CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
24. zář 2008

ivko, oni chtějí svoje výsledky. My měli svoje z imuna katastrofální, CARové výsledky to naprosto vyvrátily!

pikusa
24. zář 2008

Ahojky 🙂
no já už sem zase nějak nepatřím,ale vlastně ano,když tam máme sněhuláčky 🙂
Ivko,spermio je pak hned hotové a bude určo zase v pořádku a pak to pojede 🙂 Řezáčová byla i moje dr.no někdy jsem byla z přístupu docela hotová,ale je to odbornice.

lucijda
24. zář 2008

Ivkaj my jsme vždy poctivě dodržovali abstinenci, tak mě občas přišlo že se manžel do komůrky i těšil, pak měl sice kecy tipu že mají stoletý časopisy a že už nikdy víc, ale vždy bez keců šel a že těch návštěv bylo 🙂 My jsme třeba do Podolí přecházeli z jiného CAR a tam výsledky spermio byly mnohem horší než tady mají holt jiná měřítka.

downhamka
24. zář 2008

lucijdo tak to presne rikal muj manza o tech casopisech 😀 😀 , rikal, ze video by bylo lepsi 😀 ! Kdyz jsem mu nabidla, ze tam pujdu s nim, sklopil hlavu a rekl, ze to ani neeee. Bylo to strasne roztomily 🙂
S tim spermiogramem bylo divny, ze ho po roce co jsme sli na druhe ivf nechteli, ale zas chteli znova krev na STD. Takze rob se jel podivat za rodicema a hned zasel do nemocnice, pak mi volal na co vsechno to ma byt, v Podoli jim to v ty anglictine stacilo, tak to bylo super, ze sem kvuli tomu nemusel. 🙂

m.e.l
24. zář 2008

down, jo manža na mě taky koukal takovýma vystrašenýma očima, jako že prostě s ním chodit nemám! 😀

downhamka
24. zář 2008

jo mel jak rikas vystrasenyma ocima, ale roztomily!!!! 😀 Chtel to mit chudak co nejrychleji za sebou. 😠
Jak ti je mel, porad zaha a nic jineho? Ja si dneska musela pro jidlo do zdejsi skolni jidelny, jelikoz dovopravdy varit jeste nemuzu. Kdyz si vzpomenu, co bych musela pri priprave cuchat, tak to ani nezkusim. ☹

m.e.l
24. zář 2008

down, dneska ještě ani ta žáha moc nezlobila. Jenom trošinku. Za to se mi dneska chce zvracet. 😠 A to já nemám ráda!

downhamka
24. zář 2008

Tak vitej oficialne mezi tehotne 😀 🙂 😉

m.e.l
24. zář 2008

down díky, jsi fakt hrozně hodná! 😕 Mimochodem já jdu zkontrolovat jestli se mi nerozbila postýlka 😔 , takže zatím pá pá. 😀

downhamka
24. zář 2008

papa, to byl jen takovej blbej cernej vtipek, vdyt vis mam toho anglicana...
Neboj bude lip, ale co bychom pro mimisky nepodstoupili, neudelali, neopetovali. Tak at je ti brzo lip 😉

pikusa
24. zář 2008

Tak holky už hodinu hledám šnůru od fotáku do počítače a nevím kde je ☹

m.e.l
24. zář 2008

Piku přísahám, že já Tvoji šnůru od foťáku doma nemám!!!! 😀

pikusa
24. zář 2008

MEL,SAKRA A JÁ NA TEBE SPOLÉHALA 😀 😀 😀
No chtěla jsem stáhnout fotky a prd ☹

zulik
24. zář 2008

Ahoj Podolandy 🙂 Buresinko, máš pravdu,měla bych být na stimulce, uvidí se v pátek,kdy jdu do CARu,jaké budou výsledky.Nestíhám sem moc chodit,jsem ráda, že stihnu domů nakoupit,možná tak o víkend se zase ukážu.Zítra jdu poprvé na břišní tance,tak jsem zvědavá,jak se budu kroutit 😀 nějak jsem si toho nabrala moc.

lucijda
25. zář 2008

Ahoj zulik, já jdu taky zítra na ko, mám tam být v 10 když jsem manželovi řekla jako jestli půjde se mnou tak že jasně, a pak ho teda připravuju na to že UZ není kulička po bříšku, ale vnitřní a ten srab rázem prohlásil, že si stejně myslel jako že ho do ordinace nepustí, tak že počká v čeárně. Ty chlapi nic nevydržej 😒

m.e.l
25. zář 2008

lucijda, jak se ta historie nudně opakuje. Manža jak slyšel v čekárně o vnitřním ultrazvuku, tak taky házel zpátečku. Ale nakonec šel. 😅

m.e.l
25. zář 2008

Řekni manžovi, že ti nemá čumět mezi nohy, ale na monitor! 😉

lucijda
25. zář 2008

Tak tojsem zkoušlea, málem zčervenal a že prý když teda chci že půjde 🙂 Myslím, že nejvíc bude koukat do stropu 😀

m.e.l
25. zář 2008

Hm, jako ta moje drahá půle. . . Řekni když to zvládl můj manža, že to zvládne i on! 😉

lucijda
25. zář 2008

Holky doufám že uvidím ťukat srdíčko, moc moc chci.

m.e.l
25. zář 2008

No já ho neviděl, Darebák tvrdil, že se mu zdá, že ho vidí.

tetes1
25. zář 2008

Ahoj holky, omlouvám se za vpád. Chtěla jsem jen poblahopřát Lucijdě a přeji ať tam to srdíčko dneska je. 🙂

lucijda
25. zář 2008

Páni Tetes díky 😀 To ještě uvidíme jdu zítra a douma už se koušu nudou, asi bych měla začít psát diplomku, ale do toho se mi vůbec nechce. Jinak Tetes Tobě budumoc a moc držet palce při IVF 😉

pikusa
25. zář 2008

Ahoj holky 🙂
tak já když jsem šla na UTZ tak Řezáčová sama řekla,at vezmu partnera sebou a tak šel,vnitřní UTZ dělala,ale co,vždyt je to přece normální 🙂 jen pak říkal,že to musí být kluk,že to nemáme teda jednoduchý.
A ted naposledy byl taky se mnou a to už u mojí dr.a to byl UTZ jak vnitřní,tak vnější.
Já mám na sobě vždy sukni,takže dobrý.A moje dr, to má ted super,naproti koze na zdi má veliký LCDmonitor,tak to je vidět krásně ve velkým.

lucijda
25. zář 2008

Téda Piku takovýhle vymoženosti joo, tak to bych si taky nechala líbit 😀

pikusa
25. zář 2008

Luci,no je to paráda,miláček stál vedle mne a koukali jsme na to a já slzela 😀

ivkaj
25. zář 2008

Kočky, na co jste se vymlouvaly v práci, když jste chodily častěji k Dr.? Já včera řekla, že jdu na gyndu, ale netuším, na co se vymluvím za dva týdny. A s pravdou ven se mi nechce 😨

pikusa
25. zář 2008

Tak řekni,že máš prostě gynekologický problém.........dál to nerozebírej,že ještě sama pořádně nevíš.Nebo třeba cysta a ta se musí ted hlídat.
Já to teda v práci řekla a v pohodě..........taky jsem měla cesty do Prahy vždy na celý den.

macous
25. zář 2008

Ahoj holky,
Lucijdo, tak ti přeju, abys viděla krásnýho mimíska a hlavně to srdíčko 🙂
Melíku, teď si dáš dobrý obídek a nevolnost bude pryč, uvidíš 🙂
Holky těhulky, poznali jste na sobě něco po transferu do doby než jste šli na krev, jakože jste těhu? Třeba prsa, břicho a tak?

pikusa
25. zář 2008

Macous,já teda ne.Prsa jsem měla už při stimulce "vzrostlá" 🙂 ale spíš jsem byla v takovým naprostým klidu a přesvědčení,že to vyšlo.Já měla tušení ne že tam je mimi,ale že už se nevrátím do práce.Ale příznaky žádný.