CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lucijda
25. led 2009

Mac já cítila někdy od 18tt, ale to byla jen boulička na břiše, normálně byli cítit někdy od 21tt.

macous
25. led 2009

Tak jsem holky zvědavá, kdy se prďola ozve u mě v pupíku 😵 holky mě se ochlupatilo břicho 😨 máte to taky někdo? četla jsem, že se to nesmí oholit, že to pak samo po porodu postupně vypadá, ale teda tfuj, co si doktor pomyslí, že jsem nějaká opičí žena či co 😀 😀 😀

Georgik - tak to máte dobře vymyšlené s tou lyžovačkou, já už mám zase domluveno s mamkou, že když budeme do budouna chtít s prckama (snad jich bude jednou i víc) k moři, tak že klidně pojede s náma a bude tam hlídat 🙂 abysme si odpočinuli, tak uvidíme.....

lucijda
26. led 2009

Mac já jsem na pupíku jako orangutan 😀

georgik
26. led 2009

Pekne pondelni rano 🙂
mac: jj, vymyslene to je, ted aby taky bylo koho hlidat.........
jinak tu skrin jsem vzala z gruntu, manza to rano komentoval slovy, ze nam tam toho moc nezbylo 😀
pikusko: chtela jsem se te zeptat, v albiku mas tehotenske tricko s nozickama... Mooc se mi libi, prozradis mi, prosim, kdes ho koupila 😉 kujuuuuuuu 😀

macous
26. led 2009

Luci, tak to nejsem sama opička - jupíííí 😀 😀 😀
Georgik - neboj, to se ví že bude 😉

pikusa
26. led 2009

Ahoj holky,
jojo pupík,jsem na tom stejně 🙂
Tričko s nožičkama mám z netu.................http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCateg...
já se to svoje snažím prodst,vzala jsem XL a je veliký...tak velikost M by stačila,ted teda L,ale toto je pořád velký.

georgik
26. led 2009

mac: doufam 😉
piku: dekuju 🙂

pikusa
26. led 2009

Georgik,není zač

georgik
26. led 2009

piku: muzu se zeptat, jakou jsi mela velikost pred tehu??? kvuli ty velikosti 🙂

lucijda
26. led 2009

Piku s velikostma těch triček jsme to přepískly obě stejně to moje je taky xl a ještš má veeeliké rezervy 😅

pikusa
26. led 2009

Georgik,trička jsem kupovala tak M,někdy L...pak jak mi vyrostli prsa,tak jsem si říkala,raději XL....a špatně 😒
Luci,ty máš taky velký???

lucijda
26. led 2009

Joo taky tak, koupila jsem velrybí velikost 😅

pikusa
26. led 2009

A nosíš ho????Já ho mám v šuplíku 😒

lucijda
26. led 2009

Já na věšáku 😖

pikusa
26. led 2009

Luci,to je vid....já byla líná jít na poštu a poslat ho zpátky 😒

georgik
26. led 2009

piku: moc diky 🙂 ja nosim taky tak M - L (jak ktery) , tak až to bude aktualni, tak to vezmu podle toho... kdybych byla vetsi, tak bych ti od nej ulevila, ale asi by mi bylo taky velky ☹ tak snad se ti ho podari prodat 🙂

lucijda
26. led 2009

Jánebyla ani líná, já pořád čekám, že dorostu 😅

murecka76
26. led 2009

Ahoj holky,

jdu se za vámi trošku obveselit.

Pořád se peru s kašlem, jitrocelový sirup nepomohl, tak teď zkouším cibuli s cukrem.

Dnes jsem zase na nervy, objevila jsem jednou krvavý výtok malinko a popíchává mi na levé straně. Nechci zase plašit a hned jet do nemocnice, protože to bylo jen jednou. Tak snad to nic nebylo.

georgik
27. led 2009

ahojky holky 🙂
tak ja dneska vyfasovala injekci Zoladexu 😀
akorát v Podolí střídám doktory jak ponožky, dneska jsme byli u Řezáčový 🙂

pikusa
27. led 2009

Ahojky,
Murecko,naordinuj si klidový režim............
Georgik...na co je Zoladex???

georgik
27. led 2009

piku: snad jsem nezkomolila nazev 😀

georgik
27. led 2009

piku: melo by to byt navozeni umeleho prechodu a uklidneni vajecniku.....

murecka76
27. led 2009

Pikus, ten já mám pořád. Já se jen povaliju v posteli a odpočívám. Nevím co to bylo, jen včera jednou a dnes zase ok (klepu na zuby). Asi nějaká cévka, jak taky pořád kašlu.

pikusa
27. led 2009

Georgik,se ptám,já toto neměla víš 🙂
Murečko,asi jak píšeš,ale stejně bud opatrná 🙂

georgik
27. led 2009

piku: v pohode, ja jen nevedela, jestli jsem ten nazev nezkomolila 😀
tak ted si jen budu prat, aby to zafungovalo tak jak ma 🙂
murecka: tak treba to opravdu byla jen nejaka cevka 🙂 davejte na sebe s prckem pozor 🙂

pikusa
27. led 2009

georgik,jedno jak se to jmenuje,hlavně at to pracuje jak má 😉

macous
27. led 2009

Ahoj holky,
Piku, taky jsem si koupila gatě vel. 40 a pořád mi jsou velikánský přez zadek s stehna - nooo taky si říkám, že přiberu o to číslo všude, jinak s trikama jsem tu chybu už neudělala a kupuju L oproti původním Mkám 😀 A co ty tvoje packy - pořád v noci stejný?

Georgik - jak píše Piku, hlavně když to zabere a nějakej název je šumák 😉 a doktoři si tě budou střídat pořád min. dva 🙂 já pak měla Darebáka a Řezáčovou, podle toho kdo byl 🙂

Murečko, mi to u tebe připadá, že ti asi zlobí jeden vaječník, se možná překrvuje nebo tak něco, kdyby to bylo španý, tak si myslím, že bys sakra jinak krvácela, tak hlavu vzhůru, nenervíkuj se, klidový režim máš, tak to bude dobrý 😉 a kdy máš další kontrolu???

georgik
27. led 2009

piku, mac: jj, nazev je fuk, jen aby to zafungovalo 🙂 ale na to si do 11.unora musim pockat 🙂
ja ted jen resim, jestli stimulovat injekcema plne hrazenejma pojistovnou, nebo tema s doplatkem ☹ no uvidim, zkusim si neco dohledat na netu 🙂

pikusa
27. led 2009

Macous,tak já teda 40 nansebe nenarvu,bud 42,nebo ted nosím XL....kalhoty.
Trička většinou mám původní,jsou elastický,tak se přes pupík natáhnou 😀
Georgik,já si doplácela....jak se poprvé stimulace nepovedla,tak mě to stálo asi 4000,pak už jsme věděli,že stačí minimální dávka,stačila mi jedna ampule asi za 1800.

murecka76
27. led 2009

Georgik, moc držím pěstičky ať injekce zabere a působí tak jak má a ty se můžeš pustit do boje. Věřím, že vám to s Kalkou dobře dopadne. Je potřeba zase další těhulku, za chvilku Pikuska porodí, tak nám tady musí přibít další těhulky. 😀

Macous, já jsem taky pěkný trdlo, včera jsem před barákem kecala asi půl hoďky jen v pantoflích, tak jsem možná nastydla, zábli mě i celý den nohy. Snažím se už brát to trošku z nadhledem. Dnes jsme začali 13týden, kontrolu mám příští čtvrtek to bych měla dostat už i průkazku a příští středu mě čeká UTZ v Podolí, tak se moc těšíme. 😀
A co ty a tvůj výtok? Pořád vata, nebo toaletní papír? Já teď zavádím ty bobule gelové na noc tak musím mít normální Always s křídly jak ten gel ze mě teče. 🙂