CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maja1111111
5. únor 2013

@kacule123 a známá zřejmě právě rodí dvojčatka z Podolí,,ležela semnou na OPU 🙂

kacule123
5. únor 2013

@maja1111111 tak to mam asi stesti ze jsem na prvni komzultaci byla u nekoho jineho;)

maja1111111
5. únor 2013

@kacule123 no ted už vím,že se z ni musí tahat info..ale když sem tam byla uplně poprvé,byl to šok 😒

adriene
5. únor 2013

@kacule123 Moje kolegyně byla v Podolí na IUI a má krásného chlapečka, už mu budou v květnu 2 roky... a to jí bylo 39 let 😉
No a já šla v Podolí rovnou na ivf, nechali jsme zavést 1 embryo a čekám 2 klučíky... ještě pár týdnů a budou venku 🙂
Takže vzhůru do toho s optimismem 😉

kacule123
5. únor 2013

@marketma holkyyy dekuju ze jste.i vy co maji stesti v podoli.moc diky!

kacule123
5. únor 2013

@adriene gratuluju!!!moc dekuju za dodani energie

adriene
5. únor 2013

@kacule123 A u koho jsi byla na 1. konzultaci? 😉

adriene
5. únor 2013

@kacule123 😉 to víš že jo, ono to vyjde, neboj 😎

kacule123
5. únor 2013

@adriene byla jsem u melicharove.byla moc fajn.

adriene
5. únor 2013

@kacule123 Tak to je dobře, důležitý je první pozitivní kontakt 🙂 my to tak měli též, i když s jiným lékařem 😉

kacule123
5. únor 2013

@adriene no jo.rikaji to vsichni tak snad nekdy jo.jeste ze ma clovek takove moznosti sdilet a davat energii online.

adriene
5. únor 2013
kacule123
5. únor 2013

@adriene no oni tam nejsou tak nesympaticti.na rezacpvou jsemsi cadem zvykla a ted mi to ani neprijde;)

adriene
5. únor 2013

@kacule123 Já tam přišla do kontaktu s 3 lékaři -Darebný (nemůžu si stěžovat, žádná negativní zkušenost - spíš až teď zpětně mi přijde, že je takový moc "v poho" 😀 ), Řezáčová... sice odměřená, ale profesionální. A Krčmář - tam za mě - nespokojenost - je to s ním o velmi strohé komunikaci a nízké empatii. Naštěstí jsem s ním zas tak do blízkého kontaktu nepřišla 😉
Melicharovou neznám, ale holky s ní bývají spokojené 🙂

kacule123
5. únor 2013

@adriene ja zase neznam Krcmare.No ono je to fakt asi pak jedno,protoze se clovek vystrida u vsech.snazila jsem se chodit jen k melicharove ale vzhledem k tomu ze je tam jen jednou tydne tak se to fakt neda;)

adriene
5. únor 2013

@kacule123 Tak jestli je tam 1x týdně, tak to je pak těžké, to rozhodně 🙂 Já to zas "chytla" na přelomu června - července, navíc když už to vše má být tip - top, tak samozřejmě není a mě vyšla stimulace přímo do dovolené (jak naší, tak doktorů)... byli jsme zrovna v Rožmberku v Jižních Čechách... a jezdili každý cca 2. den na Uz... no dovolená absolutně v tahu, navíc nás na jedné cestě zpět nabouralo jiné auto, takže jsme se vraceli opět zpět do Prahy pro náhradní vozidlo... byl to děs, ale nakonec se to vše zvládlo 🙂

danci70
5. únor 2013

holky myslím že Krčmář tam nepatří,možná tam jen zaskakuje.na stránkách IVF jsou uvedení jen Řezáčová Darebný a Žáčková

danci70
5. únor 2013

a na tohle jsem narazila,děsím se, abych na něj někdy nepadla...

http://abecedalekaru.cz/mudr-michal-krcmar-prah...

sofie1974
5. únor 2013

@marketma
hele a co se ti nelíbilo v Gestu? já zase na ně slyšela chválu

sofie1974
5. únor 2013

@kacule123
JInak já byla s Podolím 5 let spokojená, jen to možná po nějaké době chce změnu, a na IUI tam běž, tím nemůžeš nic zkazit jako první krok...

adriene
5. únor 2013

@danci70 😀 😀 no já na něj narazila právě v létě, když měli všichni ostatní dovču... tak asi proto. On blbej asi úplně není, má i PhD., nicméně... nevím kde ho vyhrabali... 😉

kacule123
5. únor 2013

@adriene teda tak to jste meli dobre dobrodruzstvi.doktori maji dovoleno?ja si myslela ze se zastoupi..

kacule123
5. únor 2013

@sofie1974 no se trosku obavam ze tam pak zustanu i min na 1 IVF...

adriene
5. únor 2013

@kacule123 To byl zrovna týden, na začátku července, kdy byl čtvrtek, pátek svátek... darebný si hodil 14 dní dovolenou a Řezáčová byla na konferenci v Dubaji... tak to tam táhnul Krčmář... to byl teda ten pravý "tahoun"... objednal si mě na středu a jelikož se neuměl rozhodnout co a jak, tak mě objednal k Řezáčové na čtvrtek, která se v 8 ráno teoreticky měla vrátit letecky z Dubaje... no a já celá na trní, aby to fakt vše klaplo... zážitky mám dodnes 😀

malinka_02
5. únor 2013

@danci70 ne Krcma tam normalne je. Ja ho chytla u stimulace, nepoznal ze m malo rostou folici a nezvysil davku a kdyz sem sla podruhe uz bylo pozde. Pak podruhe nas sedelo 5 v cekarne on si sedl na sesternu a 20 minut si tam povidal se sestrami ze nena zenskou, slyset bylo uplne vsechno! Pak teprv sel ordinovat a opet o nicem ptal se proc tam sem..

malinka_02
5. únor 2013

@adriene jo tak to hyla presne ta doba kdy sem tam byla.. A chytla Krcmare..

adriene
5. únor 2013

@malinka_02 Fakt? No vidíš... tak máš podobnou zkušenost...

malinka_02
5. únor 2013

@adriene a mm ma sice 70 mil ale minule mel 64 ale na jinem testu v caru jim vyslo ze jen 2% sou pouzitelne tak nas rovnou hnali na icsi. Tak ted nevim..

adriene
5. únor 2013

@malinka_02 A co zkusit ty léky pro muže, co baští manžel @darazv ... jen nevím, jak se to jmenuje. Ale zázračně to pomohlo 🙂

malinka_02
5. únor 2013

@adriene muj ji selzink a ecko a pomohlo to. Ono to je tezky na 1.spermiogramu v lednu na imunologii mel 64mil, linearni a+b mel 23% ale morfologicky vadnych 72%, pak mel v breznu 30 mil v caru tam prave rekli ze jen 2% sou kvalitni, v cervenci pred ivf mel 22 mil a u ivf rekli ze to bylo nejhorsi ale hodnoty nerekli. No a ted na imunologii ma 70mil, ale a+b ma 69% a morfologicky vadnych 66%.