíčka, tak bych se snažila manžu přesvědčit aby jsme si vzali dárcovské vajíčko. Vždycky by to bylo naše dítě, byť jedny geny by nebyly jednoho z nás. Ale furt by byla šance být matkou od samého začátku. Nesnáším tyhle kecy o adopci od lidí, kteří to nikdy nemuseli řešit. Mě stačila reakce manži, když jsme se jen dostali na teoretickou možnost, že by jsme museli vzít dárce vajíček, prý by si mohl vzít rovnou děcko z děcáku. Prostě si nechtěl připustit ani možnost dárcovství natož nějakou adopci. Chtěl v první řadě NAŠE dítě z našich genů.

buresinka
12. zář 2008

Pikus, to je opravdu také dobrá věta.

Mel, já myslím, že reakce manžela je pochopitelná, máte mít možnost vlastní dítě. Tak to chtěl prostě zkusit. Kdyby pak neměl jinou možnost, tak by také mluvil a řešil to jinak. A zatím vypadá, že se splnilo jeho přání. 😀

m.e.l
12. zář 2008

buresinko, myslím, že se splnilo nejen jeho přání. 😀

buresinka
12. zář 2008

Mel, to je jasné. 🙂

Kočky, já se rozloučím. Manža má dnes volno a já si vzala na dnešek dovolenou a za chvíli vyrážíme na kolo, dokud je ještě aspoň trochu hezky.

Opatrujte se.

m.e.l
12. zář 2008

buresinko, zatím pá pá a užij si dnešní den!

pikusa
12. zář 2008

Já taky na chvíli zmizím,nějak mi tady dřevění zadek 😀 tak si jdu chvíli číst a pak zase přijdu.

downhamka
12. zář 2008

dobre ranko holky! Podle hcg se dvojcata muzou poznat ale i nemusi 🙂 Ja jsem byla na krvi 13 den po et, jelikoz mi dosel utros, hcg tenkrat bylo 350, no ale test doma jsem si delala uz 6ty den po et a byl skoro viditelne pozitivni. Od zacatku mi bylo zle, ale to myslim cely den, horsi v noci a taky mi porad krucelo v brise. No uz se z soku dostavam, ale muj manza tomu porad nemuze uverit 😉 🙂 No uvidime jak cela vec bude pokracovat. Preju hezky den! 🙂

downhamka
12. zář 2008

mel ja jdu taky na utz 22.9, to je pondeli, tak to se uvidime? jsem na desatou, tak mi alespon oznamis tu novinu dvojcatek 😀 😀 😀 Ja jsem ti to uz rikala, tvoje tesky byly podobne zbarvene 😉

m.e.l
12. zář 2008

down, já jsem na 9,30. No až uvidíš kuličku a párátko, tak to jsem já a můj hubeňour manžel. 😀

lucijda
12. zář 2008

Páni tady jsou to samý dvojčátka 😀 Dnes jem si pro jistotu udělala testík a tyhle čárky už vypadají líp než ty před tím.

pikusa
12. zář 2008

Lucijdo,kolik už máš testíků???????????????????? 😀 😀 😀

downhamka
12. zář 2008

Luci no tak dam nejaky ty testiky do albumku, ne 😉 ? Ja ti to predpovim 😀 😀
Jinak pikus doufam, ze vy se mate a moc neni spatne ☹ , kdy ty jdes na utz?
mel urcite se uvidime 😉

lucijda
12. zář 2008

Nám zaváděli jedno embryjko , měla jsem to jako Pikus trošku hyperstimulák, tak bylo jen jedno😀 Teď už 27 😀

pikusa
12. zář 2008

Down,ale mě vůbec není špatně a ani nebylo 🙂 na UTZ a k dr.jdu 18.9.
Lucijdo 😀 😀 😀 to já mám doma ještě pořád jeden nepoužitý,já ho snad počůrám,at mám taky sbírku 😀

lucijda
12. zář 2008

Já jsem taky vyrochnila jeden poslední 🙂 Mě vůbec neni špatně, ael vůbec ne každyý tady popisuje jak je mu zle a já pořád nic. Říkám si jestli je to vůbec normální. Akorám mám prsa fialovo-modrý a břuch se začíná zbarvovat taky tak- všude samá žíla 😅