CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
18. dub 2008

v sobotu mi má dorazit mrcha.. to by byla ale nádhera kdyby jí do toho něco přišlo 😀

vakoema
autor
18. dub 2008

no tak to presne sedi, ja sjem tam sedela a divala jsem se na tebe, jak jsi tak trosku vytocena...
ja tam byla zase dneska na UZ a v pondeli jdu jeste jednou

kalka
18. dub 2008

no nekecej🙂)) a ty jsi.. jsi tam byla taky s manžou?.. kratký vlasy melír???

kalka
18. dub 2008

já dneska končím.. mažu ke kadeřnici .. jdu si nechat ostříhat kraťoučký mikádko s podkovou .. tak jen kdyby jsme se ještě někdy viděly.. aby jsi mě poznala 😉 😀

mikulka
24. dub 2008

Holky, kterým se vám to v Podolí povedlo, chodily jste tam pak i nadále do poradny? Slyšela jsem, že CAR má svoji speciální poradnu pro těhulky po IVF. Máte s tím zkušennost?

kalka
28. dub 2008

Já mám zatím IVF v Podolí před sebou.. ale chodila tam moje kamarádka.. byla na IVF pětkrát a nic.. adoptovali chlapečka a za půl roku byla těhu a teď bude každým dnem rodit🙂 U ní byl problém s psychikou.. tak moc to chtěla, že to prostě nešlo, ale ža když na to přestala myslet, díky adoptovanému mrňouskovi, tak to šlo🙂 No a její ségra na tom byla podobně, ale s tím rozdílem, že se jim IVF v Podolí povedlo hned napoprvé a to už jsou dva roky a teď se připravuje na další miminko a zase do Podolí na IVF.. No a další zkušenost má sestřenice mé kamarádky.. hned na poprvé se v Podolí zadařilo. Ale nemyslím si že jiné CARy jsou na tom hůř. Řekla bych, že s úspěšností jsou si všechny CARy tak nějak rovny... jen přístup doktorů je asi to co je rozlišuje... Hodně štěstí 🙂

murecka76
28. dub 2008

Ahoj holky, taky chodíme do Podolí jsme před 1IVF. Mám moc dobrou zkušenost s doktorem Darebným, byli jsme u něho na prvním pohovoru a byl opravdu strašně milý a ochotný. Po druhé jsme byli u doktorky Bahníkové, ale to byl hrozný přístup, opravdu jak když jí obtěžujeme a zdržujeme. Když jsem se chtěla na něco zeptat tak nás odvedla k embryoložce a ta nám vše vysvětlila. 14.5. jedeme na kontrolní spermiogram tak bych se ráda objednala na další konzultaci zase k panu doktorovi. Doufám, že to nebude nějaký problém. Už nechceme zažít takové jednání, byli jsme z toho s manželem dost vykolejení. Přeji všem hodně úspěchů.

kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
murecka76
29. dub 2008

Opravdu byl moc příjemný a četla jsem na něj samou chválu. netušila jsem, že si můžeš vybrat ke komu chceš. Já si posledně nevybírala, když jsme šli na druhou konzultaci, tak jsem si nevybírala, ani jsem netušila ke komu jdu. Ale MUDr.Bahníková mi řekla, že nás vezme, protože MUDr.Darebný se zdržel na sále. No a to jsme narazili.I manžel byl z jejího chování překvapený a to není žádný cíťa. Chápu, že jsou to taky jen lidi a mají nárok mít nějaký blbý den, ale chovat slušně by se měli určitě. Když jsem pak slyšela MUDr.jak říká setřičce, že už jí to tam pěkně sere, že měla být dávno doma, tak jsem pochopila o co jí šlo a takhle se chovala. Ale vždyť i my zůstáváme v práci déle, když je potřeba.Tak snad už teď trefíme.

kalka
29. dub 2008

murecka76

vlastně proč bychom si nemohly vybrat"?" 🙂 oni jsou tam pro nás.. néé my pro ně.. A jak jsi na tom?.. myslím jak dlouho se snažíte?.. a kdy tě vlastně čeká samotný ET?..

murecka76
29. dub 2008

To manžel říkal taky, já jsem mu zase říkala, aby jsme tam pak neměli nějaké problémy, že si třeba vybíráme ke komu chceme jít. No náš problém je ve špatném spermiogramu, máme malé množství spermií, první spermiogram 3mil/1ml, ale druhý 12mil/1ml v posledním byl problém se zvýšeným počtem leukocytů, tak bral manžel antibiotika a 14.5. jde na kontrolní. Původně jsme měli navrhnuté IVF -ISCI, ale nevím jak to bude pokračovat dál. Jak jsem se zmíňila včera doktorka nám nic neřekla, takže vůbec nevím co nás teď bude čekat a jak to bude pokračovat. Jinak by jsme měli být v pořádku, byli jsme i na genetických testech. Snažíme se cca 2roky.

kalka
29. dub 2008

Rozhodně si nenech nic líbit! Oni jsou tam opravdu pro nás! 🙂 My se snažíme tři roky.. máme za sebou všechna vyšetření a jsme s v pořádku. Jsem zvědavá co se dovím na další konzultaci. A hlavně kdy konečně začnu stimulovat. Všechno se tak táhne ☹ Ještě se musí čekat i na schválení pojišťovny... 😒 Tak to se budeme v Podolí míjet.. já tam jdu 12.05. 😉

mikulka
29. dub 2008

Holky, já jdu k Darebnému v pá, ale jako do prenatární poradny. Moje dr. je nemocná, tak slíbil, že nás vezme. Už mě dlouho nikdo neviděl a to jsem po KETu.
Doufám tedy, že se nezdrží na sále a opravdu nás vezme. Byl tak ochotný, tak bych mu chtěla něco přinést, co myslíte?

murecka76
29. dub 2008

Taky mi přijde, že se vše tak táhne, na první konzultaci jsme byli 21.1., pak následovala genetika, spermiogram a hormonální vyšetření z krve. Taky jsem četla, že to musí schvalovat pojišťovna, snad to trvá i měsíc.Mikulko s tím úplatkem to je asi na tobě, on je fakt moc milý, už když ho vidíš na chodbě tak z něj srší ta pohodička. A to si myslím, že je pro nás hodně důležité. Toho 14.5. jde pouze manžel na spermiogram a podle toho co mu řeknou tak se objednáme hned k doktorovi. Snad už bude vše v pořádku a brzo začnu stimulovat. Samozdřejmě, že tamm pojedu s maželem, máme to vždy jako výlet, máme to do Prahy přes 100km, tak aby mu nebylo po cestě smutno 🙂 .

mikulka
29. dub 2008

Já nemyslela přímo úplatek, ale spíš nějaká dáreček. Úplatek se bojím, že by spíš mohl urazit? Tak jsem uvažovala o nějaké falšce apod...

murecka76
29. dub 2008

tak to jo, to ho může i potěšit 🙂 hodně úspěchů

buresinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zabza9
30. dub 2008

Ahojky holky, právě se chystám zavolat do Podolí, ještě jsem nikdy v CARu nebyla. Snažíme se přes rok, možná se vám to bude zdát, že se tam cpu brzy, ale před 5. lety jsem přišla o mimi ve 12tt (s jiným partnerem). No a dnes jsem 39DC, MS nikde a včerejší test negativní. Beru Femigard na úpravu cyklu, ale tenhle se nějak nevydařil. Jo a další věc je, že jsem se 1.4. přestěhovala tady k Praze a nemám tady žádného Dr., tedy ani gyndu. Tak jsem se chtěla zeptat, jak to tam chodí, jestli tam můžu i bez doporučení gyndy a jaké máte s Podolím zkušenosti? Moc vám děkuju, jestli mi některá odepíšete. B. 🙂

buresinka
30. dub 2008

Zabzo. do CAR Podolí můžeš určitě i bez doporučení z gyndy. A myslím, že po roce není vůbec brzy. Naprosto akorát. Až tam budeš volat, tak řekni, že Ti to doporučila kamarádka a nech se objednat buď k panu doktorovi Darebnému a nebo k paní doktorce Řezáčové.

murecka76
30. dub 2008

Zabzo, bohužel ti neporadím, mě objednával můj gynekolog, taky něco po roce snažení. Ale myslím si, že se můžeš určitě objednat i bez doporučení. Já osobně můžu doporučit doktora Darebného.

zabza9
30. dub 2008

Holky a to se dá objednat přímo ke konkrétnímu Dr? A jaké tam jsou čekací lhůty? Díky za odpovědi

murecka76
30. dub 2008

mě doktor objednával 14.12.07 a na konzultaci jsme jeli 21.1.08, ale myslím si že to bylo prodlouženo vánočními svátky. Já osobně jsem si nikdy doktora nevybírala, ale po posledních zkušenostech, se chci tentokrát objednat k doktoru Darebnému. Snad se zase nezdrží na sále a nepůjdeme k někomu jinému. Ale co se pak dá dělat.

zabza9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
murecka76
30. dub 2008

Tak až se budeš objednávat, tak řekni, ke komu chceš jít, já opravdu můžu doporučit pana doktora, byla jsem na posledy u doktorky Bahníkové a to bylo také otřesné chování. Setřičky jsou tam opravdu moc milé a ochotné, tak ti poví. A hlavně po telefonu se není čeho bát 🙂 . Řeknou ti jaké máš možnosti. Já to tentrokrát chci taky zkusit objednat se přímo k panu doktrovi, ale bohužel až 14.5., tak ti nepomůžu, protože tak dlouho určitě čekat nebudeš. 😉

vakoema
autor
30. dub 2008

ahojte holk, ja jsem ted 4. den po ET v podoli. tesne pred OPU jsem byla poprve u dr. zackovy a svete div se na me byla docela mila!!!fakt nekecam, normalne mila, vsechno mi vysvetlila a ukazala na UZ. K Dr. Darebnemu jsem taky sla asi 2x a z toho az zas tak dobrej pocit nemam / pripada mne moc mladej 😅 , jinak ja chodim nejvic k mudr. rezacovy a ta mne delala jak OPU tak ET,jsem s ni spokojena

buresinka
2. kvě 2008

Vakoema, držím palečky ať to dobře dopadne. Je fajn, že aspoň ty jsi měla s dr. Žáčkovou štěstí. Můj názor na ní se nezmění, protože jsem měla zítra jít na KET. A dnes ráno se zjistilo, že zapomněla objednat rozmrazení embryí na KET u embryologů, tak se musel KET zrušit. Tak všechna příprava, kterou jsem teď měla přišla vniveč. Ještě teď to rozdýchávám, protože musím čekat další měsíc a bohužel se to hrozně táhne.

zulik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vakoema
autor
3. kvě 2008

ahoj buresinko, no tak to co jsem si precetla od tebe, tak me malem porazilo!! nemuzes to tak nechat!! urcite napis stiznost, tohle je mrhani casem, penezi a hlavne neuveritelna ujma na tve psychice!!! to teda udelat mne, tak tam pritel naklusne a asi by jim to tam rozmasakroval 😠 holky to neni mozny, ze na takovem miste pracuje nekdo tak nezodpovedny a zly. Bohuzel takovyma lidma se ceske zdravotnictvi jen hemzi / nekdy se mi z toho systemu chce zvracet. Vetsinou kdyz nedas uplatek, tak jsi v pr...

kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vakoema
autor
5. kvě 2008

tak tak, kalka ma pravdu, sestrickz jsou tam uzasny!!!kalko drzim palce, abys byla priste spokojena 😉