CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

zulik
14. bře 2009

Lindo, to s tou bolestí je asi nepříjemné 😖 Bohužel, pak jde tak nějak vše přes přemáhání se, injekce, odběry vajíček, nepříjemné tlačené v břiše při stimulaci na ivf.....no a nakonec porod taky nic moc 😒

lindazofie
14. bře 2009

Zulíku já vím, že to není procházka růžovým sadem, ach jo proč to nejde nám normálně, když máme vyšetření OK. Uvidím 10. dubna na ultrazvuku, vše tam s nimi ještě proberu, kéž bych šla k Dr. Řezáčové

pikusa
14. bře 2009

Lindo...já k dr.Řezáčové chodila,ale teda když kápneš na den,kdy není sdílná,tak se nic nedozvíš....
ale je odbornice,to jo 😉

zulik
14. bře 2009

Piku, máš už tu tašku? 😀

pikusa
14. bře 2009

Neeeeeeeeeee 😀 ale fakt zítra snad nebo slibuju,nejpozději v pondělí jo??? 😀

zulik
14. bře 2009

Tak jo, ale vyfotíš ji do albíčka 😀 😀 😀

pikusa
14. bře 2009

Jasan....stajně jsem zase chtěla blejsknout pupík....nějak pořád roste 😀

lindazofie
14. bře 2009

Holky ještě mám dotaz jako se to děje, když ordinují od pondělí do pátku, já mám přijít 10. až 11. den, to je pátek a sobota, přijdu v pátek, v pondělí 13.4. je velikonoční pondělí, tak kdy by mi tu inseminaci udělali, když bude vhodný termín o víkendu nebo o svátku?

pikusa
14. bře 2009

Lindo,tak to teda netuším....... 😒

zulik
14. bře 2009

Lindo, někdy jsou tam i o víkend, když mají plánované odběry vajíček nebo transery embryí. A na jaře toho vždy bývá hodně, třeba se trefíš.

pikusa
14. bře 2009

Já bych taky řekla,že o víkendu tam vždy někdo je....

macous
16. bře 2009

Ahoj holky,
tak jména zatím nemáme 😀 Jsem hrozná, zatím mám jen pět bryndáčků 😀 😀 😀 musím se polepšit, s kočárkem je to děs, vůbec se nemůžu rozhodnout, řekla jsem si ale, že do konce března to chci mít z krku - kočárek 🙂 No a to pohlaví nám doufám při poradně 3.4. potvrdí, poprosím Dr. ať se mi jukne 😉

Jinak Lindo, inseminace normálně o víkendech nedělají, to ti řeknou, abyste se snažili aktivně sami, ale je možné, že se třefíte do termínu nějaké operace a to by vás pak vzít i mohli. Jinak se to dělá normálně v ordinaci, nebolí to, sperma čerstvé, půl hodinky tě nechají v klidu na koze a pak mažeš domů 😵

zulik
16. bře 2009

Ahoj holky,
na dnešek zase jeden z mých živých snů, viděla jsem krev a taky že jo. Takže další neúspěch ☹
Tak to může zachránit jen Kalka 😉 Zítra zajdu ráno na krev a pak už budu muset fungovat,mám co dohánět.
Nelitovat, bude líp!

pikusa
16. bře 2009

Ahojky holky....
Zulik,sakra...to mě mrzí...........jo a hlásím,že mám tašku...ale zatím prázdnou.....zítra zabalím 😀

zulik
16. bře 2009

Takhle se dělají domácí úkoly? 😀 😀 😀

macous
16. bře 2009

Zuliku, tak nic no, co naděláme, prostě jednou to vyjde, já taky až na pátý transfer 😉
Piku, to jsou teda fofry, to bys mohla i do toho 40tt stihnout zabalit 😀 😀 😀

pikusa
16. bře 2009

Jooo já vím....ale základ už je 🙂
no když já ještě nechci rodit 😀

kalka
16. bře 2009

Zuli! do háje! jak to.. sakra.. já myslela, že přes Utrouš to ani nejde začít krvácet 😕 to mě fakt štve.. věřila jsem, že nám to vyjde .. mrcha jedna zatracená..

A Brundik a Georgik.. taky mě to moc mrzí ☹ .. ach jo..

Jinak Georg... to s tím rozmražením emryjek... zrovna jsme to minule probírali s embryoložkou.. takže můžou rozmrazit všechny.. vybrat dvě nejlepší a zbytek zase zamrazit... takže to je paráda... dřív jsme myslela, že ty co rozmrazí a nepoužijí, že zničí, ale vyvedla mě z omylu 😉

Jinak já nevím jak na tom jsem.. řekla jsme si, že vydržím s testováním až na sobotu tak držím... ale cítím se pořád normoš.. jako před mrchou... pořád mě bolí prsa...ale to už jsem tu psala.. je pravda, že beru tolik léků, že to klidně může být z toho.. takže žádný naději si moc nedávám.. ale to víte doufám doufám.. no uvidíme o víkendu.,. mám jen jeden test.. mamatest.. takže buď budu mít hezký víkend nebo budu bulet jak želva..

Je to můj prní KET.. tak to asi při neúspěchu budu dost blbě prožívat..

macous
16. bře 2009

Kalko, nic si z toho kdyžtak nedělej, já to zklamání taky dobře znám, vždycky jsem byla jeden den jak opařená, ale pak jsem si řekla, tak nic a jedeme dál 🙂
Piku, no věčně mimoušek v pupíku bydlet nebude, však to zmákneš mamko 😀

pikusa
16. bře 2009

Kalka,přeji ti štastný víkend 🙂
Macous,však já vím....ve středu jdu na KO-ted už chodím každý týden,tak uvidíme,jak jsme na tom 🙂

macous
17. bře 2009

No holky, zase třetí strana - to je ale ostuda 😅
Kdepak všechny jste?
Piku, jo jo takhle ke konci je lepší být častěji na kontrole, to máš dobrý a můžeš být v klidu 😉

pikusa
17. bře 2009

Ahojík holky....
Macous,taky pak bude kontrolovaná a uteče to jako voda...,
Jinak jsem byla v krámě a cestou dom jsem si pěkně vyvrkla kotník....,,ani nevím,jak se to stalo a měla jsem co dělat,abych sebou nesekla,jsem tele a ted to bolí ☹
Musím dát studený a rozchodit

macous
17. bře 2009

Piku 😕 auvajs, a jak vypadá kotník teďka - otok???
Tak to vypadá, že tady nikdo dneska kromě nás stálic ani neťuknul 😅
No neva, oni se holky zase ukážou 😀 Já vytáhla manžu na véču do lepší restaurace, no a jen večeře a pití 520,-, ale mňamka to byla, vepřová panenka s rokfórovou omáčkou 😀

pikusa
17. bře 2009

Já byla na večeři ted s holkama z práce....
kotník otekl a bolí,ale chodit můžu....to je hlavní
Zítra jedu hned ráno na KO,tak jsem zvědavá 😉

zulik
18. bře 2009

Dobré ránko,
Piku v klidu a chladit nebo můžeš dát i priznice. Teď musíš být v kondici. Jo, nehody jsou otázkou jedné pitomé vteřiny. Já byla včera na chíře a nechala jsem to ukončit ke dnešku s tím, že se ukážu do 14 dnů a pokud to bude stát stále za starou bačkoru,jdu na CT a pokud to bude blbý-operace.Ale s nejhorší variantou nepočítám.Paní doktorka mi to nechtěla ukončit, já už ale musím do "Kolbenky" z mnoha důvodů 😉 Také jsem byla ve školičce, jsem zírala jako blázen a nebylo to vcelku nic moc, protože to ze mně valí, jako když podřízne prasátko 😒

pikusa
18. bře 2009

Ahoj holky,jak je????Dnes svítí sluníčko 🙂
.............A dnešní KO mi zase moc na náladě nepřidala.....opět málo plodové vody ale podle toho testu s vložkou neodtéká,takže hodnota hraniční.K tomu dnes nízkej tlak,takže v pátek jedu do rizikové poradny do nemocnice.
Navíc zas nenatočený pořádně monitor,malej se zase ani nehnul.
Tak v pátek se dozvím víc.............
jinak otevřená jsem na jeden prst a břicho pořád nahoře

zulik
18. bře 2009

Pikusko, to bude v pořádku, držím Ti palečky! V nejhorším už se miminko může narodit, já měla holku v 36.týdnu a dohnala to do roka úplně v pohodě.A dnes je to velká holka.Neboj, snad vědí, co dělají 🙂

pikusa
18. bře 2009

Jo Zulik,uvidíme v pátek na tom lepším UTZ.....a díky 😉

georgik
19. bře 2009

bre rano holky 🙂
tak po vysazeni utrose jsem dostala mrchu hnedka v sobotu, dohodli jsme se s manzelem, ze kdyz to pujde, zkusime KET hnedka, takze jdu v pondeli na UTZ.... tak se modlim, at je sliznice spravne vysoka 🙂
piku: ja jsem narozena taky ve 36tt a jak jsem se povedla 😀 urcite to bude v poradku 🙂

macous
19. bře 2009

Ahoj holky,
Piku, nic si z toho hlavně nedělej, kdyžtak půjde Matyášek o chvilku dřív ven z pupíku, to je všechno, jsi pod dozorem, tak určitě vědí, co dělají, to naše prdě se taky na velkých utz nikdy nechce hnout, jsou to pěkní naschválníci 🙂 Na zítra držím palečky 😉
Zuliku, ono s úrazama na nohou je to vždycky na delší lokte 😖 A co u tebe, kdy se chystáš zase do CARU?
Georgik, já to taky navazovala co nejrychlejc to šlo za sebou, ale kdyby mi to nevyšlo na ten pátý transfer, tak bych si asi dala chvilku pauzu.... 🙂 pak už toho bylo až dost 😵