CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

kalka
1. črc 2008

to je jen čirá závist! 😉 😀

lussi
1. črc 2008

začala jsem se pokoušet otěhotnět , abych to stihla do přechodu noooo 😀

kalka
1. črc 2008

😀 😀 no...máš co dělat bábčo 😀 😀

lussi
1. črc 2008

s mým slimejším tempem to teda joooo 😀

kalka
1. črc 2008

jak dlouho se snažíte?

kalka
1. črc 2008

ups.. a jsem tu sama.. tak ju.. tak zítra.. ahojky 🙂

pikusa
1. črc 2008

Ahoj holky,tak jsem tady :lol:
Takže UTZ v pořádku,mám doma puregon a 2 DC začínám stimulovat,mám píchat 75 jednotek a po 5.injekci přijet na kontrolu.vyfasovala jsem i Ovitrelle,to mám zatím strčit s Puregonem do lednice a mám i Utrogestan,taky zatím schovat :lol: a ještě jsem dostala kyselinu listovou.
Takže vše dobré,ted čekat na mrchu a jdeme na to.Prý se muže stát,že se stimulka protáhne,ale budeme dělat vše pro to,aby došlo aspon k odběru :lol:
Jinak dr.Řezáčová byla dnes naprosto užasná a velmi milá,i mě to překvapilo,ale byly tam jen asi 3 ženský v čekárně,tak žádný fofr,možná proto.

murecka76
1. črc 2008

Ahoj kočky, jdu vás po dlouhé době pozdravit a zvednout vám náladu. Protože zázraky se dějí, nikdy jsem na ně nevěřila. Nafasovala jsem Puregon, byla 20den cyklu na UTZ vše ok, jen čekat na MS a pak začít píchat. Ale ona mrška nedorazila, začalo mi být špatně, pěkně mi natekla prsa, tak jsem si řekla zkus si udělat testík a oni tam byli //. Od čtvrtka mám potvrzené plodové vajíčko o velikosti 6mm na správném místě. Tak snad bude vše ok i nadále. Všem přeji krásné léto a hodně úspěchů a taky nějaký zázrak.

pikusa
1. črc 2008

Teda Murečko,tak oni se opravdu dějí 🙂 moc moc gratuluji 🙂

murecka76
1. črc 2008

Pikusko děkuji a opravdu dějí, právě to teď může podkat tebe. Taky jsem tomu nevěřila, ale teď věřím i tomu nemyslet na to, pro mě to byla hrozná věta, říkala jsem si to je blbost, ale teď tomu věřím, vypustila jsem to z hlavy, nějaké měření teploty a snažení se. Připravovala jsem se na IVF a na nic jiného nemyslela. 🙂

pikusa
1. črc 2008

No jo Murečko.Ale asi sis zatím ten zázrak vybrala ty 🙂
Já jsem dnes 28 DC 😉 víš,já na to nemyslím,neměřím teplotu a ani nikdy neměřila,byli jsme na dovče,byla naprosto báječná a úžasná 🙂
No každopádně vím,že se zázraky dějí a ty jsi toho důkazem 🙂 🙂

murecka76
1. črc 2008

Pikusko, ale ono se taky podaří, koukala jsem ti do alba a taky se mi líbí tento kočárek 🙂 , postýlka s povlečením také 🙂

pikusa
1. črc 2008

Murečko,mě už se tento kočárek líbí dlouho ale naživo jsem ho ještě neviděla,ty ano?????

murecka76
1. črc 2008

Viděla, ale v jiné barevné kombinaci, už jsem viděla dva v terénu, ale v obchodě ne, my chceme nějaký vyšší, protože já mám 182cm a manžel 196cm a taky nějaký s větší korbičkou, protože počítám, že to bude cvalík jako my, (moje porodní váha 4,70kg a manželovo 4,05kg a tak nějak nám ty kila zůstali) 🙂

pikusa
1. črc 2008

Tak já v terénu ani jeden 😒
No tak to bude velký mimi 🙂 potřebujete korábek 🙂 😉 ------------legrace 😀

zulik
1. črc 2008

murecko velká gratulace!!! tak tělo se polekalo a raději si to zařídilo po svém, to je prostě super.taky jsem si říkala, nic moc jezdit do Podolí ze Strakonic, jestli tam fakt žiješ. mne se zdá někdy nekonečné dojet tam z práce a to je stále v rámci Prahy 4.

murecka76
1. črc 2008

Zulíku moc děkuji, bydlím stále ve Strakonicích a asi ještě dlouho budu 🙂 🙂 🙂
Taky to tak beru, že se tělo leklo, uháněli jsme tenkrát s injekcemi rychle do lednice, pan lékárník mi řekl, že ve vlastním zájmu je máme dát do 3hodin do lednice, takže tentokrát to bylo bez nějaké zajížďky do Ikei a tak. Jinak už mi to ani nepřišlo, jen, že s tím vždy zabijeme skoro celý den.
Injekce jsou stále v lednici, až budu mít úplnou jistotu tak bych je dala k dispozici, hlavně aby přinesli někomu takový zázrak, alespoň v úspěšné IVF.

Pikus, taky si říkám, že to bude asi na dvojčata, aby se tam náš macík vešel 🙂 , to ještě s fusakem 🙂 🙂 🙂

Moc na vás myslím a všem držím palečky, protože to zjištěný je nádherné a ta starost okolo je taky super i když dost vyčerpávající 😉 , pořád něco hledám a porovnávám.

pikusa
1. črc 2008

Murečko,taky jsem z minulé stimulky nabídla léky a vzala si je paní,co šla na 5 IVF---už samoplátkyně.moc toho nebylo,ale snad to pomohlo.

zulik
1. črc 2008

Murecko, tak my si s tvým dovolením nabereme nějaké těhu bacily a kdoví 🙂 já se teď už pomalu balím na dovču s manžou k moři a jedeme sami po několika letech, bez dítěte, tak si to snad užijeme.letos jsme za "krkavčí rodiče" 😀

pikusa
1. črc 2008

Taky si beru bacílek 🙂 a Zulíku,krásně si dovču užijte a náhodou je super,že jedete sami 🙂 🙂 sama píšeš,že po letech,tak si to zasloužíte 😉
Kampak to bude????

zulik
1. črc 2008

do Egypta, za velkým vedrem 😀 ale zase se vším komfortem.

pikusa
1. črc 2008

No ta to ti teda závidím,byli jsme tam na přelomu dubna/května a byla jsem nadšená.........................já chci taky.................................

zulik
1. črc 2008

tak pojeď 😀 😀 😀

murecka76
1. črc 2008

Tak já prskám co to dá, holky chytejte. Zrovna se peru s nějakou virózou, tak snad to byli jen těhu bacílky 🙂 🙂 🙂 .
Zulíku, krásnou dovču, my máme letos po, nechci riskovat a tak vyrazíme jen někam po Čechách, ale určitě bude taky krásná, vůbec nelituji. 🙂

zulik
1. črc 2008

díky.samozřejmě, že tady je taky zpoustu krásných míst.my jezdíme ven tak každý druhý rok a mezi tím na hory.
jinak už se na to vedro připravuji, teď jsem dožehlila haldu prádla 😀 dovolenou u moře bych hned vyměnila za těhulkování 😉

pikusa
1. črc 2008

Zulíku udělej mi místo v batůžku budu nenápadná 😀
Tak dnes pááááááááááááá a zítra ahojky

murecka76
1. črc 2008

Dobrou noc. 🙂 🙂 🙂

lussi
1. črc 2008

murecko VELKÁ GRATULACE, to jsou super zprávy! 🙂
kalka já zmizela tak rychle z práce, že jsem se ani nestačila rozloučit, snažíme se čtvrtým rokem z toho rok chodím do Podolí 🙂
pikus Tobě jsem psala IP 🙂

kalka
2. črc 2008

Dobréééé rááánko! 😀

murecka76 .. veliký převeliký gratulace!!!!! a chytám bacílky 🙂

lussi .. no to už je taky pořádná doba... 😒 tak už by to chtělo změnu 😉 🙂

Holky dneska v 10:00 mám bejt v Podolí na UTZ.. tak doufám, že od pondělka folíčky povyrostly 🙂

kalka
2. črc 2008

Tak jsem tu .... a podávám hlášení....reaguju na Clostil perfektně.. až moc dobře... mám sedm folikulů... a včechny vypadají, že by rádi dozrály..:( což je blbý... takže musím ještě v pátek na další UTZ a pokud dozrají dva tři, tak to bude perfektní, ale jestli všechny, tak je IUI neuskuteční... a dokonce nám zakážou i muchli muchli.. takže se modlím aby dozrály maximálně tři folíci 🙂 a mohlo se IUI uskutečnit..