CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
31. říj 2008

JOJO, jdu k někomu jinému, ale nevadí, hlavně abych dobře dopadla. 🙂

Macous, no jo budu píchat s Kalkou 🙂 , ona to bude mít rychleji za sebou, je šikovnější, ale je fajn, že je tady zrovna někdo kdo taky píchá. 🙂 🙂

macous
31. říj 2008

Melíku, ti nevím, zrovna si říkám, že už zase tak trochu tápu, ono se není co divit po těch 4 neúspěších, ale pořád si říkám, že jsem určitě těhotná a nechci se toho vzdát 🙂 . Cítím se tak nějak nijak, první dva dny po ET jsem se budila v noci propocená. Teďka už mě jen bolý prsa - ale to už mám od stimulky, tak ti nevím holka, jakpak to bude 😅

m.e.l
31. říj 2008

mací, povídej si s nima. . . Já si s nima taky povídala, jednomu se asi mé keci nelíbili. . . . 😀
kalko, na Bulovce je registrace od 12.do 36.týdne. Ale jak nepřijdeš v tom 12.tým tak nemáš šanci.

kalka
31. říj 2008

http://www.fnb.cz/oddeleni/gpk/gpk_vlastni/gpk....

jukni.. našla jsem odkaz.. jsou tam i fotky..

murecka76 .. tak schválně... jak nám folíci porostou.. třeba mě přeběhneš a půjdeš na OPU dřív 😉

Vyhlašuji závody! murecka76 X kalka.. 😀 já sázím na .. na sebe! 😀 😉

macous
31. říj 2008

Teda Kal - ty jsi třeštiprdlo 😀 😀 😀 holky, alespoň vám to uteče, to jsem zvědavá, nakonec to budete mít stejně a bude po závodech 🙂

Melíku - no právě, co když je tím vyplaším 🙂 já si tentokrát říkám, nějak to je a to neví nikdo, takže se uvidí a já to nemůžu ovlivnit, takže negativní nejsem, mám takové záchvaty, kdy si myslím že jsem těhu, ale pak zase váhám, tak ti nevím - asi jsem taky pěkný třeštiprdlo. A jak ti je? A co manža?
Já mám dneska samé návštěvy, ale budu načuhovat v mezičasech 😀

kalka
31. říj 2008

😀 😀 😉

m.e.l
31. říj 2008

Mací, manža si předevčírem večer hnul se zádama, ale dobrý. Jen takový malý ústřel, jinak je úplně zdravej! 😀 Mě je tak - no všelijak, pálí mě zase žáha, ale jinak dobrý.

murecka76
31. říj 2008

Kalko, já jsem takový skeptik, takže určitě vyhraješ ty a hlavně budeš i o tři injekce navíc. 🙂 uvidíme kolik jich budeš mít v PO a já ve ST. Hlavně hladký průběh 🙂 🙂

pikusa
31. říj 2008

Ahoj holky,
tak píchačky pěkně píchat a macous zase zpívat 🙂 🙂 no a to by bylo,aby nebylo 😉

m.e.l
31. říj 2008

Jé, piku nám skládá básně. . . . 😀

lucijda
31. říj 2008

Jé tady to je samá píchačka 😀

buresinka
31. říj 2008

Ahojky holky, tak koukám, že to tady hýří optimismem, to je moc fajn. 🙂

Já tedy bohužel asi moc nebudu, test byl ráno negativní a příznaky na mrchu jsou více než jasné. Ta by měla dorazit o víkendu, akorát mi ji vždy držel utrogestan, tak si dá asi na čas.

Vím, že to není úplně ztracené, ale bohužel to byl můj osmý transfer a už to tělo znám, tak by se asi musel stát jenom zázrak a na ty já moc nevěřím. Jsem z toho dost na dně a nevím co bude dál. Tomuto pokusu jsem hodně věřila. 😢

m.e.l
31. říj 2008

buresinko. . . 😠
Jsem si tuhle uvědomila, že se tu dlouho neobjevila down.. . . . Snad je všechno v pořádku.

pikusa
31. říj 2008

Buresinko,sakra sakra........................
Down byla v nemocnici,ale je doma a miminka jsou v pořádku 🙂
jo ahoj holky 😉

kalka
31. říj 2008

Piku.. v jiné místnosti jsem se dočetla, že jsi měla OHSS.. to ti teda stopli stimulku a kdy si znova teda začala stimulovat?.. nebo jak to pak chodí? 😒

nadad
31. říj 2008

Ahoj pikusa!
Nevím, jestli si na mě pamatuješ, ale psaly jsme si loni touhle dobou o CAR v Podolí. Pak jsem se odmlčela- měla jsem nějaké komplikace a nebyla na netu. No, a už mám skoro 4 měsíčního chlapečka. 😉
A píšu ti- protože koukám, že čekáš mimi- tak hodně gratulací!! Je to super!!! 🙂 🙂 🙂

lucijda
31. říj 2008

Buresinko, vím, že slova útěchy nepomůžou snad jen hodně pevné nervíky do dalšího boje 😉 a příště se určo zadaří 😉 Nadad paráda, gratuluju k chlapečkovi takovéhle výsledky dodávají optimismu 🙂

pikusa
31. říj 2008

Nadad,teda ahoj,no jasan,že pamatuju 🙂 tak teda moc gratuluji ke klučíkovi 🙂 🙂 🙂 škoda,že nemáš albíčko 🙂
Jo jo miminko se povedlo 🙂
Kalka,stimulaci mi stopli těsně před odběrem vajíček,bylo jich strašně moc a hyperstimulák,i když já na sobě nic nepozorovala.............no a pak se čekalo,až se to uklidní.Letěli jsme do Egypta 🙂 a po 3 měsících to bylo v pořádku a začali jsme znova.

downhamka
31. říj 2008

Jo jo holciny, jsme v poradku! Na utz za ctrnact dni, docela bych si prala vedet i pohlavi, uvidime 😉 Preju hezky vikend 😉

macous
31. říj 2008

Zdravím Down - teda ty spisovatelko 😀 tak hezký těhulkování přeji 😀

buresinka
2. lis 2008

Ahojky holky při neděli,

tak je bohužel rozhodnuto. 😢 😢 😢 😢 😢

Včera ráno dorazila MS v plné parádě. ☹ Nevím co bude dál,jsem opravdu na dně.

Akorát mám dotaz, myslíte, že musím nutně na krev? Protože je jasné, že to vyjde jen nula.

pikusa
2. lis 2008

Ahoj,
Buresinko,to mě teda strašně mrzí,drž se a bude zase dobře uvidíš........................
No s tou krví nevím 😒

zulik
2. lis 2008

Buresinko,na krev bohužel musíš. Já po ET 9 den začala taky krvácet a ještě víc, než kdy jindy a musela jsem na krev.Může to stále těhu popřípadě i mimoděložní nebo tak, prostě se to musí prý zkontrolovat 😖 K nám dnes mrcha taky dorazila a nikdo ji sem nezval 😝

zulik
2. lis 2008

Buresinko ale pozitivní je, že máš mrazáčky a jednou to MUSÍ KLAPNOUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

macous
2. lis 2008

Ahojky,
Buresinko, ach jo, to mě teda fakt moc mrzí - dej si možná chvilku voraz, pořiď něco na Vánoce a něco hezkýho si kup 😔
Úplně ti rozumím, mě jestli to teď neklapne, tak se mi taky zboří svět, vím to, protože tomu tentokrát věřím, je to už pátý pokus a kdyžtak si dám do prosince pauzu a v prosinci si dojdu na KET, jestli budou ok po rozmrazení a budu doma 3 dny a pak půjdu do práce.
Musíš se z toho vzpamatovat a jednou to určitě vyjde, neboj, jak říkám já, prostě budu do CARu chodit tak dlouho, dokud mě tam neotěhotní a hotovo 😉

Ostatním hezký nedělní večer 🙂

pikusa
2. lis 2008

Ahoj...........
Macous a kdy ty vlastně budeš vědět??????Kdy bude testík?????

macous
2. lis 2008

Ahoj Piku, já ti nevím, jestli budu testíkovat, jinak na krev jdu až 11.11. - úterý.
Já když se vždycky podívám, jak vám těhulkám vedle jména přiskakují ty týdny, tak se úplně divím, jak to letí 🙂

murecka76
3. lis 2008

Ahojky v novém týdnu,

Berusinko je mi to moc líto, hodně síly do dalšího boje.

Macous držím palečky na 11.11., určitě tam budou //.

Kalka tobě držm palečky už dnes ať jsi hodně pochválená. 🙂

pikusa
3. lis 2008

Ahoj a dobré ránko 🙂
Macous,no to ti povím,sama tomu nevěřím,jak to letí............a tobě moc držím palečky na testík,nebo na krev,to je jedno,hlavně at je to pozitivní 😉
A Kalka si jde dnes pro pochvalu?????No to je jasan,že bude vše jak má 🙂

murecka76
3. lis 2008

Měla bych jednu velikou prosbičku, četla jsem, že je nějaká uzavírka u Podolí (Vyšehradský tunel je uzavřen), nevíte budeme moc do areálu a nebo nás to povede jinudy?