CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

lussi
10. črc 2008

Jdu vás pozdravit a zase mizím, až se vrátím, tak chci "slyšet" samé dobré zprávy 😵

lussi
10. črc 2008

pikus zítra ať to dopadne na jedničku s hvězdičkou, hlavně ať to není nějaká katastrofa 😠 !

pikusa
10. črc 2008

Lussinko,nechci katastrofy 😠 😠 😠 musím myslet pozitivně 😉

zabza9
10. črc 2008

Piku no bude to trvat dlouho nooo 😀 😀 Jo a žádný katastrofy
Lussi ahoj 😎

lussi
10. črc 2008

zabzi ahooooj 😀 Ty jsi tady taky dlouho nebyla, že? 😀

murecka76
10. črc 2008

Pikusko, přeji to ať jsou zítra výsledky co nejpozitivnější 🙂 . Já jdu zítra také na kontrolu, tak snad bude vše ok. Musím se objednat k Darebnému a domluvit se co dále. Chtěla jsem se zeptat jestli se v Podolí normálně pracuje, nebo mají nějaký omezený provoz.

pikusa
10. črc 2008

Murečko,ahojky,no myslím,že se normálně pracuje 🙂 já o ničem nevím.Tak tobě taky zítra jen dobré zprávy 😉

zabza9
10. črc 2008

Lussi ahoj 😀 Tak jsem dala na Tebe a pojedu 😉
Murečko Dr. Darebný bude mít dovču nějak ve druhý půlce srpna, říkala mi to sestra, se kterou jsem mluvila, když jsem se objednávala 😉

ivkaj
11. črc 2008

Kočky, netušíte za jak dlouho mě objednají na první konzultaci? Ráda bych na konec srpna, tak nevím ejstli už volat teď?
Koukám, že tu hodně chválíte Dr. Darebného takže k němu nebo je tam ještě někdo s lidským přístupem?

zabza9
11. črc 2008

Ivkaj já tam volala 8.7. a chtěli mě objednat na konec srpna, ale k Dr. Darebnému až v září, má dovolenou, jak jsem psala 😉 Jinak holky říkaly, že ještě Dr. Řezáčová je super, je primářka 😉

pikusa
11. črc 2008

Ahojky,tak jsem z kontroly.Vajíčka budou a opět jich bude hodně,tak zase strach,jestli se to nestopne.Zatím jsou 8-10 mm,sliznice prý dobrá a v pondělí jedu zase.Dávku mi nechali stejnou--75 jedn.Ach,jo nejsem vůbec nadšená ☹
Byla jsem u dr.Bahníkové,Řezáčová byla na sále,to mě mrzelo,chtěla jsem jít k ní,tak ted v pondělí.Tak nějak jí věřím je to moje dr.ale Bahníková je taky velice příjemná,ale musela si vše studovat z karty a to moje dr.nemusí.
Ivko,klidně volej 🙂 a chtěj ten konec srpna 😉 víš,oni tam jsou všichni fajn a jsou odborníci 🙂

zabza9
11. črc 2008

Piku ahoj, tak doufám, že to nebude hyperstimulák a půjde to jako po másle!! 🙂

pikusa
11. črc 2008

Zabzo,v to já taky pevně doufám 😉

murecka76
11. črc 2008

Pikusko, držím pěsti ať to dobře dopadne. Já jsem v rámci možností dopadla ok, jen se mi pomalu stahuje děloha a taky je ještě dost velká sliznice, tak jsem dostala jednu včelku Máju na podporu stažení, do dalšího boje můžeme jít za 2-3 cykly, takže zavolám do Podolí a domluvím se co a jak. Nebudeme čekat jestli zase nebude nějaká náhoda.

lucijda
12. črc 2008

Ahoj holky tak jsem byla na UZ a stimulka nic mám cystu 30mm, nevíte někdo jak mám té potvoře pomoci prasknout? Mám tam jet ještě 2.DC na kontrolu jestli se něco nezměnilo, tak jí potřebuju nějak zlikvidovat. Pikus neboj vše bude o.k.

buresinka
14. črc 2008

Dobré ránko při pondělku. 🙂

Pikusko, držím palce ať dnešní kontrola dopadne lépe.
Murečko, ani nevím, jestli jsem Ti psala, ale je mi nesmírně líto, jak to dopadlo. Ale tělo si pamatuje, že bylo těhotné a určitě to dopadne na podzim dobře.
Luci, já bohužel zkušenosti nemám, ale s příchodem MS by mohla prasknout.

Jinak já jdu zítra na kontrolu a začnu se znovu připravovat na IUI.

lussi
14. črc 2008

Dobré ránko.
Piku držím dneska pěsi. Pak písni jak jsi dopadla.
luci, mě praskla hned po Gynexu, do té doby jsem se jí nemohla zbavit a taky jsem nemohla začít se stimulací.

pikusa
14. črc 2008

Ahojky holky,tak jsem ted dorazila z Prahy a rovnou jdu sem :lol:
takže vajíček je hodně,ale vypadá to dobře,tak snad to dotáhneme tentokrát do konce.Ode dneška mám zvýšit dávku Puregonu na 100 jednotek,k tomu ještě dnes začít s Orgalutranem a ve středu jedu zase na kontrolu.
A to bude pro mě na nervíky,minule mi to taky stopli až 10 den stimulace,tak snad ted ne.Dr.chce at už přivezu vyšetření od mojí dr.tam jsem byla dnes ráno a zítra půjdu pro výsledky.

Omlouvám se ale jen jsem to překopírovala.Lussinka už to četla 😉

lussi
14. črc 2008

piku, přece to nebudeš psát dvakrát ne? 😀

pikusa
14. črc 2008

no to ne,vid 🙂 ted jsem píchla i ten Orgalutran a to si pamatuju i minule,mě to bolelo a pálilo,už je to rady zase ☹

lussi
14. črc 2008

pikus nestraš!!!! To má určitě bolet i píchat tak jako tak, když Jitka řekla, že stopka nebude tak prostě nebude. Takovou smůlu mít přece nemůžeš.

pikusa
14. črc 2008

Ne lussinko,jen si pamatuju,že puregon v poho a ten ORG.už nebylo nic příjemného.
No Jitka řekla,tak to bude 😉

lucijda
14. črc 2008

Ahojda, Pikus neboj se ničehop nic vše dopadne jak má já pořád hlásím svojí cystě praskni potvoro, praskni. Snad to k něčemu bude.

pikusa
15. črc 2008

Lucijdo,no jen at praskne,potvora jedna 😠 A kydyby tam náhodou byla,hned se zeptej,jak se to bude řešit,že by tam taky mohla být příště zase,at jí třeba odsajou.

pikusa
16. črc 2008

Ahojky holky,takže vypadá to zatím pořád dobře,ještě ale stejně musím na UTZ v pátek.Teda já se ale najezdím-OPU bude v neděli nebo v pondělí,ale pondělí je pravděpodobnější.
Folíci mají asi 16 mm v průměru.

kalka
17. črc 2008

Ahojky 🙂

pikusa .. držím ti pěsti! Věřím, že to dopadne moc moc dobře! 😉

lucijda : praskni praskni hajzle jeden cysťáckej!!! 😀

Holky já jsem jeden velkej nerv! Dneska jsem 28 DC a na víkend se chystám testovat.. pokud teda mrcha nedorazí. Ani vlastně nevím jak se cítím. Asi jako pokaždý před mrchou 😒 Takže asi žádný folík se nechytl a budeme muset začít znova. Akorát bych asi tentokrát na to IUI šla bez stimulace. No ještě nevím. Uvidíme co se stane přes víkend.. třeba se zázraky dějí 😉 Tak mi držte pěsti holky..

Možná nevydržím a zkusím testík zítra ráno? 😎 😉

pikusa
17. črc 2008

Klalka,moc držím palečky at tě ten zázrak potká 🙂 🙂 a jestli budeš testit,tak at vidíš // 😉

kalka
17. črc 2008

zrovna to probírám s manžou.. jestli mám testnout nebo ne.. mrcha mi chodí tak 30-31 DC.. tak se fakt obávám, že jestli mimísek na nás čeká, tak třeba o sobě jeětě nedá vědět.. a my pak budeme nešťastný.. a on tam přitom bude... je to boj.. fakt nevím jestli mám nebo nemám 😒 😖 😅 🙂 Co navrhujete?.. mám se sebrat a vlítnout do lékárny a prubnout to?.. nebo počkat na zítra ráno.. doma jeden test mám.. a zkusit to z ranní moče???

pikusa
17. črc 2008

Kalka,stejně ti to bude vrtat hlavou a tak testni,at ty máš klid a když tam nic nebude,tak pak ještě po neděli.

kalka
17. črc 2008

máš pravdu Pikus.. ale nechám to asi až na odpoledne na doma.. 🙂 díky 😉