CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
21. bře 2011

@loretana no právě,že ono to člověka zlomí,to ano....
ale tady je super,že je hned zase další naděje..... 😵

loretana
21. bře 2011

@pikusa máš zase pravdu🙂 v pondělí se zeptám Řezáčové, jaký vidí další postup... zajímalo by mě totoiž, jak dlouho si myslí, že mám Clostilbegyt ještě brát a jaké jsou další možnosti... uvidíme, co mi řekne...

pikusa
21. bře 2011

@loretana jasně na všechno se jí poptej.....a pak hned sej vědět ju??

macous
21. bře 2011

Ahoj holky,
Vendi 😀 😀 😀 takhle šidit manžela - to si nezaslouží 😵 😵 😵

Loretana, to víš že to známe, každopádně jak píše Pikuska, nakonec to přijde a kolikátý to bude pokus je jen otázka 😉 😵

Piku, tak co, bylas na krvi?

pikusa
21. bře 2011

@macous nebyla......ale zítra už faaakt pojedu 😀

macous
21. bře 2011

@pikusa ty jo, to já bych to takhle teda nevydržela ani náhodou 🙂 tak zítra koukej nahlásit hodnoty 😉

loretana
21. bře 2011

@pikusa
@macous já vím, vím, vím🙂 ještě se s tím srovnat v hlavě... určitě, uvídm, co Řezáčová...Clostík by se měl brát 3 mesíce v kuse pak pauza a pak zase max. 3 měsíce, takže já vlastně ani nevím, co by se dělo dál, když by nezabral...holky, díky za podporu!!!

macous
21. bře 2011

@loretana nemáš zač, každopádně Clostilbegyt k IVF potřebovat nebudeš 😉

pinkydez
21. bře 2011

Ahoj, rada bych se na neco poptala. Znamena pri horm. stimulaci jeden folikul jedno vajicko a nebo muze byt v jednom folikulu vajicek vic? A pak by me jeste zajimalo jaka je doba mezi kontrolou v CARu a odberem vajicek? Je to tak, ze treba ve ct zkonotrolujou a v pa se jde na odber nebo je mezitim nejaka pauza nez treba zase zaberou nejake leky?

pikusa
22. bře 2011

Ahojík holky...
Tak já jela ráno na krev.....
a cestou zpět mi kikslo auto....kousek za Českou Lípou....tou dobou už byl P v práci právě v Lípě.Tak to otočil,přijel,já přesedla do jeho auta a on musel počkat na bratra,aby ho odtáhl :roll:
Výsledky budou ale až zítra......dnes odpo na gyndě nejsou.

@pinkydez jeden folikul-jedno vajíčko.....ale může se stát,že je prázdný a nebo že je vajíčko nezralé
A jak myslíš tu kontrolu????jako od začátku stimulace???

macous
23. bře 2011

@pikusa měla jsi teda zajímavou jízdu 😅 včera mi nešel koník, ale dneska už čekám na tvoje výsledky, mě je pro změnu pořád blbě 😅 🙂 už nejsem schopná vařit - vůbec 😖

macous
23. bře 2011

@pinkydez Pikuska už ti to vysvětlila, s tou kontrolou nevím, jak to myslíš, ale prostě stimuluješ a chodíš na kontroly, jak folikuly vypadají a pak doktorka zavelí a řekne, že za dva dny odběry a hotovo.............

pikusa
23. bře 2011

@macous tak mě je celkem fajn,jen navečer nic moc....
Ale dnes špiním a břicho bolí jako na MS 😒

macous
23. bře 2011

@pikusa že tě bolí břicho jako na MS je správně, mě taky bolelo a bolí a gyndařka potvrdila, že to tak má být, a to špinění je asi nepřijemné, ale věřím, že to nic nebude, taky se to stává často...... možná bys ale měla zajet na kontrolu do Podolí nebo tam zavolej a řekni co a jak...

pikusa
23. bře 2011

@macous hele,do podolí to mám daleko,nemám auto.....a co s Matesem????
chlap je v práci.....
budu volat za chvíli na gyndu na HCG...tak se zeptám sestřičky co a jak kdyžtak dělat

pikusa
23. bře 2011

HCG 2355...........

macous
23. bře 2011

@pikusa tak to je slušná hodnota 😵 a co sestřička říkala, asi že se to stává viď....

pikusa
23. bře 2011

@macous no říkala,že kdyby se to rozjelo,tak pohotovost...jinak se snažit být v klidu ......

macous
23. bře 2011

@pikusa takže klasika, ono se to říká - v klidu, když má člověk doma téměř dvouleté dítko 😅 jako třeba nezvedat nic těžkého jde blbě, když musím Matýska dát do postýlky, do vany, do jídelní židličky apod. 😀 holt druhé mimi musí být držák a vydržet 😵 a já věřím, že to bude v pohodě, špinění nic není 😉 A objednala tě sestřička na nějakou kontrolu dříve než ten utz?

pikusa
24. bře 2011

@macous hele,Mates je zlatej,včera jsme koukali na pohádky a nechal mě i spát 🙂
Já nebyla v CARU na krvi ale jen tady u nás...a to jsem ještě nešpinila....

macous
24. bře 2011

@pikusa a jak to máš dneska, špiníš pořád? Tak to je Matýsek opravdu hodnej, já si taky můžu na chvilku lehnout v obýváku, když mi je hodně blbě a Maty si hraje, ale nevydrží to dlouho max. 20 min., ale to taky pomůže a teď poslední týden s ním chodím na tvrdo spát přes poledne, jinak bych asi nevydržela, jsem ráda, že to můžu na chvilku zaspat....

pikusa
24. bře 2011

@macous hele jen malinko......
takže neplaším...jsem v klidu

macous
24. bře 2011

@pikusa to je dobře, že jsi v pohodě 😵 ono to totiž bude taky v pohodě 😀

pikusa
24. bře 2011

@macous 😀 😀 jasan 😀

pikusa
25. bře 2011

Holky....tak nic--mimi není.....neudrželo se...
Ráno v 8 mám přijet,raději se zabalenou taškou,kdyby byla třeba revize
ted jsem byla na pohotovosti

macous
25. bře 2011

@pikusa 😢 😢 mrzí mě to, ale máš Matýska a bráška nebo sestřička bude příště.....

macous
25. bře 2011

@pikusa a držím palce, abys nemusela na revizi a odešlo to samo a pohodě

pikusa
26. bře 2011

tak na revizi jsem musela byla jsem ráno v 10.jsem v nemocnici snad mě zítra pustí.

murecka76
26. bře 2011

@pikusa Pikus, je mi to moc líto, ale příroda ví co dělá 😒 😒 😒 a příště se zadaří.
Já jsem před Terezkou taky byla na revizi 😒 😒 😒 , ale že tě tam takhle drží, mně dělali revizi v 11 a ve 14hodin jsem mazala domů 😉 😉 😉 , no já teda otravovala už od příchodu do nemocnice, kdy půjdu domů 😒 😒 😒
Přeji ti hodně síly do dalšího boje 😉 😉 😉

pikusa
27. bře 2011

Ahoj holky....tak jsem doma.......
stalo se,nic se nedá dělat že---jdeme dál........ 😵