CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
14. zář 2008

macous, tak to jsme dvě! Taky jsem tu sama. 😉

pikusa
14. zář 2008

no holky 3,ještě že jsem taky sama 😉 jsem řvala jako debil 😀

laada
14. zář 2008

ahoj jdu vás pozdravit a především pikus 2v1 😵

pikusa
14. zář 2008

Laduš ahoj,dnes jset tě tady někde zahlédla,ale než jsem se tam podívala,už jsem zapoměla,kde to bylo 🙂 a já 2v 1??????no a co ty????koukala jsem ti do albíčka,jaký máš krásný testíky 🙂

m.e.l
14. zář 2008

laado, ahojky
No dobrý, jsme tu dobrá sebranka. Koukneme na televizi a bulíme! 😀

laada
14. zář 2008

já chytla jen pána jak zavřel oči ukázali mimi a titulky 😀

pikusa
14. zář 2008

Laduš škoda,mohla jsi bulet s náma 😀

macous
14. zář 2008

😀 😀 😀 😀 😀
trošku si přijdu jak debilka, ale už dobrý ahoj Laado 😉

m.e.l
14. zář 2008

ladi, jé tak tohle jsem promeškala. Takže potichůůůůůůůůůů gratuluju. . . . 😉

laada
14. zář 2008

Opatrujte se a omlouvám se za vtrhnutí do debaty a šmírování 😀

m.e.l
14. zář 2008

lado, já taky šmíruju na jiných diskuzích. Zejména na těhulích, kam se některé holky přesunuli z "komu se podařila inseminace". Už mi říkaly, že mám přijít za nima, ale já se bojím, čekám až na UTZ.

laada
14. zář 2008

Držím vám pěstí ....vím, že ta cesta za vytouženým mimi je pro nás někdy pekelně daleká

mějte se a zase šmírnu 😉

m.e.l
14. zář 2008

lado, jo pěkně daleká, ale snad s dobrým koncem. Tak pa a šmírni brzy! 😉

pikusa
14. zář 2008

Šmírni ladunko 🙂 a já zase mažu,běžela jsem sem jen proto,že byl ten dokument,jinak mám vyndané žehlení a pár kousků možná zmáknu............... 😒

m.e.l
14. zář 2008

piku, na prádlo koukám. Leží tak hezky na taburetu a vůbec mě nedráždí. Vrhnu se na to zítra. 😅

macous
14. zář 2008

Piku, žehlení přes den vzdávám, ale večer to tady na mě čeká 🙂 ty to ovšem máš asi na dýl, vždycky dva kousky a pak půl hodinky odpočko 😀

pikusa
14. zář 2008

Ha ha tak jsem nic neudělala 😀 volala kamarádka s malou 2 letou holčičkou a přišly na kafe 🙂 No a ted už se mi zase nic nechce 😀

macous
15. zář 2008

Piku, koukám, žes jako já, já se taky na všechno vyprla 🙂
ve 12 jedu do Podolí, kdybyste tam některá zrovínka náhodou byla, tak mám černé kalhoty a zelený svetr 🙂 🙂 🙂

m.e.l
15. zář 2008

macous, až za týden budu v Podolí! Se snad toho UTZ nedočkám či co! 😠

lucijda
15. zář 2008

Dobré ránko, macous tak ať dopadne vše podle tvých představ ju 😀

downhamka
15. zář 2008

Dobre ranko, tehule i skoro tehule!!!
To je teda hnus tam venku. No ja ted cekam na maminu az si mne vyzvedne a pak jedeme pect svatebni cukrovi. No moc nejsem nadsena, protoze je mi zle, (jako kazde rano) ale uz jsem ji to slibila. Vdava se sestrenky sestrenka. To je co a cukrovi delame my ☹ , no snad ty smrady preziju.
Lucijdo to uz se musis tesit na mimiska vid, pujde s tebou manza?
mel Ja si te za ten tyden v tom podoli najdu, vim ze budes trosicku vyplasena s tech dvojcatek, ale ja te poznam, prave proto!! 😉
Macous tak se uvidime snad nekdy priste, ja budu v Podoli cele tehotenstvi 😉

m.e.l
15. zář 2008

down, jo z dvojčat budu vyplašená jo? Spíše z toho, že mi řeknou že je vše o.k., aspoň teda doufám. No a jinak prostě až uvidíš hubeňoura s kuličkou, tak jsem to celá já s manžou. 😀

downhamka
15. zář 2008

mel jo, jo vim presne koho mam hledat, ale jak se vubec jmenujes? Je to tajemstvi, nebo se to muze rict 😉 ....

m.e.l
15. zář 2008

Napíšu ti IP a né že se budeš smát, je to zvířecí jméno! 😀

downhamka
15. zář 2008

Tak jsem ti odepsala, nebylo to tak hrozny 😀 😀 ! Ja snam lidi s tvym prijmenim, mozna jsou i s manzelem pribuzni 😉 Ja uz musim bezet, mamina tu bude kazdou chvili, pa pa

downhamka
15. zář 2008

promin za ty hrubky, ovsem se ZNAM, aby sis nemyslela, ze jsem mental ☹

m.e.l
15. zář 2008

down, já taky nepíšu podle pravidel pravopisu! 😀 😅

pikusa
15. zář 2008

Ahoj holky 🙂 koukám jsme tady čekárna na kontroly 🙂

m.e.l
15. zář 2008

piku, jo to jsme. Už aby bylo 22.! 😀

tigr21
15. zář 2008

ahojky,promiňte,že vám sem lezu,taky jsme se museli o naše štěstíčko dlouho snažit,teď bych vás chtěla poprosit o hlásek,jestli se vám líbíme.mocinky děkujem
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...