CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
24. bře 2009

Ahojky,
Ivkaj - ne nedělali 🙂

Holky, tak jsem z krásných 4 pytlů téměř nic nevybrala, takže jsem na nule a můžu začít vesele chystat výbavičku, což jsem chtěla, ale neudělala jsem to schválně, prostě to všechno bylo hrozně otahané a dávat to vysněnému miminku teda nebudu 😵

pikusa
24. bře 2009

Ahoj holky........
Murečko,všechna jména jsou krásná,jen těch Terezek je opravdu moc,ale mě by to nevadilo.....
Macous...to chápu 🙂 já dnes vybrala věci,v čem pojedeme z porodky...2 varianty,jednu na prcka a jednu,kdyby byl větší 🙂
Kalka..tak ted už to klapne 😉

macous
24. bře 2009

Piku, tak na to se těším snad nejvíc, až budu chystat ten kompletek na cestu z porodky, asi ho nechám koupit mojí mamku, bude z toho celá na měkko, pořád chce nakupovat a já jí to zakazuju 😀

pikusa
24. bře 2009

Jo jo....jen jsem nad tím strávila asi hodinu....nevím,jak bude a co mám teda asi tak mít.......

georgik
24. bře 2009

ahojky holky 🙂
nejak nezvladam zajit castejc 😉
ja byla vcera na UTZ, sliznice je prilis nizka, takze jdu znovu ve ctvrtek
chtela jsem se zeptat jestli se za KET plati, nebo je to hrazene pojistovnou 🙂

macous
25. bře 2009

Ahojky,
Piku, tak to na tom budu dost podobě, ale mám to v jedné příručce asi napsané, dostala jsem v poradně, mám se ti kouknout? 🙂

Georgik, platí se určitě, jen teď nevím kolik přesně, myslím, že to bylo nějak 3 tis. 😅 je to hlavně za ty věcičky při zavedení - katetr atd. , tak držím palec na zítra, aby sliznice povylezla 😉

pikusa
25. bře 2009

Ahoj holky....Macous jukni...ale snad to není tak těžké obléknout mimi 🙂

zulik
25. bře 2009

Ahoj těhule a budoucí těhule 🙂
Jdu vás pozdravit mezi prací....je toho požehnaně. Zítra jdu k ortopedovi kolínkem, snad mi poví víc. Docela mně to už omezuje tak nějak povšechně 😠 Taky od minulého pondělí stále ještě špiním, to snad ani nezkončí 😖 Tak nemám ani žádnou radost s manžou 😉
Piku drží, Macek má problémy s oblečkama-tak ho zavineš do ručníku bude 😀 Murečka má radost z holčičky.
Holky, co se chystáte na KETy, hodně štěstí. Ono se bohužel stává, že tělo je po IVF vyčerané a sliznice moc nechce sama narůst, Georgiku.

macous
25. bře 2009

Zuliku - ahojky, to jsi hodná, že ses přišla na skok podívat 🙂 Copak oblečky, ale s kočárkem to je něco, moje znamení ve vahách se zase jednou projevilo v plné parádičce 😀 Jinak držím palečky, aby už to koleno začalo poslouchat jak má 😉

Piku, tak já našla v příručce jen co máš mít nakoupeno celkem a pak co máš mít do porodnice ty jako rodička, co se přímo miminka týká tak je tam psáno, 10 ks plen na den, vlhčené ubrousky, krém na zadeček a hygienické potřeby pro mimi, pokud nechceš používat erární 🙂 ale můžu se ti zeptat kámošky, co sebou táhla pro mimčo 😉

pikusa
25. bře 2009

Macous...díky ale našla jsem papírek,co jsem dostala při sepsání porodopisu 🙂
Zulik...ahooooooooooooooojjj

zulik
25. bře 2009

Se z těch chlapů asi pos... 😖 Manža s kolegou domlouvali toho doktora, nejdřív mi řekli, že zítra a že doladí čas a nakonec jsem zjistila, že tento týden už vůbec nemůže kvůli operacím 😠 Piku, Ty ještě nemáš zbaleno 😕

pikusa
25. bře 2009

Zulik....ale mám...teda skoro a to ostatní leží na přebalováku u tašky,jen to tam hodit 🙂
Jsou pak ještě věci,jako nabíječka na tel.foták,holicí strojek co se tam musí hodit až těsně před........

macous
26. bře 2009

Ahoj holky,
Piku, šikulka, takhle nějak to bude asi vypadat jednou u nás 😵
Zuliku, co chceš - chlapy, to je všude stejný 😵

Holky, tak mi právě psala švagrová, že mají děti neštovice a já tam byla za poslední týden několikrát, bojím se o mimi, ale doufám, že to nevadí, když jsem je prodělala jako malá, co myslíte????

macous
26. bře 2009

Fuj, tak jsem v klidu, prý to s těma neštovicema nevadí, když už jsem je prodělala jako dítě 😵

pikusa
26. bře 2009

Ahojík...
Macous..jen jsem si to musela napsat,co až těsně před..pak bych nevěděla....
No a pravda...nevadí to 😉

kalka
26. bře 2009

Ahoj holky🙂 Takže ... všechno je jinak. Doma padlo rozhodnutí, že na další KET zatím nepůjdu. Dáme si teď tak do června volno od CARu a těhulování. A manžel včera přišel s tím, že 30.4. letíme na Lanzarote na 15 dní. Překvápko jako blázen! Naposledy jsme měli dovolenou v roce 2001, tak teď konečně vypneme a budeme si pár dní užívat. A až se vrátíme tak počkám na další cyklus a zkusíme KET v nativu... abych pořád do sebe nervala nějaký hormony. Tak snad se mi tělíčko umoudří a začne zase správně fungovat. Takže holčiny.. já vypínám... teď sem za váma asi nebudu chodit.. chci se pokusit úplně vypnout a věnovat se všemu možnýmu, ale vypustit těhulkování. Tak vám všem drží pěsti já se zase vrátím 😉

Jen ještě jedna otázka... do Podolí nemusím nejspíš asi nic hlásit, že jsme se rozhodli si teď dát pauzu.. že jo?.. prostě se pak třeba za tři měsíce zase objednám na UTZ ... nebo myslíte, že bych měla Darebnýmu zavolat?

Tak zatím papa a mějte se !!!

georgik
26. bře 2009

Ahojky holky, tak sliznice krasne povyrostla na 9,6mm, dominantni folikul 19,6 mm, V PONDELI jdu na KET 😀
tak drzte palce prosim, pokud ani tenhle pokus nevyjde, davame si jako Kalka do cervna pauzu

pikusa
26. bře 2009

Kalka....super nápad...však mi byli tehdá po stopnuté stimulaci v Egyptě...a bylo to super 🙂
Darebákovi bych asi zavolala.....
Georgik 🙂 super 😉

macous
27. bře 2009

Ahoj holky,
Kalka, taky bych zavolala. Jinak je to dobré rozhodnutí, hezky si odpočiňte a užijte si v klidu jeden druhého, manža má 1 s hvězdičkou 😉 pa pa 😵
Georgik - tak parádička, zase budeme držet palečky a čekat na výsledky 😀
Piku, já taky vždycky spisuju, co všechno sebou - třeba na dovolenou, je to určitě lepší, pak to odškrtám a je to vyřízený 😀

pikusa
29. bře 2009

Ahoj Podolandy 🙂
tak jak víkendujete????Já s maminkou uklízíme,je zlatá..moc mi pomáhá 😉

macous
29. bře 2009

Ahoj Piku,
tak jsme tady zase jen dvě, chodím ještě do těhulí, takže v pohodě 🙂 Ale jak jsi nic dlouho nenapsala, tak jsem si už říkala, jestli jsi tu tašku už nepotřebovala 😀 Já teď zase začala přibírat, už mám 71 kg - fuj, tzn. 8 kg, to je parádička v pátek jdu do poradny a budu hlásit určitě 3,5 kg nahoře od minule, to jsem zvědavá, jestli něco řeknou 😅 A devátého mě čeká test na cukrovku - ble ble 🙂

pikusa
30. bře 2009

Macous...........ne jsem pořád celá 🙂
S kilama se netrap......já už jsem se trápit přestala.nemá to cenu.Prostě to jde nahoru 😒 já už mám celkem asi 15 😀
Test na cukr se dá přežít..........mě nevadil

macous
30. bře 2009

Teda Piku, já myslím, že 15 celkem, je slušný výsledek, to bych se teda nezlobila, kdybych skončila na 15 😉
Jinak já teďka vyluxovala celý barák, to jsem si dala, tak teď chvíli odpočívám 🙂 V pátek mám poradnu, tak se těším, jestli bude utz 🙂

pikusa
30. bře 2009

Já taky zase v pátek...ale ted bez UTZ.....jen monitor.
Já byla ve městě a ted věším prádlo...konečně to jde na balkon 🙂
Jinak dělám vše,večer jsem ale pak unavená....a vůbec mi nepřijde,že by se prcek chystal ven

macous
30. bře 2009

Hm, už jsi 39, to už máš max. na dva týdny a je prcek tady, jsem zvědavá na fotečky, přijde mi to jako včera, když jsi měla nějaký 21 tt, to tak uteklo 😲 😵

vendi1
30. bře 2009

Ahoj holky, tak koukam, ze jsme se zuzily, ale samy nejste, jeste jsem tady jaaaa 😀 .
Od zitrka mam dovolenou a valime do Ostravy. Svatba se blizi, uz v sobotu, jsem uz ted z toho na prasky 🙂 .
Mac pozdrav Darebaka, ja uz se na pristi tyden na UTZ nemuzu dockat, nebyt svatby, sla uz bych s tebou ted v patek. Piku ty se drz a jeste nepoustej 🙂 .
Georgiku drzim pesticky a Kalko ty poradne odpocivej.
Papa Podolandy a modlete se v sobotu za pekne pocasi. Dik 😉

zulik
30. bře 2009

Zdravíčko!
já občas juknu ale tak nějak není o čem psát a taky je hodně práce a učení do školy. Do Podolí se nechystám, lítamé po chirurgiích, holka stále špatné výsledky vápníku v těle a brnění, já stále pajdám. Mám nový termín k ortopedovi na tento pátek, snad z toho zase nesejde 😒
Vendi, má být ke konci týdne hezky, někde až 19 stupňů, tak držím palce a užijte si to 😉
Piku, tak můžeš už následovat Sonicu, malá je hezká ale skoro tak malinká, jako jsem měla já hoku v 36.t.
jsem zvědavá na Matyáška.

pikusa
30. bře 2009

No Matyášek už ted přes 3 kila 😀
Jinak jsem byla cvičit...další cvíčopříští středu 😲 den před termínem 😀

macous
31. bře 2009

Ahoj holky,
teda Piku, ty si s tím cvíčem teda troufáš 😀 To je dobře, že je Matyášek takhle v pohodě, klíďo už může ven kluk jeden šikovná 😵
Zuliku, ti povim, se s tím taky pěkně perete, ale ono se to už brzy musí všechno zlepšit - jako počasí 😉 nic netrvá věčně, ani pajdání, ani blbé výsledky 😵
Vendi, tak ať se vše krásně povede a v sobotu máte krásné počasíčko - ono bude, hlásí postupné oteplování, jak psala Zulik, ale to ty máš určitě taky v merku 😀 A jak ti narost pupík- šaty dobrý? Koukej pak dotlačit nějaké fotos 😉 Gratulka bude až po svatbě, tak si to užijte 😉

Já musím na poštu - debilka, opět jsem to všechno nechala na poslední den v měsíci - klasika 🙂

pikusa
31. bře 2009

Ahoooooooooooojjj 🙂
Macous....žádné znamení,že by chtěl prcek ven...tak za týden uvidíme 🙂
Jinak,konečně je venku krásně 🙂 🙂 🙂 jupíííííííííííííííí