CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
27. srp 2008

down: Do 40ti mám ještě asi tak 11,5 roku. . . . . Jo prďouškové tam jsou, snad se hezky u mě aspoň jeden zavrtá.

downhamka
27. srp 2008

Tak to jses mladoucka, to budes tehotna ani nemrknes 😉 ! Ja jsem potkala holky kolem 38let, v caru v Podoli. To uz bych se bala, ze je pozde... No ale taky to nekdy vyjde, jooooo matka priroda vi jak na to. Taky urcite vis, ze je vetsi sance otehotnet v lete/jare, tak uz to chodi i se zviraty. 🙂 😀 😀

m.e.l
27. srp 2008

down: V naší rodině se na jaře rodí, pro mě je ideální čas - teď! 😀

downhamka
27. srp 2008

Jo, Jo tak super, kdy jdes na krev testy, pocitam, ze pristi tyden?!

zulik
27. srp 2008

S tím otěhotněním mi říkala Dr.Řezáčová, že než léto je lepší podzim, protože už je méně alergenů a taky spermoňům se moc teplo nelíbí 😀 Samozřejmě, ideální je jaro, jako u zvířátek.

m.e.l
28. srp 2008

down: Na krev jdu 10.9.! Dlouhá doba. . . . 😒

pikusa
28. srp 2008

Ahoj a dobré ráno 🙂
tak se připravuji na cestu a už aby to bylo za mnou a já jela dom s dobrou zprávou 🙂 🙂 🙂
MEL uteče to neboj 😉

m.e.l
28. srp 2008

pikusa: Určitě budou ty nejlepší zprávy. No snad to uteče. . . . Ty jo, tohle je na palici. 😔

buresinka
28. srp 2008

Ahoj holky, tak Pikusko moc Ti držím palce, ať přijedeš s tou nejhezčí zprávou. 🙂

Holky, já jsem hrozně nachcípaná, vůbec nevím, kde jsem k tomu přišla. 😠

pikusa
28. srp 2008

No to teda a navíc jsem moc moc naštvaná,protože Pepy kolega ho měl dnes na pár hodin zastoupit ale nakonec že nejde.No a šéf mu řekl,že zmizet nemůže,protože čekají kontrolu.Tak se mnou aspoň pojede kamarádka.

downhamka
28. srp 2008

Pikus drzim pesticky, budu koukat kdy se ozves, se srdickem budes mit skoro vyhrano!!! 🙂 🙂, skoda ze tvuj Pepa nemohl jit s tebou, ale kamaradka je taky fajn a on mimi uvidi priste 🙂 🙂
Mne to ceka v pondeli, tak uz se taky nemuzu dockat 😠 😉
Buresi mne taky neni dobre - dostala jsem rymu, tak vzdycky kdyz psiknu tak se bojim aby to mrnouskum neublizilo!
Mel tak to budes moct pristi tyden testovat, ja ho mela pozitivni uz 8den po ET.
Jinak holciny dobre ranko a hezky den plny usmevu 😀 😀

pikusa
28. srp 2008

Ahoj holky tak jsem konečně doma a vše v pořádku........
Srdíčko tluče jako zvon,cvrček je velký 1cm a 7mm,jsem dnes 7+3dny a termím porodu už mám taky----13.4.1009.
Fotečku mám taky ale dnes jsem docela hotová,tak vám jí dám jindy,ted si půjdu lehnout.
Jo a se všemi jsem se rozloučila a už jen ke své gyndr.

pikusa
28. srp 2008

No co to píšu----------13.4.2009 😀 😀 😀

misule82
28. srp 2008

pikusa: gratuluju moc 🙂

m.e.l
28. srp 2008

pikuso, no to je super, to už je velký prďola! 😀

kalka
28. srp 2008

Ahojky holky🙂

pikusa skvělýýý! 🙂

Hoky.. za pár dní jdu na další IUI.. ale tak nějak se i vnitřně připravuju na IVF.. pokud to IUI nedopadne.. jak dlouho to trvá s tou pojišťovnou?.. To nesmím začít stimulovat na IVF než to schválí pojišťovna????? jsem u VZP...

m.e.l
28. srp 2008

kalko, nevím jak dlouho trvá schválení, já to řešit nemusela, cysta si sama natáhla čekačku i bez čekání na schválení od pojišťovny, takže než jsem se propracovala k IVF tak to chvíli trvalo!

downhamka
28. srp 2008

Pikusa Velka gratulaceeee!!!! 🙂 😀 😀
Uz je z prdolky pasak!!! Tak se ochranuj a moc stesticka 🙂

pikusa
29. srp 2008

Ahoj holky 🙂
Kalka,tak na schválení se nečeká 😉 já šla na kontrolu před stimulkou,vše bylo dobrý,takže začneme a dr.Řezáčová poslala žádost na poj.a já si ještě ten den hned vyzvedla léky.takže toto je v pohodě,čekat nemusíš.

m.e.l
29. srp 2008

ahoj těhule Pikus, koukám že už máš daný týdny. . . . 😀 Hele, řeším takové dilema, který den po ET zkusit test? Zatím u mě převládá jako favorit den očekáváné mrchy, což je 6.9.

lucijda
29. srp 2008

Mel tak tohle mě vůbec nerápí, objednala jsem si po netu testíky a mám takovou obavu že až přijdou tak budu asi srab a zkusim to 😅

m.e.l
29. srp 2008

luci: Zásobu testíků už mám doma. 😅

downhamka
29. srp 2008

Cau holky, ja jsem mela slaboulince pozitivni test uz 6den po ET. Proste jsem to uz nemohla vydrzet.[ Embryjka by se mela zabydlet v tech prvnich 5dnech po et,] No a pak jsem si to pojistila za dva dny, to bylo 13.8., osm dni po a to uz bylo jasnejsi. Tak lucijdo i mel at se vam dobre testuje a tehotni.

m.e.l
29. srp 2008

down, možná zkusím testnout ve středu. . . . Ale uvidím. . . . Musela bych k tomu sebrat hromadu odvahy.

pikusa
29. srp 2008

Holky,tak já testila 10tý den od ET.........
A tady je mimísek 🙂
http://nd.blog.cz/p/pikusa.blog.cz/nahledy/7200...

m.e.l
29. srp 2008

No jo pikus, je tam.. . . . . 😀

downhamka
29. srp 2008

Pikus Krasne miminko, blahopreju! 🙂 🙂 🙂

mel vydrz, kdyz testnes ten 10ty den po et, jak rikala pikus, to by uz mohlo byt videt. Zalezi jak velkou budes mit odvahu 😉 😉

zulik
29. srp 2008

Pikuško, to je paráda, vidět úspěchy! No tak holky, šup šup. která bude další? Já už vím výsledky z kontolní imunologie, v podstatě se nic nenašlo, takže zase neznámá příčina.Další IVF vypadá tak na říjen,pokud budou v pořádku hormony.

buresinka
29. srp 2008

Pikusko, moc gratuluji. 🙂 A to číslo o tvého jména se mi tak líbí. 🙂

Zulíku, tak to vypadá, že budeme stimulovat spolu. U mně to asi také vypadá na říjen.

Mel a Lucijdo, držím palce.

Já teď letím domů z práce a jdu se kurýrovat. Je mi pořád blbě ☹

zulik
29. srp 2008

Buresinko, ať je Ti lépe. Tak to bude super, když nám to spolu klapne a už si musíme jen říkat,teď to vyjde 😉 kéž by vše bylo tak jednoznačné. já se teď musím vyhecovat k tomu, abych dala do pořádku pokojíček naší studentce, chceme jí to trochu předělat, nový psací stůl a tak.