CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
7. dub 2011

@pikusa mimi bude 😵 😵 ani nevím, jak dlouho vlastně teď musíte čekat, asi 3 měsíce viď? A dneska už si měla u sebe novorozeňátko Matyáška 😵 😵

@loretana však oni si s tebou v Podolí už poradí neboj 😉

A já to ani nechci vyslovit, ale kdyby se něco zvrtlo, tak si dáváme min. pauzu na půl roku, potom jak mi teď je, bych na to dříve neměla 😖

pikusa
7. dub 2011

@loretana vid......prdím na dovču 😀

@macous však si celý den říkám,jaké to bylo před dvěma lety 😀

macous
7. dub 2011

@pikusa to se ti nedivím, taky se mi hnedka vybaví taková ta euforie a pocit štěstí, pořád jsem na malého koukala a říkala si, po kom co podědil a pořád to psala domů 😵

pikusa
8. dub 2011

@macous hele,já byla tak nějak mimo....přivezli Matese a já????a ted už je jako jen můj???? 😀
jako žádný velký city,žádnej nápor....
A pak jsme večer zůstali sami,když odešly návštěvy a na mě to najednou prostě padlo,až mě to málem srazilo na kolena---víš jak to myslím,nápor citu a lásky a seděla jsem nad ním a brečela štěstím...
sestřička.....stalo se něco???
A já neeee jen ho miluju 😵

pikusa
8. dub 2011

A psala jsem pepovi,že mu strašně moc děkuju za všechno,co pro to udělal,aby jsme ho měli a máme 🙂

macous
8. dub 2011

@pikusa mě moc nedojímej, tady teď bulím 😵 😵

loretana
8. dub 2011

@pikusa takky mě to piku moc dojalo🙂🙂 musí to být nádherný, nepopsatelný zážitek!!!

pikusa
8. dub 2011

Holky.....to jsem nechtěla.....ale když jsem to psala,taky jsem bulela 😵
A včera večer jsme s P seděli na b alkoně a já mu říkala,že toto prostě musím zažít ještě jednou

loretana
8. dub 2011

stejně je to celé zázrak, nepřestává mě to udivovat, co dnešní medicína a lékaři dokáží... proto i já jím věřím a doufám... vždycky, když čtu takové příběhy, nejen, že jsem dojatá, ale taky mě to nabýjí optimismem!!!

pikusa
8. dub 2011

@loretana to teda....ale máme štěstí,co dnes dokážou......
je to opravdu zázrak

macous
8. dub 2011

To je hezký, jak se tady dojímáme 😵 😵

@loretana to víš že je to nádherný zážitek a určitě si to sama jednou prožiješ 😉

@pikusa máš pravdu, že ty první pocity po porodu jsou neskutečně zmatený, už jen to, že jsem vytlačila človíčka mi přišel neskutečný zázrak, ale ten pocit lásky se opravdu okamžitě nedostavuje, chvíli to trvá, než si to mozek vůbec dokáže zpracovat, ale říkali mi holky, co mají více dětí, že podruhé už je to jinačí, jsi připravená a miminko miluješ okamžitě 😵 je to tak zvláštní až k neuvěření 🙂
Ono co si budeme povídat, on porod je vcelku šokující záležitost, švagrová má děti tři a říkala, že v šoku byla pokaždé, jen prý nemohla pobrat, že to i potřetí chtěla dobrovolně 😀 😀

pikusa
8. dub 2011

@macous a taky já byla unavená...
vlastně jsem nespala....do porodky večer,pak dom,pak v 10 večer kontrakce a o půl noci zase porodnice a ráno se narodil...
takže já chtěla jen spát a spát 🙂

macous
9. dub 2011

@pikusa tak to u mě bylo docela zajímavý, mě sice začaly kontrakce večer a rodila jsem další den v poledne, ale vesele jsem si u nich pospávala až do pěti, teprve pak jsem budila Petra a jelo se, po porodu jsem byla neskuteně nabuzená a další noc nespala vůbec, nakonec jsem to počítala a napočítala, že za celý pobyt v porodnici jsem naspala necelých 8 hodin 😨 🙂 pořád jsem měla totiž strach, jestli Maty dýchá apod., to podruhé se teda vyspím 😀

pikusa
9. dub 2011

@macous no tak sis pospala při kontrakcích 😀

macous
10. dub 2011

@pikusa hezký fotky a krásnej dort 😀 😀 je vidět, že si to Matyášek užíval 😵
Koukala jsem, že už jste mu objeli hlavu strojkem, to já ještě počkám, až se více oteplý 😀 Zase vypadá více jako mimi 😀

pikusa
10. dub 2011

@macous Mates si to opravdu užil,jsem moc ráda.....však to vše bylo pro něj
Jo hlavu už jsme sjeli asi po 3,tentokrát ani nebrečell.Jen jsme jaksi zapoměli na nástavec a je totál,jindy necháváme 5mm 😀

macous
10. dub 2011

@pikusa já jsem koukala, že jste to vzali načisto 😀 😀 však mu to za 14 dní povyroste a bude zase podle normy 😵 a jaký strojek máte, já potřebuji nějaký pořídit, určitě se to vyplatí 😀

pikusa
10. dub 2011

@macous hele,ted nevím,ale nějaký asi za 500,žádnej spešl

macous
10. dub 2011

@pikusa asi zaúkoloju Petra a bude to 😀

pikusa
11. dub 2011

@macous jasně.....hele na toto nepotřebujete nic drahého......obyč mašinka.....dnes už to je vše kvalitní...

macous
11. dub 2011

@pikusa tak se chystám od rána do pekárny a nemůžu se vypravit, pořád běhám zvracet, sakra práce, už se to musí začít lepšit, už jsem úplně vyšťavená 😔

pikusa
11. dub 2011

@macous jeee pořád zvracíš????to je blbý....tak snad to fakt rychle poleví

macous
11. dub 2011

@pikusa pořád, dneska zase už snad 20x, povětšinou naprázdno, teď jsem si ovšem chtěla sníst trochu bramborové kaše a jak to dopadlo - netřeba psát 🤐 😔 už jsem i brečela, mám z toho už i nervy nadranc, kdyby mi to alespoň někdy během dne polevilo, ale takhle ani nemůžu nabrat síly..........a nejhorší je, že když do žaludku nedostanu nic, tak to bude ještě horší i v noci ☹

pikusa
11. dub 2011

@macous to je mi líto,že tak trpíš,musí to být vysilující......
Posílám pohlazení

macous
12. dub 2011

@pikusa díky moc za podporu, snad už to musí začít brzy polevovat............... co u vás nového, nám se miláček začíná pěkně vztekat a prosazovat svoje názory, třeba má jasno v tom, že se na nočník čůrat nebude, ale kamkoliv jinam ano 🙂

pikusa
12. dub 2011

@macous no už aby ti bylo líp vid
U nás v poho....mates má zase období že všechno sám
A nočník????jen po spaní,když ho posadím a pa na kakání,čůrání jde klidně do slipečků 😲 😀

tygrisek09
12. dub 2011

Ahoj holky zase po nějaké době, máme za sebou spermiogram a na 2.5. domluvenou první konzultaci v CARu u dr. Darebného

pikusa
12. dub 2011

@tygrisek09 tak budeme moc držet palečky 😵

tygrisek09
12. dub 2011

@pikusa Děkuju, vůbec nevím, co nás čeká. Snad mimísek v náručí 🙂 Znáte toho dr. Darebného? Vím, že manžel mluvil o metodě ICSI nebo tak nějak.

pikusa
12. dub 2011

@tygrisek09 dr.darebný je super....úžasnej,vše ti vysvětlí hezky polopatě...
my jsme taky měli ICSI....