CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
30. dub 2010

macous.....snad ne.....přeji ti,at je zdravý jako řípa 😀

b.a.r.u.s.2010
2. kvě 2010

Ahoj holky, jdu na chvilku za váma a více napíši v týdnu, ted mám vedle sebe manžela 🙂.

V pátek screening úplně v pořádku, paní doktorka byla naprosto úžasná, vše nám vysvětlovala, byli jsme tam s manželem oba a jsem moc ráda, že tam se mnou byl a když paní doktorka řekla, že je vše v pořádku, tak jsem to nevydržela a byly slzičky 🙂.
A holky čekáme klučíka 🙂 , úplně jsem koukala, že už se to takhle brzo pozná.

Brzičko napíši více...ted už manžel doráží at si s ním povídám, víc stále nemůžeme ☹ 😠 .

pikusa
3. kvě 2010

Barunko----SUPER,ŽE JSTE V POŘÁDKU A GRATULUJU KE KLUČÍKOVI 😀 😀 😀
zítra razím na dvoudenní srazík s holkama a našima miminkama...všechna termín duben 2009 tak se těším---to bude dětí jako smetí 😀
Jedeme na Mácháč,jen počasí nám nějak nepřeje 😒

macous
3. kvě 2010

Ahoj holky,
Barunko, gratuluji k zdravému miminku a to jsem teda taky překvapená, že už poznali, že to bude kluk, ale však je to jedno, jen když je vše v pořádku a miminko v bříšku spokojeně prospívá 😵 😵

Piku, hezky si to tam užijte, asi to bude s dětičkama pěkné maso 😀 😀 když jich tam bude tolik 😀 😀

holky, Mates si stoupá úplně všude kde trochu dosáhne a může se přitáhnout, tak za ním lítám jak blázen a jistím ho, protože jsou to pěkné karamboly, jak neumí slézat, dneska ke všemu vstal zadkem nahoru, je vztekloun, pořvává v jednom kuse, možná taky je to i k zubům, je vzhůru dvě hodiny a já už jsem tady pološílená, asi ho zkusím jít uspat nebo nevím co 😅

pikusa
3. kvě 2010

Macous....nejhorší období říkám já 😀
Matyášek už umí pomalu sedanout,nebo se "nějak"dostat zase na zem....ale jak se začal stavět,taky jsem mu byla pořád za zadkem 🙂
Ale on na to za chvíli přijde... 😉

macous
3. kvě 2010

Piku tak to doufám, že na to brzy přijde, úplně se tím odrovnal, že jsem ho teď šla dát do postýlky a on usnul 😲

A jak se má Sonica? Pamatuji si matně, že zůstala s prckem sama nebo si to špatně vzpomínám?

pikusa
3. kvě 2010

Matyášek mi taky spí....už 2 hodiny 🙂
a poslala jsem ti IP 🙂

macous
3. kvě 2010

Piku, hm, tak to bych se taky nezlobila, kdyby si dáchnul na 2 hodinky 😉

pikusa
3. kvě 2010

Já bych byla raději,kdyby vstával dýl a ne po 5 ráno 😝

macous
3. kvě 2010

No Mates vstal téměř v 8, ale byl nějakej rozhozenej 😖 hlavně že spí a snad se probudí do lepší nálady 🙂

vendi1
3. kvě 2010

Ahoj holky,
tak my poprve marodime☹. Apolenka ma desnej kaslik a rymicku. Vecer ji i vystoupa teplutka. Je to takovej bobisek malinkatej, porad ji tece z nosiku☹. Leky vsechny odmita, takze stale se u nas jen place.
Jinak uz se plazi dopredu, ale je to peknej lenivec lenosna, jak vidi, ze je maminka na blizku vyzaduje si poponeseni a plazit se ji nechce.
Piku uzijte si srazik. My jedeme taky s holkama z terminu srpen 2009 v cervnu na 3 dny na Vysocinu na celorepublikovej srazik. Bude nas 40 mamin a deti nepocitane 😀 .
Barusko valim oci, ze uz poznali pohlavi. Gratuluji ke klucikovi a co jste si vubec prali? Nebo bylo Vam to jedno? A co jmena, uz jsou vybrane? 🙂
Macous tak koukam, ze mas ted plne ruce prace. Ja jsem tak rada, ze je zatim temer lezak 😀

macous
3. kvě 2010

Jééééé ahoj Vendi, první rýmu měl malej v 5 měsících, chce to jen odsávat a chovat, je to cca na 5 dní a bude to dobrý 🙂 a neboj se ona si Apolenka taky stoupne a budeš taky sundavat 😀
Koukám, že je to tady samý srazík, to mi žádný nemáme, chodím jen sem a pak ještě do jednoho tématu, kde se nic takového neplánuje..... tak si to hezky užijte 😵

vendi1
3. kvě 2010

Ja vim, ze mne Mac to sundavani nemine. Ona uz by ted nejradsi behala a sedela, ale jenom s pomoci maminky 😀
ad chovani...ruce mam vytahane az po kolena uz ted...uz se tesim az manza prijde z prace 😀

Mac mely by jsme udelat srazik holek Podolacek 😀

pikusa
3. kvě 2010

http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=3&p=5404
kdyby jste chtěli,dejte nám hlasík 😉

macous
3. kvě 2010

Vendi, tak to klidně můžeme naplánovat, teď už bude sluníčka více, tak se to bude i hodit 😀
Piku, juknu na to 😉

macous
3. kvě 2010

tak jsem se tam Piku zaregistrovala, ale nejde mi přihlášení 😖 do první kolonky se píše mail?

macous
3. kvě 2010

tak už to je, jeden hlas jsem vám dala 😵

pikusa
3. kvě 2010

Macous díkyyyyyy 🙂

vendi1
3. kvě 2010

Holky vlozila jsem par novych fotek.....tak kdo ma chut kouknete.

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/vendi1/album...

vendi1
3. kvě 2010

Piku mas ho tam🙂

macous
3. kvě 2010

Teda Vendi Apolenka je ti podobná 😵 ale z taťky taky trochu něco má
to u nás je to celej tatínek a z maminky téměř prdek 😀

macous
4. kvě 2010

Piku, s váhou ano, ale s výškou jen tak tak 😀 spíše to maximum 😀

pikusa
4. kvě 2010

macous.....dlouhána máš 😀 😀
holky,ještě 2 měsíce a zase platit mrazáčky....asi tam dojedu osobně 🙂

macous
4. kvě 2010

Piku, to já to pošlu na účet, mám to trochu z ruky 😀 ale za rok se tam určitě dostavím na KET, pokud se nám nezadaří normálně, což opravdu nepředpokládám 🙂 a co vy, na kdy plánujete další KETík?

pikusa
4. kvě 2010

macous,já posílala na účet poprvé.....ale ted bych chtěla aby mates donesl dr.kytičku--za sebe 😉 taky to nemám kousek....
A tak nějak se doma nechráníme,uvidíme,chtěla bych ale mateřskozu navázat.....hlavně mi je 35,dlouho čekat nechci.

macous
4. kvě 2010

Tak to chápu, mě je 30 a taky dlouho čekat nechci, manžel je o 9 let starší, tak aby se pak dočkal vnoučat 😀 a mateřskou chci taky navázat - pokud by to klaplo, tak bych byla ráda, na chvíli do práce se mi fakt nechce a zase se uvolňovat pořád do CARu na utz, to je druhá věc 😅

tak já teď asi vyrazím někam ven, musím se ale trochu zkulturnit, jsem jak strašidlo 😀

isoptinka
4. kvě 2010

Někdo z podolí po KETu??

macous
5. kvě 2010

Ahoj Isoptinko, tady aktuálně nikdo po KETu není 🙂 každopádně hodně štěstí 😵

pikusa
6. kvě 2010

Ahojík holky....
byla jsem na srazíku dubňátek na 2 dny a bylo to super......dětičky v pohodě,maminky moc fajn a i když počasí nepřálo,moc jsme si to užily 🙂