CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

vendi1
30. srp 2010

Ahojky,
holky balim do Chorvatska tak nemam moc casu, ale prosim, nepamatujete si jak jsme braly na zacatku utrous a listovku? Ted ten mudr mne predepsal utrous davkovani 2-0-2 a prijde mne, ze predtim jsme davaly jen jeden ne? A listovku jsme braly denne, ze? Ted mam ob den...uvazuji, ze si upravim davkovani dle sebe 🙂 . Poradite mne sim?

pikusa
30. srp 2010

@vendi1 já měla utroš dokonce 2-2-2....
a listovku jsem brala,když jsem si vzpoměla 😝
moc si to užijte a dávej na sebe pozor 🙂

vendi1
30. srp 2010

fakt 2-2-2 jo??? Ajajaj a ja si myslela, ze mne ted precpava 😲 😀

pikusa
30. srp 2010

No fakt.....nevím,podle čeho to rozhodují

vendi1
30. srp 2010

Mozna jsem to Piku mela taky tak,jen si to nepamatuji a nikde v papirech jsem to nenasla. Diky moc a Mac uzijte si Zakyntos!!!!

pikusa
30. srp 2010

Vendi,však uvidíš....2-0-2 URČITĚ STAČÍ.....

macous
4. zář 2010

Ahoj,
tak jsem zpátky z chaty, bylo to v pohodě, sice pršelo, ale výletili jsme, takže v pohodě 😀

Vendi, já měla taky 2-2-2 utroše 😉 a užijte si Chorvatsko, jestli jsi si to stihla přečíst ještě před odjezdem 😀

Piku, jojo, malej je děsnej nemotora, stále chodí jen od něčeho k něčemu třeba od jedné zdi ke druhé a chechtá se u toho radostí že jde, až jsem z toho dojatá 😵 😵

pikusa
4. zář 2010

@macous tak vítejte zpět a je fajn,že jste si to užili 😉
My jsme Matese ostříhali 🙂

macous
7. zář 2010

Taky o ostříhání přemýšlím, ale malej má těch vlásků zatím docela málo, tak zrovna na zimu se mi moc nechce, ale zase nechci, aby mu to rostlo sem tam cár vlasů, to se mi nelíbí, takže asi na to stejně taky dojde 😀

Teda vášemu malýmu to teda ale sluší 😀

pikusa
7. zář 2010

@macous no o jak je vepředu líznutej,tak tam mu to nerostlo,pak všude jinde rostlo..tak jsme ho vzali....
A hele,včera ko kousnul králík...to byl řev.....až jsme raději na radu dr,z pohotovosti jeli na chyrurgii,aby to pořádně vyčistili

macous
7. zář 2010

ty voe, to je pořádnej hryzanec 😕 ten řev si stačí jen představit, asi bych taky ječela 😅

pikusa
7. zář 2010

@macous to jo a jak se matlal tou ručičkou,byl celej od krve a řval a řval....
pak doma zase,já na švestku,tak jsem volala na tu pohotovost
a zítra jdeme na kontrolu

zulik
7. zář 2010

Piku, jsem myslela, že králící jsou vegetariáni 😀 😅

pikusa
7. zář 2010

@zulik však si jen kousnul a nechal ho být 😝

macous
8. zář 2010

Ahoj,
tak na dnešek jsme teda měli pěkně blbou noc, malej má trochu rýmu, ale spíše to bylo asi tím, že se večer pěkně vymlel, u stolu mu podjeli nohy - vůbec nechápu a hodil záda - no spíše teda hlavu, byla to ráda jak z děla, řval snad půl hodiny, chuděra, což u něj není obvyklé, ale nezvracel, ani se nemotal, tak jsme nikam nejeli, no a od deseti nastalo pobrekávání, nakonec jsem mu dala v jednu nurofen, což mu pomohlo, ale jak se moc nevyspal, tak dnešek byl teda paráda, mrzout přímo na 1 s hvězdičkou 😅 tak se teď jen modlím, aby z toho nebyla nějaká viroza, za týden odlétáme do toho Řecka - takžeby klasika - nemoc před odjezdem 😲 😀

pikusa
9. zář 2010

@macous takových pádů ještě bude 🙂
tak budte víc doma,at malej neomarodí a můžete v klidu letět 😀

noween
15. zář 2010

Ahoj holky, koukam, ze uz jste vsechny maminky, tak snad jsem si Podolli zvolila spravne. Minuly tyden jsem byla v Podoli poprve a vyfasovala jsem dr. Krcmare - neznate ho nekdo? Umi mluvit nebo ho vychovaly srny a je nemy? Nechci si tam chodit pokecat, to ne, ale nejakou zpetnou vazbu bych uvitala. Cetla jsem, ze jste mely podobny problem s Dr. Zackovou (ta uz tam ale pry neni?) a ze ani dr. Rezacova toho moc nenamluvi. Mozna je to nejake jejich specifikum, ze je to IVF centrum, kde se nemluvi?

pikusa
15. zář 2010

@noween ahojík Podolando....
hele,platí je za výsledky a ne za mluvení 😀 ba neeee sranda....doktora neznám....za mě tam nebyl...
A takže zatím první pohovor????
přeji,at se brzy zařadíš mezi ty,co se jim v podolí zadařilo 😉

lucios
16. zář 2010

Ahoj noween,
ja byla vcera take u Dr Krcmare. A docela se mnou mluvil, mozna vic nez Dr Rezacova, coz byl take duvod, proc jsem ji zmenila. Ale na jeji erudici se neda dopustit, jenze clovek se take musi dobre citit.

pikusa
16. zář 2010

Holky,to je fakt....sice mám od dr řezáčové Matese 😀 ale někdy jsem si připadala jako debil 😒

noween
17. zář 2010

No prave, holky, pripadala jsem si jako lehce nesvepravna. O Podoli mam ale opravdu vysoke mineni, nechci rodit jinde. A verim, ze budu rodit, ze v Podoli dokazi vyresit nas problem.

Nevite, jestli v Podoli uvadeji vysku sliznice zdvojene nebo jednoduse? Na papire mam 5mm a kdyby to melo byt zdvojene, tak by to prece bylo zalostne malo, tyden pred MS? Doktor nic nerikal, jenze nevim, jestli nic nerikal protoze je to ok a zdvojene je to 10mm (norma pry 8-12) a nebo proto, ze chce pockat na vysledky krve, aby nevaril z vody?

Uz se mi stalo, ze se jedno embryo neuchytilo a odplavilo se s opozdenou menses, mela jsem i spineni v druhe casti cyklu, na coz jsem brala duphaston. Posledni pulrok ale v pohode, jen to otehotneni se stale nekona. Kdyz jsem chodila ke svemu gyndarovi na obvod, vzdycky rikal, ze sliznice vypada v poradku. To me ale videl vzdycky na zacatku cyklu a pred ovulaci, kdy mi rovnez sjel UZV folikuly.

zulik
17. zář 2010

Noween, zkus se jednoduše ptát. Ŕekni,že si laik a že Tě nevědomost zneklidňuje a právo na informace prostě máš. Já myslím, že výši sliznice uvádějí nezdvojeně.
Nového doktora neznám, jen si myslím, že vím, o koho jde, nějaký vyšší tmavovlasý tam v dubnu posedával v ordinaci u Dr.Řezáčové. Líbila se mi Tvá trefná poznámka o výchově srnou 😀 😀 😀

pikusa
17. zář 2010

@noween nepamatuju si jak s tou sliznicí,ale myslím,že jak psala Zulik...
a já jednou měla papírek s dotazy...tak si to prostě napiš....já pak v ordinaci byla jako pako a hlavu vymetenou....

noween
18. zář 2010

@zulik : diky, doufam, ze to tak opravdu je 🙂 Zeptala bych se, ale vsimla jsem si toho az doma. jj, je to ten vysoky krasavec, ma snad 195 (je vyssi nez muj chlap, co ma 190). To je z Nemeho Bobse, ty srny, mam strasne rada Cimrmana.

mila30
18. zář 2010

Ahoj holky,

moc se omlouvám, že sem lezu, ale potřebuji se zeptat.Pracuje tedy ještě na IVFku doktor Darebný? Už jsem tam dlouho nebyla a chystám se tam někdy na nový rok.
Čtu, že tam je nový doktor, vím který to je a opravdu u něj platí, že se musíš ptát. Když jsem se ptala, tak vždy jasně a stručně odpověděl, bylo to teda na jiném oddělení v Podolí, ale to myslím ničemu nevadí.
Díky za odpověď. 🙂

pikusa
18. zář 2010

@mila30 tak to já nevím.....ale chystám se tak taky tak nějak 😀

radunap
18. zář 2010

@mila30 Ahojky, Darebný je tam stále (po, čt, pá).

mila30
19. zář 2010

Holky díky za info 🙂 .

murecka76
21. zář 2010

Ahojky,
tak jsem po dlouhé době zavítala a úplně se lekla, že už tam Darebný není. Chystáme se tam příští rok na podzim, tak snad tam ještě vydrží. 🙂 🙂
Snažilkám přeji hodně štěstíčka.

Pikus, tobě hodně štěstíčka po novém roce a brzo zase v postýlce malinké podolčátko 😀 😀

Vendi, tobě hodně hodně štěstíčka a síly, je to krásné. 🙂 🙂 🙂

pikusa
21. zář 2010

@murecka76 díkyyyyyyyyyyyyyyy 😉 a jak se máte??