CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
5. únor 2009

ahojky Piku.. odpověď je na str. 127.

Teda Piku.. tobě se to už řádně krátí... za chviličku je drobátko na světě🙂
Je to blbě?.. chřipajzna?..

lucijda
5. únor 2009

Kalka je to jedna velká záhada, ani se nedivím že jsi zmatená tak folíku koukej narůst at je OVULKA!

kalka
5. únor 2009

holky nevíte v kdy je nejvhodnější pít kontryhelový čaj????

pikusa
5. únor 2009

Kalka,tak už vím....no je to zmatek co.....folík jeden neposlušnej.....to je pak měsíc čekání jako mpůl roku vid ☹
Jo a mám chřipku 😒

lucijda
5. únor 2009

Kalka myslím, že do ovulky na podporu sliznice... 🙂

kalka
5. únor 2009

já se zatím zdárně chřipajzně vyhejbám.. tak snad se mi to bude dařit dál

máš rech .. měsíc jak půl roku.. ale dobrý.. nehroutím se.. nějak to beru jak to přichází... ale to víš.. už aby ten Ketík byl..

Tak já se dneska vrhnu na ten čajík.. třeba se to v pondělí na UTZ projeví🙂

pikusa
5. únor 2009

Jo čajík bumbej 😉 a at zabere 😉

pikusa
5. únor 2009

Kalka a já užívala Femigard.....http://www.kosmetika-zdravi.cz/femigard

lindazofie
5. únor 2009

Ahojky,

vstupuju do této diskuze poprvé, v úterý jsem byla poprvé v CAR Podolí, nabrali mi krev, přítelovi taky naberou kre a poslali ho na spermiogram, jaká bude druhá návštěva po výsledcích, ce se bude dít?

lucijda
5. únor 2009

Tak to já byla na femigard úplně nějaká záhada, mě se tím vše rozhodilo, ale to jsem fakt vyjímka, většinou super pomáhá 🙂 Lindaf, to se uvidí jaké budete mít výsledky když bude mít přítel dobré spermio a ty v poho profil, tak nejspíš bude následovat IUI, nebo časovaný styk, ale opravdu záleží na výsledcích a hlavně co řekne lékař, jen hrubě odhaduju... 🤐

zulik
5. únor 2009

Pozdrav z hor Krkonoš 🙂 Je to fain, už jsme si zajezdily a něco tátovi i utratily 😀 Bydlíme v čisťoučkém penzionku a stará sa o nám příjemný mladý pán, nosí nám papáníčko 🙂 Jen cesta sem byla trochu komplikovanější. Za Mladou Boleslaví se mi nezdál zvuk auta a najednou před vesnicí Sukorady RUP a už jsme táhly za sebou výfuk.Naštěstí tam hnes na začátku mají autorizovaný servis Škoda a tak nám hned ochotně pomohli.Takže jak vidíte, stíhám i servisovat auto 😀 Zato můj dvorní utomechanik dostane přes hubu, až ho uvidím 😠 Jinak už ráno jsem se cítila divně a ona přijela mrcha-tak ji tady na tok nechám!!!!

macous
5. únor 2009

Zuliku - ahhhhooooooj do Krkonoš 😀 😀 😀 tak to jsi s těma prašulkama taťkovi už pěkně zamávala - výfuk a hned to lítá 🙂 Hlavně že nic horšího, to jste si to do servisu asi pěkně doprděli 😀 😀
Mrchu tam pěkně nechej a jezděte opatrně a užívejte čerstvého vzdoušku!!!!

Kalka, ti to zkusím teda vysvětlit, jestli se mi to povede, taky mi to trvalo, než jsem se zorientovala. Pravděpodobně nemáš pravidelnou ovulaci - což není nic vyjímečného. To ale znamená, že byste mohli čekat na přirozený cyklus i pár měsíců - což nikdo předem bohužel neví.
Pro KET v přirozeném cyklu potřebuješ, aby ti vyrostl folík na těch 20-21 mm, kdy praská a ovário putuje do děložní sliznice, která je už narostlá a má správnou výšku - tomu se říká ovulace. Pokud ovšem k ovulaci nedochází pravidelně a Dr. se rozhodne pro tak zvaný stimulovaný KET, tak už bereš pilule (Estrimax, Estrofem) a to od prvního dne krvácení - mrchy, tyhle pilule ovšem brzdí růst folikulu a podporují růst děložní sliznice, proto Dr. už jen hlídá tu sliznici a když je dost vysoká - min. 9 mm, tak je KETík.
Úspěšnost u stimulových KETů je sice nižší, ale ne nijak závratně, je to třeba 3-4%, tak mi to říkali přímo v Podolí, měla jsem totiž KETy stimulované, protože jsme taky pořád marně na folíky čekaly, jednou prasknul brzy a podruhý byl prcek, takže jsme přešly na stimulaci 😉

Teda jsem se rozkecala 😀 😀 😀

Piku doufám, že už ti bude jen lepší!!!!

Zdravím i ostatní holky 😵 😵

pikusa
5. únor 2009

Ahoj zase po dni prospaném,prokoukaném na TV a projedeném 🙂
Jo líp mi je.....ale doma,nevím,co by to udělalo venku.Ale je pravda,že už mě to přestává bavit.
Lindo,tak tak,pak bude jako by pohovor,kde vám řeknou,jak to dopadlo a co máme asi tak čekat.....co pro vás bude nejlepší.

zulik
5. únor 2009

Macouš,jsme z toho měly libovou káru zs vytuněným výfukem 🙂 A to to není tak starý ale sůl udělala své..

pikusa
5. únor 2009

Zulik,ale že se to stane,když to nejmín potřebuješ že....................

macous
5. únor 2009

Lindo - hodně štěstíčka a ať už to jde jak po másle 😉
Piku - a ty to nepokoušej ven, víš že musíš stejně teď víc odpočívat, tak to vydrž a užij si to, pak se třeba fakt už nebudeš moc jen tak povalovat 😝 😀 😀 bude béééé béééé bééééé 😀 😀

Zulik to věřim, taky mi jednou výfuk upadl, je to teda parádní zvuk, to se musí nechat, se mi líbí, jak kolemjdoucí lidi čučej jak z jara 😀 😀

murecka76
5. únor 2009

Ahojky,

Zulík, krásný pozdrav do Krkonoš, užijte si to, taťkovi provětrejte korunky a tu mršku už sebou domů neber!!!! 😀

Všem moc děkujeme za pochvalu mimíska. 🙂

Dnes jsem byla s výsledkama u doktora, tak jsem se ne vše vyptala, tak má vše akorád, má prý jen větší bříško, no má mít po kom. 🙂

Taky už jsem vyfasovala průkazku, no konečně.

Příští týden jdu na odběr krve, prý mám počítat, že bude více zkumavek. Bude to na tripll, myslela, že se to nedělá, když je screeaning. 🙂

Kalko, je mi to líto, ale přesto věřím, že tvá šance je na dosah, já pila kontryhelový čaj, před OPU, ale i po ET ještě asi týden.

macous
5. únor 2009

Murečko, tak se koukni na můj utz z toho screeningu, mám ho taky v albíčku a uvidíš, jaký má náš mimísek parádní pupík - taky po mamce 😀 😀 to se u nás mají asi dobře, že jsou takový pupískové 😵

murecka76
5. únor 2009

Macous, máš pravdu má taky pupík. 😀 Náš mimísek, byl vždycky o týden větší, no má být po kom, vždyť jsme oba skoro 2m.

macous
5. únor 2009

To já mám 172 a manža 176, žádní velikáni (i když manža o sobě tvrdí, že je chlap jak hora) 😀 . Já když někomu ten obrázek ukážu, tak je to okamžitě, ty joooo, to je teda bříško.... tak jsem na mimi na zítra zvědavá, doufám, že bude utz 😵

murecka76
5. únor 2009

Tak to já mám o 10 více a manžel o 20. Tak držím zítra palečky na kontrolu k Darebákovi. Jdu na kutě, dobrou noc. 🙂

kalka
6. únor 2009

macous .. téééda.. vyčerpávající🙂 tak já teda zkusím stimulák před KETem.. a uvidíme.. je pravda, že bychom mohli čekat několik měsíců.. Macouš díky za vzpruhu 🙂

Murecko.. konečně jsou vidět ty tvoje těhu týdny 🙂

Macous.. ještě jedna otázka.. pokud stimulují sliznici.. kolikátý DC baj oko probíhá KET?..

georgik
6. únor 2009

dobre rano holky 🙂
zulik: koukam ze opravdu mame vse den po sobe 🙂 pigaro, mrchu, UTZ 😀 😀
ja jsem se nemohla dočkat pátku, se těším, až se zítra zase vyspím 🙂

pikusa
6. únor 2009

Ahoj holky,
Macou,jaký béééé béééé bééé,já budu mít zlatíčko přece 😀
Jestli bude spát tak,jako te vevnitř,tak teda potěš pánbůh...samo že v noci cvičí a cvičí 😀

vendi1
6. únor 2009

Ahojky,
holky mame patek, ale to vam vlastne ani neprijde, ale my pracujici se radujeme 🙂 !
Nedokazete mne poradit, mam jit na preockovani proti klistove encefalitide, ale zda se mne, ze v tehotenstvi to prerusuji....nevite nekdo? Tak to jsem si to prvni pigaro nechavala dat asi zbytecne...

Zuliku s tema horama nas drazdis teda 😀 . Uzijte si je uz jen bezstarostne🙂

Macous, kde jsiiii? Tak co prvni poznatky z poradny od naseho pana dokturka? 😉 Byl UTZ?

pikusa
6. únor 2009

Vendi,ted mi tak došlo...tobě nedali neschopenku???

vendi1
6. únor 2009

Piku, dali, mela jsem ji mesic, do Vanoc, o Vanocich jsem ji prerusila a pak jsem ji uz nechtela, ptz mne nic v globalu neni, zadne bolesti, krvaceni, pichani (musim to zaklepat🙂, proste nic a doma mne to nebavilo a penizky je potreba, pokud to jde. Mluvila jsem o tom s Darebnym a rikal, pokud to chcete zkusit a citite se na to, neni problem, nemocenskou Vam muzu napsat kdykoli. Tak pracuji, ale mam to takove volnejsi. Nejhorsi je, ze se mne chce porad spat, takze v tydnu prijedu z prace domu a musim si jit zchrupnout 😀 . Pocitam, ze do kvetna nez zacne byt teplicko to vydrzim a pak uz zustanu doma, jde o to, ze denne dojizdim 140 km tam a zpet autem a to s tim pupikem uz by bylo docela riskantni. Bohuzel ja muzu byt opatrna, ale srazce s volem nezabranis 😒

pikusa
6. únor 2009

Aha,tak to jo...
A 140 km??? 😕 😕 😕 tak to je docela dálka 😒

vendi1
6. únor 2009

Jj to je, ale mam sluzebni auto a vse hradi, ale uz tak dva roky, mozna vice, cekam az se zadari mimis a ja se tady na to vy..... 😀 a snad se ted uz dostanu do zdarneho konce🙂, tesim se na to 😵

pikusa
6. únor 2009

Vendi,neboj,za chvíli s tím sekneš 😉