CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
12. bře 2013

@pinkywinkie mrzí mě to........ale ono jednou klapne 😵 😵

petulet
12. bře 2013

@pinkywinkie to mě mrzí ☹
danci 70 držím vše co mám na zítřek 🙂
maraida tak ť ti léba brzy zabere

maraida
12. bře 2013

@petulet díky 🙂

danci70
12. bře 2013

@julie74 @petulet

holky moc děkuju! 🙂

danci70
12. bře 2013

@malinka_02 díky moc 🙂

maraida
12. bře 2013

@julie74 Pentomer beru já,Malinka ještě nemá nasazenou léčbu.Včera večer jsem ho měla poprvé a musím říct,že mi po něm bylo tak špatně,že jsem myslela,že snad umřu ☹ Návaly,studený pot,pocit na omdlení a na zvracení,točil se se mnou celý svět...Jestli to takhle bude pokračovat dál tak teda nevím... 🙂 Manžel když mě viděl,tak říkal jestli se na to radši nevyprdnem a nezůstaneme u 1 společného dítěte.Ale já to chci zkusit.Jen se bojím,abych si tím třeba nějak nerozházela celou imunitu...?

danci70
12. bře 2013

@malinka_02 a držím palce na výsledky od Malíčkové,určitě ti pomůže 😉

danci70
12. bře 2013

@maraida to je to takový driják? jak dlouho to budeš muset brát? možná si tělo časem zvykne... já si říkám po každé neúspěšné punkci,že se na to můžu v..... a pak to stejně zkouším znovu 😒

maraida
12. bře 2013

@danci70 budu to brát měsíc,pak na kontrolu a uvidí se...Nevím jestli je to takový driják(trochu asi jo,protože říkala,že vzhledem k tomu,že máme na léčbu málo času tak bude muset být razantnější) nebo to jen hůř snáším...no snad se to časem poddá...

julie74
12. bře 2013

Maraido, Jo s tím pentomerem jsem si to popletla, kdo a jak. Ale každopádně, jak Nel, tak ta holka na naší diskuzi říkala, že ze začátku to je úplně příšerný, prý nemohla v noci vůbec spát, ale za pár dní to přešlo a zabralo to. Kdyby sis s ní chtěla vyměnit zkušenosti - hledej na e-mimino, diskuze nízké AMH, diskutérka Petkali. Když je člověku zle a zjistí, že někdo s tím má zkušenosti, myslím, že to pomůže. 😀 Tak tomu Pentomeru zlom vaz

maraida
12. bře 2013

@julie74 děkuju 🙂

nelfilka
12. bře 2013

@maraida
Je mi neskutečně zle pořád, mám v sobě 6 tablet. Je mi zle i přes den :(
@danci70
Hodně štěstí zítra ;)

danci70
12. bře 2013

@nelfilka děkuju moc 🙂
vydrž,snad to bude brzy lepší!

já jsem dnes na tom strašně psychicky ,nedávám to,nemám na to 😒

nelfilka
12. bře 2013

@danci70
Vydrž, zvládneš to, Dančo.

malinka_02
12. bře 2013

@danci70 děkuju, taky džím palce!! Beruško nevzdávej to! Já měla dneska taky chut se na všechno vykašlat ale zase to přešlo!
@maraida a na co to tedy je mty léky? A brala ti znovu krev? Já přemýšlím začít brát prednison pokud by mi řekla MAkíčková že je vše ok tak bych začla po 26 stimulovat a říkali že Prednison mám brát měsíc před transferem, tak bych ho měsíc brala.

danci70
12. bře 2013

holky strašně moc děkuju za podporu.já jsem prostě hroznej nervák

maraida
12. bře 2013

@nelfilka a bereš taky ten Pentomer a Metypred?

@danci70 strašně moc ti na zítra držím palce!!!Musíš věřit,nic jiného nám nezbývá...

@malinka_02 já bych asi počkala na výsledky od Maléčkové,co ti řekne.Mě třeba řekla,že Prednison ať si od Darebného v žádném případě neberu.Na další krev jdu až za měsíc a uvidí se,jestli si imuno zlepšilo...
Metypred je prý něco na způsob Prednisonu,ale silnější a Pentomer má prý ještě posílit jeho účinek.Nelfilka píšu to doufám správně?Jinak já mám vše OK až na cytokiny a hlavně TNF ALFA.

malinka_02
12. bře 2013

@maraida to vubec nevím co je.. a krev ti brala jen jednou poprvé nebo ještě potom? A proč si ho nemáš brát? No asi protože bereš tohle ne? Ale kdyby mi to vyšlo dobře tak bych stejně radši brala prednison než nic .. chápeš? 😕

malinka_02
12. bře 2013

@danci70 tentokrát to musí klapnout!

maraida
12. bře 2013

@malinka_02 krev mi brala zatím jen jednou,podle výsledků nasadila léčbu.
Jj,Prednison už ne když mám tohle,ale stejně říkala,že je blbost,když mi ho v Podolí chtějí dát jen preventivně...

malinka_02
12. bře 2013

@maraida no já sem myslela jen kdyby vyšlo všechno ok tak budu radši ho brát preventivně než nic chápeš..

darazv
13. bře 2013

@danci70 držím palce 😉

nelfilka
13. bře 2013

@maraida
Píšeš to správně, u Pentomeru se využívá, že tlumí zánětlivé protilátky. Jinak já jsem už v jiném levelu, mám imunoglobulíny, injekce Subcuvia. Mám toho víc než ty :(

@malinka_
Pokud nic nedostaneš, Prednison schvaluji preventivně do 15.tt.

danci70
13. bře 2013

ahoj holky, mám to za sebou 🙂
byl to teda masakr,prý proto,že jsem měla merional a odsávala 4 folikuly,že to prý se nemůže a že Darebného zabije a že to bylo naposled....myslím,že mi potrápila jak mohla.proč minule dva folikuly nebolely vůbec a 4 bolí jako kr....ale sestřičky byly zlatý,hodný...
a výsledek, 1 vajíčko 🙂 já jsem za něj strašně šťastná i když vím,že zdaleka není vyhráno.tak alespoň vím,že něco se ze mne vydolovat dá.minimálku už ovšem nikdy!

všem vám moc děkuju za podporu,jste zlatíčka 🙂

danci70
13. bře 2013

jo dnes jsem byla sama na odběr,přišla ještě jedna adeptka ,ale asi jí to prasklo,po utz odkráčela dom

pikusa
13. bře 2013

@danci70 tak držím palce vajíčku 😵 😵 😵

maraida
13. bře 2013

@danci70 tak to je paráda!!!Budu držet palce na zítra,aby ti řekli skvělou zprávu,že se vajíčko oplodnilo 😅
Takže ti OPU dělala Řezáčová,jestli to chápu správně 😠 A proč už nikdy nechceš minimálku?Vždyť máš u ní lepší výsledky než u nativu?

@nelfilka nějaký imunoglobulíny prý budu mít taky,nasadí mi je od začátku stimulace.Jsou to prý injekce do svalu a budu na ně jezdit k ní 1krát týdně.A jsou prý z krve lidí...Máš ty samé,nebo jiné?

maraida
13. bře 2013

@pikusa ahoj 🙂 Už jsi byla v Gennetu?

pikusa
13. bře 2013

@maraida ahoj...nene nebyla....jedeme 27.3.

danci70
13. bře 2013

@maraida už nechci odběr bez narkózy,po dnešku už ne