CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
17. říj 2008

Ahoj holky,
Buresinko - gratuluji k vajíčkům, držím palce na embrýsky 🙂 S tím návalem v CARu máš teda pravdu, čekala jsem tam dneska 2 hodiny 😠

Down,, hlavně že jsou mimísci v pořádku a určo to dobře dopadne.

Melíku - čusík, mělas pravdu, bylo to na dlouho 😅

Jo a já to mám v pohodě, dál stimulkuju po 75 + Orgalutran. Do CARu jdu zase v pondělí ráno a OPU bude už ve středu - asi, to jsem z toho docela vykulená. Folíků je tam cca 15, takže oproti minule 34 je to prima, tak OHSS nehrozí - super 😀

pikusa
18. říj 2008

Ahoj holky,
Buresinko,tak to jsi na tom skoro jako já 😀 a taky to dělal Darebný 🙂 tak jsem zvědavá,jak bobánci vypadají,v PO se těšín na info 🙂
Down,tak hezky odpočívat a být v klidu,hlavně že miminka jsou v pořádku 🙂
macous,no hlavně že není OHSS 😉 super super 😉

buresinka
18. říj 2008

Ahojky Pikus, tak teď jsem si dohledala, jak jsi to měla a opravdu jsi to měla podobně. Jinak mám zprávy od embryoložky, oplodnilo se 15 vajíček. Z toho 8 dali hned zamrazit. Jedno zatím vypadá takové, že se neví, tak ho ještě nechali, jestli se vzpamatuje. No každopádně je to zatím 14 embryí. Na těch 6 nechávají prodlouženou kultivaci a buď v pondělí nebo v úterý, ale spíše prý v úterý bude transfer. Mám si znovu volat v pondělí v 8,30. Tak doufám, že vydrží a budou krásná. 🙂

Pikus v jakém stádiu Ti vlastně vraceli embryjko? 🙂

pikusa
18. říj 2008

Buresinko,to je nádhera že 🙂 budou suprová uvidíš 😉
A na stádium se mě neptej,já totož nevím 😒

buresinka
18. říj 2008

Pikus jsem ráda a jinak jsem to dohledala a vraceli Ti je asi 4. den od OPU, což mi naplánovali stejně. Tak věřím, že Tě budu následovat. 🙂

pikusa
18. říj 2008

Jo počkej tak toto vím,v pondělí OPU a v pátek ET-------------5ti denní kultivace,já mysela,že se ptáš,v jakém stádiu,víš,jak jsou ty názvy odborně......................................

buresinka
20. říj 2008

Dobré poledne holky, 🙂

tak mám nové informace. Všech 6 embryjek se vyvíjí krásně, prý ani lépe nemohou. Zítra si mám znovu ráno volat a definitivně se rozhodne, kdy bude transfer, tak mám velikou radost. 🙂

Macous co Ty a stimulace?

A kde jste všechny?

m.e.l
20. říj 2008

Buresinko, já jsem tady a za chvíli se chystám ke své gyn. Budu tam tak dlouho, dokud nedostanu těhu průkajdu. Embryjka jsou evidentně šikovná, celá maminka! 😉

kalka
20. říj 2008

Ahojky🙂

buresinka tak to už máš za pár🙂 😉 blahopřeju k emryjkům 🙂 Máš to s prodlouženou kultivací?..

kalka
20. říj 2008

m.e.l jinak jsme dala na tvou radu a zeptala se rovnou v CARu... tak je to v pořádku.. myslím s tou stimulkou.. víš jak jsem se ptala v místnosti vedle.. tak mi spadl kámen ze srdce.. odpověděla mi rovnou Řezáčová... takže jsem se uklidnila a těším se na stimulu.. 😉

m.e.l
20. říj 2008

kalko, no vidíš. Já ti říkala, že je vše asi o.k. Ono je to takový zvláštní, když všichni kolem začínají 2 či 21 DC. 😉

kalka
20. říj 2008

Řezáčová mi to vysvětlila a jsme alespoň v klidu... 😉 Mel ta prodloužená kultivace.. to znamená že od odběru vajíček mi je budou držet tak pět dní než dojde k ET?:.. je to tak?.. Řezačka nám to doporučila..

m.e.l
20. říj 2008

Jo prodloužená kultivace je max 5 dní, déle nejsou schopni na misce udržet to správné prostředí. Většinou v Podolí jsem vypozorovala, že k ET dochází 4 den po OPU.

kalka
20. říj 2008

myslíš, že když začnu se stimulkou, že to bude trvat tak.. deset dní.. budu vlastně stimulovat od 8DC... tak by zajímalo kdy dojde k odběru...

m.e.l
20. říj 2008

Záleží jak budeš reagovat, já šla na odběr 13 DC, a začala stimulovat 3 DC.

kalka
20. říj 2008

mel a v Podolí provádějí odběry a ET i o víkendu?

buresinka
20. říj 2008

Kalko, mám s prodlouženou kultivací, 8 jich zamrazili rovnou a na 6 je prodloužená kultivace. 🙂

m.e.l
20. říj 2008

kalko, já myslím, že když není vyhnutí, tak že i o víkendu! Ale jinak se o víkendu nepracuje.

buresinka
20. říj 2008

Kalko, OPU určitě o víkendu dělají, tam prostě musí, jak dozrávají vajíčka.

Mel, držím palce, ať tu průkazku vyškemráš. 🙂

kalka
20. říj 2008

buresinka držím ti pěsti!!!! 😉....

kalka
20. říj 2008

Mel gratuluju k těhu průkazce! 😎 🙂

m.e.l
20. říj 2008

Kalko, nejsi ty rychlejší než blesk????? 😀 Jo mám těhu průkajdu, ale nemám fotečku, paní doktorka zapomněla prcka blísknout. 😠 Hezky mi mával ručičkama a viděla jsem i prstíky. Dlouho se mu prohlížení nelíbílo a začal se zase točit do klubíčka. 😀 Jinak podle poslední MS jsem 10+2, ale podle UTZ 11+1! Tak to je asi macek! Objednávám se na genetický ultrazvuk druhého stupně - vybojovala jsem si ho, kvůli tomu ICSI. Chci mít jistotu.

pikusa
20. říj 2008

Ahoj holky 🙂
Buresinko,tak to by bylo,aby to neklaplo,přesně toto vždy říkali mě 🙂
MEL,gratuluji k průkajdě 🙂
A všem prima den

m.e.l
20. říj 2008

piku díky, co dělá mimís, je hodnej? 😉

pikusa
20. říj 2008

MEL,no jo je 😀
v pátek ho zase uvidímuž se těším a jsem zvědavá,jak dopadl screening,všechny výsledky ještě nevím.

m.e.l
20. říj 2008

Piku, no já jsem zvědavá jak dopadnu na tom genetickém UTZ, když jsem si ho vydobyla. 😉 Snad bude vše O.k.

pikusa
20. říj 2008

Mel,já netuším ale co to je ten genetický UTZ ☹

m.e.l
20. říj 2008

Piku, podle toho papíru to vypadá, že je to ten screening, akorát asi zaměřený na ty vady či co. Jdu na to do gennetu. Normálně by mě na něj doktorka neposlala, ale já jsem si to vymínila kvůli tomu ICSI.

pikusa
20. říj 2008

A kdy na to jdeš???Protože mě dělali testy PAPP,což je na vady zaměřeno...........a je to přesnější než v tom 16.týdnu

m.e.l
20. říj 2008

Piku jdu, až se objednám. Ale musím to stihnout do konce prvního trimestru. Což je přesně za 3 týdny. Zítra ráno budu volat. Jinak ke své dr. jdu pak až 25.11.