CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

tygrisek09
13. bře 2011

@pikusa děkuju, nemyslím to zle 🙂 mám radost, když je někdo úspěšný

pikusa
13. bře 2011

@tygrisek09 hele,na Matese jsem čekala 3 roky......měla jsem radost taky vždycky,ale víš jak......kousínek závidti tam byl vždycky....ale takové té dobré...né zlé a hnusné 🙂

tygrisek09
13. bře 2011

@pikusa jjj, přesně tak

pikusa
13. bře 2011

@tygrisek09 takže víš,jak my bylo......strašně jsem to ostatním přála,ale říkala jsem si---proč já ne????
Hele a dnes?????všechno snažení a slzy jsou zapomenuty

tygrisek09
13. bře 2011

@pikusa jj, vím, jaké to je, dvě kamarádky mi v lednu a únoru porodily, jedna porodí v květnu, švagrová má mimčo v prosinci, a další okolní známí jsou v očekávání, takže velmi dobře to vím ☹ a ty dotazy ostatních mi také nepomůžou

pikusa
13. bře 2011

@tygrisek09 dotazy jsou to nejhorší...
já už pak na rovinu říkala,že to prostě nejde a bylo
jak dlouho se snažíte????zase blbá otázka co 😝

tygrisek09
13. bře 2011

@pikusa snažíme se relativně krátce, od července, ale od mládí jsem měla problémy, od 15 HA, v listopadu po utroši cysta 5x6 cm, následovala laparka, hysteroskopie, průchodnost vaječníků, takže proto ten dohled

tygrisek09
13. bře 2011

@pikusa HA z důvodu cyst = každé jaro a podzim stráveno v nemocnici, naštěstí se vždy vstřebaly

tygrisek09
13. bře 2011

vyrážíme na vycházku, večer se tu objevím 🙂

tygrisek09
13. bře 2011

@pikusa a blbé otázky to nejsou, od známých je to zvědavost a touha po problémech ostatních, tady jsou to přirozené otázky, které známe všechny a patří sem 🙂

pikusa
13. bře 2011

@tygrisek09 no taky toho už máš ale dost za sebou vid...
hezkou prochajdu....je tam příjemně.taky půjdeme až se Mates vyspí

tygrisek09
13. bře 2011

@pikusa Tak z procházky je nakonec i tetino pozvání na večeři, oni jsou velcí gurmáni, tak se těším 🙂 mám ještě taky blbý dotaz, můžeme se milovat, když má zítra manžel ten odběr krve, u mě při odběru HP se nesmělo vůbec jakékoliv dráždění, objevím se tu večer, jsem ráda,že jsem tu našla vstřícné duše, děkuju, užijte si procházku

macous
13. bře 2011

Piku 😀 😀 😀 😀 😀 ty jo já mám radost 😵 😵 je to štěstí, když se to takhle krásně hned zadaří 😉

@tygrisek09 neboj, taky se dočkáš, mám podobný typ závisti taky za sebou a vůbec to není nepřirozený......

macous
13. bře 2011

@tygrisek09 já myslím, že můžete, podle mě to na manžela vliv nemá 😵 u nás je teď půst, oba se bojíme, těch prvních 12 týdnů je vždycky rizikových 😕 😅 🙂

pikusa
13. bře 2011

@tygrisek09 jeee tak jste se nadlábli 🙂
jasně že se můžete milovat,půst je jen před spermiogramem
@macous díky holka moje.......je to fakt štěstí,že se to povedlo hned na první KET 😵

macous
13. bře 2011

@pikusa já na to musím pořád myslet 😀 😀 hlavně že jsme si koncem února tady vybírali jména viď 🙂 a pak se smáli, jak je to předčasný 😀 😀 teď si ještě musíme držet palce, aby to všechno dobře dopadlo 😵 Doufám, že zase nebudeš mít problémy s rukama - jak tě brněly karpály nebo co to vlastně bylo.... jestli to u mě bude probíhat jako poprvé, tak by mi mělo začít být během 14 dní blbě 😕 zatím pohoda, akorát mě brní břicho jako před ms

nikoza
14. bře 2011

@pikusa Dobré ráno, koukám že se tu nesou dobré zprávy 🙂 moc moc moc gratuluji 🙂 A držim palečky ať je vše tak jak má.

macous
14. bře 2011

@nikoza začíná být krásné jaro, tak doufám, že se k nám brzy s holkama tady přidáte, když jsme tady hodily s Pikuskou těhu vlnu 😵

nikoza
14. bře 2011

@macous jo jo to taky doufám. Jaro by mohlo zapůsobit, říká se to 🙂 Zatím jsem objednaná na 11 DC ve čtvrtek. tam se dozvim jestli bude KET už v březnu nebo až v dubnu.

murecka76
14. bře 2011

@macous
@pikusa kočky, strašně moc moc vám gratuluji a přeji pohodové těhulkování a ať je vše tak jak má být 🙂 🙂 🙂

po delší době jsem nakoukla a hned takové překvápko až mi vytryskli slzy 🙂 🙂 🙂

a co Wendy, nebude už rodit?

pikusa
14. bře 2011

Nikoza,Murečka.....díky,holky 😵
@macous no jooo jména jsme řešily a podívej 😀

Máme za sebou super noc....mates začal v 10 zvracet,takže jem asi 6krát sprchovala a převlíkala matese,2 krát postel a pak jsem se na postele už vyprdla a vše přikryla ručníkama.Ráno ještě průjem jako bič.
Pak na KO k dr.ta nás odeslala na rentgen plic--tak do nemocnice a rentgen.
Zprávu mám,ale prd tomu rozumím.
Takže ted jen peru a peru.....
ale vypadá to,že to snad byla jednorázovka a je mu líp.

macous
14. bře 2011

@pikusa ty jo, tak to je teda paráda ☹ no hlavně že už je mu lepší a od čeho to bylo se neví? Nemocnice je vždycky strašák. U rentgenu jsi doufám neasistovala? to by teď asi nebylo zrovna dvakrát dobrý - já z toho mám úplně fobii, rentgeny vůbec nesnáším................

@murecka76 díky moc 😵 Wendy se teď odmlčela, tak nevím, možná už i porodila a má honičku 🙂

loretana
14. bře 2011

@pikusa no tak to je úžasná zpráva, strašně moc gratuluju!!! vždyky jsem z toho tak nějak dojatá, takže holky, Vám oběma to moc a moc přeji a těším se s Vámi!!!! Ale Pikuš, jak to šlo krásně rychle, viď, kdy jsi se rozhodla, v lednu?🙂 to je náááááádhera!!!!!🙂🙂

pikusa
14. bře 2011

@loretana v lednu jsem byla na novém HP a pak už to jelo....
@macous neasisitovala......sestřička...není maminka těhotná????a já...maminka neví....
a ona maminka teda ven,bude tady jen tatínek.
On to totiž ještě neví holky 😀

macous
14. bře 2011

@pikusa ty jsi dobrá, máš můj obdiv, to já bych nevydržela neříct 😀 😀 😀 a ty mu to povíš až po krvi?
já měla poslední ms 20.1., takže bych měla být 7 tt, ale nejsem, ovulka byla někdy okolo 23 dne cyklu, takže když to všechno půjde jak má, tak budeme cca stejně, jsem teď podle utz 5 tt, přijde mi to strašná náhoda 😀 😵

macous
14. bře 2011

@loretana to jsi hodná, mi ti taky přejeme 😉 😉 a děkujeme 😵

pikusa
14. bře 2011

@macous já poslední MS 14.2.
a my tady máme holky víš,tak počkám do středy až tady nebudou......dám Matesovi do ruky test,at mu ho donese 😀

loretana
14. bře 2011

@pikusa tak to je úžasný, taový symbolický, že malý prcek donese tátovi zprávu, že čekáte další děťátko🙂 je to krásný!!!!🙂

macous
15. bře 2011

@pikusa jééé, tak to je roztomilý 😵 😵 😵 já jsem zvědavá, co mi doktorka spočítá dle utz toho 31 tého 🙂

pikusa
15. bře 2011

Ahojík holky....
Mates mi zracel zase,má průjem......tak snad zítra ten testík tatínkovi nepobleje 🙂
Jinak dnes čárečka silnější.....jsem ráda

@macous hele,jsem strašně zvědavá kolik jak budeme mít TP 😀