CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
14. říj 2008

Buresinko, oni kolikrát říkají, že ty co přežijou rozmražení jsou silnější. Ale taky bych asi více chtěla čerstvá embryjka.

buresinka
14. říj 2008

Mel, já jsem to také slyšela, ale já jsem měla zmražená a nic a tak si říkám, že když je tělo nadupané hormony, tak je šance. 🙂

m.e.l
14. říj 2008

To asi jo, no budu pak držet palečky až mi snad upadnou. 😉

buresinka
14. říj 2008

Mel, díky. Jdu se na chvíli natáhnout. 🙂

m.e.l
14. říj 2008

Tak zatím pá pá a sladké sny. 😉

pikusa
16. říj 2008

No holky,tak jsem vydolovala diskusi asi na 3.straně,jakto,že tady je takové mrtvo????? 🙂
Doplnila jsem konečně album,máte tam pupík 😀

buresinka
16. říj 2008

Ahojky holky, tak jsem včera píchla poslední injekci a už se připravuji na zítřek, zatím je vše v pohodě, tak jsem zvědavá kolik vajuch nakonec bude. Ale hrozně rychle ta stimulace utekla, tak snad rychle uteče i ten zbytek.

buresinka
16. říj 2008

Pikus, bříško už se zažíná pomalu rýsovat. 🙂 Už se na něj také těším. 🙂

pikusa
16. říj 2008

Buresinko,uteče neboj,držím palečky moc moc 😉

zulik
16. říj 2008

Buresinko, držím moc palečky,ať to protrhneš,tu smůlu a máš pro manžu dárek pod stromeček-ten nejhezčí 😉

macous
16. říj 2008

Ahoj holky,
Buresinko a Melíku, tak zítra budu v CARu na jedenáctou, tak se taky možná uvidíme 😉
Piku, no už se ti to rýsuje - mimísek pěkně roste 🙂 to už jsi 15 tt, to to utíká 😉

m.e.l
16. říj 2008

piku, no bříško už Ti začíná vykukovat! 😉 A letí to teda jak blázen, to snad ani není možný!
macous, nevím na kolik přijedu do Podolí. Buresinka má najitý jiný doprovod a tudíž jsem dostala košem. 😉 Ale to nemění nic na tom, že musím pro ten konec neschopenky.

macous
16. říj 2008

Ahoj Melíku, tak uvidíme, buď se tam sčuchneme nebo ne 😉 Myslím, že tě snad i poznám 🙂 budu tam už trošku dříve, já si mám píchat v půl jedenáctý, protokol mám ale do dneška a na ko jdu až v jedenáct, tak to musím se sestřičkou pořešit, kolik si mám teda píchnout 😉 jako vždycky zmatky

m.e.l
16. říj 2008

No já pojedu někdy kolem desáté, myslím, že má osoba nejde nepoznat. Hlavně jenom jeden blbec tam půjde kvůli neschopence. Nejdříve musím jít dolů do kartotéky, aby mi ji vyndaly z karty a pak mi to nahoře sestřičky přepíšou, že přecházím ke své dr.

macous
16. říj 2008

Se máš 🙂 To budeš vyřízená raz dva, tak to se asi mineme 😒
Melí, to to tak letí, ty už jsi taky 10 tt, si vždycky říkám, že už jsem taky mohla mít nějaký ten tt za sebou, kdybych nebyla k prdu a otěhotněla 😖 😠 tak snad teď z čerstvých, až budu naspídovaná 😀

m.e.l
16. říj 2008

No tak já když tak počkám kolem tý jedenáctý jestli tě neuvidím, pak by jsme třeba mohly jít na kafe, pokud nebudeš někam spěchat! 😉

macous
16. říj 2008

Já od tý doby co jsem v IVF programu už nespěchám vůbec nikam 😀 😀 😀
Odskočím si tam sice z práce, ale to je v pohodě, stejně to v práci až tak moc nepoprdnu 😀 😀
Nebo víš co, tak já přijedu na 10:15 a zajdeme na to kafe dřív a pak teprve půjdu na utz, protože kdoví, jak dlouho bys tam se mnou čumákovala, když jsem až na 11, to mě taky můžou vzít až za hodinu, tak abysme se toho kafíčka dočkali 😀 😀 😀
Tak v 10:15 nahoře u kaktusu ju?

m.e.l
16. říj 2008

Macous, kde je tam kaktus? 😲 Jo už vím, mezi křesílkama viď? 😉

macous
16. říj 2008

jo, jo, přesně tam 😀
tak v 10:15 - je to ok?

m.e.l
16. říj 2008

Jo jo, sotva jsem si našla odjezd busu kolem desáté, tak jsem šla hledat kolem deváté! Dělate mi v tom bordel, paní! 😀 😅 😀

macous
16. říj 2008

ale teta, tak se na mě nezlobte 😀 😀 😀 😀 😀

m.e.l
16. říj 2008

Já a zlobit se? To neumím, já rovnou mlátím! 😉 😀 😅

macous
16. říj 2008

sakra, tak abych si zítra vzala něco na hlavu, aby to tak nebolelo 😵

pikusa
16. říj 2008

Holky tak prima rande zítra 😀

buresinka
17. říj 2008

Ahojky kočky, 🙂

tak se hlásím z domova. Všechno proběhlo naprosto bezvadně, akorát byl dnes v centru pěkný hukot, na dnešek měli naplánováno 7 OPU. Já jsem přišla na řadu jako třetí, dělal nám ho Darebný. No a výsledek je pěkný, měla jsem 30 folikulů a z toho 20 vajíček. Fakt nevím, kde jsem to při těch pidi dávkách zase vzala, ale důležité je, že je mi dobře a ET určitě bude. Zítra mám ráno volat do laboratoře, jak se miminka vyvíjejí. 🙂

downhamka
17. říj 2008

Ahojky, holky, ani jsem si vas nestacila docist. byla jsem totiz od minuleho ctvrtka v nemocnici. V noci jsem krvacela, a tak jsem jela pekne vyplasena. Nikdo nevi z ceho to bylo. Mimiskove jsou nastesti oba v poradku a rostou. Nic nenaznacovalo tomu ze by se neco delo, jen to ze byli chuderky trosku vyplaseni z toho ultrazvuku. Ani jsem jeste nestacila dojit do tehotenske poradny do Podoli a screening mi delali ve stredu, v nemocnici. Nt v norme. Jsem na propusce, jen na vikend, chteji videt mimisy uz v pondeli.

murecka76
17. říj 2008

Ahoj Berusinko, moc moc gratuji, to byla, ale krásná úrodička, tak ať se krásně miminka vyvíjejí a máš je co nejdříve u sebe. 🙂 🙂

downhamka
17. říj 2008

Jinak stimulky gratuluju, prijdu se podivat az se trochu zmatorime. 😉

zulik
17. říj 2008

Ahoj holky. Buresinko super úroda,teď to musí klapnout!!! Downhamko, to bude v pořádku, moje švagrová měla regulérně menzes do 4 měsíce těhu, třeba to bylo něco podobného.Já byla dnes taky v nemocnici ale s dcerou, půjde na operaci štítnice 😖 pak by to ale mělo být OK.

m.e.l
17. říj 2008

Down, holka už jsem si říkala, kde se touláš! A já proč jsem tě v pondělí nepotkala v CARu!
buresinko, hezká úrodička!!!
Zuliku, tak držím palečky, ať to dcerce dopadne co nejlépe.