CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

darazv
3. črc 2012

@maja1111111 neboj bude dobre 😉

maja1111111
3. črc 2012

@darazv 😉

mabumi
4. črc 2012

@maja1111111 ahoj, ja som v CAR od leta 2010. najskôr som bola na Slovensku a teraz od zaciatku tohto roka som v Podoli. na SR som stihla 1 IVF + KET a tu druhe IVF a 2 KET. na SR som mala 5 vajicok a 3 embrya a tu 30 folikulov a 16 oplodnenych a z toho 8 embryi. zostavaju mi posledne dve. medzitym 2 operacie 🙄
a dnes negativny test ☹
este urobim v nedelu a v pondelok na krv. dovtedy uz nebudem testovat 😒 . kiezby sa stal zazrak 😔

maja1111111
4. črc 2012

@mabumi no ne to je rozdil 5 a 30 🙂 a to jsi brala jiné leky??a proč si měla operace?..mě přestala uplně bolet prsa obávám se,že to dnes dostanu,,ms mám opravdu pravidelně 😒 ,,Ty ještě počkej je teprve středa 🙂

mabumi
4. črc 2012

@maja1111111 ano, je to rozdiel a bola som rada, ze ich je tentokrat tolko, ale chcela som tym povedat, ze je uplne jedno ci ich mas menej alebo viac. mne to nevyslo ani v jednom pripade. a ine mali jedine a vyslo im to. takze v tom to nebude 😒
mala som rovnake lieky, ale dvojnasobnu davku. no a to priberanie, s tym mam tiez problem. ja mam aj teraz brucho ako v 6. mesiaci 😒
no a operacie - prvu som mala este pre IVF kvôli PCO, robili mi drilling a pritom zistili, ze mam aj endometriozu. potom po prvom KET sa mi urobili cysty a povedali, ze pred dalsim IVF ich treba odstranit. tak dalsia operacia, tazsia a zistilo sa, ze mam uz nepriechodne vajcovody a endo najtazsieho stupna. to bolo v 12/2011 a odvtedy som mala dalsie IVF a 2 x KET.

maja1111111
4. črc 2012

@mabumi promin co je pco?no vidím,že toho máme opravdu hodně společného 🙂 ..já mám cysty ,myomy nepruch.vejcovody a endo středního stupně...no i přes to se musí zadařit!!!!!!! 🙂 jsme bojovnice ne 🙂

mabumi
4. črc 2012

@maja1111111 to su polycysticke vajecniky. vajicka nedozrievaju do potrebnej velkosti, neprebieha ovulacia, a maju potom taky porcelanovy povrch. zaujimave ale je, ze teraz mi rastli folikuly pred KET same 🤐 , cize to sa asi zlepsilo, ale endometrioza nepusti, to je riadne svinstvo. keby bol aspon manzel v poriadku, ale ked este aj on 🙄
ja stale dufam, ze sa to podari, ale uz by to konecne mohlo prist 😔

maja1111111
4. črc 2012

@mabumi jojo musíme doufat 🙂 musí se zadařit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mabumi
4. črc 2012

@maja1111111 raz sa uz musi naozaj zadarit aj nam 🙄 😔

zuzij
4. črc 2012

ahoj, hlásím se po delší odmlce. Dnes jsem byla v Podolí, UTZ byl o.k a tak jsem vyfasovala plnou tašku léků a když přijde zítra MS, začínám hned od pátku stimulovat. Dostala jsem Gonal a vybrala si aplikaci perem, tak jsem na sebe zvědavá jak zvládnu se "ďobnout". Najít špek nebude vůbec problém 😀 a příští týden na kontrolní UTZ. Konečně se věci začínají hýbat.

darazv
4. črc 2012

@maja1111111
@mabumi no ja som dnes tiež urobila a ani naznak // 😠 jaaaj prečo pytam sa prečo?,,,stále dufam a verim na zazrak do pondelka ešte času 😠

mabumi
4. črc 2012

@darazv no tak to sme na tom rovnako 😒

darazv
4. črc 2012

@mabumi čo budeš robit ak to nevyjde? teda samozrejme chcem aby ti to vyslo ale ak nahodou,, ☹

maja1111111
4. črc 2012

@darazv to mě moc mrzí,ale ještě sesnad muže ukázat ne 🙂 a jsi alergička,?pokud ano,nech si pak kdyžtak udělat to imuno vyšetření 🙂

darazv
4. črc 2012

@maja1111111 nie som mam za sebou všetky vyšetrenia a nič mi nenašli 😉

maja1111111
4. črc 2012

@darazv aha 😕
🙂

darazv
5. črc 2012

@maja1111111
@mabumi ahojky robila som si teraz ako som prisla skor z prace test a hned v limite duch,,tak sa potichučky tešim inak to z mojej skusenosti ani nejde 🙂 a vy ako ?

pikusa
5. črc 2012

@darazv jeee duch.....tak at jen a jen sílí a je vše OK 😵

darazv
5. črc 2012

@pikusa dakujem piku dufam že bude len a len sílit 😉

maja1111111
5. črc 2012

@darazv jejeeee to je krásnýýý ,mám zTebe velkou radost. 🙂 .a ted to máš kolikaty den 10?a cítíš na sobě nějaké změny??tak at je ještě silnějšíííí 😉 ..já zatím nic test negativni,.... 😒 ráno jsem myslela,že jsem to dostala...,ale zatím ne...

darazv
5. črc 2012

@maja1111111 dakujem ale zatial sa neradujem do pondelka ešte času ,,,ano 10den som 😉 ty si len 7den nie? to je ešte skoro robit testík ale neboj za par dní už budeš mat vytužené //nepocitujem žiadne zmeny ani priznaky ,,

maja1111111
5. črc 2012

@darazv no moc tomu nevěřím 😒 ,8den 🙂 ..ale už bych ráda věděla výsledek 🙂

darazv
5. črc 2012

@maja1111111 pozri sa na mna ja som mala 8,9 den biely test a dnes som si ho urobila s tým že som neverila že by bola dáka zmena a hned na mna vykukol duch 😉 ale je jedno či máme negativné alebo pozitivné testy pokial nebude mat mimi v naručí stále budeme v strachu,,či bude hcg jak má či bude srdiečko ,atd 😒 v živote by ma nenapadlo aké bude zložité priniest babo na tento svet ☹ a iné ženy rodia jak jablon 😠

maja1111111
5. črc 2012

@darazv jo to mi povídej!!..člověk se snaží stále zustat nad věcí,ale moc to nejde...vím to od unora a do te doby mě ani nenapadlo,že to semnou takto dopadne..a budu závislá na doktorech..je to děsná bezmoc 😒

pikusa
6. črc 2012

Holky myslím na vás na obě moc 😵

maja1111111
7. črc 2012

@pikusa děkuju moc..prosímtě kolikáty den jsi měla pozitivní_?embryoložka říkala,že s jedním embryem je to později...sem to ted zkoušela 10den a nic ,to je tedy v háji?? 😒

mabumi
9. črc 2012

ahojte

@darazv to je super, gratulujem. ako to pokracuje, testovala si este? ciarka silnie?
@maja1111111 a co ty? este nezufaj 😉
ja som si robila test az vcera rano - najskôr sa ukazala slabucka, ale jasna ciarka. aj manzel ju videl. a potom zmizla a test zostal uplne biely. tak som robila este vecer a nic - negativny. a dnes rano zase biely ako sneh. co to malo potom vcera znamenat ☹ ???? brucho ma strasne boli uz asi 4 dni, bola som v tom, ze dostavam kramy, neverila som uz a potom vcera tie // - ale radost trvala len 2 minuty asi 😢

darazv
9. črc 2012

@mabumi ahojky kedy si bola na krvi ja o osmej a po 11 tej mam volat robila som si včera tt citlivost 25 a mala som tam slabeho ducha tak už to vidim znovu na biochemicku graviditu a aj som s tým už zmierená 😠 očakavam v telefonate je nam to luto krv je negativní vysadte všetky lieky 😠 no je to divné že si mala ducha a zmizol 😒 každopadne ti i tak držim silno palčeky ,a ak to nevyjde maš ešte mrazačky?pojdeš znovu do ket? my sme sa rozhodli že ak to nevyjde chcem konzultaci s dr všetky vysledky budem pytat podáme mu ruku a povieme zbohom !!!

mabumi
9. črc 2012

@darazv ale preco? mala si test s citlivostou 25 a bol tam duch 😉 . to znamena, ze krv nebude negativna 😉 . ja som mala vsetky testy s citlivostou 10 a aj tak boli negativne ☹ . uz som to vzdala.
ja som bola na krv na Slovensku, lebo teraz som tu a nechcela som kvôli tomu cestovat.
neviem co budeme robit dalej ☹

darazv
9. črc 2012

@mabumi jaj a aj ti už povedali vysledok? a mate daké mrazačky v podoli?