CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

petulet
7. říj 2012

@malinka_02 no já nevím právě,mám asi 6 jich zmražených a zítra ráno mám volat embryologům,jak to vypadá. Mudr. Darebný mi tedy řekl,abych si nechala dát jen 1,když jsem měla takovýhle problémy. Jenže 1 čerstvý jsem si nechala zavést v květnu a nic. Tak nevím. Jinak beru estrimax od 1 dne menstruace a od včerejška ještě 2-0-2 ultrogestan.

malinka_02
7. říj 2012

@petulet a ty chodis celou dobu k DArebnemu? Ja zadne deti ani nemam. Nevyslo ivf ani ket ..ja prave byla u Rezacove a nedala mi ani ten estrimax ☹ ☹ Ty mivas nizkou sliznici ze ti ho dali?

petulet
7. říj 2012

No já chodím pořád nějak různě. Byla jsem u Rezačové, Melicharové,ta mi dělala dokoce ET, a i k Darebnému. Mám neperavidelnou menstruaci,tak mi dali estrimax. Jinak ted v pátek na UZ byl Darebný nadšený,že mám sliznici už 9 mm. No já právě 1 dítko mám a nerada bych ještě aby se uchtly 2.

malinka_02
7. říj 2012

@petulet to ja mam taky obcas 23dni obcas 30 ale spis kratky..prave ja mela jen 7mm ale ňic mi prste nedaji ☹ Nechapu proc..a to ti tedy dal Darebny?

petulet
7. říj 2012

@malinka_02 ne dostala jsem ho od dr Melicharový.Nejdřív se to zkoušelo bez hormonů a nic. Žádná ovulace. Tak mi napsala estrimax a beru ho 3X denně.

maja1111111
7. říj 2012

@malinka_02 nevím zda budou hotové,mám tam teprve volat..imuno mi nikdo nenabídl,trvala jsem natom ,že to chci udělat... 😵

maja1111111
7. říj 2012

@petulet ahoj já si musím dávat jen jedno embryo ,jelikož jsem měla operovanou dělohu.. ☹ .Ale bavila jsem se s embryoložkou a že to ještě prokonzuktuje s doktorkou..zda bych případně zvládla dvě..říkala,že šance,že se chytí obě najednou je opravdu velmi malá..(spíše jedno,nebo to druhé nevydrží).Kdybych měla tu možnost dám si dvě,tak uvidím a zeptam se na rizika...bude mi 35let a času už opravdu moc nemám..mám 10kg navíc a nic ztoho...1ivf a 1ket zasebou a mám ještě 3embryjka

petulet
7. říj 2012

@maja1111111 a kdy máš mít další pokus? a co půjdeš KET? No mě je 32 a 1 dítko právě mám z dvojčátek. Ke komu chodíš v Podolí?

maja1111111
7. říj 2012

@petulet asi pujdu koncem listopadu..... nejdříve u Řezáčové a pak tak nějak u všech..ted bych chtěla jen k Řezáčové nebo Melicharové

malinka_02
7. říj 2012

@maja1111111 me prave rekla Rezacova ze sance ze vyjdou dvojcata je 1/6 coz je docela dost..my to ale zkusili a stejne to nevyslo a pak me to mrzelo ze sme o 2 embryjka chudsi..ted je dame jednotlive protoze ta kumulovana sance ze 2 ketu je vyssi nez z jednoho s 2embryjky..me prave estrimax nechtela dat Rezacova..
@petulet aha tak to jo,ja bych radsi ten estrimax nez ze mam nizkou sliznici ☹

maja1111111
7. říj 2012

@malinka_02 koukám do papíru a nemužu najít jak jsem měla velkou sliznici?kde to píšou

malinka_02
7. říj 2012

@maja1111111 me to psali vzdy ve zprave po poslednim utz pred ket kde bylo napsano ze mam prijit ten a ten den a jak brat utros..

maja1111111
7. říj 2012

@malinka_02 tak pokud to je ono tak čtu 6mm

petulet
7. říj 2012

no já měla v pátek sliznici dokonce 9mm. tak já ráno buud volat do laborky a uvidím ještě co mi řeknou. ale jinak mi čeká už zítra ket. doufám,že budu dobře spát a pořád o všem nepřemýšlet.

maja1111111
7. říj 2012

@petulet jeee tak to držím moc palečky,at se zadaří...chytí se a nepustí 🙂

petulet
7. říj 2012

@maja1111111 no kéž by.Ale zas si říkám,že 1 dítko mám a všem co ještě nemaj, přeji,aby to vyšlo. Když čtu ty příspěvky kolik pokusů kolikrát absolvují a nám vyšel na 1 IVF. V květnu tohoto roku jsem měla 2 IVF už 1 embryo a nic. Tak uvidím, jak se chytne sněhulák. Ale pořád myslím pozitivně a vím,že jedno štěstíčko mi běhá doma.

malinka_02
7. říj 2012

@petulet tvuj pristup je nejlepsi aby to vyslo,to mi vsechny co sme vystresly tak to je pak prave blby..
@maja1111111 no tak to je ono..me rekla Rezacova ze minimum je 6a ze kdyz mam 7tak mi nic davat nebudeme,ale ket nevysel tak sem si rikala ze ted a ona zase ze kdyz mam 7ze to staci jenze ja nechci mit minimum kdyz ctu ze vsichni maji 9 i 11..

maja1111111
7. říj 2012

@malinka_02 aha tak ted to budu vic sledovat a kdyžtak se taky optám 🙂

petulet
7. říj 2012

@malinka_02 no uvidíme 🙂 .já zítra zavolám do laborky a ještě se optám, jak to embryo je kvalitní. A tobě tedy Řezáčová sdělila,že se dost z ketu ucchytí dvojčátka? To já bych nerada.

malinka_02
7. říj 2012

@petulet nejen z ketu..ptala sem se ji o kolik je vetsi sance ze vyjde aspon jedno kdyz dame dve a to rekla ze tezko rict ale ze sance ze vyjdou obe je 1ku 6 takze jako kdyz hazis kostkou a cekas na 6 😀 Ja uz bych brala ted i trojcatka ale to zklamani bylo mnohem vetsi kdyz ze dvou nevSlo ani jedno,myslim ze je vetsi sance dat je po jednom..takze ja ted uz pujdu jen pi jednom..
@maja1111111 a kdy jdes? Ja jdu ted v patek na utz a doufam ze pijdem na ket pristi tyden .a pokud nevyjde prosadim si ten estrimax,precejen je to dost penez a nervu a radi budu zobat o jeden prasek vic..

petulet
8. říj 2012

@malinka_02 tak jsem volala do laborky a bylo mi sděleno, ať si nechám zavést 2, že jedno je horší kvality. tak jdu tedy do dvou. Ve 12.30h tam mám být. 🙂

malinka_02
8. říj 2012

@petulet tak drzim palce! A jdes na pn?

petulet
8. říj 2012

@malinka_02 jj díky. Ne budu mít jen klasiku. Tak uvidíme. 🙂

malinka_02
8. říj 2012

@petulet jestli mas neschopenku?

petulet
8. říj 2012

@malinka_02 jo tak. Ne nemám. Jsem na mateřský. Já už jsem jen nakoukla, a už jsem nestudovala zkratky 🙂 . tak mám vložený 2 sněhuláky a za 14 dní se uvidí.

janaved
8. říj 2012

Všem držím palečky, mě se to povedlo na druhý pokus. Léčím se v Podolí, takže doporučuji,protože jsou tam ti nej lékaři konkrétně MUDr.Darebný 🙂

sofie1974
8. říj 2012

@petulet
Tak držím palce, ať to vyjde!

maja1111111
8. říj 2012

@janaved ahoj takže se zadařilo z ketu a kolik embryjek jsi měla:?

sofie1974
8. říj 2012

@maja1111111
Ty jsi teď byla na imuno, viď? za jak dlouho měli výsledky? Já si to už z minule nepamatuji...díky

maja1111111
8. říj 2012

@sofie1974 jo už to mělo být hotové (4 tydny) a pry to ještě nemají ☹ ,,,tak zitra tam mám volat,,je to nekonečné