CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

darazv
17. únor 2012

@pikusa
@mabumi jééé idete obe v pondelok silno silno držím palčeky 🙂

pikusa
17. únor 2012

@mabumi no nekecej.....jdeš taky???
no v půl 9 ráno budu volat co a jak a v kolik mám dojet....

mabumi
17. únor 2012

@darazv
@pikusa ja nejdem este na vklad, iba na kontrolu pocas stimulacie 🙂

inak baby tak mi napadlo, cestovat po ET by sa asi nemalo po tych betonovych cestach vsak? neviete ako dlho? to som nedomyslela 😕 😨

mabumi
17. únor 2012

@pikusa a idem na desiatu 🙂

pikusa
17. únor 2012

@mabumi no já když vyrazím cca v 9 stejně jsme tam až v 11
a cestovat???jako jak to myslíš????autem??

mabumi
17. únor 2012

@pikusa ano autom. po dialnici, cesta nam trva cca do 5 hodin. myslis, ze to nevadi? kolko dni po ET by som mala radsej pockat? aby som ho nevytriasla 😕

pikusa
17. únor 2012

@mabumi no já nevím,takdy jedu domů 2 hodiny teda jenom,ale jedu.....a sama

zelvik
17. únor 2012

Ahoj holky, omluva, že vám sem lezu, ale měla bych prosbičku na vás, kdo už jste v Podolí "mazáci" 🙂 Mám za sebou v Podolí horm.profil, manžel spermio (genetiku a imuno máme už hotové odjinud). MuDr. Řezáčová mi řekla, že až se teda napevno rozhodnu na IVF, ať se objednám na 22.DC na ultrazvuk k vyloučení cyst a pak to rozjedeme. Objednaná tedy jsem na 6.3., ale teď mě to zarazilo. Z jejích slov jsem nějak pro sebe pochopila, že po tom ultrazvuku mi dá hned léky a plán na stimulaci. Ale včera mi zase kámoška řekla, že asi nejdřív musíme podepsat oba souhlasné papíry, pak se řeší pojišťova a tak. To by v tomhle případě znamenalo měsíc navíc a řešení až někdy v dubnu...? ☹ Můžu se vás zeptat, jak to podle času přesně probíhá? Jetsli si tam třeba nemám zavolat a vnutit se na ty papíry ještě před tím ultrazvukem? Moc děkuju za jakékoli info a všem vám tu přeju HODNĚ ŠTĚSTÍ v těhulkování a snažení!!!!!

ivkaj
17. únor 2012

@zelvik Ahoj, jestli se za ten rok nic nezměnilo, tak to probíhá přesně tak , jak jsi popsala. Kontrola cyst, pokud je vše vpořádku, tak rozpis stiulace. Nikdy jsem na schvalování žádosti nečekala, a to jsem šla na 3x na IVF.
Tak hodně štěstí, ať to klapne na první pokus.

zelvik
17. únor 2012

@ivkaj Ahoj, děkuju! A ty papíry, že s tím vším s manželem souhlasíme - to se podepisuje kdy?Já plánuju, že tam na kontrolu těch cyst jdu sama, tak jestli ho mám táhnout s sebou?🙂

ivkaj
17. únor 2012

Taky jsem chodila většinou sama, jen na ty konzultace, kdy jsme vymýšleli co a jak, jsme chodili s manžou. Papíry jsem odevzdávala na některé z kontrol, budou minimálně dvě.

zelvik
17. únor 2012

@ivkaj Príma, díky moc!! Tak to vypadá, že se to fakt pohne.)Konečně.

pikusa
17. únor 2012

@zelvik papíry si vyzvedneš na té kontrole,chlap doma podepíše a ty pak zase doneseš 😵
A ano....v podolí se na schválení nečeká

zelvik
17. únor 2012

Holky jste zlaté - díky za první pozitivní zprávy a doufám, že další budou následovat. Mějte se a maminkám gratuluju a snažilkám držím palce!!

mabumi
20. únor 2012

@pikusa ahoj, tak ako, uz mas po KET? drzim palceky nech sa zahryzne 🙂 . kolko ti vkladali? a nestretli sme sa?
ja pojdem asi v piatok na OPU, teda dufam, ze sa nic nepokazi. mala som v delohe nejaku tekutinu, co to moze znamenat? pytal sa na nepriechodne vajcovody, hadam to nie je ta toxicka tekutina z nich ☹
v prvom rade mi napadlo OHSS, ale to nema suvis s nepriechodnymi vajcovodmi 😒

pikusa
21. únor 2012

@mabumi nevím,jestli jsme se potkali.....asi ne.....
já tam byla asi v půl 12......a na KET jsem šla asi v půl 2 až---dávali mi 1 embryo na moje přání.....já chvi vždycky jen jedno
tekutina......nevím,taky mě napadl OHSS tak snad budeš v pořádku---dej vědět

darazv
21. únor 2012

@mabumi piatok držím palčeky potom daj vediet jak si dopadla 🙂

darazv
21. únor 2012

@pikusa ahojky tak už máš ketík za sebou,držím palčeky aby sa embryjko poriadne zavrtalo a potom daj vediet 🙂

pikusa
21. únor 2012

@darazv jasně že dám 🙂

mabumi
22. únor 2012

@darazv
@pikusa ahojte. tak zajtra idem znovu na UZ a OPU bude v sobotu alebo v pondelok. v piatok isto nie. no a vraj mam naozaj pozehnane tych folikulov a hrozi mi hyperstimulak. tak uvidime ci to zvladnem alebo nie 😖
co nove? pikuska ako malicke?

pikusa
22. únor 2012

@mabumi taky mi hrozil OHSS a nakonec jsme to zvládla a měla jen mírnou formu......fakt hodně pij....moc moc.....a zítra dej vědět
U mě stejný......je mě trápí zub

mabumi
28. únor 2012

@pikusa Tak uz mam po OPU, vydolovali zo mna 30 folikulov a 26 vajicok. este nevedeli akej su kvality a kolko z nich je zrelych a vhodnych na oplodnenie. hned ma tam nechali na 3 infuzie s tym, ze je ozaj velmi vysoke riziko OHSS. no a ja truba kedze mi bolo uplne super a moja teta mi to odobrila (doktorka), tak som sa vybrala domov, prisli sme vecer. a v noci zas zacali bolesti a trvaju stale. a teraz spekulujem, ako sa dostat do prahy 😢 😢 😢 . o 9 mam volat ako sa dari vajickam, tak som zvedava. aj ked popri tych bolestiach na to az tak intenzivne nemyslim. no a povedali mi, ze mozno vklad ani nebude, ze sa vsetko bude mrazit ak budem mat ten OHSS ☹

ako sa mas ty? kedy testujes?????

pikusa
28. únor 2012

@mabumi měla jsme to stejně..30 folíků z toho 23 vajíček....a že uviděj, jestli dojde vůbec na ET...
nakonec po 5ti denní kultivaci že teda ano ale jen jedno embryo.....a je to matyášek 😵
takže lež,pij a pij a snad se to zklidní......mě taky dost břicho bolelo,na WC jsme šla i v předklonu........
ale jak se ti začne třeba blbě dýchat hned jed na pohotovost u vás.....
a dej vědět co a jak embrya

mabumi
28. únor 2012

@pikusa a tych 5 dni od OPU do vkladu si vydrzala doma bez pomoci lekarov? alebo si sla na nejake infuzie? to si ma ukludnila teraz 🙂 hned je mi lepsie 😀
nemas nahodou niekde to cislo, na ktore treba volat ohladom embryi? zabudla som si ho doma. mam len na recepciu.

a ako sa mas ty? nieco nove?

pikusa
28. únor 2012

@mabumi zvládla jsme to doma,neměla jsme ani tu infuzi...
ještě v pátek mě břicho bolelo.....ale stejně jsme to jedno embryo riskla....ono se říká,že při OHSS je šance malinko vyšší
a číslo na laboratoř je 296511137

mabumi
28. únor 2012

@pikusa dakujem 😉 . a to rozhodnutie bolo na tebe ci si das vlozit alebo nie? lebo ja by som tiez chcela, len sa bojim, ze mi to zakazu.
no a uz mi napis aj nieco o sebe, este si netestovala?

pikusa
28. únor 2012

@mabumi no mě říkali,že kvuli OHSS bud jedno...že se to po ET někdy rozjede a 2 by byl risk....a nebo že vše zamrazí a pak tak za měsíc dva vloží 2...a ptali se,jak mi je a já trošinku zalhala že už dobře a přitom mě to přicho ještě bolelo,ale už ne tak moc
a já řekla,že chci to jedno 😵
neee ještě jsme netestovala........bojím bojím

mabumi
28. únor 2012

@pikusa tak som tam volala. z 26 vajicok bolo 23 zrelych, oplodnilo sa 16, z toho 6 rovno zmrazili a 10 sa dalej kultivuje. dufam, ze uz to vsetky potiahnu dalej a ze z nich budu aspon 2 - 3 deticky 😵 😵 😵

a ako sa citis, vyzera to nadejne?

pikusa
28. únor 2012

@mabumi no supeeeerrrrrrrr
měla jsem to skoro stejně......s tím počtem 😵
a jak se cítím?????každou hodinu jinak.....jednou že to vyšlo,pak zase že nevyšlo....mám za sebou 4.transfer a pokaždé je to jiné...

mabumi
28. únor 2012

@pikusa ja si myslim, ze to vyslo 😉
a dufam, ze aj mne to vyjde 😀 . uz to len vydrzat
inak pytali sme sa, ci by bolo mozne zamrazit tie embryjka len po dve a povedali ze ano.