CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

danci70
5. únor 2013

@malinka_02 a jak dlouho to je,cos na něj narazila? třeba už tam nepracuje,tajně doufám!

minulé a toto pondělí byla Řezáčová sama(Darebný měl dovolenou),když nestíhala,sestry sháněly Žáčkovou,ta taky nemohla.nakonec sehnaly jakéhosi vysokého doktora,který utíkal chodbou dělat ET jedné nedočkavé mamince,která začínala být poněkud nervózní,že něco nestihne a chce přijít zítra....ale už jsem to tu psala..že by to nakonec byl ten Krčmář??

darazv
5. únor 2013

@adriene Profertil 😉 a mam ho aj lacnejšie cez jednu pani ktorá ho ma vzdy na predaj na tri mesiace z 3200 na 1600!!! 😉

adriene
5. únor 2013

@darazv Tak si pamatuji dobře 🙂

maraida
5. únor 2013

@mugo168 to je mi moc líto ☹

@kacule123 já mám z Podolí taky holčičku,z 1.IVF.Ale sourozenec se zatím nedaří.Tak nepropadej panice...

@pikusa téda,to muselo být super!!!To věřím,že bys tam ještě nějaký ten den vydržela.A to jste měly přes cestovku nebo nějaký slevový portál?A co vše v tom bylo?A jestli se můžu zeptat na cenu?Já zatím objednala víkend na Šumavu a do Klatov.A ještě bych chtěla do Luhačovic než to zase vypukne 😀

darazv
5. únor 2013

@adriene šikulka je pekné že na nás myslíš 😉 ako sa inak cítiš?čo chvilka budes mat chlapčekov v naručí určite sa nevies dočkat 🙂

maraida
5. únor 2013

@danci70 Krčmář tam je určitě,to tě nepotěším.Měla jsem ho teď v lednu.Chodím jen k Darebnému,ale 1 UTZ mi vyšel na středu,to tam Darebný není a místo něj tam je právě Krčmář.Je vysoký,tmavovlasý,ale mladý.

adriene
5. únor 2013

@darazv To víš, že na Vás všechny myslím. Ani nevíš, jak moc bych Vám všem tady přála alespoň jedno miminko v bříšku 🙂 ale ono bude, jsem o tom přesvědčená 🙂

Já teď posledních pár dní... více těžkopádná, už se hůře hýbu... kluci mají každý už cca 2 kg, tak je to znát... Ale snažím se fungovat stále normálně... pokud to jde. Na prcky se už těším, ale říkám si, že dokud jsou v bříšku, tak je to zatím "brnkačka" 😎

darazv
5. únor 2013

@adriene si zlatá 😉 zavidim ti a verím ze ta budeme čo chvila nasledovat 🙂

adriene
5. únor 2013

@darazv Určite budete... hezky všechny jedna po druhé 😉

malinka_02
5. únor 2013

@danci70 naposled to na te sesterne bylo cca 17.1. ..

pikusa
5. únor 2013

@maraida já tí napíšu zítra už jsem jen na mobilu

kacule123
6. únor 2013

@maraida dekuji moc.drzim pesti palce i na sourozenecka!

maraida
6. únor 2013

@kacule123 děkuji 🙂

kacule123
7. únor 2013

holky nevite,jestli jsou i nejake jine leky podobne clostilbegytu na rust folikulu?

mugo168
7. únor 2013

@mkuki Ono si nevybereš, já jsem měla zase přehnané reakce - 34 vajíček a prd z toho ☹ Držím palce, ať zítra zjistíš, že tělo reaguje jak má 😉!!!!

mugo168
7. únor 2013

@maja1111111 Jsem si říkala, že si koupím Gynex (docela ho někde chválili), tak třeba se tělo umoudří samo 🙂 No, taky pociťu špíčky, na které jsem nebývala zvyklá ☹ Pořád si člověk říká, musím být v pohodě, co bych pro prcky neudělala, ale když pořád nepřichází, na nabraná kila se hned dívám jinak.. Ono jestli cvičíš a zpevňuješ se u toho, tak kila dolů moc rychle nepůjdou, ale hned tělo vypadá líp a každý cvičení pomůže i psychice, takže vzhůru na cvíčo!!! 😀

maja1111111
7. únor 2013

@mugo168 no víš mě tahle kila navíc docela dostala 😒 ,já jsem člověk který s váhou musí bojovat celý život..vždy jsem měla kolem 75-80kg,ale nežřekla bysto do mě,jelikož jsem dříve posilovala a mám kostru po tatkovi ..takže jsem ač je to zvláštní měla postavu ok a ted mám o 10kg a to už si připadám oteklá jako prase...hlavně mám tuk na břiše a to jsem nikdy neměla...neumím si představit,že to pracně shodíma pak bych to zase měla nabrat..(to nemluvím otom ,jak mi bylo zle z prášku) nevím zda pujdu do toho znova... ☹ ..ale zeptat se do jineho caru pujdu 🙂

petulet
7. únor 2013

@mugo168 k čemu je dobrý ten gynex? coty máš za diagnozu?já měla taky hodně vajíček. ono právě neznamná,když jich je hodně,že jsou té nejlepší kvality vid?

pikusa
7. únor 2013

Ahoj holky....
Gynex jsem brala měsíc,pak čekala stejně 50 dní na MS a to před ním jsem měla už celkem pohodu....35 dní.....a pak jsem dostala tu šílenou chřipku....
tak ted nevím,jestli s ním mám začít

@maraida hele ty termály.....tady u nás je cestovní kancelář a my se známe s majitelem a toto byla nabídka pro pracovníky cestovek...ale nenaplnilo se to,takže nabídku rozeslal dál.....Tak jsme proto jeli.....
Tak jsme za pobyt dali cca 3000.....+ pa nějaké vstupy do termálů a co jsme utratili...
A mě fakturu poslal do práce a mě přispěli 2000 a tak jsem to měla za hubičku 😵 😵

maja1111111
7. únor 2013

@pikusa gynex beru taky ,ale MS nesrovná(nebo byse musel brát dlouho),jediné co jí srovná je antikoncepce..mám to ověřené,stačí nejméně 3 měsíce a tělo si navykne...tedy umě to funguje.
🙂

maraida
7. únor 2013

@pikusa tak to je paráda,to se to pak cestuje viď 🙂

petulet
7. únor 2013

@maja1111111 no já to mám taky nepravideně,možná si nechám na chvíli předepsat antikoncepci.
ted jsem se někde dočela,že i holčiny s pco otěhotněly přirozeně. to by byl zázrak viď?ale u mě asi nehrozí. nebo jen pomocí hormónů se jim to podařilo. pomyšlení na celý ivf mi nahání hrůzu.

mugo168
7. únor 2013

@maja1111111 Tak to máme podobný s tukem na břiše ☹ Taky je to pro mě novinka a taky jsem chodívala posilovat, ale prý když chci mimčo, tak nesmím tahat těžký věci, a tak jsem se toho zřekla. Občas si zacvičím s 1,5kg, ale to je mizerný. No, mně bylo špatně z toho prednisonu a píchání injekcí také není moje hobby, ale to se jakžtakž dalo. Já se někdy půjdu ukázat asi k Apolinářovi..

mugo168
7. únor 2013

@petulet Diagnózu žádnou - vše ok. Prý. No, prvně říkali, že mně nerostou vajíčka a ejhle rostou i bez prášků. Pak tvrdili, že mám nízkou sliznici a ejhle ona rostla i bez prášků,... Od mala mám delší cyklus a nevejdu se do tabulek, to je asi celý ☹ Že mám všechno později než je běžné. Gynex by měl tak nějak srovnat ženský tělo. Láká mně, že je více méně přírodní, tak by mohl tělu trošku pomoct po všech těch práškách.. http://www.prozdravi.cz/gynex.html ... Kamarádka mě nedávno vzala ke svému léčiteli a ten říkal, že mám brát jód a bylinky na posílení vaječníků (a to jsem mu neřekla, proč k němu jdu, jaký mám problém), tak budu zobat jód, pít čaje, jíst ryby a miminko se jistě dostaví 😀

maja1111111
7. únor 2013

@petulet a neříkala jsi že máš nepruchozí vejcovody?nebo si to pletu?

maja1111111
7. únor 2013

@mugo168 a jaké bylinko to jsou?

mkuki
7. únor 2013

holky kapky gynex jsem brala i já, ale asi to na mě nemělo tehdy žádné reakce......

petulet
7. únor 2013

@maja1111111 jj říkala,mám. ale taky nechápu,že nějaký holčiny co je maj beprůchozí otěhotněly. ty je máš průchozí?

maja1111111
7. únor 2013

nepruchozí,asi díky endometrioze..takže umě asi nulová šance,jelikož jsou srostlé...Ano ty případy jsou dokonce jsem si sjednou holkou psala...byla dvakrát na laparce a dvakrát jí doktor řekl :totální nepruchodnost!!myslím,že nakonec snad otěhotněla dokonce dvakrát přirozeně...A psala:nikdy nevěř na 100%doktorum!!!
Já to také i přesto zkouším,ale bacha mi máme větší šanci mimoděložního oplodnění 😖

maja1111111
7. únor 2013

@petulet a tys byla na laparce?