CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

mkuki
29. led 2013

@adriene

jééé to bylo prima viď, že ti tam pustili i pro tebe i pro něj... 🙂 🙂
tak si vezme knížku, nebo něco a bude muset čekat hošan můj 🙂 .-)

petulet
29. led 2013

@mkuki na mě čekal taky manžel s malym. já jsem řekla ať se jdou někam projít. a pak i zajeli dom,popněvadž jsem tam musela ležet 3 hodiny po odběru kvůli množství vajíček. my to máme do Podolí autem cca 8km.

petulet
29. led 2013

@maja1111111 ahoj a jak tobě se daří? zrovan jsem si říkala,že jsem tě tu dlouho neviděla. 🙂 co práce? je něco na oboru? nebo budeš zkoušet někde další pokus?

mkuki
29. led 2013

@petulet
také máme podolí kousek autem a tramvají 17 minut 🙂 🙂 jedu z modřan 🙂

danci70
29. led 2013

@mkuki co jsem tak vysledovala,většinou sestřičky říkají přijďte manželku vyzvednout kolem 11té

petulet
29. led 2013

@mkuki no tak to máte taky kousek. tak kdyby se mu nechtělo čekat tam,tak si může zajet dom. 🙂 ono po odběru je dobrý jet autem.

mkuki
29. led 2013

@petulet
to ano budu asi pak clý den doma spinkati 🙂 🙂 🙂
v práci to ví dva lidi........ ale mlžím, neříkám už nic konkrétního ..... spíše říkám, že to odložíme o měsíc.. (aby se mě pořád neptaly..) jsme blbá, říkala sjem si nikomu ani muk a podívej... ☹

pikusa
29. led 2013

Tak mě tam taky jednou manžela pustili....byla jsem sama.....
jee takový kousek do Podolí......to je fajn........já 100 km 😠

adriene
29. led 2013

@mkuki Bylo to bezva 🙂

petulet
29. led 2013

@mkuki no my když šli na ivf,tak to v práci věděla jen moje vedoucí a jedna kolegyně. čím míň lidí to ví,tím líp. 🙂 jsou pk moz zvědaví.

mkuki
29. led 2013

@pikusa
jj máme to kousek i proto jsem volila Podolí

pikusa
29. led 2013

@mkuki no my když začínali....tak kolem nás nic nebylo......Praha teda byla jasná volba.....
a ted mám kousek Liberec....

mkuki
29. led 2013

@pikusa
to ano my byldlei v kladně a jezdili do prahy do Gestu....
ted bydlíme v praze a je to fajn přejte to v rámci MHD...

malinka_02
29. led 2013

Muj se taky jde vzdycky nekam projit nebo si sedne ven kde ma signal axpracuje 😀
@petulet to si dobra! Ja bych uz bezela pro dalsi test!

maja1111111
29. led 2013

@adriene
jo to bys byla hodná 🙂

sofie1974
29. led 2013

@maja1111111
já se do Cube objednala na nezávaznou konzultaci na příští týden, tak ti taky potom můžu písknout, jak se mi jevili 😉

maja1111111
29. led 2013

@petulet no já si dávám pauzičku vevšem 🙂 ...práci zatím nehledám,pár měsícu si dám oddych..a co se týče zkoušení,tak tento pokus my dal fakt zabrat,asi ten prednison.(strašný svinstvo!!!!)..,vypadá to že to má vliv i na mé klouby...takže ani nevím zda ještě pujdu do dalšího pokusu..fakt nevím. 😖 ..bez toho prednisonu ok (ale nevím zda je fakt nutne ho potom ještě brát ☹ ) ... a to nemluvím otom,že jsem přibrala a to se těžko dává dolu,když bolí klouby...no začarovaný kruh..Pomalu se smiřuju stím,že deti nebudou...uvidím tak za 2 měsíce...
Ale z Tebe mám fakt radost!!!! 🙂

maja1111111
29. led 2013

@sofie1974 určitě písni jaké budeš mít dojmy... 🙂 ,také jsem jim psala ,přemyšlím,že tam zajdu...Já prostě nechápu,že se v tom Podolí nikdo nesnaží lečit mou endometriozu..(což je muj největší problem).když jsem psala pro info do Pronatalu,tak by to řešil hor.lečbou...no nevím..Pronatal nebo Cube\,,??? 😝

sofie1974
29. led 2013

@maja1111111
nezávazně si můžeš zajít do obou-já se taky hned do dalších pokusů nechci vrhat neuváženě-ale je dobré vidět, jak to chodí jinde...

maja1111111
29. led 2013

@sofie1974a ty jdeš jdeš s manželem ??já se asi taky objednám ale pujdu sama,sice si žádají i manžela ...ale u nás je to uplně zbytečné..manžel je ok,takže vše se týká jen mě..(spolu pujdem,až se rozhodneme pro car).a taky bych nerada aby zbatečně zanedbával svou práci...

mkuki
29. led 2013

u nás je to jen manželem, uvidím, co já..... ale podle všech vyšetření je to Ok.... tak si říkám, že by to mohlo být ok 🙂 🙂. V tom roce 2008 to bylo jak u manžela, tak u mě.... Já se nyní sorvnala a cykly i ovulace je ok, prý podle výsledků kultivace a horm.profilu je to v cajku 🙂

maja1111111
29. led 2013

@mkuki tak to se Ti určitě povede!! 🙂 a kolik máš za sebou pokusu?

mkuki
29. led 2013

@maja1111111 nu z roku 2008 kdy jsme měla problémy s cykly a ovulací (také žádné vyšetření nic jen prostě mátanovulační cykly a basta... ) tak jsme měli jen pokus zakončený punkcí dál jsme se nedostali.

nyní mě čeká regulérní celý cyklus, tedy dooufám a věřím... já jsem již OK jen máme pomalé spermije takže ICSI.... doplatky by měly být také celkem pohoda... cca 10když počítám ICSI a mražení... prý kutlivace by měla stačit dva dny a pak šup ke mě a děj se vůli boží 🙂

maraida
29. led 2013

@petulet zatím potichounku gratuluju 🙂

@sofie1974 to jde do toho Cube tak rychle jo?Většinou všude říkají,že na 1.schůzku je čekací doba+- 3 měsíce a to je pro mě dlouho,tolik času nemám.Ale kdyby to v tom Cube bylo takhle rychlé...

@adriene mohla bych tě taky poprosit o bližší info o tom Cube?
Jinak já byla v Podolí dnes na krvi a jsem objednaná na konzultaci na 14.2.Ale už tomu Podolí taky tak nevěřím jako dřív...a mám před sebou poslední pokus tak se strašně bojím...

adriene
29. led 2013

@maraida Zašlu do zprávy 😉

maja1111111
29. led 2013

@maraida je to tam rychle,předtím mi dávala termín za 14 dní

mkuki
29. led 2013

Holky moc vám všem přeji aby to vyšlo.. Aby jsme se všechny dočkaly.... Jak zde čtu vaše
Pokusy a naděje tak je mi smutno. Zrovna jedu z práce okolo podolí a svírá mě divný pocit... Dočkáme de všechny!? Bude vše v pořádku?.. Byvam optimistická ale někdy mě přepadnou chmury.........

adriene
29. led 2013

@mkuki Buď optimistická 😉 Třeba já tu otěhotněla hned napoprvé a cca za měsíc už budou mimča na světě 😉 problém byl u manžela - nižší počet spermií. Věř tomu, že se to povede a ničeho se neboj 🙂 Budu držet palečky 🙂

maja1111111
29. led 2013

@mkuki no já měla isci také a přitom má manžel spermie ok..ale prý měla byt větší šance...hmmm ☹ vyhozené peníze...mám pocit,že to nabízí každemu

petulet
29. led 2013

@maja1111111 děkuji,ale zatím je čárka slabá. ještě se neraduji.zítra ráno zkusím další tes a pak ještě ve čtvrtek.
jasně,tak si odpočň ted a dej se do kupy. uvidím,že časem zas bude líp a půjdeš zkusit pokus. co o jiným car si neuvažovala?