CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
11. únor 2010

Barunko...bude jich určo víc...
ale i kdyby 4,tak na mimi stačí jedno vajucho 🙂
a určo dej vědět a na zítra držím palce 😀

barunka0208
11. únor 2010

Piku, děkuji moc za podporu 🙂

pikusa
12. únor 2010

Tak Barunka už to má asi za sebou a ted někde dospává....... 😉

macous
12. únor 2010

Ahoj holky,
dlouho jsem nebyla na netu, tak vás jdu pozdravit 😀

Barunce držím palečky na krásná embrijka 😉

Jinak u nás vcelku zdárně jíme příkrmy, zatím dávám zeleninové a navečer kaši, některé mu chutnají a jiné vůbec nechce jíst 🙂
Matýsek se přetáčí o 106 😀 ale Vendi, nic si z toho nedělej, ono to přijde samo 😉 Jinak dodatečně gratulujeme Apolence k svátku 😵

Holky, tak já zase pádím, dravec mi tady hučí, chce totiž sedět a sám to neumí, ležení na břiše a zádech ho dlouho nebaví, většinou válí sudy - nejlépe k čubině do pelechu a tam jí ochutnává co najde 😀 😀

pikusa
12. únor 2010

Macous....Mates se taky ještě sám neposadí.....když ho posadím já,tak to dřepí....ale ono se moc nedoporučuje,dokud se sami neposadí...
Jinak....neleze ale stále se plazí,ale o to rychleji 🙂

barunka0208
12. únor 2010

Ahoj Podolandy 🙂, tak závěr je ten - přes 30 a z toho 22 vajíček 😉 , zítra ráno se dozvím jak jsou zralé a kolik se jich oplodnilo...a jak se vyvíjejí...

Dostala jsem kapačky, plnou narkozu, bříško bolí, ale to je asi normální, tak se snažím pít abych neměla stimuláka 😠

Děkuji, že na mě myslíte 😉

brundik
12. únor 2010

Baru, tak to je dobra snaska 🙂 Budu drzet palcaky a myslet na tebe 😉
Holky, frcime na dovcu, mejte se krasne, pak nakouknu, jake jsou novinky, doufam, ze tady budou nejake prijemne zpravy 😉 Papaaa

vendi1
12. únor 2010

Ahoj holky,
po delsi dobe taky zdravime.
Mac Apolenka moc dekuje 😵

Hlasim, ze mame po pulrocni kontrole, Apolenka vazi 6970 g a meri 65 cm, za 27 dni pribrala 680 g a 2,5cm. A zitra zaciname mkvickou.....ja se tak tesim a na druhou stranu se mne do toho moc nechce, kdyz tak krasne pribira. To kojeni je prece jenom pohodlnejsi.
Tocit se stale netocime, ale mudra rika, ze zatim pockame, ze mrstna je, dela mosty a je narozena o 14 dni drive. Tak snad to dobre dopadne.
Jinak jsem zacla chodit s Apolenkou plavat a cvicit. Mame za sebou prvni lekce. U plavani, kdyz jsme vlezly do vody tak poknikavala. Myslim, ze to bylo studenejsi vodou nez na jakou je zvykla, ale na konci se uz smala a chvili i rehtala. Tak verim, ze se ji to bude libit 😵.

Mac koukam, ze uz valite sudy...ty blaho 😵 ...mely by jsme se po zime sejit, at se nevidime az pujdou deti az do skoly 😉 😀 . Jeste jezdis s hlubokym nebo uz sportak? My stale hluboky, ale na dlouho uz to nebude 😕, kdyby skoncila zima a mohly jsme vytahnout fusak, jeste by tam chvili vydrzela...ale letos bude snad ta zima az do kvetna 😲 😀

Piku, Matyasek je sikulka. Za chvili uz bude sedet sam 🙂

Baruuu koukam, ze mas same dobre zpravy....jsi stejne dobra nosnice jako ja😀 . ted hlavne hodne pij, setri se a preji Ti hodne stesticka. Drzim Ti moc palecky a myslim na tebe.

Brundi, uzijte si dovcu 🙂 . Kampak jste se vydali? Lyzovacka, hory?

pikusa
13. únor 2010

Barunko...super....to jsi na tom skoro jako já....30 folíků a 21 vajíček-----a 19 mi oplodnili 🙂
Takže přeju jen dobré zprávy,hodně pij,at je ti dobře a čekáme další dobré zprávy 😀
Vendi....na točení malá přijde uvidíš 🙂 a je drobínek teda....no ale oproti Matesovi jsou všichni drobci 😀
Tady jsou fotky z posledního měsíce,kdo chcete jukat
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_9.-10.mesic/
a Mates se stále jen plazí,na kolínkách se jen houpe....ale i tak ho pořád od někud lovím 😀 z botníku,ze skříně,všude to potřebuje nutně prozkoumat 😀
Vendi....mě se na jednu stranu do příkrmů taky nechtělo,dostal asi v 6ti a půl měsíci.....a ted jak baští 😉
a výhoda???????můžu jet někam na delší dobu,mamka nebo pepa hlídaj a nemusím myslet na kojení.To on už stejně moc nechce----jen ráno v posteli a někdy navečer.

macous
13. únor 2010

Barunko, držíme taky palečky 😉 a podej zprávičku, kolik máte embrijek, ale z tolika vajíček určitě dost 😀 já měla taky 34 folíků a spostu vajíček, a hyperstimulák, ale dobře to nakonec dopadlo 😵

Piku, to buď ráda, že se ti sám od sebe odstavuje, já jsme zvědavá na toho našeho kulišáka, jak se bude chtít odstavit, zatím je mlíčko od mamky pořád číslo jedna 😵 a třeba ani Matyášek nepoleze, rovnou z platení přejde k chůti 😀 😀 😀

Vendi, to bysme se sejít klidně mohli, ale viděla bych to na dobu, až se trošku oteplí a sleze sníh, takhle je to cestování naprd 🙂 a Apolenka přibírá teda krásně to se jí musí nechat, taky jsme s tím problém neměli, a MUDr. řekla, že příkrmy jsou důležité, že zelenina obsahuje zase úplně jiné vitamíny, které mimi potřebuje 😉

Brundi, užívejte dovolenou 😵 😵

pikusa
13. únor 2010

Macous....ještě v 8mi měsících jsem kojila i 3krát za noc.a pak najednou v noci nic--nechtěl,pak chtěl jen ráno a ted ho pomalu musím nutit.
No večer pije už Sunar,aby měl mléčnou dávku....

ratatooy
13. únor 2010

Ahoj holky prosím o radu jestli někdo poradí?jsem 11 den po et a mám v noci hrozný křeče v břiše už od začátku po et ale teď je to čím dál častěji takové jako dost silné ms křeče jak kdyby chtěla mrcha přijít ale nemůže.myslíte že jo to normální?

pikusa
13. únor 2010

Ratatoy....je to normální.....měla jsem taky bolesti jako na MS a pořád jsem čekala,kdy dorazí.....
a co testík,ještě odoláváš???

ratatooy
13. únor 2010

Piku nene neodolavam uz jsem nasla 7 den po et //a vcera 10 den byla uz lip videt.tak tm jsem rada ze je to normalni začina me ale pichat v mocaku tak nevim co si na to muzu dat?urologicky čaj asi ne co?

pikusa
13. únor 2010

Ratatoy 😀 😀 😀 tak myslím,že můžeme potichu gratulovat...
no s tím čajem nevím....bud v teplíčku a snad to pomůže....ale jestli to není k těhu....vše dohromady 🙂

ratatooy
13. únor 2010

Pikus asi to bude jsem nafoukla citim ze se v tom brise neco deje a furt me to tlaci a musim furt curat.tak jen aby to bylo na utz ok.ale to si jeste pockam.

ratatooy
13. únor 2010

Pikus volala jsem pro jistotu dr.a prý je to normální a jasná známka tehu já mám radost ale ještě potichounku

pikusa
13. únor 2010

Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.............ale potichu 😀
mám za tebe velkou radost a hlavně at je vše jak má.....kdy jdeš na kontrolu,krev nebo UTZ???

ratatooy
13. únor 2010

Dr.říkal že můžu přijet v pondělí na krev a jinak si mám volat ve středu a oni mě objednají tak nevím jestli mám čekat nebo jet hned v pondělí.jenže jsem tam chtěla manzu a ten v pondělí nemůže.tak to možná vydržím.

macous
14. únor 2010

Ahoj holky,
Ratatooy - tak vidím, že je vše na dobře cestě, potichoučku gratuluji 😵 😵

Piku, a od kdy jsi mu šoupla mlíčko na noc? Já ho mám doma koupené, ale vyčkávám, za 14 dní jedeme do Alp na týden, tak jsem ho pro jistotu pořídila, kdyby něco, aby mu měl manžel co dát, ale nechci mu kazit kojení na noc..... teď se chystám, že mu nasadím i ovocné příkrmy od 7 měs., tak jen doufám, že nepřestane jíst zeleninu, kaše mu třeba pořád moc nejde, to jí jen tak trochu 😅 😵 😵

pikusa
14. únor 2010

Rata...tak si skoč na krev jako samoplátce do nějaké laborky u vás.....
a na KO pak s manžou 🙂
Macous...á měla doma nějaké vzorky,tak jsem to zkusila,jestli to vůbec bude pít---a pil 🙂
Tak jsem koupila sunar a dávám na noc na střídačku s kašičkou.
Tak zkus koupit taky jen vzorek---v lékárně je mají a zkus to a uvidíš.nemusí to být na noc,dej mu to teda třeba místo raního kojení.
A kuk do alba---co se dnes povedlo Matesovi 🙂

macous
15. únor 2010

Piku, hmmm, šikulda, tak to byla první vlašťovka a teď už to bude cobydup 😀 😀
Ten náš prcek nechce ani moc tu kašičku, dneska jsem zkusila jablíčko a to byly ksichty až běda.... no nepolevím a snad si zvykne 😵
No a jen tak mimochodem, jak do teď krásně spinkal téměř celé noci (jen kojo a pak hned zase vytuhnul), tak s tím je asi konec, naučil se chytat žbrdlin u postýlky, tzn. leží na boku, dží se oběma rukama za žbrdliny a čučí, natahuje ruce ven atd. tím se probere úplně a pak nemůže zabrat - hrůza, dneska to byla extra noc, co pět minut jsem ho sundavala dolů a to hned řval jak tur, dudu lítal z postýlky, pak na tři hodinky zabral, tak jsem si teda dáchla, spal do půl noci a pak tohle divadlo. Jen doufám, že to je k zubům a že ho to pustí, jinak teda nevim 😖

pikusa
15. únor 2010

Macous....Mates má mantinel a spí teda se svým muchlacím polštářkem,takže jak začne chytat žbrdliny,vrazím mu jeho polštářek a spí.....
ale zase vstává po 5 ráno...to ho beru k sobě.
A samotné jablko,banán.....to Mates taky nejí,ale přesnídávky ano...

barunka0208
16. únor 2010

Ahoj Podolandy,

tak mám v bříšku od včerejška svě osmibuněčná embryjka 🙂 , ted už je jen prosím at ve mě zůstanou
dalších devět měsíců 😉 .

Na oplodnění šlo nakonec 13 oocytů, 12 se jich oplodnilo, a ted 7 bojuje na mražení a dvě mám v sobě 😉

děkuji vám za podporu, jdu si vás pročíst 😉

macous
16. únor 2010

Ahoj holky,
Barunko, držíme palečky a tfuj, tfuj, tfuj 😉 je to všeobecně krásný výsledek 😵

Piku, no já myslela přesnídávku - jablíčko, blbě jsem to napsala, zkusila jsem to i dneska a snědl dvě lžičky, opět se u toho šklebil 🙄 😀 však on si zvykne, mamka totiž bude vytrvalá 😀 😀

pikusa
16. únor 2010

Barunko...tak na tebe budu mooooc myslet a na dálku prcky přemlouvat.Držím palce 😉
Macous....jojo vytrvej 😀

pikusa
19. únor 2010

Barunko.....jak dopadli mrazáčci???máte???
a myslím na tebe 😉

barunka0208
19. únor 2010

Piku, mrazáčci vydrželi dva 🙂 , volala jsem tam předevčírem ráno a v poledne je měli mrazit...

Děkuji, že na mě myslíte 😉,

Jdu kouknou do vašich albíček 😉 a pokochat se

pikusa
19. únor 2010

baru,tak aspoń 2 🙂
stejně ted nebudou potřeba---až paaaaak časem 😀

barunka0208
19. únor 2010

Piku, fotky jsou krásný a ta vodníčková, tak je nádherná🙂

Macouš, dneska jste spinkali lépe?