CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

m.e.l
8. zář 2008

beky, já tam poprvé byla s manželem. Oni totiž hned berou krev na pohlavní choroby. Mě chtěli dělat stěry, ale měli smůlu, byla jsem 3DC.
Ve středu jdu do CARu taky, ale hned ráno, protože mám přijít na krev, budu 15.tý den po ET.

bekynka
8. zář 2008

já jsem objednaná na 8:30 😉 🙂
Takže to vezmou manželovi krev a udělají mu testy? Žáčková mi neřekla, že mám manžu přivést sebou. jde sám 😨

m.e.l
8. zář 2008

To je divný, první co mýmu manžovi doktor řekl, tak že mu vezme krev na pohlavní choroby. Před IVF jsme je měli už propadlí, tak nám ji brali znovu. A pak šel taky na spermio.

bekynka
8. zář 2008

Spermio máme z července - to dř. žáčková řekla, že je dobrý, že ho znovu dělat nebudou. O krvi nic neřekla. Jen se divila, že manžel nejde se mnou. 😒

m.e.l
8. zář 2008

beky, tak to jo. My spermio neměli, jen ze září z imuna a tam vyšel katastrofální. Další z CARu už byl ukázkový.

bekynka
8. zář 2008

mel
ty jsi zdravá a spermio vyšlo dobře a stejně dělali IVF?

m.e.l
8. zář 2008

beky nejsem zdravá, mám anovulaci. Měli jsme 3x časovaný styk a jednou inseminaci, to vše bez úspěchu, takže jsem si dupla na IVF. Problém mohl být v tom, že je třeba tvrdý obal vajíčka a spermie se nechtěly namáhat. Nejlepší, když mi doktorka Řezáčová řekla, že mám hrazený jen tři pokusy IVF, tak jsem ji řekla, že to moc dobře vím ale už se mi nechce si hrát. Jinak ten "hrazený pokus" nás vyšel na 13500.

bekynka
8. zář 2008

jo takhle. A vědí doktoři, proč máš anovulaci?
Jo a vy jste ještě dopláceli na IVF hrazené pojišťovnou 13500,- Kč, jestli jsem to dobře pochopila. To znamená, že to jsou doplatky na stimulaci atd?
Promiň, že se tak ptám...

m.e.l
8. zář 2008

beky, v poho že se ptáš. No nevím zda to vědí proč, bude to tím, že vaječníky se totálně flákají a nic nechtějí dělat. Jo těch 13500 jsou doplatky za nadstandarty. 3700 stály léky, 2800 prodloužená kultivace a 7000 ICSI. Ještě že jsme si ho dali, protože bylo málo vajíček a manža byl po nemoci, takže spermio bylo sice hodně spermoušů, ale nechtělo se jim moc hýbat.

bekynka
8. zář 2008

mel
děkuju za odpovědi 🙂
Jsou to pro mě cenné informace. Ještě prosím, moc se nevyznám v těch zkratkách, co je to ICSI?

m.e.l
8. zář 2008

ICSI je, že vezmou spermii a přímo ji vbodnou do vajíčka.

bekynka
8. zář 2008

Aha, takže oni jinak jen vstříknou spermie k vajíčku a čekají, jestli se oplodní a začne vyvíjet?

m.e.l
8. zář 2008

bekynka, jo normálně se vezmou spermouši, zamíchají se s vajíčkama a čeká se co se bude dít. My šli radši na jistotu, že se vůbec nějaké vajíčko oplodní.

bekynka
8. zář 2008

Tak už tomu rozumím. Děkuju 🙂

m.e.l
8. zář 2008

beky, není zač. Jsme na jedné lodi akorát každá v jiném stádiu, ale musely jsme si tím projít všechny.

bekynka
8. zář 2008

mel, doufám, že budu brzy taky těhule. A trošku doufám, že na to přece jen dojde přirozeně. ☹ Ve středu přijdu říct, jak jsem dopadla, POkud se tam tedy nepotkáme 😉

m.e.l
8. zář 2008

beky, určitě přijď. Tady to člověk probere a hned je mu trochu veseleji.. . . 😀

bekynka
8. zář 2008

Máš pravdu. Už jsem si tuhle diskusi uložila a budu sem chodit na radu. teĎ musím běžet. Moc děkuju a ahoj 🙂

m.e.l
8. zář 2008

Zatím ahoj. . . 🙂

pikusa
8. zář 2008

Ahoj holky 🙂
Bekynko,já si myslím,že k Žáčkové už stejně nepůjdeš,já u ní byla na 1.pohovoru a pak už ne.Pak už jen u Řezáčové a pokud tam nebyla ,tak u darebného.
Jinak nás hrazený pokus stál kolem 20 000........ale nevadí,zatím to vychází 🙂
Ahoj Mel 🙂

m.e.l
8. zář 2008

Ahoj mamino. Jak to jde?

lucijda
8. zář 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucijda
8. zář 2008

Jak ta Žáčková vlastně vypadá, je taková blondýna? Myslím, že někoho takového jsem tam dneska zahlídla

kalka
8. zář 2008

lucijda Ty si tam dneska byla?... v kolik???.. Žáčková je mladá, středně velká a štíhlá s blond a vždycky staženými vlasy a brejle..

pikusa
8. zář 2008

Lucijdo,tak i tady samý úsměv?????????????Nenapínej 😝
Jo a že Žáčková je dobrá na sále jsem tam taky zaslechla,tak Kalka tfuj tfuj 🙂 🙂

m.e.l
8. zář 2008

luci, co nám tajíš???? 😲

lucijda
8. zář 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucijda
8. zář 2008

Klaka taky budu držet pěstičky 😉

m.e.l
8. zář 2008

luci, tak ven s tím. Už mám totiž pocit, že jsem něco četla v nějaké diskuzi. Tak to vyklop nebo sec mazec bude! 😀