CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

nelfilka
10. bře 2013

Také přeji Viktorkám vše nejlepší k svátečku. Já jsem teď vrátila z Prahy, dr. Darebný jel kvůli mně a jedné paní z domova. V pátek jsem měla folík 13 mm a dnes už nebyl :(

maraida
10. bře 2013

@nelfilka děkuji za Viktorku 🙂
S folíkem je mi to líto ☹ Takže příští měsíc další nativ?

maja1111111
10. bře 2013

@maraida já byla na laparce s tím,že me odstranovali 2 myomy na deloze..čili operace v unoru a duben-květen hned stimulace na ivf..

sofie1974
10. bře 2013

@maraida
já si laparku zařídila v Gyncentru, po posledním potratu to vypadalo na srůsty a furt mě bolel podbřišek, dohodla jsem se se svojí gyndařkou

malinka_02
10. bře 2013

@nelfilka tohle je na pytel.. Mrzi me to, me se to stalo u ketu taky tak chodim radsi kazdy den..

Taky preju Viktorkam vse nej!

mkuki
10. bře 2013

@danci70 viktorka moc a moc děkuje je nemocná, klasika rýma a teplota... ☹

mkuki
10. bře 2013

@maraida moc děkujeme a i vaší Viktorce vše nejlepší ..

nelfilka
10. bře 2013

@maraida
Ano, další měsíc ještě nativ.

@malinka_02
Kdo by to čekal, že ze 13 mm v pátek praskne....i Dr. Darebný byl v šoku. Holky, on přijel do práce jen kvůli mně a jedné paní, který byla také na utz. A to bydlí v Příbrami. Musím mu příště "poděkovat" 🙂)

maraida
10. bře 2013

@malinka_02 Vika děkuje 🙂

@mkuki díky 🙂 A ať se Tvoje Vikinka brzy uzdraví 😉

@nelfilka v Příbrami?Nám říkal,že je z Berouna... 😒

malinka_02
10. bře 2013

@nelfilka me rostou pokazde o 3 mm denne takze me by taky praskl.. Proto tam musim denne pred ketem no.. ☹

sofie1974
11. bře 2013

@maraida
já jsem měla problémy po revizi dělohy-pan doktor mi řekl, že se můžeme snažit okamžitě🙂

nelfilka
11. bře 2013

@maraida
No, jasně že je z Berouna...nějak jsem to popletla 😀 Mně rostou folíci pomalu ☹ ale tenhle byl nějaký super rychlý. Nevím, zda to není Nosifolem, který jsem začala užívat.

danci70
11. bře 2013

@nelfilka to je mi líto,že rupnul ☹ a pan doktor je moc hodnej,když vážil cestu v neděli do práce 🙂

já dnes 9DC,folíky 18,13,13 ve středu jdu zase na to...a kdo to bude dělat se neví...tak mám zase stres pěknej z toho,kdo bude na utz a kdo na sále 😒

pinkywinkie
11. bře 2013

Tak mi to dneska potvrdily z krve - negativni ☹

danci70
11. bře 2013
nelfilka
11. bře 2013

@pinkywinkie

@danci70
Tak slušný výkon 🙂), přeju krásné aspoň jedno vajíčko, tipuju na dvě 😉

danci70
11. bře 2013

@nelfilka děkuju,kéž by 🙂

pinkywinkie
11. bře 2013

@danci70 no :(

pinkywinkie
11. bře 2013

@nelfilka jednou to vyjde 🙂

maraida
11. bře 2013

@pinkywinkie ☹ ☹ ☹ a co máš dál v plánu?KET,další IVF...?

@danci70 tý jo,to je teda rychlost... 🙂 Ve středu budu držet palce jako blázen 😅

maraida
11. bře 2013

@malinka_02 tak jak na imunologii?

Já jsem dnes viděla výsledky na vlastní oči,závěr je,že špatně mám jen kategorii Intracel.cytokiny a hlavně TNF ALFA.Mám užívat ráno Metypred a večer Pentomer a za měsíc přijet na kontrolní krevní testy a podle výsledků se uvidí co dál.A příští čtvrtek jedu do Podolí na kontrolní UTZ a pro výsledky HP.

danci70
11. bře 2013

@maraida děkuju 🙂 😀 a tobě držím moc palce ať léčba zabere 😉

maraida
11. bře 2013

@danci70 taky děkuji 😉

danci70
11. bře 2013

holky už jste slyšela některá něco o fytosoje, teď jsem to vypátrala na netu

http://www.emimino.cz/diskuse/fytosoja-nahrada-...

nelfilka
11. bře 2013

@danci70
Kdysi jsem to četla. Ale nezkoušela. Já teď užívám přípravek z Rakouska DHEA.

malinka_02
11. bře 2013

@pinkywinkie to me mrzi.. ☹

malinka_02
11. bře 2013

@danci70 taky drzim palce!

malinka_02
11. bře 2013

@maraida nakonec sem byla prijemne prekvapena, byla moc prijemna a rikala ze imunita je sice hranicni ale ze vysledky jsou divne ze mam na manzelovi spermie 114% a na ostatni a trofoblast sem pod normou a ze tady v tomto pripade cim mene tim hure a ze je to divny ze to normalne lidi maji opacne.. Takze my brali asi 5 ampuli krve a uvidi se ale vysledky za tech 14 dni a tak se obavam ze budem muset s ivf pockat.. A ja uz se zas blbka tesila..

maja1111111
11. bře 2013

@danci70 to obsahuje Sarapis to používá mamča na přechod 🙂

julie74
12. bře 2013

danci, na zítra držím strašně moc palce , ať se doktoři hrozně snaží 😀

Pinky je to škoda, ale holt pokračovat dál, no....

malinko, ta imunologie je pro mě hrozně záhadný obor, ale na naší diskuzi je holka, která má po Pentomeru dobré výsledky, to bude dobrý