CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
30. kvě 2012

@maja1111111 jasně vyjde, musíš myslet pozitivně!

pikusa
31. kvě 2012

@maja1111111 no ET v pátek a víkend jsme polehávala a nechala se hýčkat 😀
po Ketech jsme neležela....s dítětem doma už to nejde.....takže normálně,jen jsme se snažila ho nenosit.....ale jak mu vysvětlit,že ted zrovna neeeee

maja1111111
31. kvě 2012

@pikusa @pikusa nojo to je jasné..prosímtě brala jsi ultrogestan??,moc to nechápu s menstruací..chápu to ,že jí to má zastavit pokud ho beru...pořad mám pocit jako bych to měla dostat a na ET jdu zítra..je to normální??

kaculam
31. kvě 2012

Ahoj holky měla bych na Vás dotaz.
Má některá zkušenosti s minimální stimulací v Podolí? Silně uvažujeme že tam přejdem, jelikož už nemáme hrazené pokusy a Podolí má údajně dobré výsledky. Nevíte, zda se tam dá stimulovat ve větších dávkách aniž by se platil kompletní cyklus? = platí se pouze jako by se prováděl naturální cyklus?

maja1111111
1. čer 2012

@pikusa tak už tam mám morulku a ted ležím a modlím se 🙂

pikusa
1. čer 2012

@maja1111111 tak gratuluju a držím vše co mám...
utrogestan jsme brala vždycky......a počítej s tím,že na MS tě břicho boleet bude...přece jen,odběr vajíček je zásah....a hormony dělají svoje...

@kaculam nene nemám s minimálkou zkušenost......ale zavolej tam,sestřičky tam jsou úžasné a poradí ti....

malinka_02
3. čer 2012

@maja1111111 tak ti moc držím palce a dej vědět!

maja1111111
3. čer 2012

@malinka_02 moc díky,zatím je ještě dlouhé čekání 😒

pikusa
3. čer 2012

@maja1111111 joooo ale to dáš 😵 musíš 😵
Já jsem zase na švestku....MS nikde dneska je to 47 den cyklu......to mě se.....takhle pak mám něco plánovat že

maja1111111
3. čer 2012

@pikusa no to je tedy síla..no já měla vždy spíš opačny problem.. 😒 (krve jak z vola a častěji než bych chtěla).tak at Ti daj doktoři něco na vyvolání...

malinka_02
3. čer 2012

@maja1111111 to jo ale zase se aspoň něco děje.. já jenom čekám jestli vubec IVF už konečně začne v červneci nebo se zase najde něco proč ne..

pikusa
3. čer 2012

@maja1111111 je to síla....
už tak nějak vím,že 40 dní je OK ale toto už je moc....
a než bych se objednala určo to dostanu 😀
a když to dostanu tak pak 3 dny a konec

malinka_02
3. čer 2012

holky chtěla bych se zeptat na něco.. Řezáčová mi řekla naposled že máme špatné spermio že pujdeme na ICSI a že si máme dojít na genetiku a přijít 4 dny před koncem cyklu (mám to tak nepravidelné že nevím jak to udělám) a že pokud nebude cysta začneme stimulovat. Ale měli by se přeci vyplňovat nějaké souhlasy a žádost na pojišťovnu ne? Jak dlouho to trvá a léky dávají až potom? Aby se to stihlo.. abych pak nečekala kvuli tomu další měsíc..

maja1111111
3. čer 2012

@malinka_s pojištovnou to řeší asi oni...já podepisovala jen souhlas k zákrokum...nic víc 🙂

pikusa
3. čer 2012

@malinka_02 hele,nemusí to být přesně 4 dny....prostě na konci cyklu...
taky sjem tak chodila.....cykly šílený.....37-50 dní a prostě jsem na konci cca ten 37.den šla....
A o žádost se nestarej.....na schválení se nečeká
ale pozor.......stimulace začne až s výsledky genetiky.....tak to bylo u nás....
tak se na to raději ještě poptej.....abys tam nešla zbytečně.

malinka_02
3. čer 2012

@pikusa jo jo to vím, byli jsme 11.5. a řekli že výsledky budou do měsíce a pokud by se neozvali do měsíce máme volat sami a pak objednání 2 týdny, takže si tam za týden zavolám a pak tam zajdem a pak bych měla MS dostat kolem 10.7: takže to by vyšlo.. Takže to stačí ty 4 dny a já dám jen souhlas a oni vše vyřídí i za 4 dny?

zuzij
4. čer 2012

malinka_02: ahoj, tak se ozývám po delší době. Tento čtvrtek si jdeme pro výsledky genetiky - abych to mohla vyzvednout za manžela tak chtěli notářsky ověřenou plnou moc... 🙂 tak prostě vyrazíme oba. Opravdu trvalo na den přesně 5 týdnů než byly všechny výsledky
Menstruaci mám ale dostat každým dnem a tak je víc než jisté,že než mě objednají na konzultaci ohledně stimulace, tak budu muset čekat na další cyklus. ach jo...navíc plánuju začátkem srpna dovolenou tak to snad půjde protože jsem vážně už dost dlouho neměla dovolenou u moře a strašně se těším

malinka_02
4. čer 2012

@zuzij a těch 5 týdnů myslíš od odběru po to co ti dali vědět nebo po další návštěvu? Mě řekli že mi dají do měsíce vědět emailem že už výsledky jsou a pak tak 2 týdny na objednání že mám počítat...
Já jdu ted v pátek na operaci a pak doufám, už budou výsledky (v pátek je to 4 týdny) a protože sem 17DC tak taky počkáme další cyklus. Pokud se mi nepohne cyklus tak bych mohla začít další 10.7.
A ty už máš vyřízené ty smlouvy nebo žádosti? Nebo tak? Mě řekli, přijít na konci cyklus s výsledky.

zuzij
4. čer 2012

malinka_02 5 týdnů trvalo od odběru krve než měli kompletní výsledky a to jsem si tam musela zavolat sama. . .objednali nás ale hned příšti tyden. Takže tento čtvrtek budeme vědět výsledky. Jinak mi taky řekli že s výsledky se mam objednat tak 2-3 dny před koncem cyklu. Takže začátek stimulace mi vychází okolo 7.července. 😀

pikusa
5. čer 2012

@malinka_02 já začala stimulovat a ten den se posílala žádost na poj.
bez problémů,prý to schválí vždycky....takže jsme na nic nečekala

malinka_02
5. čer 2012

@zuzij tak doufam, ze nam to obema vyjde a na zacatku cervence pujdem na to..ja jdu ted v patek do narkozy tak doufam ze mi to nerozhodi ms
@pikusa jo tak to je super!

zuzij
6. čer 2012

budu držet palečky aby operace proběhla v klidu a kdo ví, třeba se v Podolí potkáme v čekárně 🙂)

zuzij
7. čer 2012

malinka_02: Dnes jsme byli s manželem na genetice. Manželovi zjistili dispozici k trombofilii - Leidenskou mutaci. Vzhledem k zdravotním problémům u manžela v rodině nás to tolik nepřekvapilo, ale znamená to výrazně změnit životosprávu a hlídat se.
Ani pro mě neměla doktorka uplně perfektní zprávu, takže jsem musela dát ještě jednu zkumavku krve aby vyloučili jednu genetickou komplikaci. Podrobnosti napíšu do IP 🙂 Pro svoje finální výsledky si jdu 28. června a vzhledem k termínu ms by jsme to snad mohli stihnout a začít stimulovat 2. týden v červenci..

malinka_02
7. čer 2012

@zuzij takže další testy? To je hustý.. No mě ještě ani nenapsali, asi tam v ponělí zavolám.. Kdyby po mě chtěli další a trvalo to taky 3 týdny tak nestihnu ani tu stimulaci v červenci.. ☹
ALe teda slyším to poprvé od tebe že dělali další testy.

malinka_02
7. čer 2012

@malinka_02 děkuju za ty palečky 😉

malinka_02
7. čer 2012

@zuzij napiš mi prosím ty podrobnosti, mě to dost zajímá a komplikuje to nějak IVF?

zuzij
7. čer 2012

malinka_02: máš detaily v IP 🙂

maja1111111
9. čer 2012

@pikusa ahoj prosímtě koliká ten jsis dělala test ,kdy jsi zjistila že se to povedlo::???

malinka_02
9. čer 2012

@maja1111111 že by?? 😉

maja1111111
9. čer 2012

@malinka_02 ani prd.. ☹ ale utěšuji se ,,že je brzo...divne je ,že me prestala bolet prsa,tak myslim,že je to v háji...