CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
16. črc 2009

Ahojík----macous jsi celá?????

m.e.l
16. črc 2009

Piku, Mací celá už není. Rozsypala se dnes ve 12,43. Je to Matyášek 51cm a 3,19kg. 😵

zulik
16. črc 2009

Jééé, tak to je paráda a já to ani nevím 😀
Macousku gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

zulik
16. črc 2009

Tak jen pro doplnění: Zpráva od Macouska mě nakonec dostihla na zahrádce v restauraci u piva v 16:28 , takže jsem pila už na zdraví obou.Porod byl prý rychlý a jsou v Podolí. Ostatní vám určitě sdělí po svém návratu, nějaké rozčarování tam bylo z personálu.Mluvily jsme jen spolu chviličku.

zulik
16. črc 2009

No a když už tady trpím samomluvou, tak jsem si přečetla i něco ze včerejška. Samozřejmě, velikánská gratulace dvoum šikulkám ze Strakonic. Terezka je nádhermá a má krásný háro 😀 Já vždy závidím vlasatý miminka, páč jsem měla mimi jen s takovým chmíříčkem na hlavičce./zato teď jsou ty žíně naprosto všude 😅 /

vendi1
16. črc 2009

Ahoj holčičky a Matyášku🙂,
ja si na dva dny odjedu do Orlických hor a tady se to takhle množí. Velké gratulace Murečko i Macosku, Macous se dnešní kontroly opravdu nedočkala a zítra už budu na kontrole sama. Holky jsem úplně na měkko, Terezka je opravdu krásná. Nejradši bych zítra Mac navštívila, ale byla jsem s ní co 14 dní ale jsem bez kontaktu, škoda......Zulii mas kontakt na Mac?? Holky ja se z toho nemuzu nejak vzpamatovat....koukam do toho netu a myslenky uplne mimo😀 😀 . A ja vedela, ze to bude Matyasek 😀 😀 .
Ja dneska zacala 35+0 a ta predstava, ze Murecka byla o 14 dni driv...jsem hotova🙂

pikusa
17. črc 2009

Jééééééé tak já byla mimo a šup--je tady matyášek 🙂 já to říkala,že to bude další Mates 😀
Tak strašně moc moc gratuluju a těším se na fotečky klučíka a hlavně....AT JE ZDRAVEJ JAKO BUK 😅 ;-Vendi...........ty ještě drž 😉

brundik
17. črc 2009

Jeee, tak se taky pridavam s obr gratulaci 😵
Porad jsem nakukovala a zrovna v den D, jsem to nezvladla z pracovnich duvodu 😅

pikusa
17. črc 2009

nooo však já taky pořád nakukuju a den D jsem mimo 🙂

vendi1
18. črc 2009

Ahoj holky,
tak jsme vcera zvladli monitor v Podoli, pry byl ucebnicovy, tak jsem rada.
Jinak jsem si psala s Mac, chtela jsem zajit na 5 min na navstevu, ale maji tam navstevni hodiny az od 13 hod a ja tam byla v 10 hod. Mac rikala, ze je plne sestinedeli a tak lezi na gynde, ale vcera po obede se uz mela stehovat, jinak je pry vse OK.
Piku jeste se snazim drzet a zacinam pevne verit, ze jak mne v 32 tt vystrasili, takze ted uz do 40 tt vydrzim🙂. Ale ta dieta diky cukrovce uz mne nejak nebavi, mam nejakou krizi a chut zhresit, ale musim jeste mesic vydrzet!!

pikusa
18. črc 2009

Vendi...pak si to s dobrůtkama vynahradíš 😀

vendi1
19. črc 2009

Uz aby to Piku bylooooooo, ted si tady Petr udelal topinky s pastickou a ja abych se sla projit se psem po tu dobu jezeni 😒 😢 😀

pikusa
19. črc 2009

Vendi....musí to být síla,těhu a nemoct si dopřát vid....no už to vydržíš 🙂

pikusa
21. črc 2009

Ahojík holky.......
tak dnes máme rok od odběru vajíček 😲

vendi1
21. črc 2009

Ahoj holky,
Piku a jak to dopadlo s tim placenim mrazacku? Poslali nejakou fakturu sami od sebe?
Mne dneska strasne zaclo bolet pod prsy a nemuzu dychat....jako kdyby pcek zacal tlacit na zebra. Porad se bojim at to neni neco s tou moji placentou, ale myslim, ze to bude jen to tlaceni, pohyby citim. Do patku musim vydrzet, mam kontrolu.
Co Macous...uz by je pomalu mohli pustit ne?

macous
22. črc 2009

Ahoj holky,
tak jsem od pondělka doma 😀 😀 😀 Nějak jsem v jednom kole a když mám zrovna chvilku, tak je manžel na netu, protože je s námi doma, ale dělá právě z domova, tak má PC pro sebe 😉

Teda holky, musím říct, že porod je fakt porod 😀 😀 😀
Měli jsme to rychle za sebou, kontrakce mi postupovaly docela pomalu, epík jsem odmítla, ale řekla jsem si o píchnutí vody, aby to šlo rychleji, tak mi v 11 hod. dopoledne Dr. vyhověla a pak už to bylo za pár, ono by to třeba tak nebylo, ale já viděla že si Dr. říká o nůžky na nástřih a já už chtěla přestat tlačit, ale lekla jsem se, že mě střihne do povoleného, tak jsem zabrala, přidala volume (hotová siréna) a zabrala - výsledek je Matyášek a mých 30 vnitřních stehů, šití teda trága - ty venku paráda, ale ta sliznice nic moc, ale druhý den jsem už kupodivu sedela téměř normálně 😀 😀 😀 akorát hemoroid mi praskl, tak to obšili - taky nic moc 😠
Jinak děkujeme za gratulace a až budu mít chvilinku, tak dám něco do albíčka.
Matyášek je zlatý miminko, od půlnoci kojíme ještě tak 2x někdy 3x, ale napapá se a jde zase do postýlky, chování ho neučíme, zatím je tak spokojený, tak uvidíme dále. 😵 😵 😵

zatím pa pa a všechny moc a moc zdravíme 😉

macous
22. črc 2009

A přidávám odkaz na albíčko:

http://www.amosaci.fotky.info/index.php?galery=...) Matysek - cervenec 09&window_width=803&screen_widht=1024&screen_height=768

vendi1
22. črc 2009

Ahoj Mac,
Matyasek je nadherny kloucek🙂, jak se usmiva na te posledni fotce🙂, vypada hodnoucce a spokojene. Myslela jsem na Vas jak se tam mate.

Co personal v Podoli? Prisel se Darebny na tebe podivat? Kdo Te rodil? Byly prijemny? Co si mam vzit s sebou co Ti chybelo a nenapadlo Te to?? To je otazek, co? To vis jsem zvedava a mam to za par 😵

Ja ted trpim docela a curani v noci 😲...dneska 6x 😕

pikusa
22. črc 2009

Ahojík holky...
Vendi,nene faktura nepřišla,já jsem tam volala a z laborky jsme dostala číslo účtu a na něj poslala penízky a dnes jsem jim psala mejlíka,aby se podívali na pokladnu.Jinak v laborce říkali,že by je stejně nelikvidovali,až po delší době by asi upozornili a pak něco dělali.
Macous---Matyášek je krásnej a jak byl taky pomačkanej vid...bobeček.....
Moc si ho užívej,strašně to utíká...............

murecka76
23. črc 2009

Ahoj holky,
tak hlásím po 107 dnech v nemocnici návrat domů. Moc vám všem děkujeme za gratulace. 🙂
Terezka je moc hodná, nají se cca po 3hodinách a spí. 🙂
Dnes jsme byli u paní doktorky a od úterý jsme přibrali 80g, takže už máme 2300g, měříme 46,5cm.
Musím vás pořádně dočíst.
Matyáškovi přejeme hodně a hodně zdravíčka. 🙂 🙂

pikusa
25. črc 2009

Ahoj holky moje.....
tak jsme včera slavili přítelovo narozeniny a dobrý.
Dostal ten dortík s tou jedlou fotkou,ale ted máme problém půlku toho dortu s tou fotkou nikdo nechce rozříznout
Jinak---zase zavzpomínám,loni touto dobou si mě vezl miláček z Prahy a já měla v sobě Matyáška si pamatuju,jak si mě vezl opatrně,asi aby jsme ho nevyklepali
Murečko,ale že ta nemocnice stála za to všechno vid....a malá at krásně papká a nabírá
🙂

pikusa
25. črc 2009

Dortík v albíčku 🙂

zulik
25. črc 2009

Zdar matky 😀
Macku, Matyášek je nádherný mimčo. Už se Ti určitě i vyžehlil 😀
Murecka je konečně doma, klobouk dolů, tolik dnů v nemocnici. Já tam tenkrát ležela jen 18 dnů dohromady a přišlo mi to jako celá věčnost. Ale stálo to za to.
Piku, dort super.Chci holce k narozkám letos taky pořídit něco podobného, jen s nějakým třeba zvířecím obrázkem. Už jsem to okukovala na netu ale musím najít nějakou firmu tady poblíž, nechci žádnou zásilkovou.Bude to zachvíli, ještě před plánovaným termínem narození Apolenky od Vendi 😉
Letí to a půlka prázdnin už bude v tahu.

vendi1
25. črc 2009

Ahoj holky,
Murecko vitej doma i s Terezkou🙂, 107 dnu je dlouha doba, ale vysledek musi byt krasny.
Piku dort vypada super...ani jsem nevedela, ze se neco takoveho dela. Mame stejne stare chlapy, ten muj slavil 2.7. 35 let a rikal, ze nic nechce, ze na ten nejpeknejsi darek si pocka do 20.8. 😵
Zuliku uz mas po dovci?
Macousku a jak vy se mate?
Jinak my jsme vcera byli na kontrole. Bylo to dlouhe, zacli jsme UTZ, tam nam rekli, ze se plodovka dotvorila, takze ji mame dost, ale jsme malicti o -3 tydny, vazime 2381 g, mame mensi brisko, ale rikaji, ze to bude dano geneticky. Na UTZ Apolenka mela zrovna skytavku, takze mudr mela problem poradne zmenit prutoky🙂, ale pak se zadarilo a vse dobry. A pak rika, ze mimco uz zacina sestupovat dolu 😨 Pak jsem sla na diabetologii, tam uz jsem byla naposledy huraaa, tim, ze jsme mali uz nemusim tak striktne drzet dietu (ale do porodu stale drzet) a po porodu si muzu dat buchticku s cukrikem 😨 😀 .
Nasledoval monitor, tam nam zaznamenali stahy, ale ne opakujici a pak do poradny a tam Darebak rika, to nam to tehotenstvi krasne pokracuje a usmival se a rika....prenaset urcite nebudeme, ale vy uz jste otevrena na 3 cm a cipek nam mekne 😨 .....ja jsem z toho stale "v soku", ze uz bych mela rodit, nejak mne to vubec zatim nedochazi 😵, ale na druhou stranu vyvolavat nechci, takze potrebuji, aby se to do toho 40 tt to zadarilo samo.-). Pristi patek mne opet ceka kolecko jen bez diabetologie.
Dneska jsem cely den prospala, jen po obede jsme byli s nasim pejskem na 2 hodinove prochazce kolem Sazavy...tam bylo vodaku, docela jsem jim zavidela🙂. A vcera jsme byli v Ikee, my tam nechali penez, ale mame svetla do baracku, tabuli magnetickou do pracovny a drzak na vysavac a zehlicku a proste same blbostinky, ktere ale potesily🙂.

zulik
25. črc 2009

Dovca teprve začala,jupííííí 😀
Jinak, já mám doma taky 35 letýho kluka 😉 K narozkám dostal thajskou masáž a líbila se 😉

pikusa
25. črc 2009

Tak loni dostal miláček k narozeninám Matyáška do mého bříška 😀
Zulik,já byla v cukrárně,tam mi ho objednali.....
Joooo a já 35 za 3 měsíce 😒
Vendi...se to blíží vid 😉

zulik
26. črc 2009

Piku, na dort chci něco jako tohle:
http://www.ukocicek.cz/detail.php?zbozi=889937
Dort bych snad i uplácala, jen mě nebaví to zdobení 😉

pikusa
26. črc 2009

Zulik...krásný 🙂
Už fotečku taky nedám....fakt nemám to srdce to krájet 😀

zulik
26. črc 2009

Pejskové jsou jako ten náš, když jsme ho přivezli 😉 Ale toho našeho bychom si neradi snědli 😀

pikusa
26. črc 2009

NO TO NAPROSTO CHÁPU 🙂