CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
27. lis 2008

Vendi já ležela první tři dny- s občasnými procházkami do kuchyně o patro níž 🙂 pak už to byla taková normálka, ale byla jsem na sebe hoodně jak bych to řekla, prostě jsem se první týden šetřila- manža měl volno, takž obstaral domácnost a hlavně nežehlit!!!

murecka76
27. lis 2008

Ahoj Vendi, tak to je pajada, že je tam, buď na sebe opatrná a on se určitě pořádně zahryzne. 😀

Můj režim je asi takový, dva dny jsem polehávala, třetí den jsem šla na procházku, teď už funguji, ale šetřím se, nic netahám, nikam se nenatahuji, nestojím u plotny (jen nějaké rychlovky), nebo dostaneme něco od maminek a nežehlím pořád. Po obídku se natáhnu a odpočívám. 🙂 Prostě tělo si řekne. Já osobně si myslím, že jestli vše klapne, tak se do práce už nevrátím. 🙂

murecka76
28. lis 2008

Ahoj holky,

vyhlížím dnes Pikusku, jestli se nám pochlubí, copak se jí to skrývá v bříšku? 😀

pikusa
28. lis 2008

Ahoj holky,dřív jsem se sem nedostala.
vendi,no mě vůbec nemohla najít otvor v děložním čípku,tak mě musela šmiknout a protože mám zakloněnou dělohu,tak se ani tam nemohla dostat.Takže jsem docela trpěla,než prcka dostala kam má 🙂
Tak ti držím palečky.

No a já už to vím,dnes se prcek nestyděl 🙂 vrtěl se jako blázen,vše nám ukázal a vše je jak má 😀
A JE TO KLUK 😀

zulik
28. lis 2008

Jééé, Pikuško, to je paráda a já si tipla správně 😀 Pepíčeeeeek 😀 😀 😀

pikusa
28. lis 2008

Já taky byla přesvědčená,že je to kluk 🙂
no a ted bude zase ten boj...........ale já pepíčka nechci a přítel jo................. 😀

zulik
28. lis 2008

Já to beru jen jako "pracovní název" 😀

lucijda
28. lis 2008

Jéé Piku tak to je super, to musí být přítel štěstím bez sebe viď? 😀 A nedej se, Matyáš je lepší 😉

pikusa
28. lis 2008

Zuliku,já taky,ale vím,že on moc ne a myslí si,že mne přesvědčí 😀 😀
No on je štastnej moc,no však má 2 holky 🙂

murecka76
28. lis 2008

Jééééé Pikus, to je super co? Přítel musí být opravdu šťastný viď? Konečně bude mít doma mužského. 😀 Ten tě bude teď nosit na rukou. 😀 😀 Užijte si ten krásný pocit. Nejdůležitější je, že je vše v pořádku. 🙂

Tak to jsi si při ET pěkně vytrpěla, ale stálo to za to. 🙂

pikusa
29. lis 2008

Ahojky 🙂
Murečko,ET byl docela síla,ale stálo to za to ne???? 😀

georgik
1. pro 2008

Piku: GRATULUJUUUUUU 🙂 Tak ať klučík pěkně roste 🙂 A přítele určitě přemluvíš na toho Matyáše. Je to mooooc krásné jméno 🙂
U nás se jednou taky bude bojovat o jména, protože se nedohodnem ani pro kluka ani pro holku 🙂
Jinak u nás nového nic není.... 1. IVF jsme se rozhodli podstoupit po novém roce.... takže zatím vás tu čtu, jak to všechno probíhá ať jsem v obraze 🙂
murecka: moooc blahopřeju 🙂 ať čárečka pěkně sílí 🙂

pikusa
1. pro 2008

Ahojík všem 😀
Georgik,já ho přemlouvat nebudu,on ví,že Pepu nedám 😀
Možná ustoupím a bude mít jména 2 a bude to Matyáš Josef M..........
No a ted naber síly a pak šup na to 😀

georgik
1. pro 2008

Pikusko: to je taky reseni 🙂
u nas by to spojeni dvou jmen pripadalo v uvahu jen u kluka... u holcicky mi to prijde zbytecne dlouhy 🙂 To holt jeden z nas bude muset ustoupit 🙂
Ale Sebastian Filip S.... je docela fajn ne?? 🙂
Chtela jsem se zeptat, jestli mam do Podoli zavolat, ze prijdeme az po novem roce, nebo je to jedno a az zavolame na konzultaci tak proste zavolame????

murecka76
1. pro 2008

Ahojky,

tak hlásím 286 jednotek. 🙂 11.12. UTZ

Georgik moc děkuji a přeji po novém roce hodně úspěchů. 🙂 Můj názor je, že bych zavolala až se budeš chtít objednat na konzultaci. 🙂

pikusa
1. pro 2008

Murečko,tak super 🙂 🙂 moc ti gratuluji 😉
Georgik,to je hezké Sebastian Filip............a s tou konzulatací nevím,zavolej a poptej se raději.
Jo a ted mi odešla mikrovlnka......zasmrdělo to,blýskalo se a tak už na ní raději nesáhnu............

murecka76
1. pro 2008

Pikus moc děkuji, pořád přemýšlím jestli je to dost 🙂 , ta hodnota je asi na jedno mimčo, co?

Tak to si koupíte Ježíška.🙂 Určitě nesahej!!!! 🙂

pikusa
1. pro 2008

Murečko,je to dost,určitě to stačí 😀 😀 tak jsem zvědavá,co uvidíš na UTZ 😀

buresinka
1. pro 2008

Murecku, moc gratuluji. 🙂

Pikusko a Tobě k chlapečkovi. 🙂

pikusa
1. pro 2008

Buresinko 😉 díky 😉

murecka76
1. pro 2008

Buresinko, moc děkuji, přeji ti hodně štěstíčka v dalším boji. 🙂

Na UTZ jsem taky zvědavá co uvidíme, manžel si moc přeje dvojčátka, ale já mám obavu z těhotenství, už teď nejsem žádný drobek, na to nosit dvojčátka, to bych se asi nehnula. 🙂 Tak uvidíme. 🙂

pikusa
1. pro 2008

Murečko,bude rád i za jedno,uvidíš 🙂 a jde na UTZ s tebou???,Se mnou Pepa byl 🙂 Řezáčová sama řekla,at jde 😉

murecka76
1. pro 2008

Pikus, to já vím, že bude šťastný i za jedno, 😀 on jen pořád mluví jako, že jsou tam dvě má pracovní název ČUK a GEK 😀 . Půjde určitě, chodí se mnou pokaždé, nikdy nezůstal sedět v čekárně, dokonce počítal na UTZ i folíky. 😀 On to tak krásně prožívá 🙂 , snad víc jak já. 🙂 Jen jedno mě štve, nedovolí mi vůbec nic dělat a na to nejsem vůbec zvyklá. 😒 A ten den je pak strašně dlouhý.

pikusa
1. pro 2008

Murečko,aby z toho nebyla odvážná školačka 😀
To mě pepa taky brzdí,když je doma 🙂 ale zase si to užij,že nic nemusíš,až se to narodí,tak se nezastavíme 😀

georgik
1. pro 2008

Murecka : tak potvrzeno i z krve... paráda 🙂 Moc gratuluju 🙂 A děkuju za palce v novém roce 🙂
Piku: jj, je to hezky a obe ty jmena jdou nadherne k prijmenim... Jenze jak znam sebe a sveho manzela tak kazdy na event.chlapecka bude volat tim svym jmenem...manzel Sebastiane a ja Filipe 😀

pikusa
1. pro 2008

Georgik,i když náš prcek bude mít jen jedno jméno a to Matyáš,přítel mu stejně asi bude říkat Pepíku...ted mu taky tak říká 🙂
Kamarádka má klučíka a ten se jmenuje František Jáchym a taky slyší na obě jména 🙂
tak a ted se loučím,za chvíli jedu na cvíčo 😀
Pa holky

zulik
1. pro 2008

Murecko gratuluji, to je super. Já to vidím zrovna s tou svojí mrchou bídně, jako napotvoru to nevypadá, že se dostaví načas 😒 Ještě má čas zítra ale nevidím to. Tak to bude příští rok, co naděláme.A co Buresinka? Kdy půjde do dalšího pokusu?

murecka76
1. pro 2008

Tak jsem vložila ty naše tlustice. 😀

Zulíku, moc děkuji, neboj ona dorazí v ten pravý čas. Zrovna, když na ní čekáme tak ne a ne dorazit. Ale třeba je to znamení, že to teď nemá být a příští rok se to určitě povede. 🙂 Já si vždycky říkám, vše špatné je k něčemu dobré. 🙂

zulik
1. pro 2008

Asi je to tak, když to má být, bude to. A teď není ten správný čas.

murecka76
1. pro 2008

Zuli, určitě to v lednu vyjde, musíš tomu věřit. 🙂