CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

booo
19. únor 2013

@julie74 Tak to ti přeji, aby se nic jiného už nevyvrbylo a chromoyomy rychle srovnají do latě!!

U nás se také netěhotní primárně jen kvůli spermiím, ale i trochu kvůli mému zdrav.stavu ikdyž né gynekologickým!!
I přesto, že jsem mladá, byla bych velmi ráda kdyby se zadařilo co nejdříve, před třemi roky, mi lékaři zjistili roztroušenou sklerozu!! ☹
Ta mi samozřejmně nebrání otěhotnět, ale čím dýl se to podaří, tím hůře se s tím bude moje tělo prát po porodu!! A toho snu, mít alespoň jedno dítě se prostě nevzdám 🙂 🙂

Prostě poslední dobou se na nás smůla lepí nějak často!!

mkuki
19. únor 2013

@booo ahojda, moje kolegyně v práci má také roztroušenou sklerózu a je jí více jak 33 a neboj otěhotněla a porod a vše bylo v pořádku.
Chápu, že je to omezení, ale snad se to dá skloubit, kor když jsi ještě mladá 🙂 přeji brzy vytoužené miminko 🙂

booo
19. únor 2013

@mkuki Děkuji, vím že to může být vše v pohodě a pevně v to věřím, ale malé obavy přece jenom jsou, léky na uzdravení nejsou a nikdo nemůže přesně řít jak tělo zareaguje!!

Každopádně jsem optimista a doufám, že to bude ok!! Každopádně píchání injekcí při stimulaci pro mě není žádný problém, to mám perfektně nacvyčené!!! 🙂

A co ty??? Jak je, řádně odpočívej a šetři ať se embroušek dobře zabydluje!!! 🙂 Držím palečky 🙂

mkuki
19. únor 2013

@booo u já jdu zítra už do práce... doufám, že bobísci jsou tam, kde mají být 🙂 🙂 na ET jsme byla v pátek v 13:30 .... takže je to brzy, ale doufám, že pět dní doma v klidu a pohodě bylo plodných 🙂

booo
19. únor 2013

@mkuki Tak hlavně se šetři i v práci, co vlastně děláš?? Musíš tu smůlu prolomit, nějak se zde nedaří, tak na tebe budu myslet 🙂 🙂 🙂

maraida
19. únor 2013

Malinka tak to teda taky koukám 😕 po mě ani nechtěla doporučení.Řekla jsem jí,že z 1.IVF mám Viktorku,pak se to 2 krát nepodařilo a teď mě čeká poslední pokus a že mi bude už 4O.A že mě v Podolí nechtějí na imuno poslat,jen nasadit preventivně Prednison.Tomu se teda moc divila.

mkuki
20. únor 2013

@booo ahojda, jsme fakturantka, takže sedím u PC. nic netahám... a jsem i v klidu 🙂 .-) kdyby bylo potřeba být doma, tak sjem . Je mi dobře...
pokusím se tu smůlu prolomit 🙂

julie74
20. únor 2013

Booo, to sice moc nevypadá, ale máme ob dům sousedku, která s roztroušenou sklerozou má tři děti. A nejmladšímu už bude přes deset let, a pořád vypadají všichni úplně v pohodě. Ale máš pravdu, že je to hodně o držení si placů a o štěstí. Já jezdím jako práci hodně po lidech a vypráví mi. A jedna paní účetní má syna s RS, a říkala, že ho už léta drží v perfektním stavu homeopatikama a alternativní medicínou. Tohle nejsou příklady jedna paní povídala, tu alternativní medicínu si už určitě zkoušela. Každopádně o to víc držím place.
Malinko, možná té Malíčkové vážně to zkus odpustit, na e-miminu holky dokonce plánují cosi jako hromadnou odměnku, jestli jsem to dobře pochopila. Třeba fakt měla špatný den.
Mkuki, tak v práci nedávej do tiskárny moc papírů najednou, hezky pijánko po dvou listech. Držím palec a klídek

Holky jestli to dobře chápu - problémy s imunitou je vlastně alergická reakce na něco - viz. prednison preventivně ? Pokud ano, proč nezkusit homeopatika. Já měla astma a těžkou alergii a jeden doktor v Plzni mi to dal dohromady homeopatickým výtažkem z žampionů

mkuki
20. únor 2013

@julie74 tak k tiskárně naštěstí chodí kolega a nosí nám to hromadně všem, na jednu tiskárnu je nás 7 a všechny jedeme jako šroubky... JO doma bylo lépe, ale nejse zde zastupitelné ☹. moji práci mi v mé nepřitomnosti nikdo nedělá.. jen při delší době se holka když mají u sebe hotovo snaží pomoci 🙂(ale to jde nyní velmi obtížně... každá máme svoje dodavatele a těch je mnoho..)
každopádně jsem v klidu a pohodě a času dost, on to stejně nikdo neudělá 🙂

julie74
20. únor 2013

@mkuki to je dobře, že se nedřeš s papírama. To víš, musíme na tebe dávat pozor, potřebujeme tě na zlomení Podolí. Ne fakt, to bude dobrý, buď v klidu

malinka_02
20. únor 2013

@julie74 byla to urcite ona 😀 Karin Malickova.

malinka_02
20. únor 2013

@maraida no tak na me tohle.. A ze do 35 jen po dvou neuspesnych ivf a pritom se me ani nezeptala kolik mi je.. A ja ze mam za sebou ivf a 3 kety a ona aha takze 4 pokusy. A zemproc nejdu v podoli a ja ze sem byla ale ze mi dali jen prednison a ten ze mi 4 x nepomohl.. A mam prijit az 11.3. Takze dalsi 2 mesice minimalne ivf nic.. Manzel teda rika ze by sel a pokud to nevyjde tak budeme vedet na ket..
@julie74 mo tak zksuim to jen me to zaskocilo kdyz je tak vychvalovana.. Jakou odmenku? To nechapu..

maja1111111
21. únor 2013

holky pomoc!!!!!je možné mít pozitivní test před menstruací???nebo je to kravina..už jednou semi to stalo...a ted mám taky pozitivni a čárka je výrazná..fakt nevím co to je??doufám,že ne mimoděložní

danci70
21. únor 2013

@maja1111111 a kdy to máš dostat? jestli v sobě nemáš žádné léky,tak co by to bylo jiného než těhotenství 😉 ježiš to by bylo super! moc bych ti to přála 🙂

maja1111111
21. únor 2013

@danci70 no já to měla dostat ted...leky jsem brala do pulky ledna ,tak to už asi ne...no hele já sem fakt v šoku..zitra jdu do podolí na krev ,tak uvidíme...drž mi palce 🙂 ale když mám ty nepruchozi vejcovody ☹

pikusa
21. únor 2013

@maja1111111 zázraky se ději holka.......že by potkal tebe????byla by to nádhera 😵 😵 😵 😵 😵
Holky a jen tak mimo.....co vás vede jako neplodnice 😀 testovat?????
jako já bych ani nevěděla kdy s mým cyklem....ted jsem třeba zase nějaký 37 den cyklu......ale test by mě nenapadlo dělat.......

maja1111111
21. únor 2013

@pikusa no mi do toho ted pořád bušili 🙂 a dělala jsem si srandu ,že to prorazíme 🙂 ..a hlavně se mi nedaří zhubnout,pořád mám takový divný pocit ,že je něco jinak....a mám to dostat a nic,tak jsem to zkusila 🙂

pikusa
21. únor 2013

@maja1111111 aha
tak že by???????to bych ti přála úplně nejvíc
že bych taky testovala??????? 😀 😀 😀 😀
no já nemám čím 😵

danci70
21. únor 2013

@maja1111111 moc držím palečky a věřím na zázrak.na vánoce budeš mít miminečko 🙂 🙂 🙂

maja1111111
21. únor 2013

@danci70 moc děkuju 🙂 ,ale zatím se neraduju...raději

danci70
21. únor 2013

@pikusa a co ty,už jsi se rozhodla,jestli jiné CAR ?

mkuki
21. únor 2013

@maja1111111 tedy to by byla skvělá zppráva 🙂 // 🙂 🙂 gratulace zatím jen potichoučku 🙂

já jsem dnes 6den zítra to bude týden 🙂 a... jediné co na sobě porozuji že mám tlaky a kapku bolesti v podbřišku, ale už méně než dříve...
ms bych měla případně dostat ke konci příštího týdne a na krev jdu 1.3 v pátek...
tak ...... uvidíme....
moje šéfová mi koukala do očí a řekla....vidím vám to na očích .. (co to tedy nevím..) :.-) 🙂

danci70
21. únor 2013

@mkuki týden utekl jako voda..ještě pár dní a máme tady další // 🙂 budeš testovat dříve než půjdeš na krev?

pikusa
21. únor 2013

@danci70 ano....už jsem tam volala....sestřička velice příjemná a že prý s doporučením od dr.je to lepší.....to teda nevím proč,každopádně jsem si volala k mé dr.a zítra mám zavolat jestli mi to napsala....

mkuki
21. únor 2013

@danci70 víš, zatím ani nevím.... test doma nemám 🙂 a ani mě to zatím neláká.... asi ten strach, co tam bude 🙂 ☹... vím, že by to mohlo být cca vidět 10 a další det po ET. takže cc pondělí, úterý.... možná budu opravdu nedočkavá a testnu... 🙂 🙂 a neboj samo dám informace...

maja1111111
21. únor 2013

@mkuki držím moc palečky.... 🙂 kdybych byla zdravá raduju se,ale ted mám spíše strach z mimoděložního...(když mám nepruchozí ty vejcovody ☹

mkuki
21. únor 2013

@maja1111111 zrovna nedávno jsme o tom viděla nějaký dokument... držím pěsti, aby bylo štěstí 🙂

ztím si v duchu říkám, že sjem jako kinder vajíčko s překvapením a nebo 3 v 1 .-)

maja1111111
21. únor 2013

@mkuki 😀 ..no kdyby bylo to překvapení, je to super 🙂 představa ,že už člověk nemusí bojovat 🙂

danci70
21. únor 2013

@pikusa a které centrum jsi vybrala? už nepamatuju.....

danci70
21. únor 2013

jo holky,byla mě odstraněna fotka se zprávou: Tvůj fotoportrét jsme stopli (nezobrazuje se), protože nesplňuje pravidla

nechápu,měla jsem fotku jako spousta jiných holek