CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
24. čer 2009

Piku, to je jasný 😀 Jo jo letí to jak blázen 😵

vendi1
24. čer 2009

Ahoj holky,
to je pravda, ze to leti 😲 . Ja uz musim zacit prat a zehlit. Pokojik se zacina rysovat, dneska dovezou PPL lustr s medvidkem PU 🙂. Komoda a skrin je postavena, postylka s kolotocem taky, kocarek je u svagrove.
Holky uvazuju o monitoru dechu...co vy na to??
Mac v patek se uvidime 😉.
A co Murecka halo halo???

pikusa
24. čer 2009

Ahoj holky....
My jsme byli v Liberci na nákupech,takový super slevy a krásný věci...ale ty moje kila navíc mi někaj nedovolují ještě nakupovat nic jiného než trička a tílka,která ráda nodím ještě přes to tríčo...tak nějak mi ořijde špek na břiše schovanější :lol:
A teda monitor dechu mám půjčený a kdybych ho od kamarádky neměla,určo si ho koupím,jsem pak klidnější........měli jsme ho i v porodnici a tak nějak si to bez něj neumím představit.

vendi1
24. čer 2009

Tak jsem ho dneska koupila na netu taky z druhe ruky za 1000 Kc, tak snad jej vyuzijeme a kdyz ne, tak ho obratem prodam.
Jinak ja jsem pri cukrovce uz 2 kg shodila, takze mam nahore 8 kg, kdyz to tak pujde dal, tak v porodnici necham vse co jsem nabrala 😀 .

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

macous
25. čer 2009

Ahoj holky,

Kristo - děkujeme za informaci - já to nevěděla 🙂

Vendi - jo jo, zítra se uvidíme, jsem objednaná na 13.00 hod. ale dorazím klasicky trochu dříve - teda doufám, pokud mě zácpa na jižní spojce nepřekvapí 😵 No a monitor dechu jsme teda pořídili, budu alespoň v klidu, mimi bude spát nahoře, takže kdyby něco, tak to uslyšíme až dolů. Koupili jsme to v sadě s chůvičkami asi za 3500 tis. - teda manžel to koupil 😀 😀 😀

Holky, tady je dneska snad už třetí bouřka a teď zrovna leje jak z konve a hřmí k tomu - úplná tma 😅 prý na vyvolání porodu jak ušitý, tak snad teda ne - chci si tam mimi ještě tak 14 dní nechat 🙂

pikusa
25. čer 2009

Ahojík....
Macous,u nás taky šílená bouřka teda....a černo,černo.............
A mimís at vydrží ještě 😀

vendi1
25. čer 2009

Ahoj holky,
mam par novych fotek v albicku, tak kouknete.
Dobrou🙂

zulik
26. čer 2009

Ahojky,
Macousi, doufám, že držíš 😉 Bouřky teď budou asi stále. Už mě to počasí nebaví, od té doby, co jsem si koupila bílé kalhoty-je hnusně.Asi je půjdu vrátit, aby bylo léto 😀

pikusa
26. čer 2009

Vendi...to je nádhera,to se bude Apolence mooooc líbit... 😀
Zulik,koukej je jít vrátit 😀 😀

zulik
26. čer 2009

☹ Piku, já je tolik chtěla ☹
Apolenka má krásný pokojíček a vozítko.Já chci být miminko a taky si to užít, mě vozili určitě v nějakém hnusném vikslajvaňťáku 😝

pikusa
26. čer 2009

Zulik..tak si je teda nech no 🙂

macous
26. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsme dneska s Vendi a jejím manželem v poradně pokecaly 😀 U mě zatím všechno drží a další kontrolu máme za týden už s monitorem, tak jsem ráda, pak už je mi to vážně jedno, klidně už se pak mimi může narodit, v 38 tt by to bylo v pohodě 😵 😵

Vendi - pokojíček je parádní, to jste se teda vyřádili a kočárek je taky podle mého vkusu 😉 a jak teda ta poradna u vás???
Piku - jak dlouho byla Matýskovi velikost 56??? Já jsem něco raději přiobjednala, když má být to chladné léto - kabátky a právě v 56, tak jsem zvědavá, jak dlouho nám to bude, když předpokládám, že naše mimi bude mít cca 50 cm 😵
Zuli - no to je jak u mě, jakmile umeju auto nebo okna, tak přijde slejvák jak blázen 😀 😀 ale teď mám okna jak čuně a auto taky a stejně prší, teda ty povodně to je hnus 😠 😒

vendi1
26. čer 2009

Ahoj holky,
tak my mame dneska po UTZ a poradne.
Nedopadli jsme na jednicku, uvidime co bude dale.....
Mame 1614 g a tzv. centil, coz je pocet procent stejne starych plodu, ktere jsou mensi, se nam snizuje. Pred 6 tydny jsme meli 75, pred 14 dny 19 a dnes jen 11,4. Nejnizsi hranicni hodnota je 5. Je to zpusobene tim, ze placenta starne diky cukrovce a nepracuje jak by mela. Zrejme muzeme skoncit predcasnym vyvolanim porodu. Mudr mne dneska utesoval tim, ze za 14 dni budu v 34 tt a to uz i kdybych Apolenku porodila, tak sice pujde do inkubatoru vzhledem k nizke porodni vaze, ale uz bude mit vse dotvorene, nebude potreba dodavat kortikoidy, ale zaroven rikal, ze mame byt v klidu, ze predcasnym porodem to taky skoncit nemusi. Takze budeme cekat a doufat. Za 14 dni jdu zase na UTZ a tentokrat uz i s monitorem. V Podoli se chodi od 38 tt, ale my uz v 34 tt, ale je dobre, ze nas takhle hlidaji.
Jnak vsem dekujeme za pochvalu pokojicku a vozitka, to se tatkovi libi ...myslim ty pochvaly😀.
Zuliku a verim, ze se brzy zadari a mimi bude 😉
Dobrou holky

pikusa
28. čer 2009

Ahoj holky....
Vendi..hlavně se nestresuj a neboj,no tak se narodí kdyžtak malá dřív a bude....ted už může 🙂

Macous...56 nosíme něco ještě ted--body a nějaký dupky,něco už ale zase 68-takže se to číslování tak brát nedá....malej má asi 62cm,podle toho,jak jsme měřili doma metrem 🙂

macous
29. čer 2009

Ahoj holky,
Piku, díky za info 🙂 já to taky sama vidím, že není 56 jako 56 😀
Vendi, tak to jsem vážně zvědavá, jestli se v poradně ještě potkáme - jestli budu za 14 dní 2v1 nebo už ne 😉 Jinak, jak jsem říkala, to nejhorší období, které by bylo pro Apolenku kritické, máte za sebou, takže žádné strachy, dobře to dopadne, kdyžtak s ní budeš v porodnici o dva týdny déle a hlavně Podolí je na předčasně narozená miminka speciálně vybavené 😵

Teda holky, mě normálně začlo dneska pobolívat v krku, takový to popíchávání na jedné straně, tak snad z toho nic víc nebude. To je dusno, jsem totálně upocená, a to jsem chtěla dneska uklízet, tak to opět jen tak poklidím, protože manžela mám na té Šumavě, tak chci ještě do víkendu zůstat 2v1 😀

pikusa
29. čer 2009

Ahojík..........
macou,tak já až dnes začala nějaké malé věci vyřazovat......
malej už vyžaduje společnost,povídá a ted přišel na to,že umí i křičet 😀
macous,tak raději na noc zábal....at jsi OK 🙂

neme
29. čer 2009

ahoj holky,
prosím nezlobte se, že vám se lezu.mám na vás dotaz. zítra jsem objednaná do Podolí k dr.Banhíkové.jaká je přesně adresa nemocncie Podoli a kde ji najdu? tuším, že někde za Vyšehradem, u Podolské vodárny? nevim přesně kde.My se snažíme přes dva a půl roku. Byla jsem jednou na IVF u Apoli a nic. Ket taky nic.ted máme skoro půl roku pauzu. Teta mě objednala do Podolí. Nemám jeden vejcovod, ráda bych šla na laparoskpii, aby zkontrolovali ten druhý ( u Apoli mi to nenabídli, že to není potřeba). Můžu se zeptat, na kolikátý pokus se vám povedlo IVF? já nějak ztrácím naději. děkuju moc a držím palce at vám miminka rostou a vše je v pořádku.moc vám to přeju a taky trošku závidím.někdy mám strach, že se to snad nikdy nedočkám.děkuju a nezlobte se.

pikusa
29. čer 2009

Neme..nejsem pražská,ale podolí je hned pod Vyšehradem,kousíček od vodárny....určo to najdete.
Já jsem stimulovala na IVF-ICSi dvakrát,jednou mi byla stimulace stopnuta,tak nedosšlo ani k odběru vajíček a podruhé jsme to dotáhli do konce a vše klaplo jak mělo...Matyášek je na světě 🙂
A neztrácej naději.........jednou to přijít musí 😉

lindazofie
29. čer 2009

Ahojky, Neme Podolí je u Podolské vodárny. Pojedeš autem?? Docela se tam špatně parkuje.
Dr. Bahníková je na mě docela hodně svérázná, já chodím k MUDr. Řezáčové, jednou jsem byla u Bahníkové a nikdy více, ale to je můj názor, třeba Ti sedne. Já byla v březnu na první IUI, povedlo na poprvé, ale 9.6. jsem byla na revizi, přestalo bít srdíčko. Holky potřebuji poradit chodím na gyndu teď na jihu Čech, po revizi mě skoro nechce nechat gyndařka ani to šestinedělí na neschopence. Je možné chodit např. v Podolí k privátnímu gynekologovi??
Bahníková se nezdála ani mému partnerovi, to víš divila se, že chlap neví co je folikul a takové termíny.

pikusa
29. čer 2009

Lindo..tak na mě zase byla Bahníková příjemná a přišla mi fajn....
A já v Podolí vždy parkovala až nahoře nad nemocnicí..teda v areálu,ale jela jsem prostě až nahoru,tam bylo vždy místo a mě se tam i líp stálo....než dole někde v kopci 😀

neme
29. čer 2009

děkuju moc. tak to jsem teda na dr.Bahníkovou zvědavá 🙂 pojedu autem, ale přemýšlím, že ho nechám třeba v Bráníku a pak pojedu tramvají. Bydlím 50 km od prahy.uvidíme, dám vám vědět, jak jsem dopadla a co dr.Bahníková.ještě jednou díky.

pikusa
29. čer 2009

Neme...jestli pojedeš autem,tak z Bráníka je to kousínek......to už dojedeš.
Já jezdila 100 km a dalo se to 😉

brundik
29. čer 2009

Ahojda holky 🙂
Jsem v poradku z pracovniho vyletu na Moravu, ale trosku jsme si s manzelem i odpocinuli a hlavne jsme splnili cil cesty, dopravit tam sekacku 🙂 Dneska jsem nesla do prace, protoze se citim tak nejak vselijak, ale snad to bude v poho.

Neme, pokud pojedes z Branika, tak je to zastavka Podolska vodarna a pak pujdes po smeru tramvaje jeste kousek, tesne pred tunelem ve Vysehradske skale je na pravo Podolsky areal, nemuzes minout 😉
Ja jsem si nejvic ze vsech oblibila r. Bahnikovou, me naopak prislo super, ze byla takova progresivni, konecne jsem mela pocit, ze se vsechno po tech mych nekonecnych hormonalnich trablech zacina naplno roztacet 🙂 Ale uz tam nepobude moc dlouho, brisko se ji pekne zakulacuje 🙂
Tak jsem zvedava, jaka ti prijde.

lindazofie
29. čer 2009

Ahojky,

Pikuso já jsem jen řekla svoji zkušenost, neříkám, že je Bahníková nepříjemná, to zase ne.
Neme taky záleží na kolikátou hodinu, jestli ráno, tak tam flíček seženeš. Ale fakt se tam blbě parkuje.
Pojedeš sama? Ty radit asi nepotřebuješ, protože jsi už byla u Apoli, ale pokud se chceš na něco cíleně zeptat,
napiš si to na papírek. Já jsem spíš nesouhlasila s postupem Dr. Bahníkové, chtěla mi dát clostilbegyt, přítel to odmítl, je mi po něm hrozně zle, že chceme native, a vyšlo to napoprvé i když ona úspěšnost native zpochybňovala. U nás není žádný problém a dokonce nám nabídla to je mi 33 let jestli chci tak klidně IVF, což mi připadlo docela síla. Doufám, že mi v září povolí po 3 měsících od revize další IUI. Chci být zase těhu.

brundik
29. čer 2009

Pocasi nic moc, ale na druhou stranu mame se kam schovat, zatimco spousta jinejch lidi prave kvuli pocasi uz svoje bydleni nema 😒 Takze jsme na tom uplne fajnove. a zuli neboj dockas se a katata provetras 😉
Vendi, tak drzim vsechny palcaky, at si malou muzes jeste najkou dobu v brisku nechat.
Ani jsem nevedela, ze Podoli je vybavene na predcasne narozena mimca.
Macous, do vikendu by se to jeste mohlo zvladnout, no ne 😉 Mas nejake znamky toho, ze se pripravujes k porodu?

neme
29. čer 2009

tak to možná pojedu autem až tam, mám tam být ráno, tak snad zaparkuju.jedu sama,chci ji poprosit o laparoskopii, mám dost velké bolesti břicha a hlavně se bojím, že ten druhý vejcovod je taky špatný.zase jsem to dostala, tak mám dneska depku,taky jsem si pobrečela, prostě PMS 🙂 holky, byly jste některá v lázních?já o nich docela přemýšlím.a pokud jste některá byla na laparo v Podolí, jak dlouho jste leželi v nemocnici?Já chci jít co nejdřív, i když je léto.mě je už 32 ☹ . já bych do IVF šla zase,ale děsí mě, že už mám jen dva pokusy,tak radši chci mít jistotu, že jsem zdravá a dole nemám třeba nějaký zánět.děkuju.

brundik
29. čer 2009

LIndazofie, to je v pohode, kazdemu vyhovuje jiny pristup a kazdemu sedne jiny doktor.
Oni jsou v CARech asi spis zvykli, ze pacientky na vsechno chvataji. Ja vim, jak na me koukali, kdyz jsem rikala, ze neco nechci hrotit, ze v mem obdobi snazeni se proste nejaky mesic uplne ztrati. Pokud ma manzel dobry spermiogram, tak by snad nemel byt duvod, aby nepovolili dalsi IUI 😉 Ale zatim si uzivej leta, co bude v zari, to je jeste ve hvezdach 😉

brundik
29. čer 2009

Neme, na laparku vetsinou nastupujes den predem, druhy den je operace a treti den porpousti. Ja jsem zustala o den dyl, vzhledem k moji predchozi ananmneze.

pikusa
29. čer 2009

Lindo...já to taky myslela jen jako zkušenost 😀
A ona je těhotná dr.bahníková????to nevím....teda ted už jo 🙂
A já rodila matyáška ve 34 letech,takže kliiid a to chci ještě jedno mimi 🙂