CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
2. říj 2012

@maja1111111 ne nemám.....ale že prý stejně dávají jen toto a kondomsex..... 😵

sofie1974
2. říj 2012

@pikusa
měl by se brát 6 týdnů před KET, aby působil, ale zase ne moc dlouho, add1 oslabuje Tvoji imunitu, takže si dej pozor na chřipky, a add2-tuším, že po 1/2 roce si zase na něj tělo zvykne, takže je pak taky k ničemu. A řezáčová má pravdu-na imunologii ti nic jiného nedají (tedy měla by jsi ještě dodržovat gumisex)🙂

pikusa
2. říj 2012

No já jí říkala,že jsem 18 den cyklu....
a ona klidně začněte brát dneska......a hned pak estrimax a může být KET--je pravda že m ám ty dlouhé cykly....ale i tak to bude tak cca 4 týdny......

@sofie1974 no chřipky.....to abych přestala chodit do práce mezi děti 😕 😵

svoba
2. říj 2012

porod super, šestinedělí hrůza. příště zvažuju, zda tam jít zase 🙂

svoba
2. říj 2012

pardon, píšu jinam. myslela jsem, že jsem v diskuzi o pordnici podolí. omlouvám se vám!

pikusa
2. říj 2012

Jo ještě--ted se budu ptát jako blb jo 😀
ten gumsex je kvuli spermiím???jako že teda když to "půjde" ven tak preservativ být nemusí??

pikusa
2. říj 2012

@svoba 🙂 🙂 🙂 nevadí 😀

svoba
2. říj 2012

@pikusa na Madara nedejte. alerggi má každá druhá. taky jsme u něj byli. prednison a chráněný sex. problém byl nakonec jinde. tohle vůbec nepomohlo.

sofie1974
2. říj 2012

@pikusa
gumisex proto, aby jsi nepřišla vůbec do kontaktu ze spermatem, může Ti (pokud by jsi měl imunologický problém) zhoršovat tzv. alergii na spermijky a pak by byl problém po KEtu, aby jsi embryjko v těle nezavraždila -takhle to zjednodušeně chápu já....

maja1111111
2. říj 2012

@pikusa prednison 5mg to je ta malá dávka co dávají preventivně v carech?

maja1111111
2. říj 2012

@svoba ahoj smím se zeptat kde byl nakonec problem?

maja1111111
2. říj 2012

@sofie1974
@pikusa jojo je to tak a také nesmíš mít žádný gynekologický zánět

darazv
2. říj 2012

@svoba ahojky čítala som tvoj članok a klobuk dole a zaroven gratulujem ja verím tiež na zazrak a stále dufam že sa mi tiež poštastí 🙂 u nas je problem- priatel má malo pohyblive spermiky 1vf- 5 neuspešnych transferov ale preto neumierame a veríme tomu že mimi bude či to bude dnes o mesiac alebo o rok ale bude a o to vacsia radost z vytuženeho pokladika bude 😀 pa pa

darazv
2. říj 2012

@pikusa ahojky tak o mesiac ides na ketík?držím palčeky a pekne krásne sa nám potom pochvál kedy bol nech vieme ta podporit 😉

maja1111111
2. říj 2012

@svoba prosímtě to jsem ztoho jelen,Ty máš alergii na lepek a to jsi otom nevěděla?(neměla jsi žádné příznaky)...muj známej to má a nesmí ho sníst,jinak nevyleze ze záchodu 😖 ..a jak to ovlivnuje plodnost?

svoba
2. říj 2012

@maja1111111 v celiakii. tedy neléčené.

svoba
2. říj 2012

@darazv hlavu vzhuru! mému partnerovi řekli, že je neplodný. a to zplodil dvě děti. se mnou 🙂 jen to prvně nevyšlo. my jsme (a nejen my), že zázraky se dějí! bojujte! 🙂

malinka_02
2. říj 2012

@sofie1974
@darazv jenze ja ji mela 7mm po kontryhelu a grepu ☹:'( cekam na MS a pujdu na dalsi..
@pikusa ne sestricky asi vedeli co mi rekne tak me jen prepojili a taky jo.. A objednala sem se sama na imunologii a termin az 22.11. do te doby z nich musim vymamit doporuceni..Me dala anpyrin uz pred ivf protoze mam trombofilni mutaci a prednison phlku denne ted pred ketem.. A ty pujdes ted. ted v rijnu na ket? A ty mas taky nejakou trombofilni mutavi? Me vysla na genetice rikali ze budu mit injekce a nakonec jen anopyrin tak sama premyslim zajit si nekam do trombocentra..

svoba
2. říj 2012

@maja1111111 dokonce mám velmi silnou alergii. nevyléčitelnou celiakii. měla jsem hrozně vysoce překročený hodnoty gliadinu. neměla jsem žádné příznaky! vážně. jen jsem bývala unavenější. žádný průjem, zácpy, normální váha (60kg na 176cm výšky) ... samozřejmě lepek nejím. dodržuju na 100% dietu.

malinka_02
2. říj 2012

@pikusa no a me ten estrimax proste nedala ☹ ty mivas jakou sliznici? A mas brat cely prednison? Ja jen pulku..

pikusa
2. říj 2012

@malinka_02 genetika je v pořádku,nic mi ani manželovi nenašli.....
sliznici taky nemám nijak moc.....kolem 9mm
a prednison a anopyrin jen půl denně.....
tak léky mám,doma to večer probereme jestli začnu už dneska zobat ale asi jo.......at to máme zase za sebou...
v říjnu mám narozky,tak třeba bude hezký dárek...
a navíc....jezdit do Phy v zimě a dešti se mi pak nechce,tak ted dokud je hezky 😵

malinka_02
2. říj 2012

@pikusa a ty mas taky nejake ty trombofilni mutace ze ti davaji anopyrin? Ja myslela ze me ho davaji na to..

sofie1974
2. říj 2012

@pikusa
začni hned, 1/2 prednisonu tě nezničí, já jednu dobu brala dva a to byla darda. Hele a proč bereš ten anopyrin? To mi ještě nikdo nepředepsal...taky jsem si myslela, že je jen na ty trombofilní mutace...

pikusa
2. říj 2012

@sofie1974 tak po poradě s manželem jsem si zobla půlku ..takže jdeme do toho....
Ne nemám,dr.se mě ptala,jestli třeba občas nekrvácím z nosu..tak jsem říkala,že jako malá a v pubertě jo,ted už ne...
tak říkala...raději dáme

malinka_02
2. říj 2012

@pikusa to vubec nechapu co to ma s nosem spolecnyho.. Ja nekrvacela z nosu nikdy a dalli mi ho 😕 a ty cekas tedy nakonec cyklu a pak jdes v dalsim na ketik? A ke komu ted vubec chodis? Ja k REzacove ale asi zkusim brzo Darebneho treba mi vyjde vstric nebo aspon naladi 😉

pikusa
3. říj 2012

@malinka_02 ted jsem po dlouhé době byla u dr.Řezáčové......
a anoo....začla jsem s prednisonem a anopyrinem....a to jsem vlastně nechtěla 😀 šla jsem se jen poradit a šup,jdeme zase na to

sofie1974
3. říj 2012

@malinka_02
@pikusa
Já chodím od začátku (2008) k Řezáčové, párkrát jsem byla i u Darebného (pokud Ř. nebyla), ale stále osobně já preferuji jí. Darebný je zábavný a možná pro mnohé více v pohodě, ale třeba osobně pro mě není úplně můj šálek čaje. Já osobně nemám ráda moc pozitivní kecy a úsměvy, ale chápu, že dokáže více naladit🙂 Spíše si také myslím, že je dobré chodit stále k 1. Dr, přeci jenom si více pamatuje diagnózu a nemusí to studovat s papírů.

pikusa
4. říj 2012

@sofie1974 taky jsem od roku 2008 u dr.Řezáčové......s ní jsem prožila stimulaci a vše ko¨lem...pokud tam je,jdu k ní.....když ne,jsem u dr.Darebného.....

malinka_02
4. říj 2012

@pikusa
@sofie1974 no ja se ted objednala na utz 12.10. a budu doufat ze do tretice vseho dobreho..a jdu zrovna k tomu Darebnemu..ja si myslim ze Rezacova je super ale je i dost stroha nedala mi ten estrofen ani tu imunologii, tak se zeptam jeho..

sofie1974
4. říj 2012

@malinka_02
Tak držím palečky-a to budeš kolikátý den cyklu?