CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maja1111111
2. črc 2012

@darazv jojo to jdi sono je dobré vždy opakovat po pul roce...já tam mám cysty,tak si to raději nechávám sledovat..a před lety mi vyndavali fibroadenom..je to svinstvo..ale ted co beru ten ultrogestan,to jsou bolesti jako kráva 😠

mabumi
2. črc 2012

@maja1111111
@darazv
baby co rozumiete pod pojmom "horecka"? 37,3 este nie je horecka, vsak? ci?

darazv
2. črc 2012

@mabumi no tak je tam už nábeh na horučku daj si paralen a čajik a šup pod perinku 😀

maja1111111
2. črc 2012

@mabumi jo řekla bych to stejně 🙂 ikdyž já si teplotu měřila asi před 20lety 😀 takže expert nebudu

mabumi
2. črc 2012

@darazv no pod perinkou by som to v tychto horucavach asi nezvladla 😀
@maja1111111 prave ze mi embryologicka povedala, ze keby sa mi zvysovala teplota nech si dam paralen aby som nedostala horecku. tak ma zaujimalo, ze co je horecka, lebo doteraz som to brala ze az tak okolo 38 stupnov 😕

darazv
2. črc 2012

@mabumi ja som v týchto horučavach prechladla mala som nádchu (rýmu) tak som radšej urobila čajik a dala paralen na noc a som fit 😀 aj ked je to humus sa potit,,,ale rano som všetko musela vyprat 😀

jara
2. črc 2012

@mabumi omlouvám se, že vám sem lezu...také jsem jezdívala do Podolí..to jen tak mimochodem.. 😉 zrovna nedávno jsem o tomto tématu četla a psali, že horečka se bere od 38°C a výš...do 38°C je to pouze zvýšená teplota...

mabumi
2. črc 2012

@jara dakujem ti za odpoved 😉 . ja som to tiez tak doteraz brala, len som nevedela, ci to je spravne.
a ty si otehotnela v Podoli? gratulujem 😉
@darazv ale ja nie som prechladnuta, ani ma neboli hrdlo. len mam tu teplotu zvysenu a aj sa presne tak citim. ale mozno to je aj z toho horka, mam tu asi 37 stupnov 🙄
ale je leto, tak nech je teplo. len keby sme tak boli niekde pri vode a nie za PC, vsak 😎

darazv
2. črc 2012

@jara no vidíš a sme mudrejšie 😉 ty čakaš mimi z ivf? gratulujem 😉

darazv
2. črc 2012

@mabumi no ved práve ja by som najradšej sa slnila bola pri vode čvachtala sa a nemožeme ☹ ach jaaaj,,,

jara
2. črc 2012

@mabumi
@darazv Holky, já nakonec otěhotněla naprosto spontánně a nečekaně po 4 letech snažení! V září minulého roku jsem byla na KETu - nic, v prosinci v Podolí na 2.IVF - nic...tak jsem si řekla, že na všechno prdím a jedu na měsíc do lázní...Když už jsem měla všechno zařízené na pojišťovně, u Dr. i v samotných lázních, tak jsem ještě ten víkend zjistila, že jsem těhotná!!! 🙂 😀 To byl šok...mno, takže jsem všechno musela zase zrušit, jelikož těhotné do lázní nesmí... 😉 Vše je v naprostém pořádku, začínám 6.měsíc, strašně to letí... 🙂 A to máme v Podolí ještě 6 mrazáčků!

jara
2. črc 2012

@darazv
@mabumi děkuju za gratulace.. 😉

maja1111111
2. črc 2012

@jara tak to je užasné,taky moc gratuluji 🙂

darazv
2. črc 2012

@jara jééé tak to je super 😀 zazraky sa dejú a aky ste mali problem ak smiem vediet?

mabumi
2. črc 2012

@jara tak tomu hovorim stastne konce 😉 😵
nech to takto bezproblemovo pokracuje az do pôrodu. a potom samozrejme tiez 😉

jara
2. črc 2012

Jsem zpět od kadeřnice....
@maja1111111
@mabumi děkuju...jsem taková klidná, vůbec se nestresuju a tak nějak jsem od začátku věděla, že to všechno dobře dopadne...
@darazv problém asi žádný...až na mírně zvýšené protilátky proti manželovu sperma (ale to mi říkal Dr.Darebný, že není nic závažného a že to má skoro každý), manžel měl hraniční sperma - 20milionu, ale to je také furt dobrý...ono doktoři vždycky něco najdou, když chtějí...co si budeme povídat...a kdo je v dnešní době tzv."v normě"?? Takže asi psychika, to byl můj problém, když na to všechno koukám zpětně...strašně mě to štvalo a trápilo...docela mě povzbudil Dr. Darebný, když mi předpověděl velkou reprodukční kariéru... 😀 😀 Jj, přesně, zázraky se dějí a vždycky přijdou ve chvíli, kdy je absolutně nečekáte a těšíte se na něco úplně jiného... 🙂

jara
2. črc 2012

@mabumi
@darazv
@maja1111111 jinak vám všem také přeji, ať se brzy dočkáte! Je to úžasné, když cítíte, jak se tam prďola vrtí a kope a nacvičuje spartakiádní sestavu... 😉 A na ultrazvuku, když vidíte, jak bliká srdíčko... 😵 a jak si tam spokojeně leží a cumlá si paleček... 😵 a jednu nožičku má za krkem... 😀 😵 je to naprosto nepopsatelný pocit štěstí... 😉

mabumi
3. črc 2012

@jara to musi byt ozaj krasny pocit 😵 . dakujeme 😉

darazv
3. črc 2012

@jara dakujeme a dufam že ta budeme čo chvila nasledovat 😀

darazv
3. črc 2012

@mabumi ahojky tak ako sa mi citíš? testik ideš skusit? ja skusim vo štvrtok a budem sa modlit nech tam mam aspon ducha 😀

darazv
3. črc 2012

@maja1111111 Ahojky ako sa dnes citime?dnes si 5 den po ket ak dobre ratam 😉 ja mam pocit že sa mi to nejak vlečie ale to tým že mam volno ale zajtra konečne do prace 🙂

mabumi
3. črc 2012

@darazv ahoj, ja som testla uz dnes 😅 . samozrejme negativne 😝 ☹
dufam, ze je to len tym, ze je to skoro a ze predsalen to bude tam 😵 😵 😵
necitim vôbec nic, a co ty?

darazv
3. črc 2012

@mabumi ty si teliatko 😀 ty si mala ketik na kolkí den 16dc?a ake mavas cykly?to tiež vela spraví,,ja som mala naprik,na 15 dc dnes som tym padom 23dc a moj cyklus byva 32-35 tak je zbytočné robit si tak skoro test,,iné by bolo kebyze mam ket jak pred tym na 20dc,,,

mabumi
3. črc 2012

@darazv ja som mala naposledy 27 dnovy cyklus. predtym okolo 28. no a predtym davnejsie som mala hrozne nepravidelne, 33, aj 40 dni, ale to uz je nastastie davnejsie.
potrebovala som vediet na com som, lebo mam menit pracu a musim hovorit so sefom 😨 . no ale moc som si nepomohla 😝
straaaaasne moc dufam, ze to tam predsa len bude 😔
ty mas nieco nove, nejake pocity?

darazv
3. črc 2012

@mabumi pocity ziadne mimo toho ze mam z utroša nafuknute brucho a chodim vkuse na malú 😀 neboj hlavne nestresuj a skus testik až na 10-12 den a uvidiš nebude biely 😉 nie u každej rychlo rastie hcg ,,

mabumi
3. črc 2012

@darazv ja skusim este zajtra, lebo tak sme sa dohodli s mm (o dnesku mu nepoviem 😀 )
no a potom az v nedelu, a mozno ani nie a necham to az na pondelok na krv 😖

maja1111111
3. črc 2012

@darazv ahojky mě je fajn ,mám ještě dovču.. 🙂 jen mám blbý pocit,porotže mě přestávají bolet prsa a zitra to mám dostat...což je špatne...přesně takhle jsem to měla předtím... ☹ přemýšlim co dal...doktoři radí odstranit vejcovody..,nemáte stim nekdo zkušenost???pry se dají i zpruchodnit,ale nikdo to nechce delat,že je málá šance na uspěch...tak nevim ..zatim jsem dotoho dala 20tis..ivf a ket..to je fakt hodně 😠

darazv
3. črc 2012

@mabumi neboj nestracaj nadej do pondelka je ešte daleko a urcite budes mat // či zajtra alebo iny den 😉

darazv
3. črc 2012

@maja1111111 neboj mrška nepríde 😉 mna napadlo ak tento transfer nevijde tak neviem či nepojdem sa dat skontrolovat z vnutra laporoskopie či jak sa to volá 😀 robili to niektorej z vas? inač ti neporadim 😒

maja1111111
3. črc 2012

@darazv no jo mě byla jsem na laparce(odstraneni myomu na deloze)a tam se zjistili nepruchodne vejcovody..a oni mužou produkovat tekutinu a bránit uhnizdeni embrya...proto doporučuji odstraneni...a proč vám to vlastně nejde?