CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

martina_z
6. bře 2011

@pikusa No prave, kdyby Nikoza ovulaci nemela, tak je to stejny pripad a musela by se vecpat na konzultaci hned na samem zacatku cyklu.

pikusa
6. bře 2011

@martina_z jjo tak....to by musela

macous
6. bře 2011

no holky, já jsem taky byla při prvním ivf téměř bez ovulace a KETy jsem měla vždy s Estrimaxem jako Pikuska, vždycky jsem se hned při odběru krve objednala na 10 den cyklu na utz a k tomu začla hned s prvním dnem menstr. brát exstrimax.......

pikusa
6. bře 2011

Já jsem pořád bez ovulace 😝

nikoza
6. bře 2011

no řekli m že mám ´trochu zvýšený prolaktin, takže jsem pochoila, že jí mám pouze když se jí zlíbí nebo vůbec. Pořádně mi to nevysvětlili,zajímal je pouze ten náš špatný spermiogrm a podle toho bylo hned doporučeno na ICSI. A kdybych jí neměla tak to se nedá jít hned další měsíc? Já bych teda chtěla jít hned ale přemýšlím jestli neni řeba lepší si chvíli odpočinout.

pikusa
6. bře 2011

@nikoza kdybys jí neměla,chce to hned od 1.dne cyklu právě brát ten estrimax 🙂

nikoza
6. bře 2011

@pikusa aha tak to je škoda že je zrovna výkend to mi ho asi nikdo nepředepíše. No zkusím tam zítra zavolat a uvidím co mi řeknou

pikusa
6. bře 2011

@nikoza hele,ono kdybys začala druhý den cyklu,asi se nic taky nestane....

martina_z
6. bře 2011

@nikoza A uz se to rozjelo nebo zatim jen spinis? Jako 1DC se bere kdyz zacnes krvacet; kdyz az odpoledne, tak to pocitej jako den 0. S tim prolaktinem je to ciste individualni: nekomu i lehce zvysena blokuje ovulaci, nekomu ne. Krasne na to zabira drmek, je to teda humac, tak spis doporucuju tinkturu z nej.

macous
6. bře 2011

holky, já mám údajně také cykly bez ovulky, prý sem tam ovulace je a taky mi říkali, že mám ve vaječnících všechny folíky stejně veliký a že jen občas nějaký povyroste a ovulka přijde, ale moje gyndařka mi koukala na folíky před 3 měsíci a ukazovala mi, jak tam je každý folík jinak veliký, tak teď ani nevím, jestli se něco změnilo nebo ne 😅 ale asi ano, když si vezmu co teď řeším 🙂

nikoza
6. bře 2011

@martina_z díky a kde se ta tinktura dá koupit, třeba v lékaně? Já bych řekla že krev to ještě furt neni tak nevim.

pikusa
6. bře 2011

@nikoza kolik si teda měla embryí????jedno nebo 2???

nikoza
6. bře 2011

@pikusa měla jsem dvě

martina_z
6. bře 2011

@nikoza Jedna Konikovka si delala tinkturu doma, ale pry pusobi stejne v lekarne kupovany Mastodynon. Mne mimochodem pomohl i na premenstruacni syndrom. Stacila kura na 3 mesice. Prolaktin jsem mela na zacatku snazeni parkrat lehce vyssi, pry ve stresovem pasmu, a doktor mi rekl, ze ovulaci normalne mam a nic s tim nedelal. Dalsi naber asi za pul roku uz jsem mela naprosto v poradku.

macous
6. bře 2011

já jsem pro přírodní léčbu, tím člověk nikdy nic nepokazí, max. mu to může být ku prospěchu 😀

tak zítra na krev nejdu, telefonovala jsem dnes se svojí gyndařkou a mám si zítra zavolat a objednat se na čtvrtek na utz, prý už by mohlo být něco vidět, takže další 4 dny nejistoty, podle ní se s největší pravděpodobností jedná o těhu v začátku, tak uvidíme, já tomu stejně po tom všem moc nevěřím 😅 🙂

Piku, na kdy máš v plánu testík? Asi sobota viď 😀

pikusa
7. bře 2011

@macous hele zlato,to vadržíš,myslím taky,že to je začátek těhu 😵
A testík???nejdřív v neděli...
Na prolaktin jsem měla pupalku dvouletou--taky bylinka
@nikoza pořád jen špiníš???stále je naděje ne??co testík??

nikoza
7. bře 2011

@pikusa dobré ráno, dnes už je to jásné krvácení a docela dost, takže už naděje žádná neni. Myslíš že když si do podolí zavolám, že by mě třeba hned vzali na konzultaci? Já si myslim že mě objednaj tak za týden. A když jsem začla krvácet včera večer tak první DC bude asi dnes že?

pikusa
7. bře 2011

@nikoza hele ty máš určo hormonální profil nedávno dělaný.....
tak si tam zavolej.....co a jak že teda krvácíš....
A jestli objednat,tak rovnou na ten 10 den cyklu,to se uvidí co a jak......

macous
7. bře 2011

@pikusa co jiného mi zbývá 😀 budu doufat v dobrý konec a kdyžtak si z toho vzít pozitivum, že můžu přijít do jiného stavu i přirozeně 🙂

@nikoza já bych si zavolala do Podolí a zeptala se, jestli si můžu dneska přijet pro recept na Estrimax 😉

monisek34
7. bře 2011

Ahojky všem na CAR v Podolí nemohu dopustit.V roce 2008 se nám narodila po IVf holčička a tedka po druhém IVf jsem oěpt krátce těhotná 🙂 Přeji všem mnoho zdaru a krásná, zdravá miminka

pikusa
7. bře 2011

@macous doufám se tebou 😵
@monisek34 tak to gratuluju....a taky nenechám na podolí dopustit.Aby jo,když máme Matyáška 🙂

monisek34
7. bře 2011

To je fajn.Je to sice státní,ale to neva.Přístup príma a kamarádka si vychvaluje Iscar a přitom to tam je i dražší ☹ Kolik je Matyáškovi?

pikusa
7. bře 2011

@monisek34 za měsíc 7.4.mu budou 2 roky

macous
7. bře 2011

já taky nenechám na Podolí dopustit, Moniskovi gratuluji 😵 😵

@pikusa ty jo, už druhé narozky, mě přijde, že jsi psala včera, že už máte doma půlročka 😀 😀 to je děs, za chvilku půjdou do školky, letí to jak blázen, budu si muset zavolat a objednat malýmu taky dort k narozkám, protože paní to chce nejméně 4 měsíce předem, má pak plno a to už je zase na čase 😀

pikusa
8. bře 2011

@macous to letí vid...no na jaře jdeme už na zápis do školky na rok 2011/2012 😲
Byla jsem s Matesem u dr.dostal antibiotika,strašně kašle......

okurkaa
8. bře 2011

Ahoj holky, dneska jsem byla na prvnim ultrazvuku pred planovanou IUI. Jsem docela v soku. Dr. Darebny ma dovolenou, tak tam byla mlada doktorka, myslim Zackova. Jdeme na IUI v prirozenem cyklu a ona mi rekla, ze inseminace se nedelaji o vikendu, ze to snad vydrzi do podneli. Jsem z toho v soku, nemate s tim nektera zkusenost?

pikusa
8. bře 2011

@okurkaa hele,já myslela,že zákroky se o víkendu dělají.....
dokonce i v papírech jsem měla,že pokud zákrok vychází na víkend,volat v pátek...před víkendem.
Hele,jestli si nejsi jistá,napiš mejla dr.řezáčové....je na stránkách UPMD....a zeptej se jí,ona odpoví....

monisek34
8. bře 2011

@macous díky moc. 🙂

monisek34
8. bře 2011

@okurkaa Já měla Dr. Žáčkovou u IVF.Jinak v neděli jsem byla při malé na IVF.Takže o víkendu určitě dělají. jak odběry tak ET.Jak taky píše kolegyně zkusit napsat Dr. Řezáčové a ona určo, odpoví. 🙂 Drží pěstičky a´t se zadaří!!!!

pikusa
8. bře 2011

Jí měla dr.Žáčkovou ted při KETU....
a tehdá kdysi dávno u prvního pohovoru.....