CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

malinka_02
29. led 2013

@maja1111111 sem 8 den po ketu a opet vnitrne citim ze to nevyslo..poctvrte.. 😝

maja1111111
29. led 2013

@malinka_02 ale to je ještě strašně brzo!!!!dokud to nedostaneš ,tak nemužeš nic vědět.....Moc držím palce,at už se konečně chytí!!!! 🙂 a máš 1 nebo 2 emryjka 🙂

malinka_02
29. led 2013

@maja1111111 ja to nikdy nedostanu pres utros musim vysadit keky a teprve pak. Dali sme 1 posledni.

maja1111111
29. led 2013

@malinka_02 aha no to já to dostala.....tak držím vše co mámmmmm at se chytne a nepustí 🙂 😉

malinka_02
29. led 2013

@maja1111111 no ted uz je ssi jasno.. Ja mam cykly 23dc ale po utrosi mi to drzi mrchu az dokud ho nevysadim..

maja1111111
29. led 2013

@malinka_02 ještě to nevzdávej!

malinka_02
29. led 2013

@maja1111111 sem jen realista ..

darazv
29. led 2013

@malinka_02
@maja1111111 holky no to ste ma nepotešili ☹ kurna a to som z čoho chytila? 😠 no uvidim ci pomozu lieky ciprinol ...

pikusa
29. led 2013

Tak jsem jukla,co chtějí na tu studii....a prd...stejně nesplňujeme 😝

malinka_02
29. led 2013

@darazv nejvic z prochaldnuti, staci stridani tepla a zimy.. Nebo sem to mivala i posexu.. Musela sem se hned zvednout vycurat a osprchovat.. A nekdy i proste z vycerpani - dlouhy mejdan, malo spanku a vic alkoholu..

malinka_02
29. led 2013

@pikusa jak to? Co nesplnujete?

darazv
29. led 2013

@malinka_02 tuším piku mala na mysli vek pretože podmienka je od 18-37 rokov ,ja inač nosim celu zimu pančuchy a vzdy mam dva pary ponožiek vkuse som aj zakasaná holí chrbat u mna neexistuje sranda ze ma to chytilo až ked sme sa prestahovali konečne do svojho no pekne ,,,celu noc beham na wc spím možno tri hodky s prestavkami a v praci ma ide potom šlahnut,,,ale dnes ako mi predpisal antibiotika mam dovcu do konca tyzdna ,,radsej..inac prečo som bola v tom ze mas transfer tretí?fuuha holka velmi ti prajem aby prisiel zvrat a objavila si // testikovala si vobec ci nie?

mkuki
30. led 2013

@petulet AHOJDA, netrpšlivě vyhlížím vzkaz, jaký byl test dnes..

mě dnes přišla MS, takže od zítra začínám píchat menopur..... a v úterý na UTZ...

petulet
30. led 2013

ahoj holky, fotku sem vám dnes nemůžu dát. Manža přeinstalovával včéra pc a ještě tu nejsou všechny programy nainstalovány.. Dnes jsem si dělala ráno MAX těhotenský test 10 v 2 v 1 a čárka je od dost slabší,než včéra. Tak si myslím,že bude taky zkreslená.Takže mamatest comfort opravdu zkresluje výsledek. ☹ Zítra testnu ještě ráno,ale stejně z toho nic nebdude.

mkuki
30. led 2013

také jsem dříve slyšela o nějaké studii pro páry které nemohou otěhotnět...ale ty jejich požadavky... to jsme tehdy vůbe nesplňovali (třeba ženy měla být mega štíhlá BMI velmi nízké.... )

petulet
30. led 2013

@mkuki tak super,držím palce,aby ti vše klaplo. 🙂

mkuki
30. led 2013

@petulet zkus testnout ještě zítra..když máš dnes na jiném testu slabou druhou / bude zítra silnější 🙂 určitě ano, přece by jsi neměla duchy na více testech...

mkuki
30. led 2013

@petulet moc děkuji, jako se těším ale... obavy sjou znáš to ... dnes pdpo jdu k obvodní pro žádanky na krev a moč předoperační.. je tam jako na potvoru dnes od 13hodin... jiné dny hned od 7 .. takž dnes mi dá zádanky já zítra naklušu do laborky a v pátek by měla mít výsledky... max v pondělí a v úterý je mám donést na UTZ..

petulet
30. led 2013

@mkuki jo s tím počítám,že zítra testnu,ale moc tomu nevěřím. dnes byla fakt dost mizerně slabá. A dokonce v tom testu píšou,že to výsledek může zkreslit. Tak ti nevím.

petulet
30. led 2013

@mkuki já vím,jsou to vše stresy. budu moc držet palce,aby ti vše klaplo. přeji všem tady snažilkám,aby se konečně dočkaly toho štěstíčka. 🙂

mkuki
30. led 2013

@petulet jako to je fakt o stresu před punkncí aby byly dobré folikuly, po punkci, aby se embryo vyvíjelo správně, po transrefu, aby se to ujalo... a hlavně aby se udrželo..
celé je to o stresu, a my na to nemáme myslet..... to je hrůza..

petulet
30. led 2013

@mkuki a to se lehče řekne viď nemyslet na to 🙂 a myslíme pořád na vše. necháš si udělat prodlouženou kultivaci? mě ted tedy z ketu zaváděly prý krásné blastocyty,které už i vylézaly z obalu po hatschingu,ale asi stejně z toho nic nebude.

pikusa
30. led 2013

@malinka_02 tak za 1.věk.......už je mi 38 a taky nemám pravidelnou MS

@petulet hele 2 testy ti ducha neudělají........držím palečky 😵

malinka_02
30. led 2013

@darazv to nevim 🙂 netestila, tak nejak citim ze to nedopadlo..
@petulet neudela ti ducha dalsi test a o ze je slabsi je tim ze je jiny! Melas koupit obycejne mamatesty ty sou spolehlive ale ted uz testuj stejnym at to porovnas! No me ted hatchovala blastocysta sama ale to nikdy neznamena nic, ale u tebe je to jasny! Zitra uz bude pekna carka!

malinka_02
30. led 2013

@pikusa aha..no ak pravidelnou teda nemam taky..

petulet
30. led 2013

@pikusa já ti nevím,je fakt o dost slabší. a jestli bude i zítra stejně slabá,tak tomu nevěřím.

petulet
30. led 2013

@malinka_02 uvidíme nu. zítra zopakuji. 😒

mkuki
30. led 2013

@petulet nevím, nechám li si ji prodloužit, dle jiných názorů se to zbytečné, já zatím nevím.....
co myslíš?? u apolináře nemají prodlouženou, prostě po dvou dnech ti embryo zavedou a basta 😨)

sofie1974
30. led 2013

@mkuki
já taky nejsem příznivcem moc prodloužené kultivace-měla jsem hodně na KETech blastocyty a morulku a nic. A když mi zaváděli jedno 4-buněčné embryo, tak se chytlo-sice to nakonec nevyšlo, ale příště si moc dobře rozmyslím, zda PK či ne. Záleží taky, kolik máš embryjek...

mkuki
30. led 2013

@sofie1974 moc se ještě nevyznám v blastocytech a morule... ale myslím si, že je to zase něco co stojí peníze a oni to nabízejí, nebo dělají všem..... nechci být skrblík, ale prostě oplodní se vajíčko pomocí ICSI a šup c nejdřív zpět ke mě 🙂 🙂 a buď a nebo 🙂