CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

bobulka007
29. srp 2011

ahoj holky, tak SPG máme za sebou..... nu a nyní se asi objednám asi na konzultaci 🙂 🙂. Na imunologii byli hodní a milí 😀
@tygrisek09 šikulka jak ti to jde píchat 🙂 já se také bála co mě čeká, takový ten pocit píchnout sama sebe... a jestli to nebude bolet...

loretana
29. srp 2011

@bobulka007 držím palce... nebyla jsi na imuno u dr. Bočkové? Ta je moc hodná!!!🙂

bobulka007
29. srp 2011

@loretana ano to je ona paní Dr Bočková, fakt milá příjená, vše mi ochotně sdělila a nyní po UTZ u své gyndařky se objednám na konzultaci do podolí. I odběrová místnost bylqa mnohem příjemnější, nežli Gest.... fakt jsme si to s manželem užili 🙂 i jsme se nasmáli 🙂🙂
nevíte holky jak dlouhá je objednací lhůta v podolí? budeme mít vlastně již všechna potřebná vyšetření hotová, takže by se mohlo teoreticky v říjnovém cyklu začít stimulovat 🙂 nu možná listopad 🙂. Jsem ráda, že se něco opět hnulo 🙂 po letech nic nedění se... 😅 😅

loretana
29. srp 2011

@bobulka007 já myslím, že jsem čekala asi 3 týdny, pokud se nemýlím... objednávala jsem ale přímo k dr. Řezáčové, možná, že když se neřekne konkrétní lékař, jde to rychleji podle toho, kdo má dřív místo....

bobulka007
29. srp 2011

@loretana nu jsem zvědavá ke komu se dostaname 🙂 ale měla jsem fakt radost z přístupu (narozdíl od Gestu 🙂 )
Když jsme odcházeli tak na poradnu čekalo tolik maminek v tom vedru, to muselo být mega nepříjemné... zato v patře CARu bylo prázno 🙂. I manžovi se líbilo což jsem byla ráda 😀

pikusa
31. srp 2011

Ahoj holky...
tak jak??????
Tygrísek.....jak to jde????

macous
31. srp 2011

@loretana ti povím, že jsem to trošku měla už dlouho, ale na jiném místě na noze (na stehně), a to mi bylo docela jedno, ale tohle vypadá úplně jako modřiny a je to v dolních částech nohou, takže s tím chodit nebudu - jako stará bába 😠 A momentálně se cítím tak, že na mě padá tak trochu deprese, protože nemám připravené věci pro mimi, ani jsem se ještě nezaregistrovala k porodu, a ve všem doma mi přijde čurbes - nepřebrané skříně apod., takže klasika, před porodem mám vždycky pocit, že musím mít všechno hotové a ono nic 😅 A ještě nakoupit ty dárečky na vánoce, něco už i mám, ale už jsem ztratila přehled co, takže to taky musím prolézt 😀 😀 😀 😀
@tygrisek09 to já taky neměla, ale to budou asi ty finálovky - jednorázovky pro rychlé dozrání vajíček 😵 to ti doktorky poví 😉

macous
31. srp 2011

@pikusa ahoj, poraď mi nějaké náměty na dárečky pro prcka, co budeš kupovat? Já už zatím mám pár dárečků, ale to jsou spíše takové maličkosti. Petr mu teda koupil krásné odrážedlo, pod stromeček mu ho smontuje, ale ven ho dostane až na jaře 😀

macous
31. srp 2011

@bobulka007 jo jo, ale je to jak kdy někdy se nečeká vůbec a jindy docela i dlouho 🙂

tygrisek09
31. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem byla dneska u Rezacovy na utz pred 6. Aplikaci Gonalu. 150 jednotek Gonalu mi nechala a od zitrka k tomu picham ampuli Cetrotide. Jinak na utz jenom 5 folikulu ☹ a dalsi utz v patek. Premyslim, ze prestanu tolik pit a jist bilkoviny, jestli tohle to nebrzdi. Je mi smutno, ze tak malo. Je mozne, ze jeste pribydou, ze je jeste brzy?

ivkaj
31. srp 2011

@tygrisek09 z počtu si nic nedělej, hlavní je aby vajíčka byla kvalitní a zralá. Na posledním pokusu jsem jich měla taky jen 5 (a to byl pro nás obrovský úspěch) i z toho počtu mi teď jeden mrňous chrupe v postýlce a máme ještě dva mrazáčky, takže nevěš hlavu 🙂 V tomhle je opravdu důležitá i pohoda, takže užívej sluníčko, relaxuj a mysli pozitivně, vždyť i z jednoho vajíčka můžou být dvě děti 😉

macous
31. srp 2011

@tygrisek09 vážně si z toho nedělej hlavu, já při první stimulaci měla vajíček jak máku a bylo mi to k ničemu, podruhé jsem jich měla o hodně méně a je z toho Matýsek 😵 nejde o kvantitu, ale o kvalitu, všechno jde podle plánu, tak se nestresuj 😉

pikusa
31. srp 2011

@tygrisek09 hele,pití na to nemá vliv...
a jestli 5 tak počítej s tím,že jsou ještě schované.....takže jich určo bude víc.
A kdyby ne......5 stačí bohatě 😵
@macous dárky ještě vůbec netuším....jen povlečení s Patem a Matem....a pak nějaké velké hasičské auto.....
odrážedlo máme.....fakt ted ještě netuším

loretana
31. srp 2011

@macous já ti rozumím, i když jsi už v mnohem vyšším stadiu těhu, taky občas proapadám "depresím"... taky přesně chodím po bytě a jímá mě hrůza, co všechno je ještě potřeba zařídit, koupit, uklidit, připravit... a teď se i dostavují takové ty pocity, jestli to zvládnu, jestli budu dobrá máma, jestli nějak neselžu, jestli to všechno nové budu umět... ach jo, asi je to normální, ale když nad tím člověk tak přemýšlí, je toho nějak moc:(:(:(

pikusa
31. srp 2011

@loretana hele....to je normální 😀
neboj...vše nakoupíš,zařídíš a máma bude skvělá,pro tvoje miminko ta jediná a nejlepší 😵

A teda koukám....za chvilku jsi v polovině 😲

loretana
31. srp 2011

@pikusa jeeee, děkuji moc za tak krásný slova...🙂🙂🙂 ˇjá vím, za chvíli to bude půlka, to je neuvěřitelné🙂 za 3 týdny jdu na kontorlu, kde se dozvím výsledky triple testů a taky mi bude dělat velký UTZ, tak jen doufám, že bude vše v pořádku a pak už se snad konečně uklidním... jo a taky až začnu cítit pohyby, protože zatím nic:(
a jak je tobě, jak se cítítš?

tygrisek09
31. srp 2011

@macous
@pikusa jen mi prijde, ze je to opravdu malo ☹ co jsem cetla, tak prumerny pocet je tak osm, bojim se, aby z toho vubec neco bylo ☹ ze vsechno prijde vnivec ☹ je mi fakt smutno z toho

pikusa
31. srp 2011

@loretana jsem v pohodě.....
zítra jedeme sem
http://www.fania.cz/0-cs-permon-uvodni-strana.html
tak se těším 😵
@tygrisek09 se mnou byla na IVF holčina.....měla 2 folíky,2 vajíčka a už je taky maminka

loretana
31. srp 2011

@pikusa tak jsem na to koukala, a je to moc pěkný!!! jedete na celý týden nebo jen na prodloužený víkend? Snad Vám vyjde počasí, Jizerky jsou krásný!!!

pikusa
31. srp 2011

@loretana jen do neděle.....pak už jde zase chlap do práce.....
a nemáme to daleko

tygrisek09
31. srp 2011

@pikusa děkuju moc za podporu, právě zkoumám, jak budu zítra navíc píchat ten Cetrotide, míchá se to z prášku a vody 🙂

pikusa
31. srp 2011

@tygrisek09 to zmákneš,jsi holka šikovná....
ale já to fakt neznám.....

tygrisek09
31. srp 2011

@pikusa vypadá to na úžasný kouzlení 🙂 má bránit předčasnému uvolnění vajíčka

pikusa
31. srp 2011

@tygrisek09 na to já měla orgalutran či jak se to jmenovalo........

tygrisek09
31. srp 2011

@pikusa jen jsem se Řezáčový nezeptala, zda to číslo 5 je konečná, nebo bude ještě něco víc, zda ještě něco doroste, jestli tam ještě něco je, v pátek jdu na utz k Darebnému, tak snad se dozvím víc, z Řezáčový má hrozný respekt, Darebný je takový lidštější

macous
31. srp 2011

@tygrisek09 a ty chceš víc než pětičata 😀 😀 😀 😀
@pikusa dovča je super, taky bych ještě někam takhle vyrazila, alespoň na pár dní 😵
@loretana to všechno přijde samo, ze začátku je každá máma trochu nesvá a zmatená, ale to se všechno ustálí, máme to v sobě mi ženský - maminky, neboj se 😵

tygrisek09
2. zář 2011

Ahoj holky, tak dnes posledni utz, zitra pichnu ovitrelle a v pondeli mame opu, folikulu je opravdu jen pet ☹ ☹ ☹ jsem z toho opravdu zklamana a tenhle pokus jaksi zacinam hazet zita, i Darebny ocekaval vyssi urodu, ach jo, prvni pokus a tohle ☹

macous
2. zář 2011

@tygrisek09 prosim tě, neblázni, 5 není špatný počet, co by za to spousta holek dalo, kamarádka co je teď těhotná po IVF (taky z Podolí) měla jen jedno a ještě váhali, jestli ho vůbec zavádět, jak bylo embrijko špatné, nakonec ho dali a za měsíc se z toho narodí holčička 😵 😵 takže vůbec nevěš hlavu, o počtu to vážně není 😉

tygrisek09
2. zář 2011

@macous máš pravdu, kašlu na to, nechám to koňovi, ten má větší hlavu, uvidíme, teď to chce klid, díky, někdy potřebuju nakopnout 🙂

macous
3. zář 2011

@tygrisek09 tak to mám radost, že ti depka opadla. protože byla vážně zbytečná 😵 občas to člověk vidí všechno zbytečně černě, ale když se nad tím pak zamyslíš, tak to tak černé není 😀