CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
6. lis 2008

Melí, to se tak za měsíc dočká 😵 a pak už bude hladit sám, můj chlap si to zatím vůbec nechce připustit, že ty dvě čárky znamenají těhu, do krve tomu nebude věřit a hotovo, řekl, že nechce pak být zklamaný ... 😅

pikusa
6. lis 2008

Holky,mě to těhu poprvé pořádně docvaklo na tom těhu cvíču.Když nám cvičitelka říkala maminky,budeme se učit dýchat...........ted maminky opatrně.....normálně mě to dojímalo a měla jsem slzy v očích.

murecka76
6. lis 2008

Maminky, jen si to těhulkování krásně užívejte, jen ať taťkové hladí pupíky. 😀

Na UTZ jdu v pondělí a orangutany mám zatím 4x. Tak nevím, ale počítám, že se v pondělí vše dozvím. 🙂

Mel, taky uvaž

murecka76
6. lis 2008

Nějak mi to ujelo.

Mel, taky uvažujeme, že se pojedeme o víkendu podívat po nějakých dárečkách, abych pak nemusela nikde lítat, ale zatím nemám vůbec žádný tip, ach jo. 🙂

macous
6. lis 2008

Piku - jsi mě zase dojala 😵
Holky, já stále nemám ani jediný dáreček na Vánoce - no teda musím už po něčem jukat, nebo pak bude panika 😵
Snad 14 otevírají na Pankráci to nové nákupní centrum, tak se tam taky pak nějak chystám na čumendu, až pojedu do Podolí 😵

pikusa
6. lis 2008

No já mám zatím jen pro holčičky něco.
A hlavně nemám nápady.V sobotu jedu do Liberce tak snad tam něco koupím,ale letos teda nemám ani šajnu,co miláčkovi.............................no mě má,tak se asi zabalím 🙂

macous
6. lis 2008

holky, teď mě v jiném tématu vyděsila docela jedna holčina, která psala, že když se testuje 10 ui testy, že mohou zkreslovat a být falešné //, co si o tom myslíte - mě řekli v CARu, že si mám koupit právě tyhle testíky, teď z toho neusnu - chjo 😔

pikusa
6. lis 2008

Macous prosím tě a z čeho by byl asi falešně pozitivní???Pregnyl jsi neměla,ten to někdy dělá,tak se zase hod do klídku 😀 at se mimi nestresuje 🙂

lucijda
6. lis 2008

Mac klídek na Ovitrelle je pozdě aby ještě působil, takže jestli tam nějaké Hcg je tak tam je a z nebe nespadlo. mimi si dělá hnízdečko jasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pikusa
6. lis 2008

Tak tak 😀 macous Klíííííííííííííííííííííddddd
holky loučím se a jdu se spršit a pak televizovat,dnes budeme každý jinde,když je v TV fotbal.
Pááááááááá

lucijda
6. lis 2008

Piku páááááááááááááááááááááááček. Tyjovka budu musset sklidit papírový kapesníky mám jich před compem plnej stůl - neuvěřitelný kolik jsem toho za 2dny nasmrkala. Manža už je nachcípanej taky - před chvílí mi oznámil, že měl zimnici. máme tak trochu oddělený ložnice jsem se přestěhovala aby na nás neprskal ještě víc bacilů než máme 😅

macous
6. lis 2008

holky díky, ale stejně mě to vylekalo 😕
Lucijdo, tak se hezky s manžou vyležte, i když každej zvlášť, snad z toho nic víc nebude, tak zítra pa pa 😵

kalka
7. lis 2008

Dobré ránko 🙂

Piku ten Orlagutranem mi vůbec nedala.. na co vlastně je????.. 😒

m.e.l
7. lis 2008

Ahojky,
kalko oralgutran je, aby nedošlo k předčasnému prasknutí folíků. . . .
Mací, tobě už jsem psala, že do IVF září, že nemáš plašit, jinak si na tebe dojdu!!!! Jo a manža uvěřil tomu, že čekáme mimíska až když jsme to měli potvrzený z UTZ!!!!

kalka
7. lis 2008

no tak to jsem zvědavá jestli mi předčasně nepopraskají když nemám ten oralgutran... to by mě snad trefilo.. říkala že folíci rostou tak 1,5 - 2 mm a teď ve čtvrtek jsem je měla 13,5 mm.. tak v pondělí bych je měla mít tak.. 19,5 -21 mm.. to je docala dost na hraně, co... 😠

m.e.l
7. lis 2008

kalko, to je na hraně. . . Je to divný, že ti ho nedala. Mám pocit, že jsme ho tady měly všechny. . .

luzza
7. lis 2008

kalko
já měla folíky ve čtvrtek 22mm a na OPU jsem šla až v neděli,protože dřív neměli místo...a s oragalutranem tam vajucha vydržely 😉 takže NO STRES 😉

kalka
7. lis 2008

tak teď jste mě holky teda postrašily ☹ budu se teda do pondělka modlit..

luzza
7. lis 2008

nenech se strašit 😉

kalka
7. lis 2008

já jsem te´d vyprdelková ze všeho.. tolik mok se bojím, aby kvůli nějaký blbosti to nekrachlo.. snad miho teda v pondělí nasadí.. ten "udržovák"

kalka
7. lis 2008

luzza a ten oragalutranem ti nasadili kdy???.. ten čtvrtek kdy zjistili, že máš folíky 22 mm ???

m.e.l
7. lis 2008

kalko, zavolej když tak sestřičkám a zeptej se na to. Za zeptání nic nedáš. 😉

luzza
7. lis 2008

to je jasný 🙂 teď by to bylo ještě zbytečný... fakt se trápíš zbytečně 😉 🙂

luzza
7. lis 2008

kalko
orgalutran mi dali až když byly folíci 18 mm,takže klid

kalka
7. lis 2008

no dobře.. tak já se pokusím uklidnit a když to nepůjde brnknu do CARu 😉

m.e.l
7. lis 2008

kalko uklidni se, nervíky nic nespraví. . . 😉

luzza
7. lis 2008

klidně si tam zavolej,jestli jsi velký nerváček 🙂
ale myslím,že se nemusíš bát 🙂

kalka
7. lis 2008

luzza kouká koukám na tvé fotky... no pěkně se ti nafouklo bříško při OHSS.. taky se obávám, aby tenhle hajzlík se neobjevil.. aby se nemuselo všechno stopnout..

kalka
7. lis 2008

m.e.l ROZKAZ ŠÉFE! 😀 házím se bezokladně do klidu 😉

m.e.l
7. lis 2008

kalko, dobře děláš! A jinak OHSS se neboj, hlavně hodně pij a bašti bílkoviny. Já se ho taky šíleně bála - a hle vyhnul se mi. 😉